• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
njn se nedá nic dělat, hlavně že to nic nebylo

YO je sirup, akorát je bez éček a těch ostatních s.aček
23. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mi povídej, jak sem byla nemocná já jak bylo krásně, málem mě švihlo a líto Hani, že nejdem ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jiři, jj, určo bude dobrý zkusím ho, ale dokud jsou hrušky jabka za dobrou cenu tak zatím radši ovoce :sweat_smile:

Tak my fičíme za chvíli k tchánům :stuck_out_tongue_closed_eyes: na chvílku aby se neřeklo
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Krásný víkend všem :wink:
23. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
ty děti už pak doma šibe, že?

jo tak to určitě, ovoce je vždycky lepší a to si děláš sama šťávičky?

povinná návštěva? :sweat_smile: tak se mějte, papa :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jiří, no raději dneska ,když zdeněk je u našich (dělá pořád s tím plotem), ať máme o víkendu klid a můžem si užívat neděle jen my tři :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a co ségra? Jak se jim daří?

Jj, šťávičky z jablek, hrušek, banánu.... pomeranče mi nechce, tak zatím jen z toho :wink: škoda, že třeba i švestky nejsou celý rok na "skladě" :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Musím počkat, až dopere pračka, tak sem ještě tu :sweat_smile:

a teď frajerka přišla a lentilky v ruce, njn co si umí přisunout židli, tak to je marné, se snažím uklízet z dohledu vše, ale nedá se...si tak otevře i špajzku a kocura krmí o 106 a jak nechce žrát, tak za ním chodí s miskou a řve čičič Ňam ňam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
to je jasný, taky ty "volný" víkendy máme málo, pořád si nás žádá příbuzenstvo :unamused:

Janička super, ta ti je tááák spokojená, ani nejde poznat, že rodila - to já byla ze začátku děsná nerva :grinning:

a to máš odšťavňovač?
23. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
jsem si říkala :grinning:

to dělá Niny taky :grinning: :grinning: :grinning: čiči papy :grinning:
23. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Jj, odšťavňovač, v těhu sem už koupila jak nebudu pít :confused: , ale využívám ho spíš pro Hani, my tak jednou za rok ostudy sme :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je super, njn, ono před porodem je to děs, nevíš do čeho jdeš...pak bác změna a doma s mimčem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A teď jak vím do čeho jdu tak ještě horší snad :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
jejda tam snad bude pršet :confused: :confused:

Jo a co autí? dobré?
23. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
mě povídej, jak vím do čeho jdu, tak se mi na jednu stranu nechce, ale na druhou se těšíííím :dizzy_face: protože to děsně rychle utíká :frowning2:

autí je bomba, super, jsem nadšená, jak malý obývák :grinning:
23. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
aby to s tím mopem nedopadlo jak s odšťavňovačem :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
No já hlavně před 2.porodem půjdu na prochajdu jako vy a bude to určo rychlejší a hlavně jak vím jak dýchat :grinning: :grinning: :grinning: Kolikrát si na to vzpomenu a "tlačím" ať to nezapomenu, beztak zas budu tlačit do hlavy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Snad ne, snad mop využiju, já ráda "mopuju" :grinning:
23. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
tak porodu se bojím už teď, a to jsem ho měla suprový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj do hlavy jsem taky tlačila až jsem z toho omdlela :grinning:
23. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
si musím koupit taky mop, jsem si koupila takovou tu hadru na smetáku a je to na ho.no :angry:
23. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Jiří,no ono se to nedá "netlačit" i do hlavy :confused:

Hadra na smetáku :grinning: :grinning: :grinning: Já mám od viledy ty cancoury a ty jsou na ho.no :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemyslíš ten?

