• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
atrei: jj, ja ho rano musim dat do kocaru uz na chodbe, venku uz by mi tam nesel a kdyz uz, tak chce ten kocarek vodit za madlo a na to je ale maly, takze ho pak musim nest, on se drzi madla a kormidlujeme s kocarem, jak banda blaznu :grinning: a celkem makacka na ruce ....
2. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
atrei: uf, tak nejsu jedina, ja kdyz koukam na ty deti tu po Rousinove, tak i starsi jsou mnohem navlecenejsi nez Davi, ale ja mu kontroluju brisko a zadicka a je porad teplounkej ...
2. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
jo to je přesný, u nás to samé :sweat_smile: :grinning: a když ji pustím, aby se prošla, tak jako fajn, ale to stojí kdesi půl hodiny a nakonec zamíří ke mě ať ji nosím, tak to ne, že jde do kočáru - to se prohne do luku a že do kočáru nepůjde, ale chodit taky nebude ať ji nosím :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
anke i to jak máme doma chladněji, tak je právě Niny zvyklá od narození a je podle mě otužilá, tak na ven ji navlíkám podle mě akorát, jinak by byla opocená
2. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
jako kdybych jí dala zimní bundu co jí dám v zimě?
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
atrei no taky pekny :D to Dada ujde docela dost, ale mi pak dojde trpelivost, ze stojime na miste, nebo ze ho neustale musim odhanet od nejakych blivajzu, hovinek, vajglu, aut apod.
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
no ono od urcite teploty je to pry uz jedno, pak uz je zimni bunda potreba at je 5st nebo -5st, rika teda moje mama, no ja vzdycky mrknu na venkovni teplomer, dam o jednu vrstvu vic nez si myslim, ze by melo byt a pak pripadne rozepinam a sundavam - to se mi ale posledni dobou to sundavani moc nestava ...

spis si lamu hlavu, kdyz je ted zvykly byt cely den venku, co budem spolu delat doma v zime ...
2. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
tak jako Niny ujde taky dost, kolikrát si s ní zajdu tady do obchodu pěšo, ale když jdu až do města a spěchám, tak bych to bez kočáru nedala a s nákupem vůbec ne

anke sáňovat se :wink:
2. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
atrei: pokud bude snih ze? ja myslim, ze letos to moc slavne nebude .... no tak se budem asi bahnat :slight_smile:, mame tu klub pro decka 2x do tydne - herna, pisnicky a vytvarka, tak treba to bude fajn tam, pokud nebudou vsichni chrchlat :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
no já budu řádit se švícou a malým, tak se nudit nebudeme

jj to nachlazení mě právě odradilo (opět) od plavání :unamused:
2. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
atrei: a jak resite botky ted, kdyz je chladneji? my mame normos obycejne kozene a normalni tenkou ponozku, protoze jina se tam nevejde ...
2. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
taky tak, ale nepříjde mi, že by ji měla chladněšjí
2. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
atrei: no me az dnes zarazilo, jak byl Dada v tech botach studeny, teda jako neee, ze by mel modry nozicky, ale uz to bylo na hrane, tak putoval rovnou do vany ... ale asi jak byl dlouho v tom kocarku
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
anke tak mu dej nánožník na kočárek, já dneska měla jak fučelo
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
jdu si dát vanu, tak zatím pa :wink:
2. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky tak dilema....
Vojta Šimic nebo Vítek Šimic??? kdyby to byl kluk
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Vojta
není tam tolik "i"
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
atrei no to mě vůbec netrklo :sweat_smile: další + pro Vojtíška :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
pavli ja su taky pro Vojtiska, nejak mi to lip zni :slight_smile:

atrei: on se strasne vzteka, kdyz ma mit deku nebo nanoznik, ale su blba, hlavne, ze mam upletene navleky na noy ze? :sweat_smile: ale tady nefucelo a otec doktor mi potvrdil nastesti, ze pry dulezite je telesne jadro v teple (brisko, hrudnicek) a hlavne hlava :slight_smile: tak uvidime, jestli nam nenastydl ...
3. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Bré ráno berušky,

Lidu, Jiřinko, já dala včera zimní bundu ráno, páč tady bylo jako 6 stupnu jo at si rozumíme :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dávám bodýčko s kr. nebo dl., mikču a tenkou bundu, ale my dost chodíme do lesoparku, a holt i to slunko už není tak vysoko co bývalo. Zase ještě nedávám punčošky... :sweat_smile:

Lidu a k těm botům...taky se mi minulý víkend stalo, že sundávám botu, se mi podařilo i s ponožkou a měla studené nohy :astonished: Tak jí teď dávám trošku hrubší ponožku, a je to lepší, ale taky to vidím, že ty botky, co sem koupila na bazaru ty zimní, jí asi zkusím..ale asi zatím jen ráno jak půjdem do obchodu...

