• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Eví díky......no teď už začíná bříško docela vadit a bude hůř :sweat_smile: Ale je to prima a snažím se si to užívat co jen to jde, páč třetí fakt neplánujeme....možná když vyhrajeme ve sportce, ale tu nesázíme, takže prdlajs :grinning:
15. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zatím stojí "superstáři" za pikaču......nebo se mi to zdá??? Nějak mě neba :pensive:
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Pavli no ty jsi kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt ti to sekne a bříšánko je nádherný, už se těším na další :sweat_smile:

bucenko no nazdááááár, tebe jsem neviděla ani nepamatuju, jak se vám daří?

pavli já to jen sleduju, páč se můžu každžý pondělí akorát nas.at, co to hlasuje za nadržený pubošky :rolling_eyes:
15. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
atrei :grinning: :grinning: :grinning: mi taky jen sledujeme :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:

pavlí, teda Ty jsi kočka, fakt Ti to sekne :slight_smile: a bříško upřímně závidím, já už chci taky...... :slight_smile:

jdu vám napsat, jakou teď máme oblíbenou činnost, stačí mističky, do nich trocha čočky, vařečky a spol a od Matěje je pokoj na celej den, asi bude kuchař :wink: jen je teda čočka všude, kam Mates přijde, nosí ji ve lžíci,....ale je hrozně hodnej :wink:

jo a taky ten náš trouba ochutnal plod konvalinky, takový výplach pusy chudák nezažil, naštěstí si fakt jen kousek ukosnul a ten vyplivnul, ale lekla jsem se pořádně :unamused:

jinak jsme se pořádně osypali a udělala jsem to asi multivitamínovým sirupem, co jsem do něj cpala :unamused: no tak už ho nedáváme a pomalu to ustupuje :slight_smile:

taky jsme byli na svatbě a zvládli jsme jí naštěatí v pohodě,ale měla jsem z toho trochu vítr :wink:

no až budu mít chvíli, tak hodím pár foteček, zatím papa :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
jo a superstar od minulýho týdne nesleduju, Leona byla jedinečná, teď už je to tam všechno stejný, snad ještě Stará a Chodůr, ale jinak ubohost :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
16. lis 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno,

Tlapi fotky jsou suprové, ta s dědou je bomba, jak je důležitý :slight_smile:

My se dneska ráno o půl 5 vzbudily s horečkou...Hani se ke mě přitulila i s usínáčkama a celá horká, tak po odečtu 38,5 :frowning2: nekašle, nemá rýmu nic, tak nevím co to je :cry: dostala sirupek a spaly sme ještě do 7, ale kroutila se...no poslední týden má furt prsty v puse, taky dudlík, když najde, tak celý den je její nejlepší kamarád, už je musím vyhodit, má to v chrastítkách schované :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A taky mi dvě rána se vzbudila s tím, že cucala palec :sweat_smile: :confused: no tak paráda,jestli si zvykne na palec, to jí ho pak mám odřezat? :grinning:
18. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
jo a do albíčka sem přidala fotku Hani v tričku, co loni dostaly dětičky od tety Coriven na srazíku :slight_smile: ještě jednou Jani
mooooc děkujem, hrozně jí to sluší :wink:
18. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
oli, tak posíláme hubana, ať vás horečka brzy opustí a jsou to fakt jen zoubky. V tričku to Haničce moc moc sluší a Cori je šikovná tetička :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
olil jejda to vypadá na ty zoubky :frowning2:
my zase musíme být týden doma :frowning2: NIny je ukašlaná, chjo a na meducínu nesmíme nic kyselého, tak taky radost, páč co jí ráda, tak je kyselé

to tríčo už taky nosíme a je parádní a hlavně MM se pokaždé ptá co je to za tríčo, jak se mu líbí - jako by ho viděl poprvé :grinning:
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
atrei, vy jste taky nemocný :frowning2: tak i vám pusinu na brzký uzdravení. Je to síla být s dětma zavřený doma, já musím Matese vytáhnout ven na chvíli za každýho počasí, jinak bychom to s ním asi doma nevydrželi :wink:
18. lis 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
tlapi nám se to táhne už přes dva týdny :unamused:
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tak od rána zatím žádná teplota, trošku zvýšená, ale nic hrozného,tak asi to budou zuby, včera jak prdla, tak měla takový průjmový flek na plínce smradlavý, přesně, jak sme měli u zubo-trápení :frowning2: pardon za detailní popsání :grinning: :grinning: :grinning:

Jiřinko, no fakt mě to moc mrzí, sedět doma...jako aby víc neprochladla a byly průdušky v teple :confused: bobin...kyselé má ráda, jako třeba kyselé rybičky, zelí a tak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
oli detailní popis matkám vůbec nevadí :grinning: :grinning: :grinning:

kyselého je myšleno, kde je vitamin C - takže mandarinky - ty miluje, rajčata - to samý, jablíčko jen povařené
18. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
mě to mrzí hlavně kvůli Niny, když je tak krásně a vím, jak by venku lítala, přitom je až na ten kašel v pohodě, ale ano aby neprochladla
18. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky koukala jsem po dlohé době na fotečky a máte moc krásný dětičky.

Tak i já jsem přidala nový fotky. :wink:
18. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky,
tady to nějak spí. :grinning: :grinning: Kde jste?
Lucinka má zase období nespaní a my skoro nespíme. Jsem úplně hotová a potřebuji dobít baterky. Nemáte někdo nápad jak? Venku sluníčko a já deprese. Manžel pořád v práci, Luky ve škole a Lucinka ukníkaná celý dny. :unamused:
20. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:

tak u nás se od změny času nespí :frowning2: teda zase se budíme několikrát za noc, vyžadujeme spaní s námi v posteli a ráno kolm 5hod jsme vzhůru, nejdýl jsme teď za poslední týden spali do 5:30 :angry: no aspoň máme dlouhý dny,když je teď tak hezky,ale teda večer padám na papulu a nestíhám nic :angry:

doufám, že marůdkové už se léčí a už jim je lépe :slight_smile:

evi, Lucince to na fotečkách moc sluší :wink:
20. lis 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
holkyy ve Dvoře je prasečí chřipka!!!Vuuaaaa takový malý městečko a ta sviňa se sem dostala!!! :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
suzzi neboj, ta svina se do par tydnu dostane vsude :sunglasses:
22. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
anke tak díky za pozitivní info :sweat_smile:
22. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
a pak tady jak už sem říkala budeme běhat všichni po celý ČR,honit lidi a vydávat divný zvuky,že jo :grinning:

jako,když je to i tady u Nás ve městě a to jsme fakt malé město,tak je to za chvíli po celym městě to je jasný :confused:
22. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
nazdárek všem

xsuzzi: to si děláš srandu nééé, a já v naivitě, že jsem od všech epicenter daleko :astonished: , no jistě - my prostě musíme rodit v tom nejhorším období, chjo :unamused: blbá prasečí :confounded:
22. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
jééé Jani koukám Ti do pasu,ty si z Náchodska!!!!!!!!Odkud přesně????Jůůůů to jsi skorosousedka!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no jako fakt,nedělám :unamused: manžel ráno přišel domů,že v práci mu říkal chlapík,že ví o pěti případech...to pojede bleskovou rychlostí všude po celym městě,už to vidím :unamused:
22. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
5 případů??? :astonished: :astonished: :astonished: toto jako tutlaj, že se nikde nic nepovídá????? :frowning2:

jo a náchodsko, xsuzzi, ty jsi vážně blesk, to tam mám napsaný od začátku :grinning:
22. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
nevim Jani,asi se nemluví o tom kde všude to je :confused:

no jo,to já nevěděla,že jsi taky od Nás!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: sem myslela,že tu su sama u těcch hor :grinning:
22. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
brýýý deeeen

Jak se máte? Jiřinko,jak Ninuš?

Suzinku, no potěš koště :frowning2: a to kolik má Dvůr obyvatel? Já myslela, že je velký :confused: :sweat_smile: Tak padesát máte ne? :O Když my čtyřicet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: plus zoo že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
jako padesát tisíc myslím a plus to zooo :grinning:
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
:grinning: ola, já myslím, že dvůr nemá ani 10 tis. :grinning:

jinak koukám, že to tu nějak nežije :angry:
25. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.