• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
koci děkuji za gratulaci....jen tak v rychlosti jsem to proletěla....stejně si prd pamatuju...jen že máme janinku těhulku už 26tt :confused: ufff alespoň nejsem první dubnovka znovu těhulka a jani to vzala na sebe :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj kočky,
koukám koukám, že řešíte kočíky. No mě už to zanechává chladnou, dokud to půjde budem v golfkách a do mrazu vytáhnem ze sklepa tříkolku, zaaretuju přední kolo a v poho, už to mám z loňska vyzkoušené. Jezdili by jsme v těch golfkách, ale nevím nevím, jak bych tam nacpala fusak..... I když my už teď kočárek moc nepoužíváme, Maja chce všude chodit po svých, tak spíš na kočáru jede nákup. :grinning: Kde to jde jdem pěšky, MHD už naprosto samozřejmě, páč stejně po nastoupení do busu musím Maju vytáhnout, protože chce sedět na sedadle a čučet z okna...
Botičky co nám jsou malé obratem prodávám, dokud mají nějakou cenu, protože moda se mění a stejně si pak koupíte co se vám bude líbit, věřte, mám to odzkoušené, sklep plnej bot po Dominice a stejně jsme je nevytáhli,
ikdyž jsou to dětský boty, tak už top prostě není ono.... No je pravda, že už tam nějaký ten rok leží, ale pořád jsme si namlouvala, že se dětská moda tak nemění... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nás nočník, to těžkej bojkot, poslední dobou se mu Mareček vyhýbá obloukem a chodí tajně do ložnice za dveře, když to na něj přijde. Bobek tam tajně hodí do plíny a po akci mi to přijde zahlásit, že má v trenkách ble a letí do koupelny, jako abych mu sprchla zadek..... Takže můj velký obdiv s nočníkováním. :wink:
Jinak příští týden konečně odlétáme na tu naší dovču, tak doufám, že cestovka opět nekrachne.
Dnes je u nás tak hnusně, že by psa nevyhnal... achjo, léto je pryč a zimu přímo nesnáším.
Taky jsem Maju přihlásila do cvičení, takže budem od příštího pondělí chodit, už se na to těším. :grinning:
5. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
jé ahoj helenko, tak si užijte dovču a budu držet palce, ať cestovka funguje jak má :slight_smile:

jinak u nás s kočárem tak, že už ho máme jen na delší trasy (jako na půl dne do města a tak) a když vím, že budu dělat větší nákup, jinak všude pěšky a jsem ráda, páč kočár bude tak maximálně do ledna a pak bude muset chodit pořád po svejch....jak bych taky táhla dva kočáry, že :grinning:

nočník teda nebojkotuje, ale prostě se do něj občas vyčůrá (spíš teda na něm vydrží sedět, ale neudělá nic) :angry: bejvávalo..... a hovnajs mu v plínce absolutně nevadí, to se ještě vzteká, že mu jdu dát čistou plínku :angry: jednou se vyčůral do záchoda (máme už koupený takový to prkýnko pro děti, co se dává na mísu), ale řekla bych, že to bylo stejně jenom proto, že jsem mu slíbila, že jak se vyčůrá, tak si může utrhnout papír z roličky :grinning: prostě tam rychle něco vytlačil a šup pro papír :grinning: zatím to neřeším....když si neřekne ani když je posranej natož když čůrá, tak to stejně nemá smysl ho stresovat....však má ještě dost času :slight_smile:
5. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
je holky nocnik,tak to my ani omylem, driv se darilo, ted tam nechce ani za boha ...
hele a jak to delate, kdyz chcete nekam dojit? on totiz Dada za ruku jako nee a zasadne nekam jinam, nez chci ja, takze to vetsinou skonci desnou rvackou a bud, kdyz nemame konkretni cil, jdeme tam, kam chce batolak, nebo jde nasilim do kocaru :frowning2:

pavli: gratz k uspesnemu tehu a s nadelenim v plince totez, nasemu mrnousovi to nevadi :grinning:
5. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky holky