Jiřinko, to máš fajn, že ti Ninuš snese nánožník :wink: a díky za tip na CaA, příští týden, jak dorazí rodičák, tak kuknu...

Pavlínko, bříško máš nádherné, jééééé :slight_smile: a taky mi příjde zvučnější Vojta :wink:
3. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Jé Liduš, tak dík za tip, já jí furt kontroluju nos, jestli ho nemá studené, ale ono když fouká, tak bodejt by neměla co :grinning: :grinning: :grinning: Ona se mi vopice spíš odepíná, jako bunda u nás zapnutá, to je na chvilku, tak se jí snažím odlákat at na to zapomene :grinning:
3. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj holky,

po delší době vás zdravím, přeju všem marůdkům brzké uzdravení a všem zdravým, ať jim to vydrží :wink:

Elí, koukala jsem, že Zuzance se to hezky hojí, tak moc držím palce ať se jí to úplně vstřebá

Pavlínko, no konečně jsem se dočkala bříška!!! Moc pěkný domeček pro prďolku, tak hlavně ať se mu u Tebe líbí a ještě si tam hezky pobude.

Koukala jsem, že řešíte nánožníky a fusaky - já jsem si říkala, že my se asi přes zimu na fusak vykvánem - ono u nás zas takové zimy nebývají a když bude jo zima, tak máme takový nánožník, kam případně dovnitř můžu strčit deku a když by i to nemělo stačit, tak to už by byla takový kosa, že bychom nějaký dlouhý trajdání radši odložili.

Jinak u nás se zatím pořád netopí a někdy je fakt docela zima, míváme tu tak kolem 18-20°C, ale Vali je zvyklej a my taky - běhá většinou jen v bodýčku, když je těch 18°C, tak mu většinou dám i tepláčky, ale ponožky moc nemívá - teda občas si je chce nandavat, ale po čase zase sundavat, takže je to tak na střídačku :wink: . No a ven zatím nosíme maximálně bodýčko bez rukávů, přes něj tričko s dlouhým rukávkem a takovou tenkou vestičku. Vali je po nás spíš horkokrevvný, takže mu zima nebývá. Na zimu máme 2 bundičky a teď ještě jukám po nějakých oteplovačkách. Kombinézku asi kupovat nebudeme, protože si nedovedu představit, jak ho z ní někde venku svlíkám a následně ho do ní oblíkám :sweat_smile:

Celkově je u nás všechno při starým, pořád 16 zoubků, váhu nevím, ale počítám tak kolem 12,5 a délka cca 83, ale vleže je delší, takže to je tak 86, ale beru, že teď už je spíš platný ten první údaj :wink:
3. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak jen doplním - Vali si večer sám stoupl na váhu, kterou si přinesl (asi mi četl přes rameno, jak jsem vám tu psala :o)), takže váží 12, 3 - po jídle a v oblečení, takže cca 12 by mohl mít ráno. Tak dobrou :wink:
3. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Brý večer,
sem si to zmázla tak znovu :grinning:

Verunko, dneska sem se vážila, páč váhu sem objevila pod gaučem :sweat_smile: a Hani když to viděla, tak hups na váhu a má oblečená 12,4 kg, takže taky tipuju těch 12 :wink:

Hani už hajá, dnes nám spinkala jen v autě půl hoďky :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
no vidite, a Dada je na tom stejne a pritom to byl jako miminko takovy cvalicek :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Lidu, ony to ty děti vyběhají holt už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky, já už zase nemám inspiraci na vaření, hlavně pro Haničku už fakt nevím...
4. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojik jdu vas vsechny pozdravit :slight_smile:

u nas je celkem pohoda a klidek mam doma jenom Martinka protoze mel teplotu a rymu tak si mama vzala malou k sobe a to je vegac :slight_smile: . Satanek neni doma a je tu teda obr klid

Veru mala bude dobra ted uz jenom musime mazat a pristi rok se jeste vyhybat slunicku a nikdo nic nepozna a oncem tydne jdeme na 18ti mesicni tak pak pisnu nase miry

Jinak ja sem ted dosila zimni pytel do kocarku, ale musim jeste udelat par uprav a bude to pekny
5. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Adámek váží skoro 14kg :grinning: :grinning: :grinning: ... tak nato,že vážil jako novorozeně 2,5kg tak to pěkně dohnal a je to kus chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj hOlky, Lucinka měla v 18m 12,25kg a 83cm. to aby jste měli přehled :wink: . Je to vážně šikulka všude si doleze a to hlavně do výšek a už je úplně bez plenek. Tedy přes den. Ale s mluvením nic moc. pořád vede špalněština. :dizzy_face: :wink:
JiNAK NÁŠ ŠKOLÁK docela dobře čte ale psaní mu nejde. to chce vždy honem honem napsat ale ono to pak vypadá strašně. Jedou docela rychle už umí A,E,I,O,U,Y,P,K,L,R,B,T,J,Č. Tak mi dělají radost oba dva.
5. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.