• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
tak se priznejte zensky, kdo smirujete Ivu v Las Vegas? :slight_smile:
ja se snazim, ale porad nic, tak doufam, ze jsem si nepopletla casy :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ivu v Las Vegas? asi mi teda něco uteklo, protože nevím, o co go :slight_smile:

jinak jsem měla podobný podivný pocity, je to úplně normální :wink:
24. říj 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
tlapi: Iva se nam dneska vdava za Andyho, psala to na Facebooku, tak jsme to ted sledovali temer online :slight_smile: uz jsou svoji ....

tlapi: diky za povzbuzeni, uz jsme dnes prekonali 2 hysteraky , prvni 40 minut, ted 5 minut, doufam, ze tech 5 minut to bude i nadale, ale moc tomu neverim, ani se mi nechce jit spat, abych byla psychicky ready a ne rozespala :frowning2:
24. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
jinak da se to zkouknout na webu jako zaznam :slight_smile: sladky, meli tam Erinku a dokonce i Elvise :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
tlapi: takze predpokladam,ze je normalni, ze se citim jako zradce nejvetsi jo? :slight_smile: chudak Davi, snad to pochopi ...
24. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
anke, určitě to pochopí :wink: a teď si párkrát zahysterčí, ale později by Ti to mohl i slovně vytknout :grinning: , přece jen sou to naše hlavičky chytré :wink:

Jů tak Ivul se vdávala a přímo v LV, škoda na FB nejsem, tak to tu pak někdo pěkně barvitě popište, ať z toho taky něco máme :wink:

Tlapí, koukám na fotku v profilu, Matýsek je pořád tak blond? Panečku a to ste oba bruneti, jestli se nepletu. Kajka je taky špinavá blondýnka, ale ono jim to stejně nevydrží a bude mít nakonec neurčitou barvu jaká já :grinning: , má se na co těšit, na ty dráty, hi :sweat_smile:

Přeju všem klidnou a hezkou noc a nezapomeňte si přetočit budíky, můžete spát dýl. Jen děti to nepochopí :confused:
24. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem pilně sledovala svatbu Ivy a Andyho. Jinak můžete kuknout na video tady, snad se Iva nebude zlobit, že sem dávám odkaz: https://plan.littlechapel.com/Guests/Default.aspx?PlanID=510446#top . Moc jim to slušelo a bylo vidět, že si to užívají :slight_smile:
24. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám už jsem tady strašně moc dlouho nebyla :frowning2:
Jak se Vám všem daří?
Dívala jsem se do albíček a je krása jak všecí pěkně rostou sou to všechno moc pěkné dětičky :wink:
Taky koukám, že tu jsou nové těhulky tak moc gratuluji :slight_smile:

My se máme krásně Ondra před 14 dny začal konečně sám chodit už jsem myslela že se nedočkáme tak teď je to pro nás zas nějaká novinka mám z něj moc velkou radost :dizzy_face:
V 18. měsících na preventivní prohlídce sme měly 83cm a 10.3kg

Tak se mějte moc krásně snad nakouknu častěji už nebudem trávit celé dny venku tak snad bude víc času
25. říj 2009 v 00:39  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:

anke, tak co noc, jaká byla? doufám, že jste to zvládli v pohodě :slight_smile: a jo, je normální, že si připadáš jako největší zrádce, taky jsem si tak připadala,ale bude to dobrý :slight_smile:

ivušce a andymu přejeme do života jen to nejlepší ať jsou spolu moc a moc šťastní :slight_smile:

valiis, jukla jsem do albíčka, teda z Ondráška už je taky pořádnej kus chlapa :slight_smile:

cori, nám ten blondýn asi zůstane - babička z Michalovy strany je blondýna a MAtes je celá ona, takže nic moc tmavšího na hlavě mít nebude :slight_smile:

jinak my už týden spíme holky zase pěkně blbě, Mates se v noci budí a leze přeze mě a je protivnej a kňourá ze spaní a já jsem nevyspalá a nevrlá a mám přeležený záda, jak se po mně válí, no síla, tak snad to přejde a zase se chvíli vyspíme :slight_smile:
25. říj 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz
:wink: tak jsem koukala na svatbu - teda to je hukot - Michal prohlásil -vidíš, sami dva a vystačej si :wink: ale slušelo jim to teda moc a je vidět, že si to užili, to je moc dobře :slight_smile: :wink: tak ještě jednou hodně štěstí :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem sem nakukla, že vám musím napsat, že máme pořád trápeníčko....lezou nám totiž řezáky nahoře a hned oba najednou a k tomu má Mates rýmu jak trám, tak mu pořád teče z nosu....no dovedete si představit, jak je protivnej a nesvůj chudáček....a v noci něco jako u Tlapičky, jsem už třetí den jak mátoha :frowning2: ale snad to brzo přejde a zuby vylezou a rýma ustoupí :pensive:
gratulace novomanželům :slight_smile:
držím palce při stop nočnímu kojení :slight_smile:
a jdu vegetit než se Mates vzbudí....asi opět s blbou náladou, tak ať jsem odpočatá alespoň trochu :pensive:
25. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem skoukla i Vik svatební fotky, jsou na stejném odkazu a klikne se na odkaz pod videem. Čiší z nich taková radosta pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě super svatba a byla naprostá bomba, že jsme to mohli sledovat online :wink:

Jak vaše dětičky zvládly posun času? My jsme chytře dali Honzíka k babi s dědou, abysme si mohli tu hoďku přispat, stejný nápad měl i švagrovci s neteří, takže babi s dědou si užívali rodeo dvou řádících dětí až pomalu do půlnoci a v sedm děcka vyspatý a plný energie :grinning:
25. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak jsme dneska pořídili v Globusu zimní botičky-sněhulky teda za 350,- ale moc hezký, tak snad něco vydrží :wink: no a ještě tam mají akci, že koupíte 2 plíny (Pampers sleep/play) a třetí máte zadarmo, takže to pak vychází na hodně slušný ceny :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
malý vstával v 5.45hod nového času,usnul po 11.00hod dopoledne a ted už chrní jak belina,takže jsem zatím spokojená....uvidíme jak to půjde dál :grinning: :grinning:
jinak konečně si začal říkat na nočníček sám a nebo když ho posadím a řeknu mu at se vyčurá,tak většinou to vyjde :grinning: :grinning:
Ivušce vše nejjj a hodně štěstí a spokojenosti.....musím dodatečně taky mrknout a pokochat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky mě to video nejede béééé co s tím?já to chci taky vidět a pokochat se a ani ty fotky mě nešly krucinál!!!!! :angry: :angry: :angry:
25. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
huráááá už mi to jede,teda dlouho se mě to načítá,takže to budu mít po kouskách,ale nevadí,hlavně že to bude .... jsem na začátku videa,ale už ted mě to dojímáááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
zdravim vsechny a hlasim, ze zijem ... prvni noc jsme se moc nevyspali, ale hysterak byl jen u uspavani, pak uz takove mensi vztekance, zato po 5ti minutach, dospavali jsme v nedeli pres den - OBA :slight_smile:, nedele lepsi, pres den kojo jen 2x, vecer pred spanim, pak cisteni zubu a docela vytuhl az do pulnoci, pak dudlicek, pohlazeni a celkem v klidu - obcas se vzbudil, ale dal si rict, k ranu opet drobne vztekance asi od 5hod, pak vstaval a kojo az v 6hod (7 stareho casu), proste jsme rekli, az se vzbudi rybicky - mame automat na rozsveceni na 7hod, tak chodil chudera porad kontrolovat jestli uz to konecne sviti ... ted spinka a bez kojeni, budu se snazit to udrzet zas az do vecera ... drzte pesti holky, snad je to na dobre ceste a jsem rada, ze jsem pockala doted, protoze na roce tenhle pokus skoncil desnym revem, ted uz je to lepsi ...
a VSEM moc diky za podporu, hlavne teda MM, on to tu sice necte, ale musim rict, ze se ukazal jako opora nejlepsi
26. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky,

Lidu, držím moc palečky a TM je super, jak ti pomáhá :dizzy_face: :dizzy_face: Je to náročné, ale zvládneš to :wink:
27. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile:

anke, je fajn, že to takhle zvládáte, to je paráda a je fajn, že manža je takhle v pohodě a zjištění,jaká je veliká opora je taky super :slight_smile: :wink:

holky, se vám musím pochlubit, dneska mi přišel mail,že jsem vyhrála tričko, takže budu chodit s nápisem maminka.cz na prsou :wink: nevím,jestli ta soutěž ještě probíhá,ale kdybyste chtěly,tak je to na stránkách www.maminka.cz a správná odpověď je 6 - teda doufám :wink:
27. říj 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
jejda,kdepak dneska všechny jste :sweat_smile: odpo jsem koupila Matesovi zimní botky http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-zimni/detska-obuv-844381.html radost mám obzvlášť z toho, že na netu je mají za 791 a já je koupila v lékárně za 695Kč :slight_smile: tak zima může začít, i když teda ji nemám ráda
27. říj 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno,

