• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahojky, hlásím návrat domů z dovolené.... :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že pusto prázdno.
Taky se jdu zas po dlouhý době ukázat. Včera jsme byli se Zuzinkou a Lindičkou v zoo, tak se dětičkám mooc líbilo. Deniskovi nejvíc asi holubi, který tam honil :grinning: Jinak to jsou dva raubíři a když je vypustíme, aby běhali, tak moc daleko nedojdem. Denisek si sedl doprostřed kamenité cesty a jeho největší zábava byla hrabat se ručičkama v těch kamínkách a Lindička ho v tom samozřejmě dlouho samotnýho nenechala :grinning: a když jsme jim řekli, že my jdem pa, tak jim to bylo srdečně jedno a hráli si dál :grinning:.
No Denisek je doma bez pleny a zkoušíme to i venku. Tam ale když je do něčeho hodně zabranej, tak mu to moc nejde a řekne e většinou až když čůrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a už pochopil, že e je i kakání a hurá kadíme do nočníčku :dizzy_face: Už jsme kadili dvakrát i venku :grinning: :grinning: :grinning: Zubů máme 15 a teď je chvíli zas asi klid.
Jinak noci poslední dobou zas nic moc. Dnešní noc úplně stála za prd.

Olí, tak ať se Haničce stoličky brzy vyklubou a máte už konečně klid :wink:
22. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Lili, to je malej kus chlapa. Denisek si myslím, že měří nějak podobně a váží necelých 11kg :grinning:

Pavlí, to letí, úplně vidím, jak si nám oznámila, že jsi těhu :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile: ¨
teda koukám, že jste se moc nerozkecaly :unamused: no ale chápu to, my jsme taky pořád venku a užíváme babí léto :slight_smile: Mates je děsnej ďábel, pořád někde lítá a leze a je to teda hlídání nad hlavu, ale zase když je někde kupa písku nebo kamínky, tak si sedne a nevíme o něm :slight_smile: kontrola v roce a půl nás čeká až 14.října, tak pak písneme taky svý váhy a míry :slight_smile:

ale všechna dubňátka nám krásně rostou :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Andrej to je Denisek je šikula,my už jsme bez plen úplně kromě noci to ji má ale většinou skoro suchou tak uvidíme kdy ji odstraníme. Těším se na pátek.
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Dnes jdem na 18m prohlídku a na očkování tak pak se ozvu jak jsme vyrostli.
23. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojda holky,
teda jak to děláte, že už jste bez plín??? my s nima budeme asi až do školy :frowning2: i když ho pravidelně zkouším dávat na nočník, tak nic neudělá, teda kromě rána a pak se počůrá do plínky :unamused: jediný, co chytneme je kakání,ale to jen proto,že je to na něm poznat
23. zář 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vám co dětičky chodí na nočníček tiše závidím. U nás to bude tlapi taky tak, že snad než půjde do školky se nám zadaří. Je to lumpice a když jí dám na nočník, tak tam trůní, pak se zvedne, podřepne a čůrá na koberec. A kakání, tak to u nás to poznat není, takže není šance odchytit. Ale já to moc neřeší, šak do 18ti mít plínu nebude ne? Je fakt, že Jiřík byl v 18ti měsících přes den taky bez plíny, ale jsou každý úplně jiný a Anežka v tomhle teda po mě není. Já neměla plíny v roce.

Jinak se konečně rozkecáváme, už umíme spoustu nových slovíček a občas si spolu i rozumíme, když po mě něco chce :sweat_smile: .

Tak já zase jdu, jdu něco udělat, dokud dítko spí a odpolko budeme mít zase návštěvu (celkem tady bude 6 dětiček), takže o zábavu postaráno. Musíme využít posledních krásných dní.
23. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně máme novej PC....noťas odešel do věčných lovišť a tak sláva hurá, zase jsem on-lie :slight_smile:
závidím nočníkářům....Mates se občas do nočníku i vyčůrá, ale bez plen to teda fakt hned tak nebude, páč to naše "čunče" se ještě vzteká, když mu jdu vyměnit pročůranou plínu...a v posranděný si vysloveně lebedí :sweat_smile: je to prostě HAMBA a krásně si tak i sám říká :grinning: :grinning:
zase ale děsně kecá....holky on tu "hubu" nezavře a kecá dost nahlas, že je ho slyšet až ven a to nejen ráno a večer, kdy je venku "relativní" klid, ale i přes den...sousedka mi tuhle říkala, že stála pod barákem a poslouchala, jak krásně už povídá....no já z toho mám hlavu jak pátrací balón :grinning: sranda je, že když mu oblíkám mikinu, tak říkám "jedna" (ruka) a on hned "druhá" (jako taky ruka) :grinning: pak když řeknu jedna, tak řekne "dva" a pak čeká, než řeknu "pět" a on řekne "šest" :grinning: tuhle v krámě se pokladní ptala na počet rohlíků co máme v sáčku a já "pět" a Mates "šest" :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ještě teda pupek jsem nevyfotila, páč foťák má půjčenej švagr (sem ani nevěděla)....já snad ten pupek nevyfotím :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
pekny odpoledne

