• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
zdravím

Niny má taky rýmu a začíná pokašlávat, ale venku jí to dělá dobře na rýmku - skoro jí neteče. Naštěstí je zatím bez teplot. Andy co jí na to všechno dáváš?

Fusak budu v zimě taky používat, má dole spešl část na botičky, která jde hezky umýt. V golfkách moc nejezdíme, páč mi příjde sporťák lepší jak pro mě, tak pro NIny.

andy to je super kup ten kočík :wink:

Oli tak co u dr.?

cori hoď nějaký fotečky domečku :slight_smile:

jinak jsem taky zvědavá jak bude Niny reagovat na Kubíka od ségry (za chivlku bude rodit), to bude aspoň pro nás aspoň nácvik :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Bré ráno,

tak stěr ještě nebyl, a vzala nám krev, tak uvidíme, za cca 10 dnů budou výsledky, dala tam na krevní obraz + alergeny (kočka, ovčí vlna,roztoči, prach ) , tak na 18.měsíční prohlídce uvidíme...uf...no ale holky, tu kůži má lepší, nechci to zakřiknout, ale vypadá to lepší...možná pomohla ta mastička, možná to prostě jen tak zase mizí, jak to přišlo :slight_smile:

Jiřinko, tak ať je Ninušce líp a Andy, vám taky....No Hani má třeba den rýmu, pak zase týden nic a pak dva dny...teď jak se změnilo to počasí :unamused: Ale nic hrozného,neodsávám, jen stříkám sprey a utírám popřípadě ona do rukávu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jiiřinko, nj, vlastně, tak sem zvědavá, jak bude Ninuš reagovat na Kubíka :sweat_smile:

Jo a kdo ste byly na v roce a půl na prohlídce, braly ste moč? my máme vzít, ale tak proč ne že
2. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Jiři, jinak na ten kašlík, jak měla Hani dávala sem jí ten od dr.Theise, jitrocelový, ono těch pro děti je dost na trhu, ale uvidíš, zkus jí dát nějaký takový, a kdyby se to nelepšilo, tak dr vám dá

Jinak jak sme šly o půl 8 do dr. tak sem jí dala zimní bundu poprvé :sweat_smile: a zateplené gatě tenčí :sweat_smile: a topit nám začali včera, ale ne moc, jen trošku, no ale zatím nepouštíme,nemám pak ráda ten suchý vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v noci nám pršelo, a já měla pootevřené okno u Hani, a vůbec sem to neslyšela a ráno parapet mokrý, páč tam nemáme ventilačku, ale normálně otevřené sem to měla :sweat_smile:
2. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Oli to jsem teda zvědavá na ty vaše výsledky

Já jí dávám taky jeden sirup co jí kdysi předepsala dr., tak uvidíme jestli zabere. Taky jsme včera večer začali topit, páč jak máme starý dům, tak tu už byla děsná klendra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli s tou močí nevím, páč jsme měli jít na priorix a ten se kvůli té rýmě zrušil a na prohlídku nás bude objednávat při očkování, pak dám vědět
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
No s tím fusakem jako nevím,když furt trajdáme, no jen jak půjdem do obchodu, ale to by musela být velká klemra :sweat_smile: Spíš vsadím na oteplené gatě...na tom xlanderu má ten nánožník taky dole na botičky tentononc omyvatelný, tak uvídíme, jestli snese nánožník, ale myslím, že ne :sweat_smile: Však v kombinézce vydrží né...no jak bude minus deset a mín, tak to nevydržím ani já venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Právě hledám na bazarech nějaké gatě oteplené, nejlépe šusťáčky, páč doma mám jen fleecové a tři kombinézky, tak aby nám to pak stačilo na převlíknutí :sweat_smile:

a taky mám jen jednu čepičku teplou, a jednu šálu tak hledám hledám, kdybyste měly některá tip na něco pěkného, pisněte...procházím MMB ale nic moc :frowning2: a u nás v sekáčích zatím matroš tež nic moc, nebo jen prostě chodím pozdě :sweat_smile:

Jo a botičky sem jí normoš koupila zimní tež na bazaru,a jedny chci koupit ještě , myslíte, že to stačí dvoje na zimu? jo, páč jak půjdem ven 2x denně max, to by mělo ne? :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
oli jsem koupila na MMB parádní oteplovačky :wink:
2. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
2. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojte holciny :slight_smile:
jdu vas zase po dobe pozdravit :slight_smile: koukam, ze se tady stona jak o zivot, tak at je vsem rymickam a kasilkum brzy konec! My jsme v pohode, zdravi, spokojeni :slight_smile: a na zimu mam zatim jen jednu kombinezu a jednu bundu s oteplovakama..ja myslela, ze to bohate staci, ale jak vas tak ctu, asi skocim jeste aspon jednu kombinezku prikoupit :sweat_smile: no a cepice, rukavice apod. jeste nemam vyreseny vubec...ale co, zatim je tam teplo, tak snad casu jeste dost :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Jiři, no rukavičky sem koupila včera, jedny palčáky a jedny prsťáky, a dokonce si je nechala navlíknout mám foto tak dodám, vypadá to dobře :dizzy_face:
Ten set je hezký, ale musím najít něco, co má uvnitř bavlnu, ona se mi loni z vlny osypala na obličeji :pensive: Je
tolik hezkých čepiček, ale bohužel ne všechny mají podšívku balněnou :frowning2:

Maji, no já nemám představu, jakou spotřebu budem mít v zimě oblečení :sweat_smile: Ale kalhoty nějaké chci zateplené, a zase nové drahé kupovat nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak letím, jdem věšet pračku, když je tak krásně.

Pááá
2. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
oli tak to jedině projít MMB

si taky myslím, že oblečení víc, páč ty děti se v tom hned vyválí :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak foto je v albu páá krásný den holky :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
to je úplná dáma :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky dubnovky :slight_smile:

tak my mame zimniho obleceni az az asi 5 zimnich bundicek kombinezu oteplovacky a nejaky zatepleny kalhoty, ale vsechno diky tomu ze jsem mela dost veci na Martinka a kamaradka ceka chlapecka tak mi dala dost veci po jeji holcine :slight_smile:

Oli at vam testiky dopadnou dobre :slight_smile:

jinak v zimne budeme jeste hodne cestovat s kocarkem a zimni pytel budu urcite davat a na boticky mam jeste navleky po sobe

Andy tak to je dobrej kup ten kocarek a za dobrou cenu

jinak dneska je to mesic co se nam Zuzka oparila a vypada to moc moc pekne tak snad zadny nasledky nezustanou
2. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Pavli brisko je krasny a tusis co nosis pod srdickem jestli sestricku nebo bratricka pro Matyska?
2. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
jinak fusaky mám dva - jeden co jsem kupovala ten Emitex combi a pak ke golfáčům dávali takovej slabší fusak v barvě

jinak pokud jedu s Matesem do města, tak kočár a jinak po svejch......ono je to docela záhul, když se Mates někde venku "zabejčí" a nechce se hnout, tak ho brát na ruku a tahat....prostě už mám pupek moc velkej a těžko se mi Mates zvedá ... a bude hůř :frowning2: jinak budu kupovat jednu kombinézku a jedny oteplováky na kšandy s bundou, boty koupíme dvoje, už vidím, jak je rychle suším, až se vrátíme z venku, takže prostě raději dvoje, než plašit s fénem
2. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
elí nemám absolutně tucha....v pondělí jdu na Echo, v úterý na velký UTZ do nemocnice a v pátek ke gyndr., tak snad v průběhu příštího týdne dostanu 3STEJNÉ odpovědi na pohlaví mimiška :grinning: ale včera se mi zdálo, že jsem byla na tom echu a že dr. mi řekl, že čekáme holku, tak uvidím, jestli to byl blud, nebo předzvěst :grinning:
2. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
jo a holky, potřebuju si koupit novou kojící šprndu, tak hoďte odkazy, se kterejma jste byly spokojené, a hlavně aby to nestálo majlant, jo :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky,

jen v rychlosti, než se vzbudí beruška
všem marůdkům přeji brzké uzdavení, i sobě, nějaká viróza mě dostala :angry:

Olinko - moč jsme nebraly a Dr. nic neříkala, ale pokud vám říkala, tak jí asi k něčemu chce... :slight_smile:
jinak držím pěsti, ať to není žádná alergie

jinak na kontrole nám naměřili tyto míry: váha 9350 g a délka 77 cm, hlavička 45,5 cm
dostaly jsme čtvrtou hexu a naštěstí bez reakcí, akorát měla Sonča tentokrát docela nateklou prdelku (u vpichu), ale už to splasklo

my topíme občas (ob den dva), podle toho jak nám tu je, ale taky už musíme, jak píše Jířa v tom starém domě je hrozně syrovo a musí se tu trochu ovlažit

zatím nejsem rozhodnutá jestli fusak do kočáru ano nebo ne, asi uvidíme podle počasí a podle toho kam vyrazíme, nevidím problém ho tam nandat na jednu delší cestu a pak třeba zase vyndat..... no, zatím to nechávám koňovi

Pavlínko - bych ti přála ten páreček, třeba to byla předzvěst :wink: pupík máš luxusní, fakt :slight_smile:

jinak jsme definitivně k 18ti měsícům dokojily, opravdu to už nemělo cenu, Soňa jen žužlala a mě to bolelo, teď se ráno budí místo v 5:00 na kojo až v 6:30, což jde

co se oblečení týká, tak máme jedny oteplené kalhoty z loňska (to je měla hodně ohrnuté) a na letošek jsem koupila termokalhoty a bundičku od Neckermana (chtěla jsem dát odkaz, ale ten je dlouhej jak tejden, tak je mám v albu), jinak máme asi 4 kombinézky (z toho 1 je "parádní") a nějaké budny a svetry... co jme dostali od švagřiných známých a od známých tchánovců, sem tam nějaký úlovky na aukru..... tak obléča máme jako dost, horší je to s botama, páč máme zatím jen podzimní..... jo, a čepice a rukavice máme taky poděděný, ještě hodím do alba jednu co jsem teď Sonče háčkovala

a už musím letět, tak zatím páčko
2. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak se jdu holky rozloučit, hodně jsem ale váhala, jestli odjet, Matesovi roste špičák a měl k tomu horečku, ještě v poledne 38, ale tatínek mě ujistil, že si potřebuju odpočnout a brufíka dokáže dát taky a přinejhorším si pro mě přijedou, jsme kousek. No tak uvidím, teda ale jsem z toho nějaká naměkko, už mi i kápla slzička, no je to poprvé, co nějak jedu bez těch svých chlapů :unamused: teda ale holky, Mates řádí, v tom Brufíku snad je ještě i něco navíc, leze po všem a je strašně aktivní, no ať si to tatínek vyzkouší :slight_smile: tak se tu mějte krásně :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se marodí o sto šest. My jsme dneska byli dopoledne na chvilku venku, malá vypadala, že už bude v pohodě a teď zase začala kašlat, takže ten venek ještě asi nebyl dobrý nápad.

Atrei, já dávám Hedelix na kašel a Olynth kapky do nosu. Zdá se mi to nej.

Dneska jsem ale naštvaná. Koupila jsem dětem Cem-m multiviramíny v lékárně a ptám se jí, jestli to může i malá, když je jí rok a ona, že jo. Doma čtu příbalovej leták a tam píšou, že to není vhodný pro děti do 3 let :angry:

Jo a dneska nám přišla pozvánka na Priorix na 8.10. přesně na den 18ti měsíčninek, tak doufám, že bude malá o.k. a snad to sfouknem dohromady s osmnáctiměsíční prohlídkou.

