• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Dáváte už punčošky jo? :confused: Tak to my až kolem nuly :confused: :confused:

Baby, super pokec zase, představa jak Suzinek sbírá hovňajsy je bomba...

nic musím letět, dočtu vás večer :dizzy_face:

No my si prostě hrajem, nebo Hani se mnou uklízí a přebíráme se tak různě tím naším bytečkem :grinning: :grinning: A miluje časáky a encyklopediema listovat :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Já chci taky za Suzinkeeeeeeeeeeeeem béééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zuzi na ty tvý hlody nikdo nemá.
Já dávala malýho čurat do klubíčka dlouho dokud nechodil sám i na záchod ve stoje. A pytlíčky nenosím zabalím to do ubrousku vlhkýho. Ale je fakt že malá venku nekakala jen Luky a ten ted už vydrží. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Punčošky dávám akorát ráno do školy pak už ne. Ale taky jsme měli zimní bundu protože jsme šli bez kočárku.
Jinak má dlouhý rukáv tričko a pak mikinu a bundičku nepromakavou. A Manžestráky ponožky a normoš boty. Krom rána to fakt chodí jak sněhuláček. A abych nezapoměla čepičku nebo šátek.
12. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
my si hrajeme tím stylem,že.........

co po mě lezeš?Aaaauu slez ze mě???Jáu,nemlať mě aaauuu proč mě mlátíš aaaaauuu nešlapej mi na hlavu ...slez ze mě apod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Olí jako já nevim kde všici bydlíte,ale tu je kosa jak prase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:ve středu tu prý má napadnout 20cm sněhu hola hej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže my jako v rukavicích ven,punčochy,čepicu jinak to nende :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tož i já tu mrznu a doma!!!Tak si vem jaká je tu kláda :sweat_smile:
tak sem říkala tudle Pé´toj,že si koupim asi taky punčochy jak má Péťuli nebo KAMAŠE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a budu s nima chodit do města a jak mi bude teplíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
A co se zábavy týče, dopoledne si vystačí úplně sama a odpoledne čteme, blbnem, pak na vycházku za bráchou do školy a pak už blbnou spolu. Ale nejvíc jezdí s kočárkem a miminama a staví z kostek věže a jezdí závody s autama.
12. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jojo rukavičky musíme najít v zimních věceh co mám pod postelí.
12. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Evičko a když si ho dávala do klubíčka,tak čůral dolů?Si mu musela dycky srovnat pinďulu,aby nečůral hore né?A to jde mů ho natlačit dolů v sedě mezi nožičky??? :fearful: :sweat_smile: já sem z toho fakt jelen:sweat_smile: to je složitější jak papíry na auto:sweat_smile:

tož,ale pamatujete na kamaše né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
a jasný,že,když neprší tak to prokládáme procházkama:slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zuzko jako když jde na nočník tak taky sedí a nečůrá nahoru. Prostě jsem ho čapla koukla jestli je pindík dobře a čůralo se. :sweat_smile: :grinning:

Kamaše snad ještě někde mám, můžu ti jedny poslat když je najdu.
12. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak my pošli,udělám sbírku:sweat_smile:

no jo jenže na tom nočníku sedí ve verikální poloze,kdežto venku ho takhle nedržíš,tam je jako trožku do polosedulehu né?:sweat_smile:no to je jedno,když píšeš,že to jde,tak to jde:grinning:

vzbudil se mi mrňousek,jdeme papat,tak baj baj :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se nám tu pěkně rozjela diskuse o nočníkování :slight_smile:

Andy, Anke... a všechny, kterým to ještě moc nejde - samozřejmě, že na to má vliv uvědomění si potřeby a umění ovládat svěrače a každé dítě JE JINÉ - to je pravda pravdoucí :wink: šmankote, já a ani Evinka vám určitě nedáváme do neschopných matek, to NE.EEEÉ......... mě jen štvou ty matky co to na dítě svádí a přitom ti řeknou, že to ani nezkouší, že to stejně nejde, a že jejich malé je ještě moc malé a kdesi cosi..... a Andy, tvoje Anežka je opravdu zase šikovná na něco jiného

el - krásně se to Zuzance zahojilo, tak ať se vám vše zlé už vyhne :slight_smile:

suzinko - hezky jsi to napsala, já myslím, že to tady jako nikdo nehrotí, taky proč že? jen jsme se prostě s tím nočníkováním chtěly pochlubit, no... :wink: :sweat_smile:
jinak jak venku - to fakt nevím, navíc mi ani malá v klubíčku čůrat nechce a s kakáním teda taky nevím (aspoň, že Soni kaká pravidelně dopolko a pak ještě někdy menší bobís navečer), jinak utírám doma (i venku bych utírala) vlhčeným ubrouskem
12. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
jinak nás taky neberou pohádky a televize u nás taky běží skoro celý den, mám to přesně jako Zuzka, reklamy milujem, hlavně ice ice penquiiii, a tuc tuc natucni se :sweat_smile: čtení pohádek nás taky vůbec nebaví, Sonina po mě nejradši leze.. vždycky si vybere nějakou hračku, tu mi donese, a začne se na mě sápat, tak si jí vezmu na klín a před Sončou v rukách držím tu hračku a ona si hraje.... a nebo nejradši dělá blbiny a kulišárny, když se honíme a děláme tanyny a lochtáme se a táááák, no znáte to :grinning:

Oli - my už taky dáváme punčošky + nepodšitý (či bavlnou podšitý) kalhoty a nebo bez punčošek a zateplený kalhoty

a už jsme taky vzhůru, dáme sváču a tradá ven, dokonce se u nás snaží prodírat mozoulek :slight_smile:

páčko
12. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahojky, byly jsme na očkování, očko docela v pohodě, infekční budeme prý týden (skrz Kubíka od ségry - zítra jí ho budou asi vyvolávat) a pupík máme pořád záplatovat
12. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
málem bych zapoměla, ještě Ninuška dostala krém, že má sušší kůži
12. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Mikulísku jasně,že to tu nikdo nehrotí:slight_smile::dizzy_face:

jooo to je ono,ještě tuc tuc natucni se a tučňáčci:sweat_smile:

hezký den všem přeji :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
bry ranko

tak me je uz o neco lip a deti tu radi jak cerny ruky a porad se o neco perou ted napriklad o krejcovksy metr :angry:

jinak ja dju zitra koupit Zuzance snehulky maji je mit v albertu za 199,- a to mi prijde jako supr cena

Atrei segre prejeme pohodovej porod :slight_smile: a kubik at brzy vykoukne na svet
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
eli Zuzanka to má krásný, určitě jí tam nic nezůstane, pevně tomu věřím

eli děkuji, jsem dneska jak na trní :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:
jen v rychlosti jdu napsat, že máme po kontrole v 1,5roce :slight_smile: naše míra jsou 84cm a 11,7kg :slight_smile: jinak máme začít přetahovat bimbulu, v očkováku máme napsáno konglutinace předkožky,ale dr říkala, že to nic není,prostě máme začít trochu přetahovat,ale nehrotit to, tak to snad bude dobrý a nebudou to muset násilně přetahovat, i když dr říkala, že na to je spousta času, tak uvidíme. Maminy chlapečků, jaký s tím máte zkušenosti??

eli, Zuzanka se krásně hojí, paráda :slight_smile: sněhulky jsou za krásnou cenu

atrei, ať je porod v pohodě, krátkej, rychlej a skoro bezbolestnej :slight_smile:

jo a nás v televizi odjakživa bere znělka Sama doma - ale na to už dlouho nekoukáme a taky nás bere počasí a mapy v něm :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj baby,

Tlapi, tak váhu máte stejnou jak my, ale sme delší :dizzy_face:

Zuzi, jako n evím, jak velká kláda byla u vás včera, u nás 11 stup, takže já to dělám podle st. Ale jako dneska 5 st. takže jestli myslíš takovou kládu, tak to přišlo až dneska k nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jiřinko, jééé ty budeš teta??? ju tak držíme segřince palečky moooc, bobinek, ať je porod krásný :wink:
a jakou dostala Ninuš mastičku?
13. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
jo Elí, a na ty sněhulky taky kuknu v hyper, za tu cenu, ať máme botky, na tohle počasí je třeba mít na výměnu :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
atrei, my máme taky sušší kůži, dr říkala, že děcka mají na jaře a na podzim kůži náchylnější, tak máme používat to, co máme z jara - olejovou koupel a Excipial, teda jestli si to pamatuju, nechce se mi do koupelny :wink:

oli, tak to jste čáry, mně se zdá Matěj už takhle dlouhej :slight_smile:

teda já snad budu muset už taky kouknout na botky na zimu, to jsem zvědavá, co to zase bude za pálku :unamused:
13. říj 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
TLapi já hodně uvažovala, ale jedny mám z bazaru za 120 i s pošt. a sedí mi do nich ta ortop.vložka z těch podzimních, :grinning: tak to řeším tak a jedny jí ještě koupím...jako dávat 800 za botky na tři měsíce to ne, pak zase na jaře koupíme "lepší"
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
no já uvidím, obejdu krámy a uvidím ceny, asi se zhrozím. Přemýšlela jsem, že koupím jedny "lepší" a jedny na lítačku a uvidíme no.
13. říj 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
tka jsem jukla na mimibazar, co říkáte na tyhle botky??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16945534&tab=0 musím teda Matějovi přeměřit nožku,ale snad by mu mohly být :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, jestli to myslíš do sněhu moc nebrala, já mám osobně strach z těch tkaniček, jestli to nepropustí vodu...my máme na boku zip tak nevím

JInak taky chci koupit jedny lepší, ale uvidíme, ono jak poznáš, že za ty prachy ti to fakt vydrží cca hodku na sněhu? :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
proč by měly tkaničky propustit vodu? vždyť pod tkaničkama je jazyk,tak ten když tak případnou vodu zadrží ne? a když se naimpregnují,tak by to mělo být v pohodě, ne? teda teď jsi mi dala brouka do hlavy :wink:
13. říj 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
oli, no právě, ve sněhu Ti bez pořádný impregnace nevydrží podle mě skoro žádná bota a drahá bota neznamená kvalitní, že jo, tak si pak vyber :wink:
13. říj 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
nazdarte zensky,

soni, evi - jezisku to si nikdo preci nebral osobneeee, jen jsme zase my matky stale-plenkarky se chtely ujistit, ze je to v poho a ze nedelame velkou chybu, kdyz to zatim nechavame plavat :wink: myslim z toho, co uz se tu skoro dva roky schazime, ze tu neni nikdo nijak moc extra urazlivy :wink:

no ja hlasim, ze dneska klemra jak prase, musela jsem Davidkovi koupit teply boticky, pac ty jarno-podzimni s tenkou ponozkou fakt nee ... tak mame za au au au 799,- s koziskem od essi, ale jsou frajersky a snad i vydrzi ... ja se bojim kupovat noseny, ma to uz vytlacenou tu nozicku predesleho majitele - pamatuju, jak jsme si obcas vypomohly s holkama na stepu, kdyz se nekomu rozpadly boty a mel vystoupeni a lezt teda do cizich bot, tak to bylo hrbouluuu (a teda vetsinou fuj vlhko, protoze se ty boty menily behem jedne souteze na dvojich nohach ze? :grinning: fuj, ale to sem nepatri :grinning:) ...

ja myslela, ze s impregnaci kozeny tak do trochu mokra a snehule pak do snehu a ty by mely vydrzet neee? :sweat_smile:

tlapi: nam kazal kamarad urolog pretahovat, ale Dada si tam moc nenecha sahnout, takze mi vetsinou uhne, tak to zkousim hlavne rychle a nenapadne zatahnout, trochu to napnu, ale nic moc, uvidime, co nam rekne dr. na prohlidce ... ja mu zas z toho nechci delat trauma, ze ho mamka lapla, zalehla a pak mu mrzacila pindika ze? tak ho nechavam, aby s s tim trochu hral sam ... nechal si to od dedy libit, kdyz jsme byli na dovce (otec je lekar), ale ten je ted daleko ...
13. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my taky stále nenočníkujeme, jak ho posadím na nočník nebo na záchod řev jak od paviánů. Tak my zatím plenkujeme, ale vždycky po čase zkoušíme, ale zatím bezúspěšně. A jak dřív rád seděl na nočníku, chjo.

Tlapi, nám říkala dr. na roční prohlídce, že máme začít pomalounku a zlehounka přetahovat, hlavně nic násilného a když se mu to nelíbí, tak nechat, že je dost času. Hlavně ne násilím, protože by se mohl nějak zajizvit a pak by se muselo operovat, ale to je už krajní případ.
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky, díky za odpovědi. Dneska jsem zkoušela trochu přetáhnout při koupání,ale bojím se,tak to bylo fakt jen maličko, taky to nehrotíme, sama dr říkala, že na to má Mates spoustu času. No ale teda moc se mu nelíbilo, že mu maminka sahá na bimbulu :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.