jen vam jdu napsat, ze od vcerejska mame Zuzanku v nemocnici na chirurgii . Nestastnou nahodou na sebe otocila hrnecek akorat zalityho kafe. byla to chvilka ktera mohla mit 1 vterinu v mziku se nam proste stala katastrofa . vcera v nemocnici jsme ji odnesli jeste na pokoj, pockali az se uklidni a sla na kapacky a dneska sem s ni byla od rana az do sesti vecer nez usnula a zitra zase za ni pobezim. Pres noc ji ma nastarost moc hodna sestricka a ja sem se jela domu aspon trochu vyspat. Jinak uvidime v pristich dnech jaky budou nasledky nebo jestli to bude bez nasledku zatim totiz nemela prevaz coz me drzi v nadeji ze kdyz neprevazovali ze to neni az tak priserny a vazny. Mala je statecna a moje slunicko dneska si sama hrala, behala po herne a nechala se upsat na ruce.
Prosim vas moc na nas myslete at jsme co nejdriv doma zase vsichni
5. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj eli, moc vam drzime pesti a prejeme, at je mala bez nasledku a at ji pusti zase domu :frowning2:
5. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojte holky,

Eli, moc na vás budem mysleta t je Zuzanka brzy fit...držte se

Jen jsem vás přišla pozdravit, jsem u rodičů na moravě, naše manželská krize se bohužel prohloubila a vypadá to, že tady zůstanu...ale nechci zatím předbíhat, moc na vás myslím opatrujte se pa pa
5. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
anke já Matyho vždycky na něco nalákám....na vodu v potoce, na auta, na trolejbus, na holubi....prostě na cokoliv a v pohodě jde tam kam chci a za ruku....kolikrát mi jí sám dává už hned za barákem :slight_smile:

elí šmarjá :confused: chuděrka malá....tak držím palečky, ať je to bez následků a ať je co nejdříve doma :pensive: u nás teda snad v tomhle směru dobrý, páč zalejvám kafe na lince a do obýváku na stůl jde až když je vychladnutý tak, že se dá normálně pít....a nutím to dodržovat i návštěvy a zatím jsem se nesetkala s odporem....ono lepší než kdyby si to kafe měli držet pořád v ruce, páč Mates jak si hraje, tak hračky i on "lítají vzduchem"
no každopádně si teď budu dávat ještě většího bacha a pro Zuzanku posílám pofoukáníčko a pohlazení :slight_smile:

dripi :frowning2: u nás je teď taky nějak oblačno poslední dobou....ale možná si to teď moc beru jak jsem těhule :sweat_smile: manža je dost v práci a když je doma, tak je unavenej a víkendy má melouchy, páč šetříme na nový autíčko a mě se zdá, že se moc Matýskovi nevěnuje když už je konečně doma....jako chápu, že je unavenej, ale vytáčí mě, když je tak unavenej, že si nemůže stavět kostky, tak přece nemůže sedět na netu nebo si nutně přerovnávat nářadí v kufru, no ne??? :angry: každopádně bych vám přála, abyste to vyřešili a hlavně komunikujte, páč nejhorší je mlčení nebo jen hádání.....měla jsem s MM (tehdy to byl ještě MP) krizovku a "rozešla" jsem se s ním a prostě toho na mě bylo v tu dobu hodně (doma s rodičema a ve škole zkouškový....) a on mě vysloveně otravoval, tak jsem ho vždycky jenom odpálkovala....no nebudu to rozepisovat, ale skončila jsem na noc u kamarádky (ta byla u svého přítele) a tam jsem si hezky popřemýšlela a zavolala jsem Pavlovi, ať tam za mnou přijede a prokecali jsme celou noc a můžu říct, že jsem za to ráda, protože tak jsme tu krizi překonali - tak ať to taky vyřešíte (i když nevím přesně co máte za problém....například nevěru bych já asi nerozdejchala :pensive: )
5. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Pavli ono se to prave stalo v kuchyni na lince :frowning2: Milan zalil kafe a mliko a jak chtel dat mliko vychladit na lince do misky nikam se fakt nehnul tak Zuzka uvidela brcko a zasekla se o ouskou v hrnku, protoze vi ze to pali a nesmi na to sahat, ale ousko nepalilo :frowning2: :frowning2: . je mi hrozne a Milan se malem sesypal, ale zareagoval rychle hodil ji pod sprchu pak sem ji jenom prebalila a nakatou zabalenou v dece odvezli na pohotovost a tam na nas koukali jak na idioty a doktor rano pri vizite rek no to sou ty matky co rikaj ze se jim to nikdy nestane :angry: me ma za uplnyho pablba :pensive:
5. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,

šla jsem sem nakouknout a úplně mě zamrazilo. Elí, Zuzance držíme palečky, ať to nemá moc vážné.

