• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Liduš, x1 u něj jde nějak nastavit pérování :grinning: to poznáš, na nápravě vepředu má to no jak to pojmenovat...takové dva ty no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takovou cypovinu

x3 ta má napevno kola, tam jde nějak sbíhavost či co nastavit...a xa má aretovací kola vepředu...takže buď točíš, nebo jedeš rovno :sweat_smile:

no mají v tom pěkný guláš takových podobných názvů :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jiřínku Lidušáčku Oloušku děkuju Vám moc,je to v řiti co Vám budu povídat.Hlavou se mi odehrává pobyt před třemi měsíci a pohled na ležícího nehybného Péťulku s kapačkou a vrací se mi pocity z toho jak jsme na tom byli,byli jsme s Péťou v řiti a smutek,který v nás byl se nedá srovnat s ničím co sem dosud zažila.On teďka leží v postýlce a spinká a netuší,že za několik málo dnů ho zas budou trápit a zase se v něm bude odehrávat to co předtím,chudáček nevěděl kde to je,proč mu dělaj to co dělaj a proč mu ubližujou.Kdoví co se v něm za utrpení odehrává

Navíc ještě musíme vyřešit ty ostatní věci teda než pojedeme do HK ho objednat na termín a musíme to udělat co nejdřív.
Víte jak jsem mluvila o té teplotě zvýšené co má od tý doby co měl těch 38 jak jsme byli u dr a ona,že to je od zubů,tak on má od té doby pořád zvýšenou což už je měsíc.Má 37,1-37,4 vůbec se mi to už nelíbí a vzhledem k tomu,že nebylo dořešeno ty zvýšené bílé krvinky potom co jsme měli dobré jaterní testy budu chtít,aby mu nabrala dr krev na rozbor,jestli v sobě teda nemá něco špatně.Příjde mi divný,aby měl pořád takhle zvýšenou.No a do toho máme pouze 3 týdny na očkování 4 hexou,musí být naočkovaný do roku a půl a my doteď nebyli kvůli té zvýšené teplotě,že prej potom bude taky mít teplotu,tak já nevim co mám dělat,kdy ho mám naočkovat,když má pořád teplotu a ještě musí na operaci.To chce před ní,ale kdy,když má teplotu pořád? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Oloušku děkuju ti za první pomoc,telefonickou podporu.Jsi moje zlatíčko!!!
1. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Suzinku, Hani měla taky dlouhou dobu furt zvýšenou teplotu :frowning2: těch 37,1 cca... Pak sem to už ani neregistrovala :pensive: sem myslela, že je zkažený teploměr :grinning: JE to těžké, záleží na mudře hodně, dneska když si něco nevydupeš, tak nemáš nic :confounded: Ale běž si za tím jo? Je to tolik nestojí, vzít krev...a máš jistotu...

Ještě nemáte hexu? ale spalničky jo? to mi taky příjde divné, očkovat prvně spalničky, až pak hexu?

vždyť ty spalničky mají čas ... :pensive:
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
oli, my taky nemame ctvrtou hexu a uz mame priorix ... ono to nevadi, ev. se to podle navod da dat s hexou zaroven (coz teda nevim, kdo by delal) :sweat_smile:

s tou zvysenou teplotou to muze byt i z horka, oni se prckove porad dost rychle prehrejou, v nemocnici mel Davidek i 37,5 po odectu a doktor povidal, ze to nic, ze asi predtim pekne radil nebo se koupal ... ale ten rozbor by to chtelo ... ale Suzzi, ja myslela,ze vas kvuli tem krvinkam sledujou primo v nemocnici??? :confused:

andy: a ktery bys teda doporucovala? ja chci pak na to nekdy az se bude blizit druhy prcek chtela dokoupit i korbicku ... hlavne, aby se to dalo ovladat jednou rukou ... poradis pls? :sunglasses:
1. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
jj my máme spalničky a hexu ještě né a máme na ni už jen krátkou dobu a do toho tepltoy při kterých se nedá očkovat,právě je to divný kdyby měl 37 tak to neřešim,ale,že to jde pořád na 37,4 tak se mi to nezdá a teď už nemám na výběr než to řešit,pač jde na tu operac a na tu musí být zdravý.Představ si,kdyby byl fakt nemocnej vzhledem k tomu,že měl zvýšený ty krvinky-tenkrát nám řekla,když mu teď nic není,dál odběry kontrolovat nebudeme,ale teď už má tu teplotu měsíc,tak se bojim souvislosti..... a my to nezjistilii a co by se třeba mohlo všechno stát za komplikace při narkoze a operaci,si nechci ani představovat :frowning2:
takže můj plán,že zítra ráno hnedka naběhnu k dr. se s ní poradit co a jak s tím očkováním a teplotou a nechat si odebrat krev a v pátek pojedeme do HK :cry:
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Suzinku a není zač, já se omlouvám,že sem tel neslyšela,to víš přes Hani se moc slyšet nedá :grinning: :grinning:

