• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
tak mam za sebou velky zehleni a zacinaji me palit oci tak asi pujdu do postele. deticky chrupaj tak pujdu vyuzit klidku :wink:

Uz zacinam pomalu premyslet nad darecky k vanocum, ale zatim moc nemam predstavu co tem zlatickum koupit
10. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,

El, posíláme Zuzance pofoukáníčko a ať se všechno dobře zahojí a přejde vás průjem. Mě úplně běhal mráz po zádech, jak jsem to četla. Hlavně že už máte Zuzanku doma.

Tlapi, krásný fotečky a ta poslední je naprosto úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lidu, jsi fakt dobrá, jak píše Verunka, já se teď kolikrát nedokážu vymáčknout ani v ČJ natož v jiném jazyce :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak co se nočníku týká, tak absolutní bojkot. Sice se vždycky chytí za plínu, tak ho slíknu, posadím na nočník, no kolikrát ani to ne, protože okamžitě vstává. Takže Mikul máte se Sončou můj velký obdiv, jste holky šikovné, ty, žes to Sonču naučila a Sonča, že to tak krásně zvládá. :slight_smile:

Oli, Hanička je dobrá pařmenka :grinning: :grinning: :grinning:

Vypadá to, že se nám reakce na očko vyhnula, 10 dní pryč a zatím nic, tak sláva.
11. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahóóóój všem :slight_smile:
téda, od včerejška jste toho tolik nakecaly, že nestíhám dočítat :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
11. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,

jani to víš, byl krásný týden a na koně není čas, ale my se polepšíme :sweat_smile:
12. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Bry vecer
tak mame po prevazu a pani doktorka kdyz to videla tak rekla ze je to krasny a ze by to nemuselo mit zadny nasledky a taky uz nejsme zavazany a musime mazat a mazat vazelinou

taky jsme byli dneska na vylete u tchanovcu na chalupe tak se Zuzanka vyspala na cerstvym vzdousku
12. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahooojky

Jak se vede?Ja ted nejak nemam cas sem moc chodit..ted jsem bez MM je v D.C. museli jsem zrusit kvuli tomu i cestu do CR :( Tak snad o Vanocich a co tady noveho?? Ja jsem jen na Facebook jinam moc nikde..
13. zář 2009 v 00:36  • Odpověz
:slight_smile: Krásnou neděli maminy :slight_smile:

tak máme skoro za sebou víkend u rodičů Michala, dost jsem si odpočnula, protože s Matějem babička nebo děda lítají pořád po venku :slight_smile:
v pátek jsme byli v ZOO,tak až dorazím domů,hodím sem nějaký fotečky. Matesovi se nejvíc líbili tučňáci a vůbec zvířátka, co se hodně hýbala :slight_smile: bylo to prima a byla jsem překvapená,kolik maminek s dětma do ZOO chodí i takhle ve všední den :wink:

eli, to je fajn, že kontrola dopadla takhle dobře, mamka místo vazelíny používala obyčejný sádlo a taky se jí krásně popálenina krásně zatáhla a není skoro vidět, i když to teda byl jiný případ.
13. zář 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě, kamarádka rozjíždí netový obchůdek se svýma výrobkama,tak kdo chcete, můžete juknout sem www.acrab.cz ale přijde mi, že ve skutečnosti jsou ta trička daleko hezčí :wink:
13. zář 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

eli to je super zpráva, že to vypadá dobře, snad jí tam opravdu nic nezůstane ... o tom sádle jsemto slyšela taky :wink:

tlapi kamarádka je šikovná, hezký věcičky :slight_smile:
14. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:
tak tady je pár foteček ze ZOO, Mates ale neměl nějak náladu pózovat :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3275557&vReferer=
14. zář 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
tlapi fotečky jsou krásný a ve které Zoo jste byli?
14. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
v Praze, byl to nápad v podstatě z noci, ráno jsme se sbalili a jeli :wink: my jsme tam jezdili každý rok,ale loni jsme kvůli Máťovi vynechali :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte kocky,

pisu ze Spindlerova Mlyna z internetove kavarny. Tak jen rychle strucne letem svetem.
Vsechny zdravim.

Mame se dobre, Davidek si to uziva maximalne. Kazdy den jedna mensi tura s kocarkem a pak odpolko aquapark. Bohuzel ja ode dneska lehky zanet prsu, takze se modlim, at se to rozezene tvarohem a neni z toho nic vaznejsiho. Zatim su bez teplot, tak drzte prosim pesti, at se nam nezkomplikuje cela dovolena. Dneska holt vodicku musime vynechat, tak pujdem i odpolko na vylet.