Holky, co se to děje, u nás je poslední dobou taky spíš zataženo :frowning2:
5. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
5. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Elí no snad to bude brzo lepší.....každopádně budu dávat ty hrnky až ke zdi na tý lince....oni jsou ty prckové strašně vynalézaví :pensive:

andy no asi jsou nějaký erupce na slunci :confounded:
5. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky,

Lidu, no to je blbost s tím fusakem ne? Inglesinu sem měla užší o dost, a v poho s fusakem, natož to xtéčko, do toho si sednu i já :grinning:

NO a už dneska sem razila ven a je bombovní :dizzy_face: :dizzy_face:

Elí, bobinek malá, moc moc na vás myslím, jejda jen at jí to nebolí a je v pořádku a bez následků :fearful: :fearful: :fearful: ten dr pěkný kripl jako bych mu kopla debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Haničko, držím palečky, ať vás krize opustí a zase svítí sluníčko, nevím o co tedy přesně jde, ale hlavní je, ať jste zase štastní :wink: moc na vás myslím :wink:
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Pavlinko a co mímčo, nekope ještě?
5. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Eli ježiši to me děsně moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: chuďátko malý :pensive: :pensive: :pensive:
Nic si nevyčítej, ani manžel, je to hrozný, ale to se stává a nikdo to neudělal naschvál, to aby člověk u těch dětí stál každou vteřinu za zadkem, ale to prostě nejde. To jsou prostě blbý náhody, který přinesou takový neštěstí. Dívala jsem se na fotečku obličeje, beruška, aspoň, že to má na bočku.
A doktoři jsou pěkní idioti, s prominutím, ale tohle říct, když už se i tak dost trápíte? Já teda nevím, ale říct - tohle jsou ty matky co říkají, že se jim to nikdy nestane? Copak panu dr. dokonalýmu se to stalo? Asi si myslí, že mu se to stát nikdy nemůže :angry:
5. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
jej Elí chuděrka malá, ona to má na pusince, tak budu držet palečky, ať tam nemá veliké jizvičky. A doktorovi bych nakopala prdel. Jednou jsem byla svědkem, jak přišla na chyrurgii vyklepaná maminka asi s tříletou holčičkouk, že jí srazilo auto, ale naštěstí do ní jen ťuklo, když parkovalo. Ten doktor jí tam seřval jak malou holku, že si měla dítě hlídat. Jako to fakt pomůže, když máš nervy s dítěte a oni tě ještě seřvou. Vždyť občas se stanou věci nad kterými kroutím hlavou, jak se to mohlo stát, že stojím vedle malé. Např. když hodila šipku po hlavě z gauče a já seděla vedle ní. Ale to byla taková rychlost. Nebo vteřina, kdy jsem Jiříka s malou spustila z očí, malá se malému protáhla dveřma ven a spadla ze schodů. A to jsem na ty schody byla tak opatrná.

jinak holky já jsem hrozná máma, páč já malou vůbec do kuchyně nepouštím, což ona bere s řevem, jak když jí vraždí, protože tam je přece takových zajímavých věcí. Je to všetečka a nikdy nevím, co se může stát. Otevře šufle, vezme nůž, upadne na něj. Já mám z tohohle hrozný strach. A kafe když si beru do obýváku, tak si ho stavím na skříňku ve výši mé hlavy, aby ani Jiřík na to nedosáhl.
5. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Eli, doktori jsou taky jenom lidi a meli by podle me chodit jeste na psychologii, jenze nekteri z nich jsou chodici arogance ... nic si z toho nedelej, vsak jste to prece neudelali schvalne a to se proste stane, hlavne, ze je mala vporadku a ze to zvlada dobre ... MM taky spadl maly v 6ti tydnech z lehatka a doktor, co nam delala sono hlavicky na me taky koukal jak na vraha (pritom ja v tom uz vubec byla nevinne) a videl, ze kojim a stejne na me jecel, at si jdu pro papiry, tak ja s malym u prsa jsem tam pochodovala, no proste fakt pristup no :frowning2:

myslim, ze jsme na tu kuchyn kazda opatrna stejne jako Eli, ale to je proste mzik ... no ja nemuzu z toho, kdyz tady v cukrarne baba podava vzdycky tacek s kafem pres kocarek, to mi tak zatrne, ale zatim jsem nestihla nikdy zarvat, pac by to uz tuplem pustila ...
takze Eli drzte se, nevycitejte si to, a drzim vsechny pesti, at se to brzo zahoji ...

oli: ja do toho kocarku asi pujdu, koukam po nem uplne od zacatku, co ho tu mivala jedna maminka, taky myslim XAcko, ja tem trikolkam nejak uplne neduveruju, takze pujdu do te ctyrkolky, ted jsem nasla na netu ve sleve starou kolekci - takovy tyrkysovy, ta ma jeste nafukovaci terenni kola, ty 2009 uz maji tvrzeny plastovy a to necu :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Elí, jasně, hlavně si nic nevyčítej. I když ono je to těžké.

