• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj Oli,
chjoo, teď to nějak všechno krachuje :unamused: budeš hledat nové místo? nebo zůstaneš doma?
8. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Oloušku to mě moc mrzí:frowning2: jsem od ledna ze stejného důvodu a letos v červnu bych tam byla 7 let:frowning2: tak si aspoň můžeme radit co dál a jak postupovat při dalším mimi,ale je to na picu :unamused:

Mikulísku děkuju moc:dizzy_face:

Pavlínko cori Jani a kdo ještě?Držte se ať je vám dobře a jste zdravoučký:dizzy_face:

El myslim na Tebe :frowning2:
8. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
brý večer,

Jani, určitě budu hledat místo, ale po rodičáku. Chci si Hani užít, penízy jsou určitě důležité, ale ne tolik...teda aspon do 2,5 let určitě nee...kdyby mi ji vzali za rok do školy na pár dnů, to by bylo jiné :wink:

Suzinku, no mě je z toho celkem špatně ještě teď, páč se nechovali zrovna nejlíp ke konci, ani odstupné nedostanu no mazec...pikapika to jsou neskutečné :angry:

A co Peťuláčci jak se mají? Suzinku, no je bohužel ohrožen náš výlet k vám :cry: :cry: :cry: :cry: pisnu ti do ip proč :frowning2: páč bych se tu rozepsala a tak :unamused:
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojky

holky to je mi moc líto s tou vaší prací :unamused: si to nedokážu představit pak začínat někde jinde, i když člověk si tak bude stejně připadat i v té staré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
miláčku moc mě to mrzí,vim jak Ti je,mě to úplně pokazilo plány s druhým mimiškem co jsme plánovali než budou malýmu 3,teď si o tom můžu nechat zdát a musim se podvolit pouze variantám,které se nabízejí :cry:
a jestli se k Tobě chovali ještě navíc hnusně ke konci a nedostaneš ani odstupný,tak mi je z toho fakt do breku :cry: :cry: :cry: ty penízky by Ti přeci měli dát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: zkurvená krize :cry:

Péťuláčkové pořád stejný,tatínek má bolesti stále :cry: ale Péťulka je aspoň snad v pohodě,akorát nesutále s vylezlým pupíčkem:frowning2: tenhle týden jdeme na odběry,kvůli té zvýšené teplotě,tak to snad dopadne dobře:frowning2:ale snad je mu teď dobře

tak jo,piš :cry:

co vy a Haňulínek?Jste zdraví?Máte se dobře?Doufám,že jo.Jinak už jdu spinkat,tak si to přečtu zítra ju?Miluju Tě papa :cry: a mrzí mě to moc s tou prací a vším kolem co musíte podstoupit :cry:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
suzí copak je těm tvým broučkům? :confused: jsem to nějak nepostřehla
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jiřinko máš recht, do staré práce po třech letech, jak do nové...

No mě to je šumák, jako bylo tam fajn, ale ke konci než sem šla na MD, tak děs, dluhy kam se podíváš a tak :pensive:

Se i těším do nové práce, hlavně aby byla nějaká :sweat_smile:

Zuzi brou noc :grinning: a jaé máš plány? jak to myslíš s tím rodičákem?
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojte, oli - to me mrzi s tou praci ... tak snad sezenes nejakou novou a lepsi, u nas v praci to predtim stalo za ... a ted uz jsou tam uplne jini lidi, kolegove povetsinou povysili nebo odesli, takze me to do prace nijak zvlast netahne a snad se nam zadari druhy prcek

holkyyyy. me dneska prisel ten sportak x-lander XAcko a zatim super, jeste v nem teda Dada nejel, ale uz jsme to smotovali a prijde mi supracky, je skoro stejne tezky jak nase golfky, ovladani ale mnohem lepsejsi, a barva neni cervena, ale bordo, coz je super, pac mi to pujde k brylim :slight_smile:

a hrde hlasim, ze jsem dokoncila preklad, tak snad se mi korektor uplne nevysmeje, ze to neni francouzsky, ale svahilsky :sweat_smile:

oli a pujdes do prace hned po prvnim prckovi? ja chci zustat do druheho doma, takze do prace az za x-let, pokud se zadari ...
8. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahojda holky, hlásím se z dovolený, byla super i bez vody a elektriky :slight_smile: přijeli jsme v noci,ale na to Máťa nebere ohled a už tady lítá, no aspoň poklidím ten bordýlek tady a něco vyperu :slight_smile: potom hodím nějaký fotky,ale nevím,kdy se k tomu dostanu a snad vás i dočtu :slight_smile: prima den :slight_smile:
9. zář 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

oli v mém případě asi po šesti či dedmi letech, fůůůůůj to je děs představa :sweat_smile:

anke super, že jsi s kočíkem spokojená :slight_smile: prosím tě do kolika jazyků překládáš?