Tak my jsme dneska se Zuzkou sami, Martinek odjel s babickou a dedou na zahradu cech. Byli jsme dneska se zuzkou na kontrole na popaleninovym a jsme OK a uz vickrat nemusime jen v pripade nasi potreby se na neco zeptat a tak podobne. A velka novinka dneska jsme sli se Zuzkou poprve ven bez kocarku tak si vyslapovala jak velka dama

s nocnikem muzu jen tise zavidet u nas je to totiz absolutni bojkot a nezajem :unamused:

Pavli tak to my jsme taky upovidany, ale min jak vy a Zuzky oblibeny slova jsou jezisi a koukej :grinning: :grinning:

v soboru jsme byli s kamaradama v hospudce a moc moc jsme si to uzili a super bylo ze kdyz koncila svatba ve vedljsim salonku tak nam jeste prinesly tac s jednohubkama a salamama a cukrovim to bylo tak nam nam
23. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj, tek
dala jsem do albíka pár fotek z naší dovolené na Gran Canarii.
Kdo chcete vidět víc, odkazy mám na FB, nebo zašlu do ip.
Jinak dneska máme za sevbou očkování, Maja to nesl statečně, vážíme 14 kilo, měříme 85 cm.
V kojení zatím jedem první ligu, ale jeden velký pokrok máme, už spíme celou noc. Jupí... :grinning:
23. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Ahojky berušky:slight_smile:

kdo má chuť a dlouhou chvíli,tak tady je prá foteček Našeho chlapečka:slight_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=26304&id=1612357842&saved#/album.php?aid=26304&id=1612357842

M\ nemáme příliš šťastné období,teda u Nás jo,ale v rodině ne,řešíme jednu vážnou nemoc a mě to včera položilo po zjištění výsledků z biopsie.Bhužel se tu zatim nemohu rozepsat,protože moje švagrová co sem chodí potom nemá vůbec ponětí a před deseti dny porodila,tak se nebudu rozepisovat,aby se to nedozvěděla odsud,dozví se to zítra od rodičů.

Jinak Péťulka je úžasnej,hodňoučkej,překrásnej,co víc si přát.Jinak nočníkování u nás taky nehrozí,už týden tady chytám do pytlíčku moč pro dr. a furt nic nemám a to už jsem jí dávno měla přinýst:sweat_smile: ona si nějak usmislela,že malej čůrá,tak chtěla moč,ale on nečůrá:sweat_smile:no neměla jsem čas jí to vymlouvat,asi měla zrovna halucinace,když sem jí říkala,že se jednou vyčůral:grinning:

Eli snad je už Zuzanka úplně v pořádku

Pavli ty to teda flákáš to bříško,hlavně,že při prvnim si fotila co pět minut a každej centimetr čtvereční :angry: :grinning:
23. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
holky poraďte....koupili jsme patrové postele,ale malý spí pořád ještě v malé postýlce.chtěla jsem ho už dát do velké,ale on dělal takový "psí kusy",že po 20min,co jsem se ho snažila udržet ležet jsem ho vytahla a šupla do malé postýlky a už spí,protože z té nevyleze.

já si vůbec nemůžu vybavit,jak jsem to dělala s Honzíkem,když jsme ho učili na velkou postel :angry: :angry: :angry: :angry:
24. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky,

všechny moc zdravím,od po se trápím s nachlazením, no a sa :wink: my víte jaké to je, léčit se s prckem :sweat_smile: ale o to nic, hlavně je mi líto Hani, že nejdem ven, od úterka trčíme doma, tak dneska jí na chvilku vemu ven, snad to zvládnu, je mi celkem slabo :frowning2:
Zdeněk chodí domů v 7 takže je to na pika pika :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kačenko, Hani mi spinká ve velké, a to víš,že taky nechtěla...no takže u nás je to tak, že s ní usínám :grinning: Někdy i zalomím.
NO ale je mi jasné, že u vás jde o to, aby tam usnul sám...no co poradit...byla sem u Janičky,a ta Ondráška taky učila v poschoďovce, taky měli boj, páč i starší Kuba ho budil, Ondra taky zkoušel kníkat...ale po pár dnech už spinká krásně sám...Janička mu prostě řekla natvrdo...Ondrášku teď se spinká, je tma ...a usíná sám i přes den :wink: :wink: Zkus jí když tak napsat

