• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
holky Péťulka si přetahuje pimpulu sám,on onanuje od rána do večera pokaždý,když je svlíklej :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
suzi :grinning: :grinning: :grinning: uaaaa, ty jsi zvire

tlapi: vsak pan urolog povidal v klidu, kdyz je dite relaxovane, kdyz bude rvat, tak toho nechat, aby nemel trauma, pry to chce hodne trpelivosti ... poprve jsem fakt nezne a hnedka mu sjela jako takova cervena cara pres celyho pindika na kuzi, tak jsem se lekla, jestli jsem to nenatrhla a pry je to ok, pan doktor povidal: a teklo mu moc krve? tak rikam: jezismarja to ne, to zadna - tak rikal, at neplasim, a taky pry to muzu trochu treba namaznout - ja koupila bilou vazelinu nebo olivac obcas dame, at je ta kuzicka lip promastena a vlacnejsi ... ale nemusi se ani mazat pry a kdyz by neco, tak par dnu prestat a pak zase ...
13. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
no fáááákt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, a dobré ráno,
Liduš myslím že to tady všichni chápem a necítíme se být uražené. Tak neboj :wink: :wink: :wink: :wink:

A vám všem co máte kluky- my měli s Likym docela problémy od malička měl vývojovou vadu penisu a tak jsme pravidelně chodili na prohlídky na urologii a tam opravdu říkal doktor že nepřetahovat až třeba do 4-5let pak že to jde líp a nebo jsou mastičky které tomu pomůžou. že jinak se to zajizví,jak tu někdo psal, a pak je to jen horší a horší. Tak žádný spěch. :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já se pořád nějak nemůžu vyhrabat z té mé angíny nebo co to je a jsem poád jak chodící mrtvola. tak zatím ahoj.
14. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky,

Liduško - jj, nikdo není uražený..... navíc si sama myslím, že plínky do 2 - 2 1/2 let jsou ještě v poho, nicméně jsem ráda, že jsme je opustily dřív už kvůli financím :slight_smile:

evinko - brzy se uzdrav :slight_smile:

jinak u nás nic nového, povětšinou jsme zalezlé doma, páč nás stejně vyžene déšť, nejlíp je vždycky kolem poledne, když malá spí :unamused:
taťka nám chodí domů až kolem 21:00 a ráno odchází v 6:30, takže ho malá ani nevidí :frowning2:
mojemu tátovi pořád zlobí auto, tak si zase půjčil moje (už asi potřetí během měsíce), aspoň se mi postará o zimáky a natankuje :sweat_smile:

a já jsem bez energie, bez inspirace a bez nálady, naprostá podzimní depreeeeze

jdu vařit polívčičku a rybičku na zelenince s brambůrkou

zatím páááčko
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj babulky

Mikul, krásná fotečka :dizzy_face: a s těma plenama, samo že je to hlavně o penězích, jako tisícovka měsíčně se šikne na něco jiného že jo :sweat_smile:

Suzinku, Liduš, sem se zase nařehtala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Suzi, jako že když si Hani hladí pulinku tak sme na tom jako vy jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Liduš fuuuuj, smrady smradlavé...nebo jak sme chodili na bowling, to byla hrůza jít do těch bot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a určitě máš pravdu s tímvytlačením nožičky od předešlého nositele no, proto já jí tam dala tu vložku z těch podzimních :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a do hyper jako nejdu pro ty sněhule, to bysme nedaly bez pláštěnky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Evičko, držím palce na uzdravení, bobinku, to je radost co...nojo, viry se množí sviňuchy v tom počasu :pensive:

Jo holky, včera večer, Hani běhala nahatá, já s tátou v kuchyni...a ona za náma přiletěla a tleskala, jako že se jí něco povedlo že jo...tak říkám, ukaž beruš co se ti povedlo a ono načůráno v nočníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky, já málem bulela radostí...

no a teďka mi říká kaku kaku a zrychlovala jak to mluvila, no než sme svlíkly, tak kaku bylo v pleně ale i tak sem jí pochválila žejo :wink:
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Olínku tak to je Hani šikula, to si myslím, a ted mě neukamenujte, že Hani je připravená na tvrdší trenink. Když ti začíná takhle říkat. Asi bych ji ted trenovala častěji. Ale ty uvidíš sama jak to zvládáte. :wink:
14. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky,
teda venku je to hnus, opět nikam nejdu v tom větru, brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli to je hezký, jak ty děti jsou chytrý a ví, že se jim něco povedlo. Niny, když sedne na nočník a obě čekáme co bude a když začně čůrat, tak se na mě táááááááááák krásně usmívá :dizzy_face:

mikul jsem na to podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Evi, díky moc mě to potěšilo, hezky si to napsala...no samo, že když má plenu, tak čůrání moc nehlásí, ale asi tomu začíná přicházet na chuť...