Jinak já jsem včera z hrůzou zjistila, že si malá umí pustit vodu ve vaně, tak teď jí nespouštím na vteřinu ani v té koupelně, aby si na sebe nepustila vařicí vodu. Ale to je takových věcí, co musíme denně ohlídat, ža ať si říká kdo chce co chce, uhlídat ty děti nejdou i kdybysme je měli přivázané na provázku a nepouštěli je metr od sebe.

Anke, jj ty starší kolekce mají super terenní kolečka a ty nové mají některé ty plastové jíné nafukovací, ale skoro hladká kolečka. A hladká kolečka do zimi fakt nee. Já měla hladká kolečka pri Jiříkovi na hlubokém kočárku a to se mi vždycky nabalil sníh na kolečka a nešlo s tím hnout.
6. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj baby,

Liduš, já bych taky šla do xáčka, jenže je za prvné dražší, a za druhé se nevlezu do výtahu...s tím xtéčkem ano, páč ho dám zešura a i tak se tam vlezu jen já, s inglesinou sme se vlezli všichni tři :wink:

Elí, moc myslíme na Zuzanku, posíláme pofoukáníčko :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
oli, tak to jo - my jsme ve 2.p, ale bez vytahu, takze kocar zustava dole ... no a finance zatim neresim, bo mi dlouhodobe pujci bratr :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Eli broučku strašně moc moc mě to mrzí se Zuzankou a je mi z toho strašně moc smutno.Chudáček malinkatej.Pro Vás to musí být taky strašný,takže se určitě z ničeho neobviňujte,pač za to nemůžete a buďte silní pro Vaši holčičku,která vás bude moc potřebovat.Já to sama vidím,zrovna to deno denně probíráme s Péťou,jak si malej dosáhne na bar a vše ve vzdáoenosti 5cm od kraaje si stáhne dolů,takže neusále musim hlídat,aby jsme tam nic nenechávali,např. tam nechávám dost často nože,když tam krájim pečivo a kolikrát mi to taky nedojde,naštěstí mě to pak dycky trkne ještě než po něm šáhne,ale je to hned,kolikrát nechám něco v blízkosti kraje a Péťula si to podá.Naštěstí tam nenechávám nic horkého,to zas,ale na druhé straně je ve stejné výšce sporák,kterej si neustále,když si toho nevšimnu mi zapíná na šestku a strká tam prsty jak tam dosáhne,takže když tam něco vařim,tak on na tu rozpálenou plotýnku nebo když to nechám uchem ven,taky dosáhne.Je to strašně těžký to uhlídat.Koukej kolik věcí se prostě nedá ovlivnit a je to sekunda a neštěstí je na světě.Buďte statečný,neobviňujte sebe,držte se moc a ať to nenechá na nikom z Vás ať už duševně nebo fyzicky žádné následky.Je mi z toho moc smutno a myslíme naa Vás celá rodina.Držte se milion pusinek Zuzance na bolístku posíláme s Péťulkou :pensive:
6. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
jdu podat jenom info z nemocnice a zalezu do postele. Zuzanka rano jeste spinkala kdyz sem za ni prisla a od probuzeni az doted jsme byli spolu. celej den jsme si hrali chodili po chodbe, jezdili ve vypujcenem kocarku. Prevaz ma az zitra a dneska ji jeste zcervenal skoro cely oblicej hlavne kolem ocicek tak to mazou nejakou mastickou. Zitra je velka vizita a ten prvni prevaz tak se uvidi jak moc ji to zasahlo. jeste ke vsemu chudince lezou zoubky tak je cela unavena a rozmrzela.
Taky za nama bylo v nemocnici hodne navstev tak se to dalo v pohode vydrzet.
holky diky moc za podporu
6. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
eli. tak jeste jednou moc prejeme, at je mala co nejdrive zdrava a at otok brzy splaskne a rychle se to zahoji
6. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
olí kope....pohyby cejtím už od 22.srpna a občas teda zažívám pěknej mejdan v břiše.....zatím to není to čutání, co známe z konce těhu, ale hrabošení je to slušný :grinning:

dobrou :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
elí budu na vás zítra myslet, ať to dopadne co nejlíp to jde :pensive:
6. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
El, moc na malou myslím, ale ty naše sětičky jsou statečnější než my, viď. Hlavně si nevyčítejte, že se to stalo, stačí milisekunda a je to. Sama to znám, když hodil Maja šipku z postele, dokonce to mám na videu, protože já se zrovna asi vteřinu zabývala displejem na kameře a bylo to.
Video je na FB, sem ho dávat nebudu, aby z toho šmíráci neměli třetí světovou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc vám přeju, ať se to co nejrychleji zahojí, dneska doktoři dokážou zázraky a vy pak na to budete jenom vzpomínat a Zuzanka bude dělat hrdinku, jak to zvládla. Nemocnice je vždycky opruz.
Moc na vás holky myslíme. :wink:
6. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,

olinko - no, my právě spíme v kočárku, protože nám to zatím oběma vyhovuje, já si v klidu doma uvařím, aniž bych se musela bát, že jí vzbudím bouchnutím pokličkou nebo zavíráním dvířek a šuplíků (Sonička má postýlku přesně za zdí kuchyně a navíc je ještě ztenčená, páč máme v kuchyni výklenek a za tím ona má postýlku)... jenže bydlíme v baráčku, takže jí mám hned pod oknem do koupelny a chodím na ní co chvilku jukat, tak mám kontrolu, kdybychom byli v bytě, tak bych byla taky ráda, kdyby spala doma.... právě přemýšlím jak na zimu - se mi jí nebude chtít kvůli spaní oblíkat a svlíkat..... no, ještě uvidíme

add výročí - jak jsme oslavili? :o)) hudlanem a palačinkama :o)) kytka se nekonala, páč miláček se přes den nikam nedostal a já jsem nakonec místo zakysankového dortu udělala ty tvarohové kynuté buchtičky, ale žádný překvapení jsem taky nevymýšlela, mě stačí, že nezapomněl :o)

add nočníkování - no, měla jsem s ní svatou trpělivost a hodně nám pomohla ta nahulatá prdelka v létě, ale jsem taky moc ráda.... akorát je to herečka a když potřebuju něco dělat, třeba převlíkám postele, luxuju apod. a plně se jí nevěnuju, tak ona je schopná říct e.e 3x do pěti minut a stejně z toho nic není, prostě si tak vynucuje mojí pozornost což mě trošku štve, ale co, hlavně že si řekne při opravdové potřebě

add botičky - já si zatím botičky nechávám, taky je mi líto je prodávat a určitě neprodám ty úplně první, ty jsou naprosto neutrální a obyčejný měkoučký kožený botičky, ty prostě z módy nevyjdou, druhý mimi bych ráda měla do Sončiných 3. narozenin, tak to neni už zas tak dlouho....

sluní - to už je Denísek taky na dobré cestě k nočníčku, Sonina takhle nadšeně se mnou vynáší "šíšu" a taky pak říká "šíša není" :o))) to jsou prdelky sladký, viď?

