• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahoj

Jiřiiiiiiinkoooooooooooooo mega gratulace k tetkovství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jé tak Kubíčkovi přejem hodně zdravíčka a lásky aaaa vůbec krásný život :slight_smile:

Jééé a nerodila si ty taky nák po jedné ráno? :confused: :confused: :confused:

Holky, tak my ráno vyrazily ven, kočík teda jede bezvadně, v té břečce :sweat_smile: a jak to smykuje v zatáčkách bombááá...no a samo, že máme problém... nánožník nechce ani náhodou, to ho raději urve...tak říkám ale jako pláštěnku musíš :sweat_smile: no tak kvíkala, kopala nohama ale šlo to...ale teda ke konci, jak sme dojížděli k baráku, tak si demonstrativně sundala a vyhodila z kočárku čepici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nasadila ještě tomu korunu...jak sem se těšila, že nosí rukavičky, tak ani hovno s prominutím ...takže super vyhlídky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
oli ty máš ale pamatováka :sweat_smile: jj Niny v 1.15 a Kubík v 1.05

Oli u nás je to občas to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky
Jiři gratuluju k synovečkovi :slight_smile: tak ses konečně dočkala :grinning:
my jsme včera rozhodli, že druhej prcek bude Vojta....jen nevím, jestli se nemám třeba na matrice stavit pro nějaký potvrzení, že můžeme dát přímo Vojtu, když není v kalendáři...máte s tím některá zkušenost???
a taky mám dotaz ohledně spaní mimišků ve velký posteli....Matesa jsem teď musela uspat, prostě v postýlce bejt nechtěl, takže jsem spolu zalehli do postele a když usnul, tak jsem ho tam nechala (máme udělanou na jeho posteli zábranu po 2/3 její délky)...a teď ten dotaz - jak mimča uspáváte ve velký posteli??? sedíte na zemi a povídáte pohádky/zpíváte (to dělám když ho uspávám v postýlce) nebo si lehnete k nim??? já mám totiž pocit, že usínám dřív než Mates :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Pavli, s tím jménem ,dle mě nikam chodit nemusíš, jak sem měla tu knihu se jmény, tak Vojta tam 100% byl, ale pro jistotu bych si třeba zavolala co? na matriku...

A s tím uspáváním, no já ležím s Hani, a nemám daleko do usnutí :grinning: :grinning: :grinning: já když jí řeknu, teĎ se spí, a chci jít, tak řev neskutečný, takže já to zatím řeším tak :wink: a v noci stejně spinkám s ní mě to chybí, nemůžu bez ní spát :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
já se na té matrice asi stavím, dělá tam mamky kamarádka, tak pokecáme
Mates nad ránem nechce být v postýlce, tak ho beru do jeho velký postele, lehnu k němu, on mě chytí kolem krku a hned vytuhne....jen musím mít na břiše polštářek, jinak by Vojtu vykopal z břicha ven během pár minut :grinning:
15. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
juhůůůůůů tak ještě sém:dizzy_face:

všechno nejlepší k narozeníííííííííííííííííííí(říkám to správně nebo se tak přeje jenom k narozkám)???? :fearful: :fearful: :sweat_smile: prostě ooooooooooooobří gratulace ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně to mají za sebou:dizzy_face:ta si dala chudák teda,takových hodin bolestí :fearful:

já už se taky moc těšim až budu tetááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale to ještě asi tak 7-10 let počkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ségře je 17 no :sweat_smile: ale jinak synovečka už mám taky,od švagrový,je mu měsíc,ale to nejsem jako teta v pravém slova smyslu,chápete né,to je jako od Péťi,né přímej vztah:slight_smile:

prej já mám pocit,že usínám dřív :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Pavli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takovej hlod neházim ani já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele Pavli já v posteli velký nikdy neuspávám, tak nevim jestli ti můžu nějak poradit :slight_smile:

jako sem koukala na zprávy teď a sem byla asi na jiný planetě,pač tam půl metru sněhu,lidi se tím brodily a odklízeli sníh,no haluz prostě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to nemáme ani tu na podhůří :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
jo sem zapoměla dodat,že na to kde bydlim,tu není ani vločka a po včerejším sněhu ani památky :grinning:
15. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
pavlí, tak nakonec přece jen Vojta :slight_smile: moc hezký jméno jste vybrali :wink:

my zatím spíme teda v postýlce,ale když jsme třeba u babičky a dědy, tak si lehneme na velkou postel, já řeknu Máťovi, že budeme hajat, vezmeme knížku a v leže prohlížíme, za chvíli se po mně začne MAtes plazit, pak mě obejme rukama, nohama a spinká :slight_smile: a mimochodem občas taky nevím,jestli neusínám dřív a jednou se mi stalo, že jsem otevřela oči a Mates seděl vedle mě a děsná prča.... :slight_smile: :wink:

jinak u nás se sype sníh celej den,ale naštěstí to taje. Máme za sebou cestu na oběd, no tak letos poprvé měl Mates kombinézu,čepici a rukavice - u nás jsou asi 2stupně - nacpala jsem ho do golfek, přikryla ještě dekou, dala nánožník - to bylo vztekání,ale nakonec pohoda - vítr ho přitlačil do kočáru a ani neceknul :wink: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
suzi :grinning: :grinning: :grinning: já se kolikrát slyším, jak usínám....že prostě začnu blábolit nesmysly místo tý pohádky, nebo prostě mluvím potišeji a potišeji a najednou Mates "MÁMA" :grinning: a já probudím....ale úplně jsem jako ještě neusnula, ale stejně.... :grinning:
15. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo a ještě se chci zeptat....byl u některé z vás na mateřský manžel (tatínek)??? já totiž nebudu mít na mateřskou nárok a tím pádem bych musela na rodičák 4 roky a to nechci ani náhodou....slyšela jsem, že může jít na mateřskou tatínek (stačí prý na jeden den) a pak se to nějak převede na mě a tím pádem si pak můžu vybrat variantu rodičáku, ale nevím přesně co a jak a na sociálce jsou takový kopyta, že nemá cenu tam volat a ptát se na to :pensive:
15. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Pavli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak ohledně mateřský jestli se rozhodneme příští ro pro mimi,tak to tak budeme muset udělat i my.Zjišťovala jsem informace,tak ti přepošlu elej náš rozhovor,aŤ víš:slight_smile:já tomu moc nrozumněla,ale už vím.Tak paráda,pak mi musíš podat veškerý info,krok po kroku jak jste to zařizovali!!! :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
máš to na mailu Pavli :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
zuzi můžeš mi poslat taky ten mail? díky :wink:
15. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Jiřínku máš to tam,pokud máš stále stejnej mail nebo aspoň jeden z těch dvou,tak to tam máš:sweat_smile: pač sem koukala,že já v adresáři mám email kde máš seznam a druhej je email.cz tak to máš radši na obouch :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Jiřinkooo jééé, na úvodu MK tvoje albíčko, tak sem nakukla a tam Kubíček, je krásný Jiří,moc se jim poved...a co segra, jaké máš zprávy? jsou tam na ni hodní? a co mamča, kdy půjde dom?

Suzi, jako u našich, tam je nadm. výška cca 450 m, a tam mají do půli lýtek sněhu :sweat_smile: tak nevím, co si s tím sněhem udělala ty jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Pavli, no já vyprávět pohádky nemůžu u usínání, páč jak řeknu něco co zná, třeba že vlk snědl karkulku, tak mi jde vyskočit z postele pro knížku, aby mi ukázala vlka a vyje u toho :grinning:

jo a s tím RD to chci taky, jako nemluvím s váma, když mi to nepošlete :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale my mimi nechcem jako příští rok, já chci začít pracovat, aby sme měli na hypotéku :wink:
15. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Jiři a na té fotce vůbec nevypadá malinký ty jo :wink:
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
oli je celej ségra :dizzy_face: tam jsou moooooc hodný sestřičky a víš co je úlet? Leží na stejným pokoj a dokonce na stejné posteli co já :grinning:
15. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
oli s mamčou se uvidí, je na jipce a ještě si tam pár dní pobude, pak půjde normálně na chíru a až pak se uvidí. Posledně tam byla chuděra 6 neděl, páč ona se špatně hojí a pořád nějaký komplikace :frowning2:
15. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Atrei, ještě jednou přeji Janičce i Kubíčkovi jen to nej, nej, nej do života. Je opravdu krásnej. :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jéééé to není možné, tak to je bomba s tím pokojem :grinning:
a kojí, asi je ještě slabounká viď :unamused:

Je tak mamince posílám hodně síly, ať se dobře hojí bebí :wink:

Jo jinak mám z Hani radost, jen co sme přišli z návštěvy, tak jí sundávám plínku a říkám, že když bude chtít, at jde na nočník a jdu zpátky do pokoje a ona trůní a čůrá :wink: no mazec...a i v obchodě mi říká kaku kaku...no a co mám udělat, svlíknout jí a jít s ní na wecko? :sweat_smile: než dojdem tak se mi vyčůrá :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Nikdo nikde? hm tak já se jdu nacpat něčím a pak hajat :wink: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojik dobnovky a dubnatka

tak dneska jsme si udelali vylet do Teplic a Zuzince koupily botky na zimu za 399,- a moc moc se ji libili a byla vztekla ze je musi dat prodavacce. Nakonec si je nosila sama a doma v nich jeste musela byt obuta a probehnout se

Malej Kubicek je krasnej uplne sem si vzpomela na nas jak sme byli mrnavy a kolik uz jsme toho s tema nasima zlatickama prozili
15. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile:

Artrei, Kubík je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou mu přeju hodně štěstíčka a zdravíčka do života.
A tvojí mamče přeju ať se bez komplikací hojí a jde brzo dom a může se těšit z vnoučka.

Oli, jak jsi to popisovala s nánožníkem, pláštěnkou a čepicí, jsem tu učůrávala smíchy, úplně jsem viděla Honzíka. Vždycky mám co dělat, abych se nesmála, když vidím jakej má u toho nasupenej výraz :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska super zážitek: Honzík se pokadil, tak ho přebaluju a jak šermoval rukama, tak si do toho šáhnul :sweat_smile: v tu ránu dostal takovej hysterák, to jsem ještě neviděla, pořád mával rukou a řval ble ble ble a jak byl v ráži, tak do toho i šlápnul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No ještě větší záchvat, tak jsme ho samosebou vrazila do vany a osprchovala. Hysterák trval ještě asi půl hodiny, neustále si prohlížel ruku, jako jestli jsem mu ji pořádně umyla nebo co, a řval jak tur a ještě do toho pořád ble ble ble. Já se teda mohla počůrat smíchy, mi to v tu chvílli prostě přišlo k smíchu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a my jsme sněhulky v Hyproši sehnali. Byli jsme tam dneska odpolko a zůstaly tam poslední dva páry. Jinak regály samosebou s akčním zbožím "vykradený", no klasika.
15. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile: ¨

atrei, Malej Kubíčkej je krásnej :slight_smile: tak ještě jednou přejeme hlavně zdravíčko a to pro všechny, ať jsem všichni brzy po kupě a můžete ho pořádně oslavit :slight_smile: :wink:

jinak do Hyprošky mi letěl včera ráno švára, protože paní říkala, že po 8hod plíny určitě budou a co? no nic no, ani jsem to nečekala, že by je tam měli :slight_smile: ještě chci zkusit tam dojet jednou, až pojedeme vedle do Kaufu pro jídlo, tak se tam stavím a uvidím, třeba po počátečním šílenství mamin tam něco bude :slight_smile:

jo jinak já všude po bytě hledám kovový peníze, to je totiž teď nejoblíbenější hračka našeho Matese, prostě rozebrat peněženku, vyházet karty a cinkat si s drobnýma. Jo a tuhle mě viděl, jak z peněženky vyhazuju do koše papírky,kam si píšu, co koupit a co udělal? no našla jsem v koši 1000,- prostě žádnej troškař :wink:

blani,koukám, že jsou všichni kluci takoví cimprlich na ty špinavý ruce :slight_smile: náš Mates taky, jak má něco na ruce, tak je problém a musí se to vyčistit :slight_smile: ¨

jo a holky, já mám dneska sraz od základky :slight_smile: hurá, hurá :slight_smile: no a jestli dobře počítám, tak to je 20let :fearful: no radši jsem to neměla počítat :wink:
16. říj 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