tlapi vítej zpět, už se těší na fotečky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobre ranko
hadejte kdo je doma nas satanek , sice je cela obvazana a hodne mazlici, ale mame ji uz doma kocku. V sobotu nas ceka dalsi prevaz a brisko s rucickou vypadaji moc pekne podle pani doktorky a tvaricka taky ok ale na krcku ma docela velkej stroupek kde mozna zustane jizvicka, ale snad se nam ji povadi co nejvic vyhladit mazanim.
Na pokoji sem byla se super maminkou s 3 letym klucikem ty sli taky dneska domu, ale sestricky byly nektery teda na pest. jako kdyz se mi Zuzka poblindila do vystrihu na chodbe u sesterny tak mi jedna pipka rekla dejte ji do kocarku at to tu neumaze a druha pribbehla s desinfekci si otrit rantl kocarku a tim to pro ne skoncilo takze sem tam byla na vsechno sama a nektery se chovali arogantne a nektery byli fakt slunicka ktery podporili i psychicky no proste klasicky nemocnicni oddeleni.
9. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Jééé Elí, mám radost, že už máte Zuzku doma, tak to bude v pohodě.

Olí s prací je to na prd, já i kdybych neodešla kvůli stěhování, tak bych teď dopadla stejně. Šéfová v srpnu ukončila živnost.
9. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
jo mmch já byla na jednom místě 10 let a fakt nevím, kde si co budu hledat a jak si tam budu zvykat :frowning2: . No, ale co můžu dělat.
9. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Eli super, že jste už doma, to je hned jiná
sestřičky nebudu snad ani komentovat :angry: hold jde vidět, že někdo to berou jako poslání a někdo jen jako práci :unamused:
9. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
9. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
elí supééér :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojda

elí, to je dobře, že jste to takhle zvládly, chuděrka malá a sestry bych poslala někam, sle-pičky :unamused:
suzí, copak je tvýmu velkýmu péťoj, taky mi to uteklo...
9. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
tak mala sla spinkat, ale nechce se ji skoro vubec jist po tom ja vcera blindila dneska snedla par piskotu, pulku housky a jablecnou presnidavku.
ja sem tak rada ze jsme doma ta pohoda a klidek Zuzanka se uz krasne smala a hrala si a taky se ted strasne moc mazli tak si to uzivam
9. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Elí, super, že je doma, a neboj s tím jídlem se to srovná :dizzy_face: pusinku pošli od nás Zuzance

No my dnes měli srazík s holkama odsud, bylo bájo, až na to, že sem furt lítala za Hani, páč mi chtěla lézt na všecky ty prolézačky apod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zítra fičíme za pradědou a za kámoškama z práce, tak se těším

mějte se babulky papa
9. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
AHOJ :slight_smile:

Oli mala je rozkosna :slight_smile: dokonce rozesmala malou :dizzy_face:

Jinak Zuzka ma od noci prujem a jednou trochu blindila takze jdeme zpatky na dietu. vcera nam ji v nemocnici zrusili a presnidavka ji nakonec vadila :cry: . holky je to namahavy, ale sem rada ze mam to zlaticko doma. nejvic mi naskakuje husi kuze kdyz nekdo mluvi o kafi
10. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

eli, teda husí kůže mi naskočila, tak hlavně, že to dopodlo takhle dobře a že už je Zuzanka doma, tam se jí bude kurýrovat líp, posíláme pofoukání na bolístky a ať se brzy zahojí :slight_smile:

Oli, s tou prací je to na prd, ale snad něco najdeš. Hanička je super jak tancuje :slight_smile: :wink:

tak a konečně jsem prošla tunu fotek,tak tady pár máte, kdo chcete :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3260946&vReferer=
10. zář 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
to jsem ráda, že se líbí :wink:
10. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

jdeme pozdravit. Nějak poslední dobou nemáme vůbec čas. Užíváme posledních pár krásných skoro letních dní a pořád jsme někde v pohybu. Každé ráno chodíme s maminama na kávičku do místní kafárny, kde je úžasné venkovní posezení a báječným koutkem pro děti, tak se tam děti vyblbnou, maminy podrbou a odpoledne jsme taky pořád někde po kamarádkách nebo ony u nás na zahradě, takže, když jsme doma, tak se snažím honem poklidit, připravit jídlo....atd. A když má táta volno, tak si ho užíváme, takže taky moc času na koníka nezbívá. Když už se dostanu na PC, tak kuknu jen co je nového a většinou něco písnu na FB. Ale nějakou tu minutku na holky dubnovky si vždycky na jdu :wink:

Jinak u nás celkem nic tak závažně nového. Zubů máme plnou pusinu, občas se zadaří nějaké to srozumitelné slovo, ale moc se jí do toho nechce, o nočníku jsem psala, absolutní bojkot, ale to si říkám, že do 18ti let mít pleny nebude, tak to přes koleno nelámu a vyjma polévky baštíme sami což je úžasný, protože než se nají, tak udělám spoustu práce. Teda jen v obýváku, protože jí potřebuju mít na dohled, aby jídlo nehodila na zem nebo tak něco.

Tlapi, máte úžasné fotéčky.

Elí, jsem ráda, že je malé líp a držím palce, ať průjem brzo přejde.

Olí, Hanička je taky pěkná čertice viď? Čouhá jí to s očí, ale je k sežrání teda.

Tak já jdu vypucovat kočár, už se na něj nemůžu dívat. Tak se mějte a já zase nakouknu.
10. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojte kocky,

Eli: tak to je fajn, ze jste doma, tak at vas prujem brzo pusti a at se kuzicka krasne hoji

tlapi: fotky jsou nadherny

jiri: ja prekladam je trapne do dvou - anglina a franina, chtela bych se naucit italsky, ale to uz rikam hehe asi 15 let :grinning:

oli: jo tuleni, to Dada miloval, kdyz byl mensi a videl to u babi, tak ta znelka vzdycky zabrala na vsecky nase problemy :wink:

matajob: ja nakoukla, ale psat nebudu, pac zadnou radu nemam, ale chapu te, s tim rozpisem, pac ja vubec nechapu, jak to zenske delaji, ja s vyplazenym jazykem o pulnoci dokoncuju denni uklid, aby to tu druhy den vypadalo stejne, pradlo vyperu a povesim,ale uklidit uz ho nestiham, natoz zehlit, taky jsem si chtela napsat, co ktery den chci stihnout, protoze to z domu vubec neumim, my doma nemuseli nic - jen studovat, to byla priorita a ja pak mela jeste skoro denne treninky, tak o uklidu a domacnosti toho moc nevim - a ja dokonce tu nastenku mam, ale vidis, to mam jako prvni ukol - neco na ni konecne dat :grinning: :wink: ja obdivuju treba andy, jak to stiha se dvema detma, ja su marna jak sanky v lete :sunglasses:
10. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky
to jsou krásný fotečky a video samo sebou taky...našeho Matesa baví zatím jen reklamy, znělky a Teletabís :grinning:

jsem ostuda, páč břicho vyfocený ještě nemám, fotky z UTZ co mám, tak mi nějak nechce skener oskenovat a vždycky z toho vyleze jen šedočerná mazanice, tak nevím, kde soudruzi z NDR udělali chybu :confused:
10. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
na čem jedou ty tuleni? my máme set-top-box a chytáme navíc ČT4, ČT24, Barandov, Nova Cinema a Cool.....
10. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

Liduško - tak to budeš mít naprosto stejný kočík jak mám já,

cori - to stěhování ti nezávidím, ale snad to bude jen na nějakou přechodnou dobu a brzy se už nastěhujete do baráčku, moc vám to přeju, pohlaď ode mě pupíček a šetři se

Olinko - to je mi líto, že vaše firma krachla, to je hrozný dneska fakt! :frowning2:
jeje Suzínku ty taky, to jsem nějak prošvihla, teda holky to je fakt na pikaču

eli - to je super, že už je Zuzanka doma, snad se i ten krčíček dobře zahojí, ať vás průjem brzy opustí
10. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky, píšu potřetí, se picnu, 2x jsem si to smazala... teda jednou Vali, podruhé já, takže už jen stručně

Elí, moc držíme palce!!!!! Je hlavně super, že už máte malou doma :wink:

Lidu, jsi dobrá, že jsi takhle rozumově aktivní - já mám teď úplně vypatláno :grinning:

Pavlí, ty nás teda napínáš s tím bříškem :wink:

Tlapi, ta poslední je úplně nejkrásnější - fakt dokonalá!!! Jak reklama na Alpy

Včera jsme se setkaly s Blankou, tak kdo není na FB, fotečky jsou tady:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2016972&id=1240604779&l=f6c5308bef
10. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.