A co se topení týče, tak u nás zatím topit netřeba. Máme sice taky starší barák, ale je podsklepený a navíc nám do obýváku a dětského pokoje celý den svítí sluníčko a krásně se to vyhřeje. Do včerejška jsme měli pořád 24, dneska to kleslo na 21, ale pořád to jde. Ale myslím, že o víkendu už budeme taky přitápět.
2. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
pavli náááááádherný bříšánko máš, fakt super krása na to koukat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem děsně napnutá koho to tam nosíš :slight_smile:

eli ani nevíš jak moc jsem za vás ráda, že Zuzanka nebude mít následky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

s těma kojopodprdama jsem se dívala, že mají levný v Rossmannovi :wink:

mikula takhle jsme přestali taky kojit

andy super nad tím Hedelilxem jsem totiž taky přemýšlela, ale teď jí dávám jeden sirup co mi kdysi předepsala pro Niny dr., tak to zatím nechám tak a do nosíku stříkám Stérimar

andy ty jo 21 je u nás normoš teplota :sweat_smile: nám to už kleslo právě na 19 a to mi už byla fakt zima a jak jsou tu vysoký stropy, tak je všechno teplo nahoře
2. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojte,

eli: super, ze je mala uz v pohode

atrei: ty voe, takova klemra ... to bych uz asi chodila v kozichu

vy me uplne desite s tim oblecenim, my mame 1x zimni bundu (ale 92, tak to ma dost velky, no snad od zimy doroste), pak ma oteplovaky na ksandy tez 92 (to mu asi bude moc veliky, uvidime v zime), a pak z lonska 80ku bundu a gate, ale to mu zas uz asi bude maly - ja ziju v domeni, ze jedna vrchni vrstva staci, ze pujdeme ven 1x denne a do rana to uschne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , no tak asi jeste koupime teda jeden set ....

a vy uz davate zimni bundy ju? tak bud tu na jizni Morave neni takova klemra, nebo su matka drson, pac Dada ma body s dlouhym + svetr + sustakovku tenkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

akorat jsem se chtela zeptat, co boty? dneska jsme byli vecer tak hodku s kocarem na prochajde a Dada mel puncosky tenci a teplaky a mel i v botach dost studeny nohy, uz davate nejakou vyteplenou botu?

jinak vam teda zavidim ty prochazky bez kocaru, my bychom to sli tak 150 let a Dada jako za ruku nee, takze jdem rano s kocarem na nakup a pak ho vrznu na piskajdu a tam kolem lita po chodniku a obcas sam vyrazi na prochazku, ale kdybych si rekla, tak dneska pujdem treba do parku, tak mi tam nebude chtit ...
2. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
jo oli dneska jsem viděla v CaA zimní čepičku podšitou bavlněnou látkou :wink:
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
anke já bych zase ve 24c chcípala vedrem :sweat_smile:
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
oli: ja mam na ted na rano vyteplene takove sustacky, od vietnamcu - pokud proti nim nic nemas, tak bych mrkla treba tam, staly tusim neco kolem 160 Kc ... na zimu mam podedene po synovcich takove ty fofrovaky na ksandy, ale to jsou prave ty moc velike
2. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
anke s tím chozením X kočár to máme stejně, kousek jdeme hodinu, Niny stojí u jednoho plotu i 10minut, za ruku jí ani nehne a nebo si to zamíří rovnou ke mě a ať ji jako nosím :sweat_smile:
2. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
a jeste oli, nezkousela jsi Moiru? my mame ted na zimu moirovou cepici - mame tu normalni kulatou bez ozdob damskou a pak ve velke zime na to jeste detskou fleesovou moira, podsitou myslim
2. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
jo a anke taky ještě nedávám zimní bundu, oblíkám jako ty nebo má místo podzimní bundičky vestu
2. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.