Liduško - kočárek jsem měla na Soňulku už od miminka, s korbičkou je to podle mě ještě mnohem lepší, Soninka se mi tam vešla do 8. měsíce, ale byla to prďolinka malinkatá, vždyť víš... ovladatelný jednou rukou je s korbičkou stoprocentně (i když na hrbolaté cestě to chce cvik nebo radši zaaretovat kolečka - což zase výrobce nedoporučuje - podle mě kvůli tomu, aby ti to tentononc co ty kolečka drží rovně neuletělo asi či co....), no, prostě ovládá se fakt lehoučce... i jako sporťák, akorát je to pak se sporťákem těžší, páč ta sportovní sedačka víc váží než korbička a taky mimi je pak už větší a těžší... já to teda teď v poslední době jednou rukou nezkoušela, ale určo by to taky šlo
co se týká polohování zad u sportovní sedačky - když ti dítě usne vsedě, lehce ho položíš, když se ti spící dítě probudí, pravděpodobně už nebude chtět ležet, takže se samo posadí a ty mu už jenom zvedneš samotnou opěrku zad aniž bys zvedala i dítě - to by jako fakt šlo blbě... ovšem já jsem s tímhle polohováním nějaký větší problémy neměla, zvykla jsem si a teď mi to vůbec nepřijde, že by to bylo nějaký blbý
fusak jsme ve sporťáku používaly, přímo už ten co má prodlouženou délku, jak jsem už psala, měla jsem korbičku do Soniných 8 měsíců takže někdy v listopadu jsem ho měnila na sporťák a do fusaku se mi vlezla, jen nevím jak teď, s vyrostlou slečnou jsem to ještě nezkoušela... ona je v tom x-landeru taková ta vložka kočárková, tak kdyby se mi tam Sonina neměla s fusakem vlézt, tak vyndám tu vložku a snad by neměl být problém (si teda už nepamatuju jestli jsem jí tam minulou zimu měla, ale asi taky ne.e...), ono je pak v tom sporťáku docela dost místa, jestli chceš, tak ti vnitřní šířku změřím.... a taky určitě záleží na fusaku, my máme takovej celkem tlustej s beranem, kdyžtak ho tam můžu nainstalovat a vyfotit ti to pro představu... nebo nevim, noo....

Jiřinko - děkujeme za pochvaly, ale Ninulka je taky šikovná, jste déle bez dudu než my a na nočník si už taky řekne, to je jen otázka chvilky - možná by fakt pomohlo jí dát jenom ty kaťata a zkusit jí ukázat, že tu plínu opravdu nemá a že bude mokrá když se počurá - mě když se Soňa počurala, tak jí to bylo jedno, ale jak jsem jí pak převlíkala do suchého, tak křičela "pínuuu, pínuu" (plínu) a řekla jsem, že jí nedám plínu, že dostane jen suché kalhotky a když se počurá tak bude zase mokrá..... no, jsem asi byla trošku tvrdá, ale nese to ovoce - fakt :o) když já vidím jak je chytrá, jak ohledně her všechno hnedka chápe, je pohotová, bystrá, prostě jsem jí věřila... párkrát jsem taky utírala loužičky - díkybohu za dlažbu :o)) ale pochopila to během týdne

Add ségra - Jiři, ani nevíš jak s ní soucítím, vždyť jsem šla do nemocnice taky ve 33tt a byla tam až do porodu, je to fakt hrozný, těšíš se na to co si ještě všechno připravíš, co ještě doma načančáš, nakoupíš... nakonec musíš jen ležet (teda já musela nevím jak Janička) a bát se o miminko aby bylo všechno vpořádku, jediný pozitivum bylo opravdu to, že jsme byly pod dohledem 3x denně jsme poslouchaly ozvy srdíčka, neustále jsme čuraly do kalíšků, brali nám krev atd... tak jí posílám moc moc síly, ať to tam přežije, ať je všechno vpořádku a může jít brzy domů
6. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
oli: tak jak se ti jezdi s XTeckem? ja se porad rozmyslim, preci jenom je to hodne penez a nemam moznost to videt nazivo, no na dovcu do Krkonos za tyden uz to stejne z netu nestiham koupit, tak budu dumat tam, ale je fakt, ze na zimu to jeste neco chce ze? DorJan je desne tezkej a nepohodlnej pro me na rizeni, golfac, jak s nim jezdim denne, tak uz je kapku rozvrzanej a hlavne mam pocit, ze tam bude malymu pres zimu zima, a stejne jeste chceme druhy mimco ... holky, ja su tak nerozhodna ... :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Brý večer,

Lidu jezdí se báječně, i zdeněk si pochvaloval že to je sto a jedna :sweat_smile: Jinak sem zkoušela dost ho zkusit naklonit, blbě najet a pod, ale fakt se nechce převrátit na bok, jakože nestabilní mi fakt nepřipadá...

a kolik váží ten dorjan?

No já zkoušela i do toho nánožníku, co tam mám narvat náš fusak a Hani a v poho

Lidu do Krkonoš? se máte moc si to užijte :wink:
6. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Mikul, Sonča je fakt šikula, to Hani začne čůrat na zem, a pak jí dám na nočník a někdy se dočůrá někdy zuří :pensive: No tak nevím, jak na ní...bez pleny sem zkoušela,ale nic no :frowning2: no já na ni nechci spěchat vidím, že to ještě úplně nechápe asi
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.