Tlapi, super, gratuluju k výhře :wink:
a botičky jsou moc krásné, koukám, že oni píšou délku té botičky, takže se to dá koupit i přes net, akorát bych měla strach,jestli jsou dost široké :confused:
28. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Oli, kamarádka si boty vyzkouší v obchodě, teda svý holčičce a pak je objedná přes net. Mě teda ale zarazilo, že cena na netu je o 100 dražší než v obchodě. Možná to je tím, že tam mají botky až od 29 a my máme 24, ale stejně mi to přijde o dost. No a jsem zvědavá, jestli se potvrdí, že botky od Fare vydrží víc než Santé, to mi taky jedna mamina říkala.

tak a my jedeme na výlov,tak jsem na to zvědavá :wink:
28. říj 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, jj, to není jen u bot, že na netu je zboží dražší :frowning2: a faréčka jsou prý moc super, no u nás v lékárně sem nenarazila na naše číslo zatím, buď menší,nebo větší...takže já asi koupím akorát sněhulky, ať máme něco vyššího a uvidíme..

Na výlov? Kam
28. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
no tyhle botky se mi líbily i z toho důvodu, že se dají taky zvednout a jsou pak krásně vysoký :slight_smile: sněhulky jsme pořídili v Globusu za 354kč,takže snad už má Mates na zimu dost botiček a doufám,že mu vydrží až do jara :wink:

na výlov jedeme do Bohdanče to je kousek za Pardubicema
28. říj 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
http://www.rybadomaci.cz/cz/spotrebitele/clanky-pozvanka.aspx tady můžeš kouknout, jestli nějaký není i u vás :slight_smile:
28. říj 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojte,

tlapi: ty fare boty jsou krasny, my mame zimni zatim jen jedny, ve kterych uz slape ted, tak asi musim poridit jeste jedny, abychom meli na stridacku ...

dekuju za podporu, dnes v noci trochu horsi, ale tak 3x vzhuru a nechal se ukecat po chvilce, ze cici az rano, takze dobry ... snad se uz prestane budit uplne, jinak pohoda

jinak jeste hlasim kontrolu: 87cm a 12,5kg a pry ma velkou palici 50 cm :slight_smile:, jinak vyvojove pry uplne ok :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
anke, to je fajn, že se to takhle lepší, počkej ještě tak týden a Dáda bude v pohodě úplně :slight_smile: teda ale pořádnej chlapák je Dáda a to si říkám,jak je Matěj velikej a vy jste ještě větší

:wink: holky, výlov byl super, koupili jsem si nekřesťansky drahou štičku a udělali jsem si jí k obědu a byla prostě výborná a přitom recept úplně jednoduchej, od kamaráda rybáře :slight_smile: mňam :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
ahojjky jdu jen narychlo....
tlapi botky krásný,my koupily jedny kotníčkové na suchý zip a ještě pořídíme sněhulky,ted jsem viděla hezký u nás v obuvi za 330,- takže jestli budou mít naše číslo,tak půjdeme do nich :sweat_smile:

Lidu,gratulujeme tak se drž :grinning:

jo holky včera jsem koupila v Rosmmanovi pleny ty kalhotkové Pampers za akční cenu jen 149kč a je jich tam 32 juniorek tak jsem vzala hned dva balíky.je to pohodlný když ted prcek sedá každou chvilku na nočník :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně ta cena je levnější než u normálních plín na sucháč.....nedávno jsem kupovala v DM a vyšla jedna na 7kč a tyto vyjdou na 4.65kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže nočníčkování zdar!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

holky s Niny kašleme jak tuberáci, je to děsný, máme Hedelix, ale nemám pocit, že zabírá ... můžete mi písnout co vám pomohlo?

Kači díky za typ, super :slight_smile:

Verunko nááááádherný fotečky máte, fakt krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj Jiří,
na kašel jsem Honzíkovi dávala Hedelix, Mucosolvan a Sinecod. Ale už si nepamatuju v jaké kombinaci, mám dojem, že Sinecod na noc, Hedelix 2krat denne a Mucosolvan jednou, ale fakt si nejsem tim rozvrzenim jistá :confounded: Je fakt, že Honzíka kašel rychle opustil. Zkus zavolat dr.
30. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.