• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj holky,

Suzzí, neboj nic, kýla nic není. Nám dělali dvě najednou, vodní a tříselnou a pohoda. Dělali nám to v Motole. Jeden den jsme nastoupili, druhý operavali a třetí den ráno po vizitě šli dom. A kdybysme nebyli mimopražští, tak bysme mohli dojít ráno v den operace a druhý den domů, takže by to byla jen jedna noc. Jiřík byl v pohodě, akorát po narkoze vysvětli malému děcku, že nemůže pít. Ale naštěstí po hodině mu donesli čaj a po lžičkách jsme mohli začít dávat. Pak měl hlad, to dostal večer misku piškotů a pak protekčně ještě jednu. Po té narkoze byl takový oblblý, že to hodně prospal. Stehy měl samovypadávací, takže jsme šli za 3 týdny jen na kontrolu, jak se hojí jizvičky a pohoda. Budeme na vás moc myslet. Dobře to dopadne.
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
holky děkuju moc za podporu:slight_smile:

my jsme se s Péťou domluvili,že dnes k té dr nepujdeme a odběry mu dělat teď nenecháme,když pátek jedeme do HK,tak mu stejně asi budou brát krev na předoperační vyšetření,tak jim to zrovna řekneme,ať se mu na to podívaj a nebudeme ho mučit ještě teď.Tak v pátek rovnou HK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme se vrátili z báječného prodlouženého víkendu na chatě. Dočítala jsem jenom tak zběžně.
Koukám, že nám přibyla další těhulka, tak to moc gratuluju :slight_smile:

Suzzi, to je mi moc líto, že musí Péťulka zas do nemocnice, ale jak píše Andy, s kýlou v nemocnici naštěstí moc dlouho nebudete, budete to v pohodě uvidíš. Budu držet palce.

Musím se jít věnovat křiklounkovi, spal po obědě jen hodinku a je teď mrzuťoučký až běda. Chjo.
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahojda

to je hrůza i když mají naše mimi jen teplůtku, by to člověk vzal nejraději za ně, chuděrky mrňavý
xsuzzi, ať to vzládnete :wink:
2. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
jo, ola
taky mi běhá přesně na druhou stranu, než potřebuju já.... no to se bude prostě muset nějak řešit, ale až na to přijde, teď mi to nepřipadá důležitý :sweat_smile: .... když mě to netrápí :rolling_eyes: tak uvidíme :zipper_mouth: :fearful:
2. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
tak si predstavte, ze pi*us soused nam tu zacal o pul devate vrtat do zdi, no chapete to? to jsem nezral, vsecky decka z baraku samozrejme vzhuru ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Brý den,

Lidu, chápu, takových agentů je více :frowning2:

Suzinku, tak držím palečky na zítra :slight_smile: Moc moc přeju, ať je krev v pořádku :wink:
3. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak tady čtu o x-landerech - andy - odpárat kus kočárku na XA, abys mohla polohovat do úplného sedu - to je trošku přehnané - jedná se pouze o záševky na popruzích, které drží ta záda a vytvářejí jakousi brzdičku pro ten posouvací jezdec - takže když je odpárneš, brzdička není a můžeš polohovat do sedu, do lehu to o moc víc nepomůže, ale taky trošku - XA mám já a jsem s ním naprosto spokojená a s aretovanýma kolečkama i na sněhu OK

Suzinku - je mi moc líto, že musí Péťulka na operaci, posílám hodně moc síly a přeju ať nemusíte být v nemocnici dlouho, moc moc na vás myslím

oli - my taky ještě nemáme 4. hexu a máme už za sebou spalničky, na hexu jdeme v roce a půl - tedy teď na konci září
4. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
jo, a jinak u nás jsou novinky:

- máme už 7 zubů :o)
- naplno nočníkujem, přes den už několik dní bez nehod a v noci většinou taky ne, to na mě i v noci huláká e.eee
- jsme oddudlíkovaní - usínáme a spinkáme už bez dudana jen s králíčkem usínáčkem a noce máme mnohem klidnější, ovšem rána mnohem časnější :o))

chci se zeptat... je tu ještě někdo komu spí děťátko přes poledne v kočárku? Nám se totiž spinkání v kočárku vyloženě líbí i si Sonča sama řekne "hají kočáru" a jdem spinkat. Nebo jsem už jen já exotka jediná?
4. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj holky,

vzkaz od Zuzanky : Všem moc děkuje za držení palečků, Peťulkovi se to odsouvá až mu budou tři ročky, dřív to nedělají.:slight_smile:

Uff :wink: Bobin malý

Já přeju všem krásný víkend, dneska asi prodáme tu naši inglesinu, to asi obulím, a koupíme xlandera na zimu :wink: tak sem zvědavá, jestli se prodej a kup podaří... :sweat_smile:

Pááá
4. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mikul, my spíme už v posteli a sem za to ráda, páč má komfort v naši posteli aspoň :grinning: :grinning: :grinning: já myslela, že to nepříjde, ale přišlo, asi dva měsíce tomu, poprvé to obulela, ale pak už dobrééé

A Soni je šikulka, ty jo to nočníkování závidím, to u nás bude tak za rok nejdřív :grinning:

jo a jak ste oslavili výročí?
4. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
suzínku, tak to je dobře, že se operace odsouvá :wink:

Mikulko, to je Sonča fakt šikulka, že už takhle je bez plen a dokonce i v noci. Denisek si řekne, že chce čí jen občas, sice teď dva dny si to říká víc a vydrží i než ho svléknu. Má hrozně rád, když mu ten nočník začne hrát a když to pak jdem vylejt do záchoda, si asi připadá důležitě, protože to vždycky peláší a když to vyleju tak říká "neníí" :grinning: No ale kakání se nám nepodařilo zatím ani jednou, to nevím, jak ho naučím. A to čůrání si třeba dvakrát za den řekne, ale zbytek jde do plínky, tak uvidíme. Jo a s tím spaním v kočíku. Když jsem celý den od rána venku, tak spí v kočáru, jinak doma v postýlce, ale toho nejdřív musím uspat v naší posteli a pak ho přenést :unamused: .

Olí, přeju úspěšný prodej a kup, pak dej vědět :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojte

suzzi, tak super, ze se to odsouva

mikul: to su rada,ze to rikas, protoze ja do toho x-landeru chci jit ... mela jsi ho uz od mimi? jak se s nim jezdi s uplnym prckem? ja to chci ted jako sportak a pak pro druhe mimi, pac na golfac bude za chvilu zima a hlavne Davidek zkopava nanoznik i plastenku :frowning2:

mikul: super s nocnikem, my nic, Dadovi se to prestalo libit
4. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak ja budu prodavat DorJan, golfac asi jeste necham zatim ... jooo, kdybych si jkoupila poradny kocar uz na zacatku a neblbla s bazarama ze? :grinning:
4. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
mikulko a da se ta vec ovladat jednou rukou? ja pak, az bude dada chtit doleva a ja potahnu kocar doprava, tak abych nemusela obema rukama, pac jednou budu lovit Davidka ze? :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Brý večer baby,

tak xlander je bomba :grinning: Jako z inglesiny sem byla nadšená, to byl můj vysněný kočárek, tak doufám, že mě xtéčko v zimě nezklame...musím říct, je suprový, stabilní, kolečka jako nové, rodinka s tím prý jezdila jen po zahradě, což asi fakt... akorát to polohování zad mě překvapilo, u inglesiny sem zatáhla za "drát" a vybrala v poho polohu, tady je jiný systém... a jediná věc, co je mínus, to je váha :confounded: holt je o tři kila těžší než inglesina, a je to znát, kor když to srovnám s golfáčem, co s ním teď jezdívám, a ten má 6kilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mazec...takže zatím mám plán, že s golfkama budu jezdit do prvního sněhu, pak xtéčko :wink:

:wink:

Liduš, myslím, že se ovládat bude ten čtyřokolový podobně, jde fakt lehce, i Hani s ním trajdila po baráku :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a já jdu zkuknout konečně Ordinaci, dva díly :wink:
4. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jo a LIduš, z toho si nic nedělej...já sice byla fakt s inglesinou max spokojená, ale holt tady ty zimy a kupy sněhu, to přebortí jen naf.kolečka :cry: a na druhou stranu, dej na to co si vyzkoušíš, já ho nezkusit u kámošky, tak nevím :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Krásný večer :wink:

Suzi super, že nemusí Peťulka na operaci hned. U nás ji dělávají nejdřív v pěti letech, tak mě dost překvapilo, že by vás hned hnali pod kudlu. Aspoň si od těch nemocnic odpočinete

Mikul jste šikulky šikovný, takový pokroky, jak to děláš?
U nás není dudu cca měsíc a nočník docela OK, jen většinou zahlásí až je po akci. Se vyto... a volá bobe :grinning: Když chodí doma nahulatá, tak si na něj i sedne, ale jak má plínu, tak to háže do ní, ale dát jí gaťata bez plíny jsem ještě nezkoušela.
V kočíku mi Niny občas spí. Když jsme doma, tak hajá v postýlce, ale když nám vyjde návštěva nebo nějaká action, tak spí v kočíku.

