• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Oli mě by sedělo Kája Kupka :grinning:

Jinak se mi líbí Jonášek,Samík...atd já jsem asi divná Samík...Damík..ale já bych chtěla když už tak tu Evííííčku:slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj bučenkoooo, tebe sme neviděly jak je rok dlouhý, jak se máte?
a do třetice to bude určo evička.

Na holku bych měla hned, ale s tím klukem :sweat_smile: to asi proto, že to víme, že t bude kluk :grinning:
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Samík, jako sapík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Njn, já bych ti ji Miruš přála moc :dizzy_face:

Kája Kupka paráda...
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
olí jak se to dá k příjmení, tak je to jméno hned jiné, hi :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jani no asi jo no, však každé jméno je hezké, když je vysloveno s láskou :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
jo to máš pravdu, ale Bartoloměje bych asi moc s láskou nevyslovovala :grinning: , snad už to MM přešlo, hi
9. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
No sem si právě na něj vzpoměla ale jo Jani, Bártiku, Bárte....Bartouši nezlob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky zaltíčka,já se tady dloho nemohla přihlás asi mě bolki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,hele Kubík senarodil 24.3 tak si jeden den počkáte,že jo??

No mě na kluka napadá hodně od Filajdy,přes Ondráška ,Samuelka...Fabiánek.Lucasek,Lusiánek..jsem divná???

A holčiček s H...Hanah Montana :grinning: :grinning: :grinning: co |Oloušku to ted frčí :grinning: :grinning:

Jinak se máme v podtstě dobře,Kubíkovi ekzémek lepší,já jdu od ledna do práce a v březnu pokud bude vše ok se stěhujeme do svého:slight_smile:a co u vás maminky a mimíšci???
9. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
No ten Kája by šel, ale fakt Kája...ale jak vyroste, bude moc měkký ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
jééé já píšu jak opilá opica :grinning:
autor
joo Holinka je taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning:

Péťa dostal dvd(předešlé dodělává):grinning:,mega obrovskou kytku s voucherem na pobyt v Liberci v aquaparku na den noc a den se snídaní a volnym vstupem po celou dobu pobytu pro dva plus Péťulka,mega obří bonbošky,spousty alkoholu,ponožky,parfém,véču,věci na sebe a už nevim :sunglasses: :slight_smile:
uááááá :zipper_mouth:
já chtěla u Káji Matěje, ale zase teď už se mi tak nelíbí :sweat_smile: , teda na ostatních jo, ale no nevím... chjoo ty hormoony :grinning:
Damik měl být Karolek :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
olí Kája jako Karel - no ne?
suzzí tak to si ještě užijete, to je prima, že je vstup pro dva, co?
bučí, paráda, takže za chvíli jdete do svého domečku, to jste teda rychlíci :wink:
9. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Miruš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už tež nepiju bo to nemůžu ani přečíst :grinning: :grinning: :grinning:

Suzinku, tak ten liberec je super, kámoška tma byla a je to tam prý bomba a ještě to máte na noc supreeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:

Mě se líbí Filípek, ale bohužel, to by doma neprošlo asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
bučí - Karolek? šmankote to je jméno skama? :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Miruš kecáááášššš,Tě blokli jo??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:

Miruš ty vopico.-D si divná:grinning: prej Lucásek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: řeknu rovnou vocásek nééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jani, jj, Karel, ale jako malému bych říkala Kája a pak velký už Karel tvrdý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani a co váš domeček, v jaké je fázi
mně se asi začínají líbit takové ty klasické, které se teď hodně dávají, taky oli Filip, Adam, Ondřej, Marek - no a pak si vyber, když má být kluk jen jeden :grinning:
Polské Karol
Cori to je polské jméno helééé

Suzinečku jojo mám 3 dcl vínka a jsem tu sama na dům snů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olííí bííído blokil,víš
9. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
jj voucher pro dva je super :grinning: :grinning: :grinning:
blokli tak konečně
Suzi, si to přeluštila jo? já ne, blokli ahááááááááá

Jani, no že?

Mě se taky Lucas líbí, ale Lucas Kupka by byl trapný a má ho borhyová ne?
9. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
a jo, Karol už zní normálněji, mně ta zdrobnělina neseděla :sweat_smile:
my jak máme Káju holku, tak Kája kluk už by bylo moc :grinning: ale stačilo by zavolat jednou :sweat_smile:

olí, hrubá za náma, už se omítá, chvilku dáme oddych přes Vánoce a pak se půjde na izolace ve střeše, takže snad léto už taky ve svém :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Olí velkej musí být tvrdýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Cori ted jsou moderní dlouhé jména takže vše,Karol Emil Buček :grinning: :grinning: :grinning: a dozádu třeba Tadeášek :sweat_smile: :confused:
9. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
jo protooo:grinning: sama doma zlitá jak belík při koukání na dům snů,to se ti hned myslí na vocásky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
No my pijem s Miruš, na dálku a přes skype řešíme dům snů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
Oli tak jako když napíše bolki :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak sem si to musela domyslet,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
holky já mám v sobě 2 velký broskvový:grinning: držim s Váma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.