Mejte se vsichni krasne a podle vasich predstav.
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Krásné odpoledne holky :wink:

teda tady je pusto a prázdno..... :frowning2:

anke, držím palečky, ať tvaroh zabere a dovča se vydaří :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky
tady je par fotecek Zuzanky jak se ji hoji bebicka

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3284727&vReferer=

Anke uzijte dovolenou a at tvaroh zabere

Tlapi krasny fotercky, vylet musel byt suprovej vid

Atrei sadlo sem jeste nepouzila. mam k nemu od detstvi odpor a vubec se mi na nej nechce sahat. Jeste tu mam rakytnikovy olej, kterej ma mit super vysledky tak se zeptam dneska drky jestli muzeme pouzivat
16. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky,

v rychlosti jdu popřát Anke ke svátku :wink: Liduš přejem kupu zdravíčka a štěstíčka a radosti z Davídka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já mám depku celkem, Hani se mi před týdnem osypala, myslela sem, že to bude z ostružin, ale nemizí to ani po týdnu, už jí více než pět dnů nedávám žádné ovoce krom banánu, zeleninu jen salát..předevčírem sem dokonce vynechala mlíko ráno večer, ale účinek to nějak nemělo...jinak pije jen vodu a meltu...

Dr. naše nebyla, jen její dcera jako záskok, tak první bylo, že jestli sme nezměnili prášek...pak že jestli sneědla kupu ostružin, tak to má z toho, ač je to týden, což mi připadně blbost ne? :confused: :confused: :confused: no dostaly sme fenistil kapky, at se neškrábe a ve čtvrtek na ko... jinak prý to může mít z nemoci, ale nemocná nebyla pěkně dlouho...podle mě to je od zubů a tak jí to trápí...

tak tak sem se vykecala, a jdu, nějak nemám na nic náladu :unamused:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
AHojda holky :wink:

el, teda ty fotky vypadají hrozivě, teda ty první, potom už se to krásně hojí a vypadá to fakt dobře, určitě se to dobře zahojí a Zuzanka si na to ani nevzpomene :slight_smile:

oli a neměla třeba teplůtku? já měla MAtese týden osypanýho po teplotě, ale je fakt, že to byly skoro 40. Jinak ty ostružiny se mi nezdají, vždyť je jedla i přetím ne? Určitě to budou ty zoubky a brzy všechno zmizí. Ten fenistil je fajn, nám taky pomohl. Tak držíme palečky, ať je vyrážka brzy pryč :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojda
oli, my taky byli nedávno osypaný docela dlouho, ale pak to samo ustoupilo a nám dost pomohlo koupání v silném odvaru z černého čaje

eli, to vypadá fakt hrozivě, jak píše tlapka,a le snad to bude dobrý :sweat_smile:
16. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem ostuda, ale poslední dobou fakt nemám na koníka čas. Pořád někde poletujeme, domů chodíme dopoledne tak pozdě, že stihnu jen uvařit, umít nádobí, trochu poklidit a mastíme pro Jiříka do školky, hned ze školky mažeme ven a přijdeme až na večeři, pak vykoupu a uložím děti, vyžehlím, poklidím a padnu :sweat_smile: . Prostě užíváme hezkého počasí, protože nevím, jak dlouho ještě vydrží.

Elí, Zuzance se to parádně hojí, to je dobře.

Jinak nám se podařilo zase dvakrát chytit kakání do nočníku, ale to byla spíš náhoda než úmysl a rostou nám stoličky a docela nám dávají zabrat. Jinak pořád čekáme na očkování a pořád nám pozvánka nepřišla. Prý nejsou vakcíny, tak snad se dočkáme, máem na to ještě necelé dva měsíce. Možná to Mudra spojí rovnou s 18ti měsíční prohlídkou.

A taky se tátovi možná rýsuje nová práce. V úterý byl na pohovoru a pan šéf by ho bral všema dvaceti. Je to do kanceláře jedné firmy 3km od nás. Chtějí tam jazyky a manžel se bojí, že jak dlouho nemluvil, tak jestli to zvládne, že anglicky mluvil naposledy před 5 lety, Francouzsky před 7 lety a Německa asi před 10 lety. Tam je teda nejdůležitější angličtina s čímž by neměl být problém, protože manžel byl i na stáži v Americe, ale prostě se bojí. Tak jde v úterý okouknout na celý den, jak to v té firmě chodí a jestli bude rozumnět a pak se má rozhodout, jestli nastoupí. Já ho tlačím, protože tam jsou super peníze a co je nejdůležitější je to v skoro v místě. Pak dám vědět, jak se manžel rozhodl.
16. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahojik

Andy ta prace by urco byla zuzova a hlavne by jste meli tatku blizko sebe. drzim palecky at to vyjde

Ja bych rekla ze to ma Zuzik porad lepsi a lepsi a drka byla vcera spokojena dokonce rekla ze jediny kvuli cemu musime na kontrolu je rucicka. muzeme uz normalne chodit ven jen mazat vysokym faktorem oblicejik tak mame 50 a Milan se smal ze ji tim jeste vybelime :grinning: . ted jsme zacali pouzivat rakytnikovy olej a prej ma skvely vysledky tak uvidime