Nočníkování neřeším, to příjde, je super, že vám dětičky už chodí,ale holt každé dítě je jiné a my prostě milujem plenky :wink: :wink:
jo a Hani má osypání téměř pryč, ale furt se dost škrábě, na krev sme nešli, prý to není žádná alergie...
25. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Helenko, krásné míry máte :grinning: a kojo taky jednou přestane :dizzy_face: :dizzy_face:

Suzinku, tebe moc děkuju, šak víš za co :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a asi tuším o co jde a moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to moc špatné :confused:
jo a máš pravdu, Pavlínko to bříško fláká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a Pavli, Mates je teda dost ukecaný...to musí být dobrá prdel ty počty mě pobavily dost :grinning: :grinning: :grinning:

Hani nic nového, akorát pár dnů teď všímám, jak po nás se snaží vše opakovat a to někdy dobře zní, co vymyslí :grinning: :grinning: třeba kapi kapi jako kapičky, mymy jako mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
oli jsem ráda, že osypání je pryč, ale že pořád tak škrábe? :unamused:

jinak já mám dneska obr radost, páč janičku pouští z nemocnice :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jiřinko ahoj,

no dle dr to svědí proto, že se to hojí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je fakt, že to má suché, mažu jí to několikkrát denně a to jí vždy uleví...

Jééé bobinek, sem si na ni právě vzpoměla, to tambyla dlouho viď? a co jí řekli, jak je na tom?
25. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
no tom něco bude, většinou hojící se věci svědí

No jednu hodnotu má pořád zvýšenou, dali jí silnější patáky a v úterý jede na odběr krve a kdyby to bylo špatný, tak by si ji tam nechali už do porodu, ale hlavní je, že jde po měsíci domůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Ježiš to tam fak byla měsíc? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: bobinek chjo :pensive: a jak to má s přípravou? má nachystané věcičky a tak
25. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
nakoupeno má vše akorát si to vyprat, tak je děsně ráda, že si to vypere sama
jen dokoupí drobnosti
25. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Jiřinko letím s Hani koukat na filmy, tak zatím pá Ninušce pusinku a Janičku pozdravuj,že moc držíme pěstičky, ať je vše ok a nemusí do nemocnice dřív, než v termínu :wink:
25. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
na filmy? :grinning: tak se dobře bavte, pa :wink:
díky vyřídím :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
No kecám, na Ordinaci včerejší na netu :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky

Atrei tak at se segra dostane jeste domu to musi byt sileny lezet takhle v nemocnici

my jeste porad spime v postylce a budeme spat dal, protoze Zuzka strasne moc cestuje a padala by
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3323320&vReferer= neknovejsi fotecka Zuzky
25. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
eli má tou už hezoučký, jsem moc ráda :slight_smile:

Niny taky spí v postýlce a cestuje úplně šíleně, do postele bych měla ještě strach ji dát
25. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
atrei to jsme vsichni moc radi nakonec nebude mit zadny nasledky a my jsme se vsichni okolo ni poucili :pensive:

za chvilku vyrazime ven tak si aspon provetram hlavu a pak jdeme koupit Martinkovi krecka :wink: , akorat to MM podelal kdyz se ho zeptal jestli chce 1 nebo 2 a on chce 2 co ja s tim proboha budu delat tady budu mit za chvilku chovnou stanici na mysaky :grinning:
25. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:

tak všem marůdkům brzké uzdravení, my jsme teď plný rýmy a kašle, teda MAtes, já se držím,ale radši bych to vzala na sebe, no však to znáte :slight_smile:

eli, Zuzanka už vypadá fakt krásně, za chvíli nebude po "kafíčku" ani památka :slight_smile: ale je teda fakt, že od tý doby, co se jí to stalo, tak dávám všechno horký až na zadní stranu linky, aby to na sebe MAtes taky nestáhul.

jinak my teď spíme zase spolu v posteli, prostě jak mu něco je, tak se ho z postele nezbavím :sweat_smile:

a jdeme pro oběd, už jsme byli na nákupu - bez kočárku a teď vyrazíme s kočárkem, i kdžy ho teda beru jen pro jistotu, abych se nemusela tahat s Matesem i jídlonosičem,mladej pěkně pošupajdí, aby byl unavenej a chtělo se mu po obědě spinkat :wink:
25. zář 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
Baby já se počůráááám :grinning: :grinning: :grinning:

Hani dnes už podruhé prohlásila: Kaku:grinning: :grinning: :grinning: Njn, akorát že už bylo namleté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe i tak mě to těší....
25. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Tlapi, fotky z dovči jsou nádherné, hlavně ta u řeky a pod Bystrou a taky ta s nápisem koukám na kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.