Tlapi my jsme v hyperce sehnali plinky jak upuju oranzovy pampersky musis vzit dvoje aby byly levnejsi a pak si doma Milan prohlizel letak a zjistil ze je maji i v bille a muzes vzit jen jedny a jeste levneji
Matejicek je dobrej kdyz ti takhle vyhazuje veci z penezenky. Jasem ji jednou pujcila Zuzce a ona mi z ni vyhazela katicky pojistovny nastesti sem si toho brzo vsimla a pani prodavacka nam je v krame schovala

Blani to je dobra historka nasi Zuze je to uplne jedno az na tu sprchu tu od ty nestastny nahody uplne nesnasi dokonce sem ji prvnich 14 dni nepremluvila aby sla do koupelny
16. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
eli, no já chtěla i oranžový i ty active baby a neměli ani jedny a těch bílých jsem si ani nevšimla :slight_smile: Zuzance se nedivím, že nechtěla do koupelny, když má na ni tak šeredný vzpomínky,ale teď už to bude dobrý
:slight_smile:
no my se sprchou teda zápasíme pořádně, přitom je Mates vodouch, vodu miluje,ale sprchu nesnáší. A největší boje jsou při mytí vlásků - to je řev na celej barák, přitom mu zakrýváme oči, aby mu tam netekla voda a nic nepomáhá.
16. říj 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojte,

atrei gratz segre k miminku

suzzinku: jak to teda ja s tim rodicakem? kdyz bych prechazela rovnou z jednoho do druheho, tak si jako nemuzu vybrat a musim automauto na 4 roky? zas to nejak nechapu ...
16. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Lidušáčku pokud máš zaměstnavatele a porodíš do 3 let Dády tak můžeš,pokud jsi bez zaměstnavatele a třeba teď otěhu nebo otěhu příští rok nebo těsně před Dádovejma 3 rokama,tak automaticky bys měla nastoupit na 4 letou variantu
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky
tak máme 18 měsíců, 11,29kg a měříme 78cm :slight_smile: dneska prvně spíme celou noc ve velký posteli (teda usnula jsem Matesa v jeho velký posteli, tak uvidím jak dlouho tam vydrží) :slight_smile:
vzpoměla jsem si taky, že jste tady psaly tuhle o přetahování pinďourků, tak mi teda přetahujeme už docela dlouho...možná že tak od toho roku (už si ani nepamatuju) a to celkem pravidelně (tak 3x do týdne) a vždycky to šlo naprosto v pohodě, tak doufám, že to bude dobrý i nadále :slight_smile: sprchu má Mates celkem rád....ho posadím do vany, hodím mu tam hračky, pustím sprchu, namočím mu hlavu (teda když jí myjeme a to tak 3x týdně), vezmu ho mejdlem, osprchuju mu hlavu, přepnu sprchu na kohout a nechám puštěný a zbytek těla myju normálně....vždycky Matesovi řeknu "řavři oči, zařvi pusu" a začnu sprchovat a on už ví a vůbec neprotestuje :slight_smile:
elí nedivím se, že jste měli takové problémy s vodou, však si to bude pamatovat ještě hodně dlouho chuděrka :frowning2:
suzí díkes za mejlík, hlavně aby to bylo stejný i v roce 2010 :sweat_smile:

a teda jedinej krám, kde snad vždycky seženu akční zboží je GLOBUS a na ten nedám dopustit....to už musí bejt, když něco nemají, ale u všeho akčního se dá objednat až jim to přijde, tak aby to bylo za tu akční cenu a oni vám zavolají, že to přišlo a že si pro to můžete přijet, takže no problem, já Globus "miluju" :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojik

jj Pavli v Globusu se da vzdycky vsechno sehnat. Je dobre zasobenej, akorat mi tam stvou ty cernoobcani :unamused:

Zuzka zatim ve velky posteli nespi je to cestovatelka a akorat by padala a navic nesnasi kdyz je nekdo s ni kdyz usina. Naposled se mnou spala v posteli v neomicnici, kdyz sem s ni byla prvni noc spolecne.

Dneska jdou deti k nasim a ja s Milanem vyrazim do viru nocniho zivota :slight_smile: tak pa pa
17. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.