Oli paráda, že jsi spokojená s kočárkem. My jezdíme převážně se sporťákem, i když jeho váha není nejlehčí (kor proti golfkám), ale je mě a hlavně Niny pohodlnější. A jak jsi psala na zimu zaaretuji přední kolo :wink:
4. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jiřinko, ty máš pořád cortinu?

No musím napsat, že koukat na ordinaci na netu, až teda opožděně je lepší, je to bez reklam :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Je a segra má Jiřinko už krásný pupík :wink: ve kterém je tt? a co ty testy, jak dopadly?

Jo a mám dotaz holky, co s botičkama, co už mají děti malé, budete si nechávat? Mě je prodat je líto, ale nechat je, když mimi budem mít kdoví kdy? :confused:
4. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

Olí, jo to jsem ještě zapomněla napsat, že taky jediný X3 má normální polohování zad, ostatní kočíky od x-landeru mají tohle debilní polohování, kde s ležícím dítětem nehneš.
4. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Oli jj cortinu a necháme si ji, sice jsem teď měla období, že jsem pokukovala po kočíkách, ale pokaždé jsem naznala, že Cortina je pro mě nejlepší

ale ty reklamy jsou super, když se chce na záchod, to mi občas na jedničce chybí :grinning:

Janička je ve 33tt, testy jí dělali znovu dneska ráno a pořád jsou zvýšený, tak je smutná ... myslela si, že už půjde domů :frowning2:

Botičky nechávám jen neutrální, páč i kdyby jsme měli druhou holku, tak není jistý, že např. tu naši letní velikost bude mít taky v létě

už mi přijel brouček, tak papa
4. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Andy, no mě Hani v kočíku nespí, tak to neřeším :grinning: a pokud usne, tak jí to nevzbudí, dolů mi to jde lehce :dizzy_face:

Jiřinko, my máme stejně všechno růžové, tak právě nevím :frowning2: asi je nechám no
4. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahojte, bre rano ...

andy: jake polohovani u toho x-landeru? jako, ze kdyz lezi, tak ho nemuzes zvednout? holky, jak to tam teda funguje? kuji
5. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
anke, já to můžu zvednou lehce, protože mám klasickou páčku, ale ostatní x-landery mají takové pásky na každé straně a ty se buď utahují do sedu, nebo povolují do lehu.

atrei, na Janičku myslíme a držíme palečky ať je všechno v pořádku. Vím, že je to v té nemocnici strašné, ale zase na druhou stranu, tam je v dobrých rukách.
5. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
andy: a takze kdyz mi usne v kocaru, tak je to problem dat do lehu?
5. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ja nemam moznost si ten kocar nikde vyzkouset :frowning2:
5. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
a olinku ty jdes teda do XTecka jo?, ja jdu asi do 4-kolky, takze do XA, kdyz si ho mikulka chvali ... :wink:
5. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
a mikul mam dotaz: jak ted s prckem ve sportaku s fusakem? uz jsi to zkousela? ted jsem se docetla,ze si na to maminky stezujou, ze se tam prcek v zime uz nevleze ...
5. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky
tchýně vzala Matesa ven, tak v rychlosti, abyste si nemyslely, že na vás kašlu
jdu nahlásit, že včerejší kontrola dopadla dobře....výsledky triplů jsou OK, UTZ taky OK, termín porodu se mi posunul na 9.2. a pohlaví vidět nebylo, páč mimčo je stydlivé teď mě čeká 5.10. echo (poslech srdíčka v nemocnici a tam si nechám zjistit i to pohlaví...doufám) a někdy mezi 1.10.-8.10. se mám objednat na velký UTZ do nemocnice a pak 9.10. na klasickou KO a donést výsledky z echa a velkého UTZ......uffff snad jsem na něco nezapoměla
jsem ostuda, ještě jsem si břicho nevyfotila, tak ani nemůžu dát fotky...ale přibrala jsem zatím 2kg, což je s podivem, páč břicho mám obludně velký :grinning:
5. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.