mě se líbí i ty plocháče, ale co sme ho měli v práci, tak to moc neždíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to celkem mokré, tak sem
proto zvědavá na tenhle parní zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Já se bojím na porodu jen toho tlačení abych zas blbě netlačila, jinak ničeho, ty bolesti jsou děsné, ale trvají max den :sweat_smile: :sweat_smile: teda doufám, že mě nestihne vyvolání přes tablety apod toho se bojím no, ale jinak už ničeho :sweat_smile: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Já se bojím na porodu jen toho tlačení abych zas blbě netlačila, jinak ničeho, ty bolesti jsou děsné, ale trvají max den :sweat_smile: :sweat_smile: teda doufám, že mě nestihne vyvolání přes tablety a oxytocin taky nechci auau apod toho se bojím no, ale jinak už ničeho :sweat_smile: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
jééé a to jak sem odeslala 2X????????????,,,,, :confused: :confused: :confused: :confused:
23. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
No tak budu končit, ještě udělat čajík na cestu a jdem...doufám, že ho zase nezapomenu jak minule v chodbě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Paapa
23. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
jj ten plocháč jsem myslela, já chci ty cancoury :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
já se bojím nejvíc těch bolestí :pensive: ale těším se na ten konec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
jak se ti to povedlo ho tam nechat :grinning:

tak sem ěj papa :dizzy_face:
23. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Ninusce vse nej k svatku! :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

Ninušce jdeme s Matějem popřát všechno nej k svátku a hlavně hodně zdravíčka :wink:

holky, včera jsem se byla podívat v tanečních na svoje "děti", ty co jsem měla do 4třídy, to je síla, jak vyrostly a kluci jsou v kvádrech prostě k sežrání :wink:
24. říj 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:
téda hlky, vy tu řešíte, čeho se bojíte v těhu a o porodu a to nejste ani těhulky ještě :grinning: to je prča :grinning: :grinning: a co mám pak říkat já :grinning: já jen doufám, že zase neůjdu na vyvolání jako s toníkem, i když to tak už zase vypadá :confused:

jinak, my máme odšťavňovač (zn. Catler)a naprostá spokojenost, dělám na něm fakt docela dost, halvně pro toníka, ale i pro sebe občas (nejvíc miluju jablka+mrkev+řapíkatý celer) :sunglasses: :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
děkujeme všem za přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojte,

prejem, at je Nince co nejlepe ...

hele holky, ja byla na vyvolani, rodila jsem 12 hodin az do tlaceni a pak sla stejne na cisare, a nebojim se :wink: asi jsem blazen :grinning:

ted jsme zazili prima vecirek, Dadu jsem pred spanim 2x nakojila a on furt, ze chce este, tak jsem mu rekla, ze uz ne, ze uz mel - 40 minut hysterak, tak jsme si s MM rekli, ze do toho asi jdem a ze se ho pokusime odnaucit nocni kojeni :frowning2: mam strach, ze to nedam, ale rekla jsem, ze me musi podporit, abych to nevzdala ... ja bych to nechala byt, ale posledni dobou uz me to v noci fakt stve, nevyspim se, jsem pak rano nevrla a myslim, ze bude lepsi par dnu kriku a odpocinuta usmevava maminka, nez matoha, ktera rano neni schopna vstat z postele ... pres den mu to kojeni jeste chci nechat - aspon rano a vecer ... no tak snad z toho nebude mit Dadunka nejakou ujmu, ale doufam, ze uz je dost velikej, aby pochopil, ze ho mam porad rada, ale nocni kojeni uz zkratka nebude :frowning2: ... prosim moc i o vasi podporu, asi tu dneska budu vysedavat az do noci i v noci ...
24. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
anke, neboj, to zvládneš, i když já jsem taky 2x vyměkla, když jsme chtěli přestat s kojením, ale my přestávali úplně, protože Máťa pil už jen ráno v 5hod a to jen tak cucal a k ničemu to nevedlo. Pak jsem si to taky obrečela, ale jsem ráda,že jsme to zvládli :slight_smile: určitě to taky zvládneš a manža Tě určitě podpoří :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Ninulce taky přejeme vše nejlepší ke svátku a Kájka posílá hubana :wink:

Anke, drž se a nevzdávej to - já se pořádně vyspala, jak sme přestaly kojit a Kája taky. Od tej doby co nekojím, tak spí krásně celou noc. Nějakou dobu to bude asi křik a pláč, ale výsledek stojí za to :wink:
24. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
diky holky, je to krusny ... mam pocit, ze mam zimnici i horecku zaroven, jsem pekna cita, mela bych se lecit :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.