Bobinku a nemysli ač vím, že se to nedá, na ten pobyt, bude zase dobře :wink: Je to těžké já vím, je mi líto, že vám nějak nemůžu pomoct...mít čarovnou hůlku a udělat abrakadabra třebas :dizzy_face:

Jdu hajat k té naší berušce :wink: brou noc
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak oni by vám dělali SUzi testíky před operací
1. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
no dobře, ale proč vás očkovala na ty spalničky? já vím, u nich není kontraindikace prý horečka do 38, ač třeba nás nenaočkovala ani s 37,5 :confused: tak já nevím...
1. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Lidušáčku jj,ale v Trutnovský a vůbec nevim na co mu tam ty testy dělaj a naše dr o tom nemá ani šajnu a já výsledky znám v podobě telefoního rohovoru,že dobrý.Já to chci prostě tady a ať to přede mnou všechno zaškrtá a probere,chápeš :frowning2:

jinak kéž bys měla pravdu a bylo to jen přehřátí,ale tu krev chci,aspoň budu mít klid
1. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jé Lidu já tě přehlídla :grinning: No já to prostě nechápu s tím očkováním...no ale nechám to koňovi :grinning: :grinning: :grinning:

Lidu, já sem furt rozhodnutá pro xt trojkolku, jinak beru xa, jde to zaaretovat, a nebo ne, takže se dá suprově ovládat ..
1. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
no to jsme ještě teplotu neměli bobííííííí:slight_smile: to bylo až pak víš

tak dobroučkou noc bobínci,já jdu udělat tatínkovi papá,za chvíli se vrátí z práce,to budou slzičky na kraji,až se to tatínek dozví

tak papa
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
No spolužačky klučina měl taky po roce horečky, měsíc, dva...nevím jakdlouho přesně, a nic nezjistili :pensive: ale děs...
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
jj to chápu, ale prostě podle mě a nejen mě mají spalničky čas :wink:

jdu už tež :wink: zítra dopol jedu na chvilku za Miruš a Kubíčkem, sme je dlouho zase neviděly :dizzy_face:

páááá
1. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
no to maj,ale proč spalničy?Já na spalničky seru,já potřebuju hexu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
tož to mohlo vyznít hrubě,ale ty víš jak to myslim tu větu a taky vim,že si to k tobě můžu dovolit,že to vezmeš tak jak to myslim,ve srandě,že jo bobí? :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
ne sem se ted nasral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě jde o to, proč nepočkali i s těmi spalněmi chápeš? no sou to šulini :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
vopice jedny doktorské :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no hele to je úplně šumák proč s tim nepočkali,dyť vo to vůbec nejde ty žábo moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
ale jestli chceš,tak se můžeme bavit o spalničkách no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když ti na nich tak záleží :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
tak kde seš ty chaluho moje doktorská:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Né běž doprd´´le s nima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

brou noc mišulo
1. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě, že Péťa nemá nočník, by sme tu byly do rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no sláva je po splaničkách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak se můžeme bavit o té hexe už? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

né jdu spát,taťkovi sem nic nepořídila,tak bude jíst vzduch no :sweat_smile:
tak brou šimšulko
1. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jéééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: né nočník, nočnííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Se nají z lásky ne, ta prochází žaludem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
:sweat_smile: jdi na nočník prosím Tě před spaním jo :sweat_smile:

hele taťka,tak paaaaaa :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už tu nejsem pá
1. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
pozdě, už sem si učurla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na židli :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

teda co to čtu, Suzzi, to je mi moc líto, že máte zase takový trápení, ale co vím, tak se ta kýla docela často operuje i ambulantně, to jste nezvažovali? A s teplotou nebuj, vždyť děti můžou mít trošinku vyšší a nemusí to nic být... třeba mu chybí v těle jen nějaký vitamín nebo minerál, který, když doplníte, srovná se to. Každopádně hodně síly přeju, Suzzi!!! :wink:

Pavlínko, přeju Ti tak trochu spojeně krásný svátek i narozky a co víc Ti přát než zdraví pro Tebe, Matesíčka a mimčo v bříšku - a samo i pro tatínka - prostě ať jste všichni zdraví, šťastní a moooc se milujete! :wink:

Tak dobrou noc, kočky :wink:
1. zář 2009 ve 23:55  • Odpověz
Aha, teď koukám, že Pavlínka má narozky až ve čtvrtek, tak aspoň v tomhle pání nejsem opozdilá, když svátek jsem trochu opozdila :o)
2. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.