• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
jani, teda pořád 2v1? Abys to do vánoc ještě stihla :D
8. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
andy, nestraš :astonished:
ale dr. mi říkala, že se jim přes vánoce nechce makat, tak si mě pozvou na vyvolání tak, abych z porodnice na vánoce vystřelila :grinning: :grinning: , tak uvidíme :grinning:
8. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

jani,teda tak moje předtucha nezabrala? :wink: no ale dnešek nekončí, ještě pár hodin zbývá, tak třeba.... :wink:

tak a my za chvíli razíme s Máťou zase k zubaři, sice mi to přijde trochu zbytečný,ale dr chce, aby si tam zvykal, tak tam jedeme po měsíci a stejně si spolu budou jen hrát :slight_smile: no i když aspoň se třeba nebude bát zubařů jako já, i když já už se teď taky tolik nebojím, jsem přece už velká holka a máma k tomu, že jo :wink: jen mě teda s...e to počasí, slíbila jsem Máťovi, že pojedeme busem, to on rád a počasí je na prd, naštěstí zubárna je kousek od zastávky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
tlapi, kéž by ta předtucha vyšla, ale nevyjde, to je teď už jasný :unamused:

týjo, zubař, já už mám výčitky svědomí, už 3 měsíce mluvím o tom, že tam musím toníka objednat, ještě jsme nebyly :confounded: :astonished: :fearful:
8. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
jani, buď v klidu, já s Jiříkem byla poprvé ve dvou letech, protože nás nikde nechtěli vzít a s malou jsme byli minulý týden poprvé a náš dr povídal, že je to akorát mazí 18 - 24 měsícem, že dřív to nemá cenu.
8. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
brý večer,

Jani, to bude cobydup, rupne voda a za pár hodin je mimi na světě...tak do týdne tipuju :grinning: :grinning: :grinning:
No s Hani to bude těžké u zubaře, ani nám se nenechá kouknout do pusiny...jinak teda má špičku 17.zubu venku, a furt to masíruju prstíčkama :frowning2:

Jo a holky, která ještě nemáte vánoční pozdravy,a líbí se vám dělané s vašimi foty, dávám tip na DM drogerku, mají spoustu hezkých šablon :wink:

Brou s kobrou :grinning:
8. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
stále nic, hlásím :grinning:
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Jaňul tyvole už se vyklop :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhůůůůůůůůů budeme mít mímíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhůůůůůůůůůůůůů :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
suzi, vtipný, fáááááááááááákt ftipný :grinning: a o co si myslíš, že se snažím už 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
jani, tak já jdu, že už je mimí na světě a ty tady pořád sedíš a píšeš :D
9. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
každý den chodím na čumendu jak to s Jani vypadá a ona je pořád 2v1 :sweat_smile: jsem napnutá jak kšandy co to nakonec bude :grinning:
9. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Holka to bude, a když ne holka, tak kluk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Oli ty jsi hlavinka :grinning: :grinning: :grinning: to by mě nenapadlo :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Olinka musela konkrétně upozornit na to co to bude,když to nebude holčička,protože Olinka umí rodit ještě žáby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě o tom neví teda,ale příště Olinka porodí žábu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem to hodila jen na ní,ale my obě umíme rodit žáby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: heč :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zuzi :D :D
Jiřinko :D :D

No jinak teda vážně, my asi druhé nee ... :unamused:

Takže ale budu se těšít na ty těhulky roku 2010, Zuzanka, Jiřinka...a kdo ještě ?
9. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Oli japato?
9. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Oloušku to co toto je jako??Takový smajli si nech na FB kde není vidět ksicht :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: já chci vedle Tebe vidět todle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Oloušku mě teď Péťula už 14 dní strašně vysává.....psychicky,já už nemůžu jako holky,od rána do večera na mě visí absolutně neschopnej cokoli dělat sám byť jen minutu,nekecám a hlavně má od rána do večera potřebu na mě vyloženě viset,nemůžu krok,pač ho mám na noze,lehnu on na mě apod......je to vyčerpávající
takže já se teďka momentálně na druhý příští rok taky necejtim,kdyby to mělo pokračovat už napořád :sunglasses:
9. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Zuzi, Jiři :grinning: :grinning:
Zuzanko, nejde o to, ona má taky hopa hopa období ...toš to já si zvykla... :grinning: :grinning: :grinning: To mě neodrazuje
9. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Jéé se mi to odeslalo...

