• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
mám pomalýho koňa :angry:

ono je to těžký, když byla nějak vychovávaná, jen by to nemusela tolik ventilovat :sweat_smile:

mamča je též Jiřina a babička též Jiřina, ještěže mám Ninu :grinning:
10. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
no je to děs běs holky fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: navíc slyším od mamky jak prej babička jí často říká jak už je děda asi starej,že je protivnej,nevrlej,že s nim není sranda,že je to morous......to já bych byla taky s takovou babinou doma,no se divim,že to jako děda vydrží :zipper_mouth: :sweat_smile:

a nejhorší je,že mamka má po babině taky dost věcí,řeší samý nesmysli,vytočí jí úplná kravina,prostě si kazí život fakt naprosto nepodstatnejma věcma a jestli to takhle pujde dál,tak taky bude všem lízt na nervy a bude mít doma nevrlýho manžela a my z ní pujdeme do kytek:sweat_smile: to až já sem jiná :sweat_smile: asi už musel nastat zlom v tom našem rodě :sunglasses:
10. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
ještě mám atm na mě mrkala,ať už přestanu,že jako babička,dyť ji znám,ale to se nedalo jako,pač ona po mě chtěla slyšet jako souhlas ve všem chápete:sweat_smile:

no jako chudák,že přijela a nebylo to to ono mezi námi,že se na nás těšila a my se div nechytli,ale co jako,já za to nemůžu,že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
jsem se chtěla zeptat jestli se to dědí i dál na tebe :sweat_smile: :grinning:

holky to je prča, Niny si odsává soplíky sama :grinning: ji to děsně baví :grinning:
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
nééééé já sem úplně jiná:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

pohoda,fesťáčky,šátek na hlavě,miluju rodinu nade vše,všechno děláme společně,pomáháme si,jsem tu pro všechny víš jak:sweat_smile: :sunglasses:

to s nima neznám:slight_smile:

že Ninušku pozdravujeme:slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
No určo, Suzinek za dvacet let prudič neskutečný, chudák velký Peťa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jiřinko, jak jako sama, tou vysavačovou? Ty jo to je fakt zlato :wink: super že jí to neva, to my bojujem, jak máme stříknout spray :sweat_smile: to na ní dycky ležím, ještě, že nemusíme odsávat :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
oli si taky myslím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jj tou vysavačovou a sprej taky drží a čeká až jí stříknu. Ale taky řvávala děsně, ale jsem zjistila, že když na ni automaticky nalehnu, tak brečí preventivně, ale já jí to hezky vysvětlovala, ukazovala na její ruce a pak když jsme vysály soplík, tak se jí děsně líbí jak se tam třepotá :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
hmm tak dík:sweat_smile: víte jak se toho bojim,že taková taky budu?!!!:frowning2::sweat_smile:

holky bílej jazyk znamená dycky nemoc nebo ho máme i někdy normálně bílej???Já ho mám od včerejška úplně povlíklej snad milimetr bíle
10. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
suzi bych řewkla, že nemoc :confused:
10. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
se právě bojim,že to bude nějaká brutální angína,pač mě takhle naposled bolelo polykání,když sem přijela do tý Ovy za babinou a dědou a jak je tam hnusnej vzduch tak sem z toho měla dycky masakr s príznicem na krku a to,že sem od tý doby měla ošklivejch angín habaděj,ale takhle mě to teda nebolelo:frowning2: i ta bolest je jiná než při normální bolesti v krku:frowning2: au au:frowning2:
politujte mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
suzi chudáčku to běž určitě k dr. na angínu zaberou jen ATB
ty a to vypadá, že to je spíš alergie na tu babičku ne? :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kvůli tý Ostravě myslíš?:sweat_smile: no kdo ví:grinning: teď to tak vypadá viď:grinning:

no já doteďka nevzala ani jeden prášek nic,pač sem si říkala,že kdyby to bylo od zubu že to přejde a že to vydržim,ale teď sem si už vzala,pro začátek brufen na bolest a je taky protizánětlivej,tak uvidíme jak pak,když to bude krk,tak my nějakej brufen moc nepomůže a budu muset pro ATB,ale aspoň budu vědět na čem sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
:unamused: todle mělo být na konci:slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj bérušky :slight_smile:
Suzzi, snad to nebude nic vážnýho a bolest přejde, ikdyž ten bílej jazyk :unamused:
Jinak jsem se nad tvým popisem rozhovoru s babi dost nasmála, ale plně tě chápu. Je fakt, co říká Jiřinka, tahle generace byla vychovaná jinak, těhu bříško se prostě neukazovalo. Já taky nemohla z naší babi, když mi v 15 dala přečíst Guth-Jarkovského, jak se má mladá dáma chovat ve společnosti, babi si myslela, že to snad budu dodržovat nebo co :grinning: :grinning: :grinning: Si pamatuju, první kapitola a tam, že je necudný ukazovat kotníky natož kolena, no tak tím pro mě ta kniha skončila :grinning: :grinning: :grinning: a babča se mnou dlouho nemluvila.

