• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
to pak já sem jak kynutá buchta :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: :fearful: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
baby baby, sem tak ráda, že vás mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kvůli vám ych byla těhu každoročně
9. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Olíí, že by? :grinning:
9. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Njn, víš jak Jani, to první těhu bylo nezapomenutelné díky vám :dizzy_face: tolik dnů strávených na netu, se nedivím, že Hani furt dělá ihááááháááá....
tolik super maminek, a ty co sem poznala osobně, všechny suprové :wink:
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak dobrou babky,jdu nynat..zase někdy...pááá :wink:
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
tež idu, bo předešlá noc nic moc :frowning2: Hani se dycky vzbudila, pak pul hodky čučela do tmy a zase sspala bobek :pensive:

brou sluníčka
9. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
to já si to bohužel s váma neprožila, ale su ráda, že ste mě vzaly i později :wink: a ted už není toliko času...
9. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Oli, Miru, dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
taky du, zítra cestujem do Olmiku, řídím celou cestu, tak to dojedu polámaná jako hrom...

Krásné sny, mno snad usnu prcek má zase kopací náladu :grinning:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jani, taky přeju dobrou noc, my cestujem do Olmiku 26.12. Tak šťastnou cestu! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jaňulko já se na nočníček nevejdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky aby tady byl každej měsíc až do konce života několik těhulí,pak to tu pojede :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tak brou housenky moje :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Téda holky, jste se nějak rozjely ne? Kdo to má dočítat? :D To už se dlouho nestalo.
9. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
dré ránko :grinning: jsem tu, ........................ furt :grinning:

já jsem pro esmeraldu :grinning: a nebo zahraniční tu bylo to polské, tak já dávám hlas leškovi :grinning: :grinning: :grinning:

jo a já broskvovou nedala, ale dala jsem svařáka :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
jani to víš, červený víno prý vyhání miminka z bříška, je fakt, že na mě nefungovali ani u jednoho žádné babské rady, ale zkusit se to musí ne? :D
10. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
já svařáka ráda, tak jsem se nenechala ani přemlouvat, jo a mimochodem, nebyl 1. v tomhle těhu, ale alkoholik nejsem :sweat_smile: :sweat_smile: si říkám, že všeho s mírou :rolling_eyes: , že :rolling_eyes: , tzn. i to, že mám termín, tak sakra, ať to hádě vyleze :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Jaňulko tyvole vyklop se už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
10. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
suzzí ty vole, ty nesklameš :D prej vyklop se už :D

jani a co ty? nejsi už v porodce?
11. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Jani tak dnes máš termín a já každé ráno chodím na čumendu a ty pořád nic ... i když je fakt, že jsi tu ráno nebyla :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
kuk :grinning:
tak stále nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak Jani co jako děláš???!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
účetnictví, právě :grinning:
11. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
no v den porodu a ty si účtuješ jo? Že by miminko bylo Ježíšek :D . Ježiš to snad ne Jani, to ti nepřeju, já mám obě děti 12 dní po termíny a ty poslední dny byli fakt horor.
11. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
kuky kuk jestli se nerodí ???
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jaňul tak co???Už ses vyklopila??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
jsem tu a číhám číhám co Janička :grinning:
12. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Jiřínku prosím prosim jukneš mi na status a řekneš mi jestli to je ok?Děkuju:slight_smile:
12. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
myslim na FB:grinning: když prostě dám na všechno pouze přátelé tak je to ok né?
12. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
hóóóój

tak účetnictví je hotové včetně provizorního daňového přiznání :sunglasses:
jinak, až budu v porodnici, tak se to určitě dozvíte na společném termínu prosinec/december 2009 :slight_smile:
občas se tam na stránce mihne seznam maminek a čekatelek :grinning:
12. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jani domluv miminku, ať už tě netrápí a vyleze, ať jste na vánoce už v klidu doma. Jéééé jsem si vždycky přála miminko v prosinci, že si ho položím pod vánoční stromeček. S Jiříkem to mohlo vyjít, ale taky se mu ven nechtělo. Všichni tipovali, že na Silvestra se uráčí a on se uráčil až 17. ledna. A když jsme přišli z porodky, tak už stromeček doma nebyl.
12. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
jé tak koukám, že jani furt kindervajce :grinning: no já dneska vyslechla hovor mojí mamky s babičkou a mamka babičce říkala, že si myslí, že do února nevydržím....no já jsem zvědavá, abych nakonec taky nepřenášela :grinning:
12. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.