no to mám od malička takhle Zuzi, si nehraje sama, tak možná deset minut a pak je furt za mnou ,ale jako furt :grinning: :grinning: :grinning:

Ale dyby to bylo jen tohle, tak sem už těhule :grinning: :grinning:

Jenže,

nemám žádné hlídání
nemám práci a aut. bych spadla na 4letý rodičák ( pokud naši poslanci zas nevymyslí jinou kokotinu :sweat_smile: )
a nejsem mateřský typ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nespí v noci sama
9. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
ola, opravdu jen jedno :unamused: :confused: :confused: ??

suzi, právě proto jsem chtěla to druhý tak rychle, já bych si to teď docela dost už rozmejšlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
no prostě, sečteno a podtrženo, jedno dítko mi stačí. Je to moje zlatíčko, neskutečné, jak mě někdy dostává svýma reakcema, náladama, ksichtama... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale stačí...zatím

Mě dycky naserou ty kecy, jedináčka ale mít nebudeš že ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
ola, toník taky nespinká sám a ani sám neusíná, jsem zvědavá, až tu bude mimi, jak to uděláme, budeme muset koupit obří letiště na spaní :grinning:
9. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Jani no :frowning2: asi jo, ale já myslím, že bude mít Hani tři, čtyři ročky a bude hodná - jestli se teda změní - a možná sourozenec přibude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani fakt jo? já myslela, že jsem jediná, které dítko neusíná a nespí samo :sweat_smile:
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
holky jenže já na to nejsem vůbec zvyklá...já doteď měla nadpozemský dítě,neuvěřitelný,že byl tak hodnej,samozřejmě procházíme různými fázemi vývoje kdy zlobí,ale to je normální a trvá to chvíli,ale tohle to se nedá a trvá to už měsíc....každej den stejnej s nim od rána do večera po mě leze a nic nic nic jinýho...prvních 14 dnů sem byla unešená jak sviň a říkala si jakej je to mazlik,a já pořád na něj ráda ráda a užívala si to ale po 14 dnech mě to začlo jaksi vysávat...pochopila jsem,že takhle to není dobře,nemá to takhle být :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak tohle u mě určitě není důvod proč nemít druhý.....jen se teď tak cítím,protože to zrovna prožívám:slight_smile:

ohledně Oli mateřský jsme na tom stejně,to budeme muset nějak vymyslet,když by jsme do toho šli atak...poptám se na úřadě s tím převedením na otce a dám vědět :slight_smile:

ty ostatní věci co píšeš.....kdyby v noci nespal apod...to bych si taky asi rozmyslela........broučku je mi moc líto,že nemáš žádný hlídání :cry:
9. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
jo, co to je za novinky s těma 4letýma rodičákama????? já doufám, že budu moci pokračovat v 2letým :astonished:
ani mě nestrašte, jsem si to neověřovala :astonished: :astonished: :astonished:

oli: my máme teroristu, spinkat chodí tak kolem 22 hod, po tom, co usne s náma na gauči u telky, pak ho dáme do jeho postele a tak kolem 1-3 hod v noci si přeleze k nám a chrníme takto do 7 hod, kdy máme budík, jinak by chrápal až do 10 a pak by šel spinkat tak kolem půlnoci :angry:

je to hádě :grinning:

suzi, teda, to jsem ještě neslyšela, co tu píšeš, ale to mu s tomhle věku stejně nevysvětlíš,.. tak jedině pokoušet se trochu omezovat a čekat, že to přejde, nic jinýho mě nenapadá :confounded: :confounded:
9. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
my to máme pořád nerozhodně...uvidíme jak za rok......buďto příští rok nebo na rok do práce a mimi....dýl nečekám :grinning:

Oloušku beruško....to bude dobrý,uvidíš,buďto budete mít jen Haničku nebo časem přibude sourozenec....obojí bude správně,protože sis to tak přála :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Oli ale jedináčka mít nebudeš, že ne? :grinning:
prý nejsem mateřský typ a to mi řekne ženská co má skoro dvouletý dítě :grinning:
9. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Niny taky neusíná sama a v nocí končí u nás v posteli :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.