Jo a kamarádům je 31 oběma, takže potenciál dalších rodičovství by tam ještě byl.d

K těm porodům, mě hrozně mrzí, že jsem nerodila klasicky, ale císařem a byl to zatím můj nejhorší zážitek v životě, prostě to podle mě dr. zvorala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Proto doufám, že budu další porod mít klasicky a nějaké bolesti mě už nemůžou zaskočit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi jsem blbá, ale těším se.
10. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj Holky,
tady to nejak spí, ne? Zuzko snad už je líp a antibiotika zabraly. Holky já bych taky chtěla ještě rodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . No jo ale finance nám 3dítko nedovolí.
13. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Ahojky

Evičko bolest v krku je stejná jak včera,předevčírem,předtím, ATB ještě nezabrali ani trochu já myslela,že dnes už příjde aspoň malinká úleva...nic studený,ledový nepomáhá.Péťa mě včera byl koupit zmrzku,nic,ani trošku se mi neulevilo,nic nefunguje:frowning2:
já myslela,že zítra budu ready,měli jsme jít se podívat na Péťovýho brášku Jířu do tanečních a kvůli mě nepujdeme :cry:
jinak my na tom budeme stejně,moc bych si přála pak ještě třetí,kdyby byli finance Péťa by se toho nebál,ale z finančních důvodů si 3 dítko nebudeme moc dovolit

tak se mějte hezky papa :pensive:
13. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Zuzi tak se drž a budu držet palce aby se ti už ulevilo.
13. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky a marůdkové
jdu po delší době nahlásit, že teda žijeme a ťuk ťuk nemarodíme, jen má Mates proříznuté 3 špičáky a čekáme každým dnem ten čtvrtý, tak mám občas doma pěknýho kňourala - a taky se začal teda posledních pár dní pěkně vztekat....holky ten tak ječí, že se občas bojím, že na nás sousedi pošlou sociálku, že to dítě mučíme :sweat_smile: a taky to teda umí už i se slzičkama, komediant jeden :angry: když vidí, že na mě nefunguje házení hračkama, tak začne řvát a když ani to na mě nefunguje, tak přidá ty slzy a naříká a naříká...no občas mám fakt nerva z něj, ale nesmím povolit :pensive:
novinka u mě je ta, že jsem od včera ošmikaná ála Vlaďka Erbová, takže jsem hooodně nakrátko a fakt jsem spokojená, že jsem se do toho nechala navrtat a spokojený je i manžel (ten totiž má rád, když mám krátký vlasy)
taky jsem mu už koupila dárek ke třicátinám, který má až na konci ledna, ale prostě výhodná koupě :grinning: takže má nas kříni v ložnici zabalený Dolce Gusto :slight_smile:
a včera jsme s mamkou dodělali generální úklid kuchyně, tak mě čeká už jen koupelna a Vánoce můžou přijít :grinning:
jo a teda holky poslední dobou je Mates ulítlej na mašince Tomáš...jak on říká "ŠÁ"....tak mu asi koupím k Vánocům ještě něco "tomášovýho" :slight_smile:
13. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
pavli Niny je to samý - hééérečka jedna :sweat_smile:

jůůůůůůůůůůů přihoď fotečku psl :slight_smile: to tě chci fakt vidět jak ti to sluší :slight_smile:

Dolceho jsem koupila loni ségře na Vánoce a je moc spokojená :wink:
13. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahoj
jdu vás zase po delší době pozdravit a nahlásit, že zatím 2v1 :grinning:

pavli, toník taky šíleně ječí a přesně, čekám, kdy přijde sociálka :grinning: - fakt, jako když ho svlékáme z kůže :grinning:
13. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj baby,

Zuzanko, moc držím palce at se ti uleví bobinku :wink:

Holky, a jak moc náročné je mít 3 děti????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jakože máme dnes to výročí pět let svatby, tak sme si koupili společný dáreček, nový fotáček, sleva téměř o polovinu, a fotí sám a hezké fotečky...no plus já sem si koupila svoje milované lesky na rty, taky sleva jak blázen, plus Hani dárky, jeden sme jí odložili pod smrk, a ten druhý, takovou tu magnetickou tabulku na čmárání se zvuky zvířatek, dostala už dnes :sweat_smile: já to neumím schovat :dizzy_face:
Doma dobrý obídek, pivíčko a tak :slight_smile:

No Hani se taky vzteká, poslední dobou miluje být se mnou na židli u linky, v dřezu, myje mi nádobí, zapíná sporák :angry: apod... a samo, když to přežene, tak jí dám dolů, páč mě neposlechne, tak pak řev jak blázen :sweat_smile:
13. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Dolce jsem dostala taky letos k 30tinám a nemůžu si ho vynachválit. Tak přeji ať si ho užijete jako my pavli.
13. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj kocky,

Tak my jsme taky nejaky nemocny, neni to tak hrozny mame jen kasel ale stejne mam ted strach kdyz se ta swine flu zacina tak rozmnozovat :frowning2: Jsme dneska zalezli doma i kdyz je venku nadherne.MM by mel prijit kolem 7pm tak tady vysedavam.

A co tady noveho?Ja nejak nestiham docitat..ctu jak jste na tom na FB ale o ostatnich uz nic nevim no..Tak snad se tady zase nekdy sejdeme a pokecame i kdyz uz neni tak moc cas tady sedet cely den co?

Chci se zeptat jen co porad varite? Co tehulky?Kdo se snazilkuje atd..
14. lis 2009 v 00:47  • Odpověz
hoja
tak jsem už hodinu bez Matesa....je až do zítra dopoledne u babičky....sice je to tady v ulici, ale stejně je to tady takový prázdný.....no ale dáme obídek, leháro, večeři v restauračce, večer pomazleníčko a chrápáníčko až do osmi doufám :slight_smile: na devátou pro Matesa jdeme - ale řeknu vám, že už jsem to potřebovala :sweat_smile:

atrei tak já večer poprosím manžu aby mě blejskul a hodím to sem :slight_smile: jsem si normálně večer umyla hlavu a šup šup ručníkem a vlasy suché :grinning: supééééér :slight_smile:

olí gratuluju k výročí :slight_smile: a taky neumím schovávat dárky pro Matýska.....ani babičky to neumí :grinning: takže u nás se vždycky jeden dárek dá hned jak se přijde domů a zbytek se schová :grinning: takže jako u vás :wink: jo a v tý kuchyni je to to samé...jenže Mates si umí vylézt na židli, takže si jí přistrká od stolu k lince a vyleze na ní a už jede....a řev pak následuje většinou taky :sweat_smile:

evvi jsem zvědavá, jakej bude.....bude to vlastně dárek i pro mě v :sweat_smile: ale když vidím, že ho mají v akcích nejlevněji za 2999,- tak jsem koupila fakt bezvadně za těch 2022,- + 15bodíků v Makru (jo a koupila jsem toho černýho, jinak tam měli na tu akci červenýho a béžovýho)

lady ahojky mě se zdá, že pořád točíme něco s bramborama a těstovinama, páč to má Mates rád, ale nedávno jsme měli kachničku s knedlíčkem a zelím a to si Mates chrochtal nad domácíma knedlíkama :grinning:
14. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Pavli já mám hnědý Doce a ujíždím na Latte. Dostala jsem ho od našich v květnu a jede pořád. Je fakt že tedy ty kapsle jsou drahý ale já piju 1kafe denně tak mě to nezabije. Jo a měla jsem u toho 2krabice se vzorkama kapslí a 1sklenici na latte a jeden hrneček. A pak kartu na zaregistrování do klubu Dolce a to dostanes ještě 2hrnečky na presso.
14. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Pavli vy si teda bastite..kachnicku s knedlickem yummy taky bych si dala :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz
pavli, tak já čekám na tu fotku :grinning:
15. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobrý den,teda krásný víken ,skoro po 100 letch mě pc pustilo na koníkovky jupííí..
Jak se tady máte maminky a miminka???teda batolátka:slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
15. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Pavli moooc ti to sluší. Fakt ti to bříško závidím.
15. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.