• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
jééééžííííš, holky, vy nám děláte
9. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
toník to odeslal moc brzo :sweat_smile:

.... děláte radost, a já myslela, že takovýho hada máme jen my :grinning:
9. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
to by nebyly ani děti, kdyby bylo vše ukázkový
9. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
jo a mimochodem, taky nejsem mateřský typ :grinning:

nemít toho chlapa, co mám, tak skončím tak maximálne s jedním mimi :grinning:
9. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
jako já si kolikrát taky příjdu, že jsem děsně neohrabá a bez fantazie ohledně dětí a je mi to líto
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
já už asi taky nejsem mateřskej typ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani jj to říká hodně maminek,že chtěj to druhý rychle za sebou,aby nebyli tak fixovaný na rodiče.....hodně to tak maj :dizzy_face:

my co máme teda ukázkový od narození je teď už jen to spaní :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
suza, prej :grinning: :grinning: už asi taky nejsem :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
jo a sory za překlepy, já opět nebo, že by stále?? trpím tou demencí těhuleckou :grinning:
9. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
no fakt asi jo Jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
holky já jsem hustá,za chvíli přijedou Naši,Péťa slaví 30 a já mám dělat jednohubky,chlebíčky však víte a já si sedím tady lážo plážo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ale tak něco už mám,ale sem nějaká líná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Jiřinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A už nevím, na co sem chtěla reagovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo s tím rodičákem sem se ptala Suzinku, mám tetu na socce :wink: Každopádně tatínek může jít na tu mateřskou, ale hodně to hlídají, aby nechodil do práce, prý na to bacha...že to nejde fiktivně jen lážo plážo :sweat_smile:
a u toho, na kolik si zase vybereš rodičák, musí být ta podmínka, být zaměstnaná 270 dnů před porodem,což já nebudu :/ takže já právě chci aspon na rok do práce, ať doma nezešedivím, a pak se uvidí, no prostě do 30 to stihnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, předpokládám, že ty máš teď rodičák na dva a zase chceš na dva, a jsi pořád zaměstnaná? tak to neřeš, to je u tebe dobré...já a Suzinek sme bez práce, naše firmy šly do kytek :frowning2:

a co je "špatné" na tom, mít jedináčka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Suzinku, Peťulka to má teď někdy? ALe v sobotu ste měli už oslavu že jo?
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jiřinko, no nejsem mateřský typ...jako některé maminky se třeba zapojují do různých kroužků už od miminka, pomáhají je vytvářet a tak to myslím víš ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A s tím hlídáním,jako spousty maminek nemá hlídání, ale přeci no víte ne :unamused:

No ale ste zlaté, skvěle sem se nasmála baby :grinning: sme trošku rozjely debatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a mít barák, tak asi mám 4 děti klidně :grinning: vypustím do ohrady a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Teda ženský, vy ste toho nakecaly :wink:
Olí, hlavu si z toho nedělej, uvidíš jednou buď druhé dítko chtít budete nebo ne, já jsem třebas taky jedináček, ale pravda sourozence jsem dycky chtěla :sweat_smile: , ale jinak si myslím, že mě to nepoznamenalo :grinning: :grinning: :grinning:
Já se právě bála teď toho malého věkového rozdílu, pro děti to vnímám jako plus, ale já su lenoch, tak nevím jak ty dva malé capartíky budu zvládat. Joo a Kája toho neumí, teď třeba bojkotuje jezení sama, ani mandarinku si do pusy sama nedá - aby se asi náhodou neumazala, či co :sweat_smile: Takže představa, že bude hezky jíst sama když přibude prcek je ta tam :sweat_smile: , ale je krásné jak přijde, pohladí bříško a řekne mimi - kope? :grinning: ale uvidíme až nám tu bude ječet, to bude tooočo :grinning:
9. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Janí ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
prý nepoznamenalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jako nedělám si nic z toho, se uvidí, se mi hormony zbouří a beje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak co já mám známé, tak mají 2,5 roku rozdíl a žraly se jak vopice, až v dospělosti mají super vztah, ostatně jako my se ségrou, které sme téměř o 6 let rozdílné :confused: :confused: :confused: takže ono záleží, někdo se miluje už od dětství, rozdíl nerozdíl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
A Jani neboj, Kájak pochopí, že holt se bude muset nakrmit sama :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
oli mě to povídej, já do žádného kroužku jaktěživ nešla a asi ani nepůjdu a připadám si vedle některých maminek jako zdechloň největší, ale mě to prostě nebaví chodit někam na čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
no že jo? :grinning: :grinning: :grinning:
No Jiřinko, a máte vybrané už jména pro drruhé? :o já pro holčičku jo, bude zase od H

zdechloň výborný výraz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Helenka?
9. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Olí no doufám, že to Kája pochopí.
A jaképak jméno od H to bude? třebas Hannach? :sweat_smile:
jinak já jsem za kroužek vděčná, aspoň 2x do týdne nemusím vymýšlet aktivitky já, ale hezky jak opice všechno opakujem. Občas su doma jak jukebox a tam se aspoň vyřádí mezi dětma a já si krapítko odpočinu :grinning:, stačilo být teď týden doma, jak byla marod, to už sme lezli po stěnách všecí :grinning: , my prostě potřebujem kolektiv, no nevím jak to pak skloubíme s prckem :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Cori a jaký máte vůbec vybraný jméno vy?
9. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
JJ Jiřinko asi jo :sweat_smile: mě ani jiné nenapadá

No Jani, jaké máte jméno, už ste se rozhodli?
9. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
holkýýý já furt nevím :sweat_smile: , žádné mě ještě tááákk mooc neoslovilo, že bych si řekla, to je to pravé... bud se mi líbí na malé mímo a pak už na dospělého chlapa nee a nebo naopak :sweat_smile: , no jo hormony, nemůžu si vybrat a to je ttolik krásných jmen. A možná i tou mou profesí sem poznamenaná :sweat_smile: , dycky si pod tím jménem vybavím nějakého výlupka a už se mi tak nelíbí, chjoooo

A vy ste holky měly jaká jména pro kluka?
9. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
no Hani je taky ráda s dětma, o tom žádná ale jak to napsal a Jiřinka, mě "vadí" to že to je na určitou hodinu
9. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
my to naštěstí máme kousek od baráku, takže pohoda a to sme tam většinou první, holt když některé slečny vstávají nejpozději kolem 6, tak už úúpěnlivě čekám, kdy se tam otevře :grinning:
9. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
my jsme měli na kluka Michal, ale až budu zase těhu, tak bude komplet nový výběr

cori však ono to najednou příjde, ale chápu tě, že si pod tím jménem pokaždé někoho představíš, ale na druhou stranu až se tak bude jmenovat tvé díět, tak pod tím jménem budeš vidět jen jeho
9. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
co Houlinka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
když přemýšlíte od H sem myslela:grinning:

mě by se Houlinka Větrovská líbila:sweat_smile::sweat_smile::grinning:

Oloušku jj oslava s Péťovou rodinou byla v sobotu,ale s našima dneska:slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Houlinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
to už rovnou Holínko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, nemám tucha, na výběr by to měl zdeněk kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jemu se líbí patrik, ale to mi nesedí s příjmením...patrik kupka :stuck_out_tongue_closed_eyes: samé k

Jiřinko, Míša se mi taky líbí, ale u dospělého mi to nesedí nějak :sweat_smile: tak nevím....Daniel

Suzi, a co Peťulka dostal
9. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.