• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
vocásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj, myslíme na kaj co :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, tak super, však jo, zima uteče, a pak už jen přežít to stěhování, užít zařizování a bude na dlouho klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Vocásek nooooo,Suzinku jako bys mě naznala já su na ty vocásky a jak mám vypito tak auááááá

No Borhyovou ser...mě se to líbií nu...ale tadeášek tobiášek je taky hezké ,ale ke Kupkům něco vymyslíme :grinning:

Dejte sem přijmení a já popřemýšlím

jj Olinko moje šmačnego
9. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
buči tak dlouhá jména jo? Já su ráda, že Káji můžem říkat krátce Kájo a ne Karolíno, já si ráda s jménem hraji - teda mám ráda, když má víc podob ne jen dvě :sweat_smile: , no chápete, že - já sice nic nepila, ale zase těhu demence a už se taky vyjadřuju jak opice :grinning:
9. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
já už mám halušky, prvně se mi nahoře objeví Suzinek, pak Miruš :confused: :confused: :confused: :confused:
9. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
čus ženský :sweat_smile:

Tady to teda jede, to čumim jak umim :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
myslíte na kaj jo??To je zkratka čeho,když myslíte na vocásky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kakao? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Mirušáčku já jak mám vypito tak žádnýý uuaaaaa:sweat_smile: leda tak vocásci uuááááá utíkejte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já miluju krátké :grinning: :grinning: :grinning: jména, jako fakt, sem ráda za Hani :dizzy_face: helenku zkrátím na hele pojd sem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Miruš, taky na borhyovou seru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a emil karol je krásné a mě nic vymýšlet není třeba
9. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
olí jj letos to jedno stěhování ze 4pokojáku do jedné místnosti u našich stačilo :grinning: , ale zase mi bylo tak zle, že sem nad tím moc nedumala a teď nějak nevím co kde máme :grinning: , tak holt se to snad v létě najde, hi

bučí my sme buchtovi a právě Matěj Buchta to už by asi byla moc divoká kombinace :grinning: ale zase lepší než nějaká jiná nevšednější :sweat_smile:
autor
Miruš jaký chceš příjmení?Svoje? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

hola Jani :sweat_smile:
Jani máme dlouhá jména a zkracujeme si je sami Damián alias dami,Damoš atp a Jakub,Kuba Kubula ...tpo asi moc zkrácené není...já jsem Miroslava a trapááás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky a co Nicolas Topolánek, to je teprv jméno! :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Janíííííííííííííííííí to čumíš co, dubnovky jedouuuuuuuuuuuuu
janíí ahoj, dneska nás tu je, jak se máte?
Suzinečko nnnééééééé moje je trapně mastné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nedietní,takže nejsem in :sweat_smile: :sweat_smile:
Oloušku, no fakt jako čumim, dycky tak dočítam jednu stránku za měsíc a najednou fofr že nestíham koukat :confused: :confused: :grinning: :grinning:
Miruššššššššššššššššššššššš

Nicolas je božatko, bo tatu si nevybereš :grinning: :grinning: :grinning: ten jeho lulan v novinách to je mazec :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
coriven, no my se máme dobře, děkujem :slight_smile: a koukam že Ty už to máš za pár! Jak se máš, těhule? A co kope, kope? :grinning:
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si asi uchčiju z Vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
No je to bomba sme se rozjely co baby, jako za starých břuchatých let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
olí, jj taky mohli dát rovnou Mikuláše, tak nemá chudák ani svátek :grinning:
Miruš, co je trapně mastné a nedietní, se nějak nechytám :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
Bučková je , vzala si Bučka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kotleta Bučková
9. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Lulan v novinách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Suzínku nečůrej :grinning: :grinning: A nebo chceš čůrat? Tak pojď, půjdeme na nočníček :grinning: :grinning:
Mam schízu z toho už normálně :grinning: :grinning:
autor
jj je vidět,že se to tu zas břuškatí :grinning: :grinning: :dizzy_face:
janí, tohle je aktivista, Kajka oproti němu byla jako myška... ale mám pocit, že už teď jsou spiklenci, bo jak se Kája vzbudí - šup prcek rázem taky tůruje, když se jí něco nelíbí, tka prcek taky zesílí na kopancích :grinning: , je to veselé. Jen su jak vorvaň a mám pocit, že se jen kulím a to mám ještě časůůůů :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jj, Jani, asi nemají kalendář doma no :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co už co by dali holce Topolánče malé
hele jak za starých časů,já mám břuch jako právná bučice:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
správná
9. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Olííí, to by byla Esmeralda :grinning: :grinning:
aktivistka to je husté Janíííí
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.