• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
a už jsi byla u dr.?
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
suzi no musíme to probrat horem dolem.....

cori se snažím dr. marně dovolat už hodinu....buď má obsazeno nebo to nebere....jsem testovala dneska ráno teprve
12. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Pavlí, právě, že se Mates povedl až na potřatí IUI, tak bych teď měla obrovskou radost, že to přišlo nečekaně. Má to tak být, je to osud. Kdybyste třeba čekali, jak si psala za těch 5 let, tak by vám to zase nešlo. Nám by se teď to třetí taky ale vůbec nehodilo, protože MM má práci na dvě věcí na h.... a na nic, ale kdyby to přišlo, tak by se to nějak zkoulelo a určitě bysme měli radost obrovskou.
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
andy jjj
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
možná je nejlepší, když se tak do toho spadne, pak se snažit, myslet na to, že už to mimi chceme a no šak víte, hned to jít nemusí...
Uričtě to má i své negativa, ale to pozitivum je přece nádherné :wink:
12. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Pavlí a třeba tě MM reakcí překvapí :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Pavli, obrovská gratulace k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych si mimi nechala, ikdyž by se mi to taky nehodilo. Jak říká moje máma, kdyby se čekalo s děckama až bude situace optimální, lidstvo by už dávno vymřelo.
Tak držím palečky :wink:
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Já trošku závidím, protože překvapení ve formě // na testu patří mezi nejkrásnější okamžiky. Úplně jsem si vzpomněla na moje testíky. I u Jiříka i u Anežky. U Jiříka jsem se testovala v práci, to byla sranda. Když se tam ukázali //, tak jsem radostí brečela. Při malé jsem letěla ze zdola ze záchoda za MM naohoru do obýváku a mávala mu testem před očima a byla jsem strašně šťastná :grinning:
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Blani, přesně tak. Jiřík nebyl vůbec v plánu a jakou jsem měla radost :dizzy_face: . A to jsem chtěla první dítě až ve 30 a teď mi ještě 30 není a mám děti 2 :grinning: . Já děti miluju, ale vždycyk jsem říkala, že jen ty cizí, které můžu kdykoliv vrátit zpátky maminkám, ale že na svoje mám dost času. Teď si život bez nich nedokážu představit. :wink:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky,
teda, co to vidím, Pavlínko!!!!!!! Obrovská gratulace ke // a souhlas s holkama. Já bych teda taky druhý tak nejdřív za 5 let, ale kdyby to přišlo, tak bych byla ráda.
Drž se a dej vědět co manža :wink:
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Teda Pavli to je krasna zravicka, ze se mimnko rozhodlo jit k vam :slight_smile: , drzim pesticky at ma tatinek radost a neboj krasne to zvladnete :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Pavlínko já máms trašnou radost,opravdu :dizzy_face: neboj manžílek bude moc šťastnej,to je jasná věc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držim palečky,aby dopadlo vše v pořádku :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Pavlí, miminko je dar a když si k vám našlo cestu takhle samo, je to nádherný :slight_smile: držím palce, manžovi řekni, že na sebe může být hrdý, že se mu takhle daří - trošku polechtej toho ješiťáčka, co mají všichni chlapi v sobě :wink:
12. čer 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Pavlínko,
obrovská gratulace. Ono to dobře dopadne a taťka bude rád, neboj....
Ještě k tomu FB, pokud by vás někdo někdy sledoval na týhle naprosato veřejný diskusi otevřený pro všechny úchyláky světa, alespoň toho našeho pardubickýho, tak je to výborný řešení, protože si sami vyberete, ským chcete komuniákovat a kdo bude číst vaše příspěvky.....
MK je pro mě taky srdeční záležitost, ale nemůžu taky naprosto ventilovat svoje osobní pocity a zážitky.
Člověk se až diví kolik lidí to tu čte a šmíruje.....
12. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
jj na to sem taky myslela,že pokud tady má někdo potíže s tím,že ho někdo šmíruje a pak to nedělá dobře,tak naa tohle jediný je FB dobrej,no a taky na to,že tam najdu ty co tady chyběj protože sem nemůžou:slight_smile:ale jinak MK :grinning: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
no já myslím, že šmíráci si najdou cestu všude..... prostě jsou to hajzlové :slight_smile:

teda já mám z tý Pavlínky v tomhle hnusným počasí takovou nějakou dobrou náladu :slight_smile: a koukám, že už si dala do pasu,že je v 6týdnu, i termín porodu už tam má, to je krásný :slight_smile: :wink:
12. čer 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
holky to je hezký, že máte takovou radost......mě snad každou chvíli dorazí manža z práce.... i když dneska má montáž, tak to může přijít klíďo až večer......

každopádně jsem ráda, že jsem tlapce zlepšila náladu :grinning:
12. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
pavlí, no člověče já mám takovou radost, možná si tím dávám naději i sobě, když máme hodně podobnýho :slight_smile: dovolala ses tý dr?
12. čer 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
tlapko nedovolala....mi to tam nikdo nebere, tak si asi vzala volno, když je ten pátek.....mi sere....a koukej do toho taky spadnout, ať rodíme stejně.....obě budeme mít holky a budou se jmenovat stejně jo :grinning:
12. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
dobrá, mně se líbí KAčenka nebo Adélka nebo MArkétka :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
hmmm tak z toho asi nic nebude....mi budeme mít dítko na "V" to vím určitě, ale Markétka by byla, kdyby Mates byl holka :grinning:
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
no tak aspoň na Markétce jsme se shodly :slight_smile: proč budete mít dítko na V? :slight_smile: my jsme teda říkali, že další dítko by mělo mít jméno taky na M, když už na to začínáme všichni :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
manža volal, že přijede domů až po 18hodině, tak jsem mu jenom řekla, že ho čeká překvapení.....a on prej že se už teď těší....kdyby chudák věděl :grinning:

no první na "M" páč máme babičky "Marii a Martu" a druhý na "V" páč máme dědečky "Václava a Vladislava" :grinning:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
no tak mu udělej nějaký překvápko, testík do něčeho schovej nebo tak něco,... :wink:

no tak to máte hezký důvody podle čeho volit jména :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
to na něj vybalím hned a bude to......hodím ho do vody ať plave :grinning:

se mi za chvíli vzbudí Mates, tak jdu trochu poklidit.....je tu borčus, páč já sedím na MK a nic nedělám....zpracovávám ten dnešní těhu test asi ještě :grinning:
12. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
tak to jsme na tom podobně, teda se spícíma MAtesama a borčusem kolem :wink: tak ahojda a držím palečky, ať to manže skousne a raduje se :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
mě si taky Pavli moc zlepšila náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
wau jdu mrknout jak je a co to čtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
Pavli to je krása, ale asi jen pro nás přihlížející větší než pro tebe, ale horší by bylo, kdyby ty // přišly chvili po porodu, takhle už to jde, někdo si děti plánuje dva ročky od sebe. Někdy, když vidím mimi nebo mrknu na fotky Niny před rokem, tak bych další chtěla hned :slight_smile: Pavli moc gratuluju a věřím, že až to vstřebáte budete se těšit na miminko, to je tak krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
:slight_smile: tak myslím na Pavlínku, teď asi oznamuje manžovi, že budou čtyři :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.