• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
9. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já hlavně nekupuju boty tipu Nike, Adidas apod., protože i když koupím botu za 2000 tak si nemůžu být jistá, jestli je to fakt originál a je kvalitní. Tyhle značky se nejvíc falšují a nejhorší je, že ty falešné se dají koupit i ve značkovém krámě.
9. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
přesně tak, já taky myslím, že je to kus od kusu, prostě jako se vším, ono si někdy člověk nevybere,ale jak píše andy, do NIke, Adidas a spol bych taky nešla, hlavně mi to pro takovýhle prťata přijde zbytečný, teda pokud to někdo kupuje jen kvůli značce
9. čer 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
A ještě, dřív jsem byla cvok a Jiříkovi jsem kupovala fakt drahé boty. První botičky měl za 1499 Kč, ale už jsem vyléčená a ne všechno, co je drahé, je zároveň kvalitní. Koukám, jaká je podrážka (měla by být gumová), jak je tvarovaná botička vevnitř, jestli má pevnou patu a z jakého materiálu je botka vyrobená. To je asi to nejdůležitější.

a už končím, jsem se zaměřila na boty, je to strašně složitá věc, koupit dítěti kvalitní botky a už tady zase študýruju na internet. Já jsem na dětské boty ulítlá :grinning:, tak sorry
9. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
tlapi, já neříkám, že to není hezký, když vidím ty maličký Nike botičky, ale jako fakt to mít na svým dítěti nemusím :wink:

tak a jdu kukat na ordinaci, beztak už mi půlka utekla :grinning:
9. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
tlapi: a jakou velikost mate tech backurek? ja tam vidim max. 17,5 a tys psala, ze mate 23? asi nejake jine cislovani ze? jinak mi se teda moc libi, asi do nich pujdem :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
jo my máme velikost botiček 20
9. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
ahojky holky, po dloooooouhé době zdravím, starou diskuzi nestíhám dočíst tak jsemdočetla teď ty čtyři stránky a mám v hlavě chaoz, nevím na co dříve jmenovitě reagovat.

Hlavně se všichni nemocní uzdravte!!!!!!

Na Diazepam nebudu reagovat, neznám ho, nikdy jsem ho nepoužívala.

Gratuluji k zoubkům a taky ke krůčkům.

Co se bot týká tak malá má jen papučky vel. 19 ale v pátek jde mamka kupovat nové, větší a také známá co mi ji občas pohlídá tak ji chce taky koupit botky.
nechtělo se mi teď botky kupovat, protože taky ještě NECHODIME, ale už začíná, uprostřed místnosti se v pohodě postaví, ale udělá dva kroky a klekne si, nejvíce co mi ušla tak to bylo asi před týdnem tak 10kroků, takže boty už budou zapotřebí.

A co se týká jídla tak malé už taky dávám na oběd všechno co dělám sobě.
Jen s tím sirovým ovocem a zeleninou si nevím rady, malá mit to do pusy nedá, buď to vyplivuje nebo ji z toho natahuje. To stejné je i s jogurtem který má kousky, tak malou z toho natahuje. Ale zeleninu uvařenou sní, např. v polévce a tak, ale sirovou ne.

A co už plánujete někdo dovolenou?
9. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz
krásné ráno :wink:

anke, botičky na ven máme sandálky 20, pevný 23 a bačkůrky 13 a 1/2 :slight_smile: tak si pak tu velikost vyber :slight_smile:

gusti, to je fajn, že už to Vanesska zkouší,počkej tak týden a už vám bude běhat a budeš kupovat jedny botičky za druhými :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
dobre rano, tak ted to prozmenu schvatilo Davidka - do rana pre 38st horecka :frowning2: osypanej kolem pusinky, ale to uz je od soboty - mimo jine v sobotu ocucal madlo nakupniho kosiku v Lidlu, tak doufam, ze tam neco nechytil - tatinek si nevsiml, ze to dela :frowning2:
10. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u bačkůrek, je to velikost stélky, tzn. velikost 13,5 je vlastně 13,5 cm délka nožičky.

Anke, to, že ocucal madlo, to neuhlídáš. Mě věčně malá strká do pusy hračky u doktorky. Z toho teda šílím, protože nevím, jaké dítě s jakou nemocí na to předtím šahalo. I když jí to hned rvu z pusy a z ruky, tak si stejně vždycky blízne.
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
andy: dik za uklidneni, ze nejsme jedini, ono se to fakt neda uhlidat ... vcera nam tu likvidovali roj nejakym jedem a chciple vcely mame na chodniku, v trave, v piskovisti a uhlidat, aby to decka nezkusily snist je nekdy o nervy ...
ted je Dada (klop klop) ok, Nurofenek zabral ... ale nechce jist zadne pevne, k obedu si svickovou nedal, jen polivku - a ani svuj oblibeny banan ani rohlicek si neda a plive to, tak jestli ono to nemohlo byt k zoubkum ... uvidime
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
http://www.babybaby.cz/tabulky-velikosti.html

anke, to můžou být zoubky, malé když rostou zoubky, tak taky nejradši baští přesnídávky, jogurty a pije mlíčko. Asi je to při kousání bolí, když to mají nateklé. A uhlídat se fakt nedají, jsou prostě rychlejší než my :grinning:
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme do slunečného dne :wink:

Včera si tu čtu, jak se Peťulka rozchodil a Kája asi mé nářky :sweat_smile: vyslyšela a dneska si začala capkat sama. Je to sranda, jak se kulí jak starosta s vyvaleným břůškem, sme se nasmáli.

