• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani a co ty, budeš rodit tam kde minule? Se už těšíš viď :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
hola hej:grinning:

Vobě ftipný fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak 50 fakt nemáme:grinning: ale 10 taky ne:grinning: máme 19 heč :grinning:
25. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Baaaaaaf! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tady to teda žije :confused: :confused: :confused:

Zuzi, takže 20 i s vopicema a kozama :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahooooj dubňatky :slight_smile:
to je dneska krásně, co :slight_smile: jsem se chtěla pochlubit, že už mám "vánoční" úklid zdárně dokončen, tak teď už jen nakoupit pár blbostí pod stromeček a hurá na vánoce :grinning:
jen to břicho začíná dost vadit....sakra jsem už zase jak velryba a zima nikde (na tohle břicho nemám žádnou rozumnou bundu a v kabátu bych asi byla za blbce, když je takový teplo :angry: )
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,
pavlínko jak velryba joo? Taky už si tak připadám, začínám muže vyslíkat z bund :grinning:
Už sem tu delší čas nebyla, jak se máte, co nového?
U nás krapet hekticky kolem stavby, ale jede se dál a to je hlavní, jen malou furt tahám hore dole, tak snad jí to nezanechá následky :grinning: s kladívkem a šroubovákem už je jedna ruka :sweat_smile:

Fakt je dneska krááásně, mohlo by to vydržet až do Vánoc - už se teda blížííííí :grinning:
25. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
cori ahoj když ten můj chlapík je o hlavu vyšší než já, tak bych měla rukávy u kolen....ale přes břicho by to bylo OK :grinning:

holky naberte energii ze sluníčka jako já....dneska mám nějakou dobrou náladu....že by byla v dohlednu "jobovka"??? :sweat_smile: to tak obvykle bývá :grinning:

no nic, jdu přichystat věci na ven, až se Mates vzbudí, což bude každou chvilku, tak razíme chytat bronz :grinning:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
hahaha :grinning: :grinning: :grinning: aspoň 21 Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsme velkoměsto :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

těhulky užívejte pohody a krásných dnů a opatrujte se nám :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
suzzí díky, vy taky... je fakt, že je krásně, ale na tu chřipajznu by bylo lepší kdyby to vymrzlo... tak uvidíme...
25. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu se ohlásit, že jsme na vás nezapomněli ne, ne. Jen Anežka mi dává celkem zabrat a času je málo. Vždycky jen hupnu na facebook a letím se věnovat dětičkám.

Jiřík byl teď nemocný, se vystřídali s Anežkou, ale teď už je celkem o.k. Dneska jsme byli i na chvilku venku, protože bylo krásně. Paní doktorka mu rovnou udělala pětiletou prohlídku a máme doma modela: 20,5kg a 114,5cm. Byli jsme pochválení, jak je Jiřík šikovný, že krásně a čistě mluví, umí všechny písmenka a byla v šoku z toho, že Jiřík čte, tak mu zkontrolovala očka (četl písmenka jako velkej kluk, žádný obrázky) a docela se mi oddechlo, že má očka zdravá. Až bude Jiřík úplně zdravej, tak máme dorazit na očkování.

Anežka už je taky v pohodě po té šílené nemoci, tak snad se nám nemoci budou na chvilku vyhýbat.

Jinak co se vánoc týče, tak já už mám pro děti hračky v kupě, ještě mi dojdou dva balíčky domů a teď už jen vymyslet, co koupit rodičům a manželovi.