Oli at je brzy mala OK
17. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

andy no to by bylo super, kdyby to vyšlo, moooooc bych vám to přála, jsem zvědavá jak se rozhodne :wink:

eli paráda, že se to Zuzance tak lepší a super, že ten olejíček pomáhá :slight_smile:

oloušku ať je Haňulka brzo v pořádku
17. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky...po delší době zdravím...jsme všici OK, tak nebojte, jen prostě není čas a krom toho nám blbne noťas, tak jsem dneska s Matesem omrkla v Losanu novinky a vypadá to, že budeme kupovat novej PC, tak snad už nebude všechno tak dlooooouho trvat :slight_smile:
andy bylo by prima, kdyby vyšla TM ta práce :slight_smile: ať se nebojí, on jim určitě porozumí, jen ze začátku než si z mozkovny vyhrabe všechny slovíčka, když bude chtít mluvit on sám, tak to chvíli potrvá (vlastní zkušenost - rozumím všechno, ale jak mám sama mluvit, tak to nemůžu přijít na ty správný slova) :sweat_smile:
elí super, že Zuza už to má tak dobrý......tak snad to opravdu bude bez následků....budu držet palečky a mazej mazej čímkoliv, hlavně mazat :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
a jdu vařit, když čertík chrápe........on jak se mi pořád hraboší po kuchyni a tahá hrnce a misky, tak není pomalu kam šlápnout, tak raději vařím, když chrupká :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
a ještě jsem si vzpoměla, že jsem se chtěla "pochlubit", že už 6 nekojíme :slight_smile: Mates poslední měsíc chtěl už jen před spaním a pak v noci, ale zjistila jsem, že mě to noční kojení vyčerpává, tak jsem to utnula úplně....sice postupně, prostě jsem zkusila říct, že "není" a ono to Matýskovi někdy stačilo a hned usnul a když ne, tak jsem mu dala párkrát cucnout a hned jsem mu prso vzala a on usnul...prostě postupně žádný drasťárny a zvládli jsme to krásně :slight_smile:
anke ať tvaroh zabere.....díky bohu, že se mi zánět prsou vyhnul :pensive:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Pavlí, ty bláho, já koukám, že už si v půlce. Kdepak máš nějakou fotečku pupíčku?
17. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
No holky, co je? Celý den nikde nikdo, musím nás zachránit. To tu snad ještě nebylo, že za celý den nic.
18. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj baby,

tak osypání nám trošku mizí, mažu mažu vazelínou co se dá,páč to má někdy i suché, tak nevím, či náběh na ekzém, pokud se nám to nezlepší tak v úterý jdem na krev :frowning2:

NO včera sme trošku chytly rýmu, ale v pohodě, žádná hrůza...a dneska v noci horečka 38, ráno v pohodě, ale zesrala se jako dělo, úplně stejný průjem jako u prvních stoliček, tak mám tucha, že jestli i to osypání a samo i rýma není od zubů :unamused: chjo at už jí narostou :wink:

JInak nic moc nestíhám, přes den spí tak hodku, někdy i odpol zalomí, ale to jednou za týden...v noci spinkám s ní, takže večery u FB a Mk zatím odkládám :grinning:

Odpol letím k našim snad nebude mít teplotu páá pusinku všem
19. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojík při sobotě

koukám, že se tu ještě kojí, já přestala, když bylo toníkovi 11 měsíců, teda já néé, on sám se během 14 dnů odstavil, trochu mě to mrzelo, ale teď s odstupem času si myslím, že to bylo akorát :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
ahojky holky....už předem hlásím nedočítámmmm :grinning: :grinning: :grinning:
zase se jdeme po delší době ukázat :dizzy_face:
malý je po nemoci,ve čtvrtek dobral ATB a já jsem taky trochu marod a dobírám je dneska :angry: ale můžu říct,že mě připadá,že mě teda líp moc není.no znáte to,když vlastně neležím jak bych měla,tak čemu se pak divit že? :confounded: no ale ono to ani moc nejde se dvěma raubířema :fearful:
tak nevím,co řeknu dr na kontrole mě asi pěkně "zdupe" když jí řeknu,že mě o moc líp není

jinak malý měl na 18měs kontrole 13,60kg a 82cm :grinning: :grinning: a náš Honzík má v 5letecch 18kg,to ho Ada brzy dožene :grinning: otesánek jeden :sweat_smile:

tak přejeme všem hlavně zdravíčko a těhulkám at bříška rostou :dizzy_face: papa
20. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
jo a přidala jsem nějaké novější fotky do alba,tak kdo chcete,tak mrkněte papa :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=111607&vReferer=%2Fphotos%2Flili01
20. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.