• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahojky holky :grinning:
opět se hlásíme po delší době,nestíhám dočítat... :angry: :angry:
tak jen marůdkům brzské uzdravení a gratulace k pokrokům,co vaše dětičky dělají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

minulý týden jsme oslavili Honzíkovi 5té narozeniny.bylo to super,poručil si "Spidermanský dort",tak jsme s Tomáškem dali hlavy dohromady a upekla jsem mu dortíček a byl nadšený :dizzy_face: :dizzy_face:

kdo chcete,hodila jsem nové fotky do albíčka
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=111607&vReferer=

tak já zase letím všechny zdravíme ahojky :grinning:
11. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Atrei, Tlapi, já nemyslela, že máte prdět na MK a přestoupit na FB - já to tam beru spíš je tak jako rychlou komunikaci - párkrát za den změním status, mí přátelé taky a víme o sobě, nic nedočítám, prostě jen aktuálně mrknu...

Pavli, já právě taky PC nestíhám - Vali už jak vidí, že se k bookovi jen blížím, nasadí tempo, takže i statusy na FB kolikrát měním vestoje :grinning:

Na MK taky chodím jukat, jen je tu už nějaký ten pátek mrtvo :unamused: , nehledě na FB.
11. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
Krásné ráno :wink: :slight_smile:

sluní, teda to jsou krásní chlapáci ti Tvoji kluci :slight_smile: a dort se Vám moc povedl :slight_smile:

suzzi, jen bacha, abys nemusela kupovat pořád něco :slight_smile: copak teď,ale počkej v 15 :slight_smile: :wink: teda nemyslím, že by byl nemocnej,ale že si na to zvykne :slight_smile:

kočí, noprávě, že nestíhám pomalu ani koníka a tak si zřizovat ještě něco navíc se mi prostě nechce :slight_smile:

Pavlí, tak ať Tě nemoc neskolí a jsi brzy v pohodě :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile:

Tak odběry tentokrát proběěhli v pohodě:slight_smile: poprvé napíchnut hned napoprvé a za chvíli bylo po všem :dizzy_face:

tlapi: asi né:grinning: teď neví proč a za co to má a tak sem si chtěla udělat radost,pač už dlouho žádnou hračku nedostal :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá nehcecete jet na chatu

http://www.chalupahamry.unas.cz/index_soubory/Page536.htm

Jedu s březnovkama 2008 a ještě máme nějaká volná místa, objednávali jsme celý objekt, takže cena je při plném obsazení 130,- za noc, děti do 3let zdarma. Jedeme od 4.7 .- .11.7. a volná místa by byla od 6.7. tak jestli nechete aspoň na pár nocí. Některé holky, tam budou mít i manžely a některé ne.
Tak dejte vědět.
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
gusti:My bohužel ne,v tu dobu budeme na RFP,ale moc si to užijte:slight_smile:

tlapi jsem se šla podívat do alba sluníčka Andrejky,že píšeš,máet pěkný dort a pěkný chlapáky a tays myslela Lilli Kačenku,že jo:grinning:
12. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Zuzi tak to je super, ze tentokrat odbery na poprvy :grinning: a taky me chytne sem tam manie a jdu jim toho hodne nakoupit treba i pro radost :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
hoky, tak takový lehký porod by jsem chtěla při druhém mimi, jsem se u toho i zasmála při té představě

http://www.novinky.cz/koktejl/170944-anglicanka-porodila-tak-rychle-ze-dite-vyklouzlo-nohavici-u-kalhot.html
12. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
gusti, to je super, že se takhle vydáváte na společný akce :slight_smile: doufám, že i dubnovky se někdy sejdou :wink:

holky, dávají se i takhle malým dětem jako máme my obyčejný tenisky-plátěnky??Mates má zatím všechny botičky kožený,ale na léto nevím a až pojedeme na tábor,tak musím koupit i holínky, to jsem zvědavá, jak mu do toho bude cpát nohu :wink:
12. čer 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
holky se poseru....mám pozitivní těhu test :pensive: a fakt to není sranda :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
manžela trefí až přijde z práce :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
pavlí, to je super, určitě bude rád :slight_smile: z toho buďte šťastní :slight_smile: já bych taky chtěla a ono nic,.....
12. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
no tlapko já včera napsala na super inzerát na super práci od listopadu .... na finanční ředitelství....a ono tohle :sweat_smile: jako jsme chtěli mimčo, ale až tak za 5let.....no jo mudra mi říkala, že ty protilátky proti spermiím se nedají použít jako ochrana....jenže MM nerad s pláštěnkou, tak to má :grinning: úplně se bojím mu to říct, jak bude reagovat :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
pavlí, nekceeeeeeeeeej si první těhu dubnovka po druhé :grinning: a neboj, určitě bude TM rád, až usilší přešťastnou novinu
12. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
"uslyší"
12. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,¨
teda koukám Pavlí - gratulujůůůů, teda to je překvapení (snad to není vtípek, ale duben už je pryč, že :sweat_smile: ), pak dej vědět co na to MM, ještě si pamatuju, jak jsi psala - druhé mímo - nejdřív za 5 až 10 let :sweat_smile: , ale aspoň si bude mít Matýsek s kým hrát :grinning:
12. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky Pavlínko gratuluju Tvojeslunko taky :grinning:
včera sme se chystaly s Ájou ven že jí naberu před barákem a takovej liják přišel, že sme se musely schovat u ní a dětičky jak si hrály :grinning: :grinning: Lindička vyzkoušela tety postele a šumovala ve skříních a v kuchyni, pak v odpaďáku... :grinning: :grinning: sranda bylaDenísek se pokouší ťapat, tak dostal nový botičky a Lindička na náměstí honila holuby :grinning:
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé tyvolééééééééééééééééééé Pavlíííííííííííííííííí nekeceeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a Andrejka taky joooooooooooo????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů první dvě druhý miminka dubnovek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tývolééééééééééééééé to je mazeeeccccccccc juchůůůůůůůůůů jupíííííííííííí gratulacééééééééééééééééééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já sem tak šťastnáááááááááááááááááááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
néééééééééé Ája taky gratuluje :grinning:
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
to je mazec jupíííííííííííííí juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: pusinku bobišk§m malinkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
no holky já pořád nevím......
jste hodný, že gratulujete, ale musíme to pořešit s MM
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
pavlíá a co chcete řešit??
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
zuzi však víš......možná se bojím zbytečně, ale MM asi radostí skákat nebude....a já vlastně taky neskáču metr vysoko.....jsem zaskočená spíš
12. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Pavlí raduj se!!!!!jen se podívej na ty alba jak se ženský marně pokouší už několik let
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Zuzi aháááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak gratuluju jednomu mimiškovi Pavlínce naší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pavlínko neboj,brzy se to vystřídá s radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
pavli, zaskočení poleví a nakonec bude mooc rádi, že se tak rychle zadařilo i když ze začátku, to budu asi fofry :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
hele a Pavli a podívej se na svoje motto do pasu :grinning:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
no zuzi právě, že jsme se taky pokoušeli marně a Mates se povedl až na třetí pokus IUI tak teď nevím.....čím dýl o tom vím, tím míň se mi to líbí......ale uvidí se odpoledne

jinak teď mám chvilku volna, páč si Matesa vzala babi a děda a šli k nim domů vařit oběd.....mám prej si lehnout a přijít až na dvanáctou....jenže copak můžu ležet???
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
suzi já jsem nejdříve dostala záchvat smíchu, když jsem viděla ty // a teď jak to "chladne", tak už se tak nesměju
12. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
já Tě chápu Pavli,zvlášť,když je to nečekaný,ale koukej jak jste se dlouho snažily o Matýska,takže víte,že to není jen tak a uvidíš,že z toho za chvíli bude velká radost než starost,že se povedlo :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.