Hezký zbytek dne :dizzy_face:
10. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu vas vsechny pozdravit

mame se skvele tak tyden uz Zuzka suverenne chodi a zkousi behat :slight_smile: , dneska jsme meli konikovskej srazik s ustecandama a fakt super a hlavne se mi vyradily deticky :slight_smile: a ja sem se prismahla :cry: uz ted to dost boli

vsem marudkum rychly uzdraveni a zbytku preju at si uziva krasnyho pocaska :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
corííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no supééééérrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je překrásný jak ťapkaj a jdou si viď?:sweat_smile: a Péťuláček jakej je rozkošnej ze zadu když jde :sweat_smile: takovej človíček malej kolíbající se ze strany na stranu,no sranda :grinning: jinak nechci to zakřiknout,ale jsem už třetí den moc šťastná,Péťulísek se z toho stavu dostal a je to zase spokojenej brouček :dizzy_face: bobišek můj milovanej :dizzy_face: já ho tak miluju a děkuju za to,že se z těch následků z nemocnice dostal ťuky ťuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahojky, tady je ale mrtvo :sweat_smile:

suzi to jsou super zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojda, no teda tady je pusto a prázdno, to všechny povídáte na FB? :fearful:

suzi, cori, to jsou výborný zprávičky, tak teď už vám budou dětičky lítat a vy nebudete stíhat :wink:
11. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, Atrei, tak pojďte taky na FB - čekáme na vás :wink:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
suzzi, teď jsem koukala na fotečky, Peťulka už na tý motorce vypadá jako velkej chlap :wink: je dobře, že už se zase směje :slight_smile:

kočí, no zaítm zůstanu věrná koníkovi, ale třeba se někdy přidám i na FB :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
hojka,

tlapi: zrovna jsem nad tim premyslela, ze uz vypada velkej a taky jsem zacala premyslet, ze ten nas vypada oproti vetsine ostatnich porad jako miminko :slight_smile:

jinak my v noci teploty, rano lepsi, ale ted odpoledne zase nad 38st, ale jinak vypada, jako by nic, krome te olezle pusinky, ale to mi pripada, ze fakt jak se mu pod dudanem drzi sliny a pak si to obcas rozmazava po ksichtiku
11. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
jak dlouho vam trvaly teploty u zoubku? pry mu rostou stolicky, rikala dokyna ...
ono to teda bude nejaka infekce stopro, akorat ty zuby to rozdrazdily, ale snad to bude brzo pryc ...
11. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj holky
koukám, že je nová diskuse :slight_smile: ale teda přehled nemám, tak se omlouvám.....jsem vám přišla napsat, že jsem nějaká marodná....chrchlám a teď mě k tomu chytly záda a Maty jak mu rostou ty zuby (stoličky), tak v noci se často budí, tak jsem nevyspalá k tomu ještě.....no nebudu si tady naříkat.....jen jsem přišla kuknout a nahlásit, že žijeme :slight_smile:

doufám, že jste všechny OK a mimčové taky :slight_smile:

a co to vidím.....vy jste se nějak hromadně přesunuly na FB :confused: hmmmm a pak to tady nemá stát :angry: a já myslela, že nestíháte stejně jako já :sweat_smile: tak na FB všechny dubnovky taky pozdravujete ju :slight_smile:

já si jdu lehnout, ať se z toho co nejdříve vyhrabu
11. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
na FB jsem si to zrušila, mě to nějak neimponovalo a nezlobte se, ale nechápu proč nechcete chodit sem, já z koníka nejdu :wink:
11. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
brej vecir :slight_smile:

tak u nas neska den horor, mala jen kricela vrestela a byl strasne mrzutaleze ji zoubek a nechce jist jen sem tam napit :pensive: takze za celej den snedla dva jogurtiky a 180ml mlicka na spani, vic sem do ni nedostala :sweat_smile: tak snad nedrzi zadnou dietu :wink:

Pavli at se ti vsechno vyhne a jsi brzo v poradku :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahojky :dizzy_face:
Tlapi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky já už jsem na FB dýl,ale s koníkem to u mě nemá nic společného a rozhodně pro mě kůň vede,pač má svoje kouzlo.No hlavně sem chtěla říct,že,když sem viděla jak se tam pomalu začínají hlásit všechny dubnovky,tak už dávno sem chtěla napsat sem,ať tam všichni nechodí,že to kvůli tomu tady za chvíli nebude :pensive:
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
jé teď doufám,že to nevyznělo nějak divně nebo ošklivě.......tím nechci nikomu zakazovat,aby tam chodil,ale tenkrát sem to chtěla napsat v žertu se smacím smajlíke,jako nelezte tam všichníí nebo tady nikdo nebude:grinning:ale ani sem si z toho nestačila udělat srandu a už to tak je :pensive:

Pavlínko ať je co nejdřív líp!!!
11. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
el:prej snad nedrží žádnou dietu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad to budou jen zoubky,oni pak nechtějí moc papat šimšulky
11. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
holky já jsem tak šťastná už 4 dny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechci to zakřiknout :dizzy_face: a dneska jsem Péťulkovi za jeho statečnost koupila dvě hračky hrající,super lacláčky,kraťásky,suprový kalhotky a ještě jednu věc,ale to už nevim :grinning: :dizzy_face: ráno jdeme na odběry,tak snad mu to tímhle trošku vynahradím
11. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.