Jani, koukám, že ty už to máš za pár co. Tak ať ti to rychle utíká a jsem zvědavá, jestli budeš mít páreček nebo přibude doma další chlap.
25. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
25. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holčičky,
jdu po dlouhé době pozdravit...a koukám hned smutné zprávy...je mi to moc líto...

jak se vám všem daří, koukám těhulky jen kvetou a miminka už jsou velké dítka co?Omlouvám se, že sem moc nechodím, ale vy co chodíte na facebook víte jak to se mnou je...

tak pa pa a všechny se opatrujte...

jani - Cori, Marcela je těhotná, ale má vysoce rizikové, už byla několikrát v nemocnici tak snad jim to dobče dopadne, pač termín má stejně jako jsem měla já 1.4....takže budete mít tak nějak stejně staré dětičky... :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Haničko,
jj o Marci vím, musí se opatrovat, pro ni to musí být těžké držet se v klidu, ale to zvládnou... Hani na FB nejsem, tak nevím, ale snad se máte fajně, ráda bych vás zase někdy viděla, ale teď bude asi předvánoční shonnnn :wink: , tak se opatrujte
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Babýýýýýýýýýýý kde jsteeeeeeeee? :confused:

Jinak brý den :slight_smile:

jiřinko, o Diny vím z naší "regionální" diskuze a je to mazec, po přečtení pár článků na jejím webu sem přes slzy neviděla :pensive: Já si tady furt na něco "stěžuju" a taková ženská a takových je víc, je neskutečně obětavá a ještě jí osud dává takové rány :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

No a co jinak, těhulky, krásně vám naskakujou týdny :sweat_smile:
Já bych taky šla do druhéhé mimi, ale jako všude ta chřipajzna a jiní šmejdi ve vzduchu, a za druhé,budu chtít sehnat práci a na chvilku pracovat, a pak se uvidí a za třetí, nemám žádné hlídání, toho se sice "bojím" nejmíň, ale i to je někdy třeba :unamused:

...Jinak bychom chtěli ledňátko, takže do března se možná ještě rozmyslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dárky máme nakoupeny, Hani teda bude mít tu kuchyňku, pak knížky dvě, voskovky s Puem, velké dílky puzzle Doba ledová, a piánko a tot vše :slight_smile: My si dárky kupujem přes rok, akorát teda ještě nakoupit dárky dětem našich kamarádů a to sem v pasti, asi to vyřeší oblečení :wink:
28. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Oli no já jsem z toho v šoku a je mi z toho smutno, pořád chodím na její web a když si to čtu, tak jen řvu, páč si to představuju na sobě - já bych to nepřežila :pensive: :pensive: :pensive: Nechápu tu nespravedlnost světa někdy a nejhorší je, že je to jedna z mnoha a takových a mnohem mnohem horších nespravedlností je na světě spousta.

Těhulky mě tu docela lákají, když je vidím, je to krása. Já mám děsně smíšený pocity do druhého mimi, ale jasno máme s MM, že mateřský určitě navážu, takže mě to do půl roku stejně čeká :sweat_smile:

Dárečky se nakupují, některý jsou v plánu, některý až podle toho co uvidím a taky jinak nakupujeme spousty hraček v průběhu roku, takže je to občas těžký něco vymyslet.
28. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojik holky, moc vas vsechny zdravim, uz jsem tady nebyla snad pul roku. Nejak uz MK nestiham...Jak se mate, urcite jsou mezi nama uz i nejake tehulky, co?

A co deticky??? Poslouchaji? U nas je to jakztakz :slight_smile:

A co nocniky, funguji??? U nas zatim taky nic moc, teda spis nic :slight_smile:

Doufam, ze jste vsechny zdrave a hlavne detickam nic nechybi.
29. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky,

Jiřinko, no to si nazvala přesně - smíšené pocity :sweat_smile: pokud za nás nerozhodne "někdo třetí" myslím takové ty s bičíkem :sweat_smile: , tak to prostě "plánovat" nebudem :dizzy_face:

Jani to si nic nedělej, my nočník jak kdy, když má plínku, tak "nehlásí", ale snažím se jí já sama dávat pravidelně na nočník...když je nahatá, tak se sama zajde vyčůrat...no dle nálady prostě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě kojíš?
30. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
no to je sikovna, OLI!!!! Jo, kojim. Je tady jeste nekdo takovy??? :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Jani, já taky ještě kojím a dlouho budu... :grinning:
30. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
jééééžíííš, vy ještě kojíte, šílenkyně :grinning:
já byla fakt ráda, že se toník v 11 měsících SÁM opravdu SÁM odstavil - hurááááá :slight_smile:

jo a jinak se snažíme už vyhánět, ale sakra se zase nedaří, zase to vypadá jako s toníkem na vyvolávačku, pokud se nestane zázrak, zítra je úplněk, tak třeba :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
jůů jani ty už to máš za pár, tak ať jde prcek dobře ven :wink: to víš, komu by se chtělo do takového nečasu :grinning:
2. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj, tak beru to tak jak to je, nepřijde mi to jako něco co mě vadí. :sweat_smile:
Jani přeju, ať to jde hladce, to je teda fičák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoooj holky, tak hlásím, že žiju, ale musím uznat, že Vojtíšek je pěknej "prevít"....já vidět svoje břicho zevnitř, tak je jak duha (samá modřina)....jako on nekope, ale strašně bolestivě se protahuje a teda nějaký "zalechtání" na nožičku nepomáhá - to u Matesa neznám :pensive:

když tady čtu o tom kojení, tak Mates mi zvedá tričko a poslouchá bráchu v břichu nebo mi na břicho dá ruce a říká "kopá" (i když nekopá) :grinning: a pak mi koukne na prsa a řekne "hami hami" a "nyny"= mimi a pak dodá "JÁ" a tak jsem mu tuhle vyndala koziny z podprsenky a on se začal děsně řechtat a s pootevřenou pusou se mi přibližoval k bradavce a než se jí stačil dotknout, tak zase řechtání - tak jsem mu řekla, že už to ani neumí, tak řekl "hmmm" a pak zase "nyny" že jako je to už pro mimi :grinning: ale kdybych nebyla těhu, tak asi taky ještě kojíme (před spaním určitě) :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojda holky :wink:

tak koukám, že s mrazíky námto tak nějak zamrzlo i tady, no snad se to zlepší a zase budeme drbat jako dřív :slight_smile:

pavlí, teda 31tt, tak to je mazec, to je strašný,jak rychle to uteklo :slight_smile: MAtěj už se asi na mimi těší, když ho takhle hladí a poslouchá, snad se to nezmění a nebude žárlit až bude Vojta venku z bříška :wink:

u nás je td absolutní bojkot nočníku a mytí zubů, na nočník chodíme jen když kakáme, jinak ho na něj nedostanu, prostě půjdeme s plínama až do školky, možná až do školy :unamused:
jinak jsme s Matějem udělali vánoční výzdobu, byla to bojovka,ale zadařilo se, podával větvičky, svíčky, mašličky, děsně ho to bavilo a pak samozřejmě zametání - milujeme košťata :wink: upekla jsem perníčky, ale jinak nemám ještě nic a dárky teda taky nemám, jen pro Matěje, tak musíme vyrazit něco pokoupit. I když naši se přikláněj spíš k tomu, že dáme dětem a sobě nee,ale já aspoň maličkost koupím, bez toho by nebyly Vánoce :slight_smile:

tak mějte se prima a koukejte sem psát :slight_smile: třeba typy na dárky :wink:
3. pro 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

teda holky já koukám jak vám ty týdny skáčkou, to tak letí jen mě nebo i vám? :sweat_smile:

My jsme byly včera s Ninuškou v Brně po nákupech. Tak ty hlavní dárky už doma jsou, teď jen vydržet je nedat -což je můj největší problém :grinning:

Na nočník si Niny vůbec neříká, vyčurá se, když ji tam občas dám, ale sama si neřekne ... to neřeším, léto to jistí a do školy se to snad naučí
3. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
tlapi, nočník nech v klidu, má ještě čas, toník sice čůrá na nočník, ale zásadně kaká do plínky a čůrat na nočník - to se ho musím zeptat, zda chce a pak jde - jinak si řekne jen čas od času... mají ještě čas :slight_smile:

pavli, taky mě dost bolej pohyby, taky s toníkem tohle neznám, ale dr. říkala, že je to tím,že je to druhé a brzy po tom prvním, tak ještě máme volné vazy a svaly (já teda žádný svaly nemám) :grinning: a tak, no

dárky máme už i zabalený: našim nože wusthof, tchán taky chtěl ty nože, tak je má :grinning: , tchýně a její nový manža kosmetika a bateriový lloohicí strojek - jsou ujetý na narvaný poličky v koupelně, tak asi tak :grinning:
s bráchou jsme se domluvili na bezdárkových vánocích a s manžou jsme si koupili handsfree a konečně i pořádný rádio, jo a ještě budem kupovat našim 2 pánvičky Tefal Jamie Oliver :slight_smile:

cukroví, mám hotovejch 7 druhů a dneska se chystám na marokánky, tak jich bude 8 a to stačí, pak už jen rodit :grinning:
3. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
teda jani, Ty jsi blázen, takovýho cukroví v takovým stádiu těhu, to už se máš nechávat hýčkat a ne makat až do konce, šichta TI nastane potom :wink: :slight_smile: a jak se cítíš takhle chvilku před porodem?taška připravená :wink:
3. pro 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aaaloooooohhaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pro radost všem a hlavně těhulkám,aby byli zdravoučký,užívali si těhulkování a vše bylo v pořádku....pusťte si zvuk:grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=BQOds0kCgOk

tak zase čááááááuuuu :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
taška připravená není, ale mám věci na kupičce, manžel má instrukce, tak to nechávám na něm :grinning:
a já neumím nic nedělat, chtěla jsem udělat původně jen linecký, pak jsem udělala ořechy, pak rohlíčky, pak kokosový, pak kokosky, jo a před měsícem perníčky, tak to šlo samo :grinning:
jinak bych ráda už rodila, ale nějak se tomu opět nechce :confounded:
jsem hold slonice, přes den si nesednu, furt někde poletuju, stáču a nic, co by za to jiné, co musí ležet celý těhu daly, že.. to jsou osudy :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak to tu pročítám a docela jste mě uklidnili. Já měla pořád pocit, že Anežka je nějaká zabržděná, když nechce na nočník. Já jí totiž pořád srovnávám s Jiříkem a ten už byl touhle dobou bez plen. Ale každé dítě je jiné že. Tak jsem ráda, že vás nočníky nechávají klidnými a že to berete jako já, že do osmnácti s plínou chodit nebudou a že příští léto se to určitě naučí.

Jani, teda s takovým pupkem a ještě pečeš, ty si blázen skoro jak já. S tím rozdílem, že já Jiříka rodila až v lednu, ty už to máš za pár. Když jsem čekala Jiříka tak jsem vypejkala s tím pupkem jak blázen. Měla jsem asi 12 druhů cukroví, máma mi tenkrát říkala že si přiženu porod dřív a že určitě do Silvestra porodím. A ono nic, rodila jsem až 19. ledna.

Tlapi, viď, kdyby to člověk dokázal v těhu odpočívat, protože po porodu už si neodpočine. Ale já taky neodpočívala, hlavně ne ty poslední dny před porodem, protože jsem chtěla porod trošku popohnat a to u obou dětí, protože oba byli skoro 14 dní po termínech.

Pavlí, teda ten 31tt mě taky zaskočil. Vidím to jak včera, když si to tady oznamovala jako novinku
3. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
andy, hyperaktivita je pěkný mrcha :unamused: , ale to už se nedá nic dělat :grinning:
a já se snažím vyhánět už 10 dní a nic, uvidíme zítra, dr. mi slíbila, že když se mi tam dostane, tak to tam trochu "poškádlí" tak doufám,ž e to půjde, minulý týden se přes branku nedostala k čípku :angry:
3. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.