Jiřinko,a co ségra? nic jo? bobinek :(

Holky já se snažím depce vyhnout, pouštěly sme si dneska písničky a tančily a řádily, pak snědly čokoládky tak se to snažíme zahnat zatím takhle..
14. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky včase oběda,
jak se všichni máte?

Koukám, že jsou tady pochmurné nálady z toho počasí. Já bych taky nejraději zalezla do peřin a jen sem tam vykoukla. Ale Kajka doma nevydrží, tak jsme včera i ve větřisku a zimě museli jít ven - pěšky aspoň obejít blok, jak se na nás lidi dívali :confused: :sweat_smile: , ale malá byla tak spokojená, prozpěvovala si, poskakovala - asi bude mít ráda tohle hnusné počasí po tatínkovi, příště je pošlu spolu :sweat_smile:

Tak pěkný středenec :wink:
14. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Cori ahoj,

no to my taky dali prochajdu včera pulhodky, ale zrovna jak se to uklidnilo, jako představa, že jdu dneska ven no nevím, s tím vichrem...už vidím Hani je plachtí pryč s větrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
oli Janička pořád nic, trpí bolestma :frowning2:

jako u nás fouká tahem od pondělí a v tom opravdu nikam nejdu, kor jsme po očkování a skončila nám rýma, na to peču
14. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jiřinko bobinek...sem si říkala, že by mohla mít takový super porod jako ty :sweat_smile: a ono nic...a to jí nechají dlouho jako trápit :unamused: :confused:

tak sem se nacpala kuřetem a jdu si dát kafíčko :wink:

njn, jenže co dělat celý den doma, kdyby aspon taťka chodil dřív než v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
oli chtěli jí dát ráno tabletu, ale prý aby si odpčinula, ale copak to jde? Tak uvidíme co bude dál, je mi tak llíto :frowning2:

oli taky je občas nuda a když příjde táta domů (taky nejdřví v šest :unamused: ) tak úplně ožije :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

atrei, teda to si ségra užívá :frowning2: no snad už se to bude chýlit ke konci a bude mít mimčo u sebe :slight_smile:

já se dneska byla poptat ve škole, jak to se mnou bude, když mi v dubnu končí mateřská a šéf by mě bral hned zpátky,ale už od ledna :slight_smile: a to se mi teda fakt nechce :slight_smile: jinak pokud se mimčo nezadaří, tak příští září budu mít prvňáčky :wink: ale já doufám, že se zadaří a od dubna půjdu na nemocenskou :slight_smile: no jestli pak budu mít nárok na nějaký prachy od ouřadů, to zatím neřeším,v tom se nevyznám... :unamused:
14. říj 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Jirinko,no prave,jen co zdenek dorazi,je vysmata a nechce ani spat :slight_smile:

Tlapi,ty mas na 2 roky rd? A s tou nemoc.neporadim a taky sem zvedava jak to je a co nam pani ourednici pomeni a porusi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
jo jo já mám rd na 2roky. No já mám domluvený, že prostě když tak půjdu v dubnu na nemocenskou, takže budu nějaký penízky dostávat, ale jak to bude pak dál s tom rodičovkou, jestli budu mít nárok na tříletou s nějakejma penězma nebo jeslti jsme o prachy přišli, když jsme druhý dítko nestihli, kdo ví. Ne, že bychom měli těch peněz tolik, že by nám stačil jeden plat,ale prostě zatím to neřeším, je to ještě "daleko".
14. říj 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem baby pěkně naprdnutá, hnala jsem Michala hned co přijel domů do Hypernovy pro plíny, sněhulky, bačkůrky a co jsme koupili??? velký kulový, neměli vůbec nic, prostě prý se musí přijít hned v 8ráno a to mají všechno. NO jo no,ale jak se tam mám ais dostat, že jo?no nic no :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi se musím smát :grinning: :grinning: :grinning:

Já prodávala kabátek na bazaru a paní mě prosila, jestli jí ho můžu poslat už dnes...no tak sem počkala na zdenka, a jeli sme na poštu a pak do hyper... že jestli nemají sněhulky :grinning: :grinning: :grinning: no tak sme dopadli stejně, ale zato máme aspon papučky ty croksy s kožíškem a tatínek jí koupil prostírání s medou pú :grinning:

já moc nerada do té hyper chodím, tam jak nejdeš ráno tak nic...ale třeba jezdíme i do Karviné a tam mají dycky vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale jako venku dost humus, Hani mi plakala, prý proč tak fouká bobinek :unamused: No a dle předpovědi budem doma ještě min zítra chjo :confounded:
14. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Jiřinko co ségruš? mě je trapné se ptát, ale jen že na ni myslím :wink:
14. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
oli, no my když někdy náhodou vyrazíme do Hypernovy do Pardubic, tak tam mají taky všechno,ale tohle je prostě malý město, tak tu nemají po 9hod nic :slight_smile: já tam teda taky moc nerada chodím, protože nikdy nic nemají :slight_smile:

my byli venku dneska 2x asi po půl hodině,ale Mates toho měl dost, protože mu vítr foukal do očí prach a on chudinka brečel, jak ho to tlačilo, no prostě síla,ale i když jsme byli celý den v podstatě doma,tak právě usnul jen co ho Michal položil do postýlky :wink:

no taky mě zajímá, jestli už chudinka ségra Jiřinky porodila, to je doba, jak jí trápí, ale už to určitě bude :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

jen nakukuju. Tlapi, na tříletou variantu už nebudeš mít nárok. To už změnint nejde. Musíš jít potom zpátky do práce nebo na ÚP, kde bys měla nárok 5 měsíců na podporu, ale ta je celkem o ničem, je to málo procent s platu a pak to jde ještě dolů. Jinak ti úřady nedají vůbec nic.
14. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hezký večer,

Oli - jako ne jen o penězích to je :slight_smile: ale vždycky je přece príma trochu ušetřit........ a díky za pochvalu fotky :slight_smile:

týjo, tak co se oblečení týče, tak jsem ráda za ty všechny zděděný čepičky a rukavičky a šálky :slight_smile: za chvíli využijeme už i ty kombinézky... jen boty ještě nemáme, takže stejně teď zůstáváme doma nebo dáváme teplou ponožku do podzimních botek... už jsem na aukru koupila jedny kozačky a čekám je každým dnem - nové s visačkama z Daichmana PC 700 Kč a já je koupila za 315 Kč - už se na ně moc těším :slight_smile: ještě bych chtěla jedny teplé botky na lítačku a jedny sněhulky, příští PO jedu do města a mám spicha s mamkou, tak budem utrácet :grinning:

už jdu spinkat, tak brou
14. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
jen nakukuju

oli jsi hodná, že se ptáš. Kontrakce má hodně nepravidelný, po 20 až 60 minutách a zítra ráno dostane další tabletku na vyvolání, tak snad uuuuž zítra to bude mít za sebou.
14. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
14. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak my teda spíme celou noc ve svgý postýlce,ale už třetí den vstáváme kolem půl 6, teda nic moc :slight_smile:

atrei, dneska už to dopadn, uvidíš,ale teda ségra si užívá. Koukala jsem do alba, mo hezký sestřičky jste :wink:
15. říj 2009 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz
holky,to je hnus, i u nás v nížině chumelí :frowning2: teda jak já udržím MAtese v kočárku a v dece,to teda nevím :slight_smile: teda já tohle počasí nemám tak ráda, MAtes se nerad oblíká a já z něj mám akorát depku - teda z počasí. Michal jede dneska na služebku kamsi ke Svojanovu,tak se budu klepat, jestli dojedou. Na služebních autech mají samozřejmě letní gumy, taky kdo by čekal tak rychlej nástup zimy,že jo? No ale příští týden má být holky prý až 15stupňů, no tak to jsem teda zvědavá :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
krááááááááááááásnééééééééééé ránko :dizzy_face:

tak už je z mě tetaaaaaaaaaaaaaaa
v 1.05 se narodil Kubíček, má 45cm a 2810g, porod to byl náročný, ale už jsou všichni spolu, mají to za sebou a jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojik

Atrei gratulace k synoveckovi :slight_smile: a Kubikovi prejeme krasnej zivot :slight_smile:

tak vcera sem sla do alberta pro ty snehule a ono prd :angry: tam meli akorat vel.32 a to je vsechno, takze budu mit stejnej problem jako Monca jak ja udrzim satanka pod dekou
15. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
atrei, velikánská gratulace a hlavně zdravíčko všem přejeme :slight_smile: :wink: to bude bujarý večer :wink:

el, no teď mi mamka přinesla pečivo,ale na 11hod si stejně jdeme pro oběd, tak jsem zvědavá, jak to přejdeme, jako dát slídu na kočárek, to prostě nejde, Mates chce vidět normálně ven, takže letí hned dolů, normální pláštěnka teda taky jako nic moc,takže to budeme muset přeběhnout v zimní bundě. Horší je, že ještě nemáme koupený zateplený kalhoty, tak ho musím nestrojit do nějakých, co hned nepromoknou :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.