• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
pavli, voni jsou všichni totiž hrozně chytrý :grinning:
ale já mám jednu výhodu, já ani manža jsme nikomu neřekli, kdy máme termín a furt mlčíme, tak všichni odhadují jen z obrovitosti mého pupíku :grinning: :grinning: a nikdo se neptá "UŽ??" :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
jani, co tu za děláš, jsem nakoukla do prosincovek, že máš kontra po 2-5 minutách a ty ještě nejsi v porodce miminkem. Teda, ty nás napínáš :D .
13. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
jdu na čumendu na Janičku a co je pravyd na těch kontra? :confused:
13. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Atrei, jukni do prosincovek, já tam nakukuju, Janina odjela do porodnice. Měla 3 hodiny pravidelný kontrakce a nic jí nepomáhalo, tak volala do porodnice a měla přijet, tak vyrazila. Pořád tam nakukuju a zatím žádný nový zprávy.
13. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
ahojda holky :wink:

tak nakukuju a koukám dobrý zprávičky o Janince :wink: tak že by to bylo nedělňátko? :slight_smile: :wink:
13. pro 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
tlapi a ještě k tomu stříbrný nedělňátko :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak co?
13. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
v prosincovkách zatím nic, pořád tam nakukuju
13. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tak koukám, že žádné nové info, jsem napnutá jak kšandy
14. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Velká gratulace Janině k Edíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

viz. Prosinec 2009 :slight_smile:
"Nazdárek Mari. Mám prosbu, mohla by jsi po koníkovkách rozšířit drb?? Jmenuje se Eda (Eduard), narodil se včera v 16:52, 50 cm a 3310g. Díky, Janina.kub "
14. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
oooooooobrovská gratulace k našemu prvnímu druhému miminečkůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kupu zdravíčka pro oba přeju a velkou radost v životě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Blani, díky za info na FB a aby to nezapadlo, tak chci tady popřít Janině i Edovi hodně zdraví a nekonečné štěstí!!!

Jinak po dlouhé době jsem tady, ač občas nakukuju, takže pro pořádek jen něco málo o nás - Valeriánek nočník zatím neřeší a my taky ne - řekli jsme mu na co je, občas mu ukazujeme, že jako čůráme, ale nebere ho to, tak prostě až to přijde, tak tam začne chodit - času má dost :wink:

Kojím pořád a oba si to moc užíváme, takže o nějakém konci nemůže být ani řeč. Jinak Vali pořád není moc velký jedlík, ale miluje polévky všeho druhu, brambory, těstoviny, rýži, ale maso mu nejede. Jinak rád chroupe "jablí" a "okuku" :o)

Povídá v poslední době hodně, stejně jako asi všechna ostatní dubňátka, takže si užíváme spousty legrace stejně jako vy ;o). No prostě co vám budu vyprávět, máte svá zlatíčka doma, takže víte o čem mluvím ;o).

Jinak k Váncům mu Ježíšek přinese notebook pro děti (takový ten od 3 let - ač by chtěl jistě radši spíš ten náš :o)), spoustu knížek, které miluje, nějaké to auto (autíčka jsou jediné hračky, které ho doposud zaujaly) a možná ještě traktůrek s přívěsem - má strašně rád na Youtube "Červený traktůrek" (říká mu "takikí") a tak bychom mu podobný na hraní chtěli pořídit. No uvidíme, co ještě objevíme, ale nechceme ho zase nějak moc zahltit :wink:

Tak se moc opatrujte, snažilky, ať se vám zadaří a těhulky, ať vás miminka v bříšku moc nezlobí. A nefacebookovky, připojte se taky - mám pocit, že snad jen 2 dubnovky (z těch častěji přispívajících) tam nepotkávám...

A asi hodím nějaké foto do albíčka, ať to tady trochu zaktualizuju ;o)
14. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojte dubnovky a dubnatka :slight_smile:
po dlooouhe dobe zase nakukuju a vidim, ze tu uz mame prvni miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak janine a edikovi gratulujem k narozeni a prejeme moc zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

koukam, ze Tobik je asi jedinej, kdo jeste nemluvi :grinning: teda zacina se snazit, ale pouziva jen prvi slabiky ze slov, takze na svacinu mame BA (banan) a MLI (mliko), na nohy davame BA (backurky) nebo BO (boty), na obrazku je LE a TÁ (lev, pták), pod oknem jezdi BU (autobus)...je to sranda obcas odhadnout co tim chtel basnik rict :grinning: :grinning: :grinning:
na nocnik taky nechodime, zatim se mi nechce ho to ani ucit, na vanoce dostane redukci na wc, tak asi pak zkusime nocnik uplne preskocit, ale rozhodne se na to v nejblizsi dobe nechystam... :slight_smile: bud si sam rekne nez se narodi sourozenec, nebo to proste pocka do leta az bude vic casu a nebudeme muset vyslikat tolik vrstev :grinning:

jdu omrknout albicka, jak vsichni rostete :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojda maminy :wink: :slight_smile:

tak přece nedělňátko a stříbrňátko zároveň :slight_smile: :wink: velikánská gratulace Edíkovi a Janince a hlavně zdravíčko přejeme :slight_smile: :wink:

my teď poslední dny máme úspěchy, jednak jsme se víc rozmluvili a navíc když jsme doma,tak jsme bez plíny a když ho posadím tak jednou za půl hodinky na nočník,tak s úspěchem čůráme, tleskáme a pak splachujeme záchod, to jsou rituály :slight_smile: :wink: zítra jede Michal na zkoušky a bere Matěje na tři dny k babičce a dědovi a já statečně, že jako teda udělám úklid a upeču cukroví, no ale teda popravdě už teď se mi stýská :unamused: ale zvládneme to oba :slight_smile: :wink:
14. pro 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
jupíííííííííííííí Janička to má už za sebou, moooooooooooc gratuluji k Edíkovi, je to krása a už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To budou krásný Vánoce :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jéééé Janičce vééééká gratulace k Edíkovi. Myslela jsem sice, že to bude holčička, ale hlavně, že jsou zdraví :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
já byla hlavně nedočkavá co to bude :grinning:
14. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak koukám na koníka a taková veselá novina, Jani taky moc blahopřejeme a zdravíčko hlavně přejeme :wink:
14. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj jen na skok, koukam, že už to víte a děkuji za přání, až budu doma dam fotky do alba
Pápá
14. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoooooj Jani, ty jsi schopná sem ještě zajít?
Ještě jednou gratuluju a je krása vidět v tvém profilu Eda 2 dny, Toník 1rok a 7 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 00:32  • Odpověz
Jani gratuluju k miminečku. :wink:
15. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj berušky,

předně teda obr gratulace k Edíkovi Jani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju kupu zdravíčka a ať je to spokojené a zlaté miminečko :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já se trápím furt s chřipajznou, přišla z ničeho nic minulý pátek, horečka 38,5 :unamused: dneska už je trošku líp, ale furt nic moc, njn týden to bude trvat určitě no, k dr se necpu, bych tam ani nedošla bohužel je mi furt slabo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ALe Hani včera ráno v pět chytla taky horečku, přes den jí vylítla na 39, sirup absolutně nezabírá, čípky mi kaká do pulhodinky ven ale dneska ráno zatím ťuk ťuk dobré, volala sem mudře, že nekašle, je bez rýmy, tak máme počkat do zítra, pokud by se zase horečka vrátila, přijít...že je to teď "normální" vysoká teplota jako reakce na všechen ten humus okolo a nemusí to nic být.. :confounded: :confounded: :confounded:
ale moje nervy, to nesnáším, dycky mám strach, kam až ta teplota vylítne fuj a to zavádění čípků šíleně prořvala, už si nechce ani měřit teplotu bobek :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a do toho mi nechtěla ani pít tak mazec chjo
16. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky všem jdeme taky pozdravit a popřát Janince a miminku hodně zdravíčka....

jen stručně...máme se dobře,těšíme se na dárečky ...už se to blíží :grinning:
jinak mám taky novinu...moje dětičky mají týdenní nevlastní sestřičku :sweat_smile: ,takže taky :sweat_smile: přírůstek :grinning:
Adámek pojede 25.12. prvně k vlastnímu tatínkovi na celý den,tak snad bude všechno ok
mějte se tu papa
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj
gratuluju mocinky k novému "dubňátku" :grinning: že by se dubnovkám rodili jako druhá mimča jenom kluci??? :sweat_smile: no jsem zvědavá, co MajaTob :grinning:
já dneska byla na UTZ ve 32tt a světe div se, přesně na den odpovídáme termínu podle MS tedy na 13.2.2010 tak uvidíme a Vojtí má 1770g :slight_smile:
marodům přejeme, ať jsou brzo fit a ostatním příjemné těšení na Vánoce :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jo a komu jsem nepsala mailíka, tak prosím, jestli budete mít čas a chuť, tak zahlasujte pro mýho mladšího bráchu jako nejlepšího fotbalistu ústecka :wink: je to Neštěmice Radim Šťástka :slight_smile:
kuju :slight_smile:

http://ustecky.denik.cz/fotbal_region/20091210_anketa_fotbal_kraj.html
16. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Pavlí a co fotky z UTZ a nová fotéčka domečku pro mimi?
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
andy mě blbne multifunkčka....tedy prostě ten scaner mi to celý začerní je prdlajs vidět :rolling_eyes: domeček musím vyfotit, ale já nejsem schopná....no zítra to snad napravím
jinak jsem konečně dodělala obrázek teletabísků v pokojíčku na zeď, tak jsem to vyfotila, ale musela jsem dát foťák na nabíječku, tak to stáhnu zítra snad i s tím pupíkem :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
teda Pavlí, já když si vzpomenu, jak jsme tady každý měsíc fotily domečky mimísků a ty seš 32tt a zatím máš jen jednu fotku pupíčku :sweat_smile: . Ty to druhý těhu teda pěkně flákáš :D
17. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahojda maminy :wink:

tak dneska se mi vrací kluci z výletu - Michal úspěšně udělal zkoušky a Matýsek to zvládnul u babi a dědy výborně, v podstatě si na rodiče ani nevzpomněl :slight_smile: já jsem stihla upéct cukroví, udělala jsem 6druhů a už na to kašlu,stejně to potom jím já :wink:

pavlí, to teda jsi ostuda, jedna jediná fotka pupíku, chudík VOjta :slight_smile: dávej na sebe teď pozor, ať sedou někde nesekneš, já jsem sebou málem flákla ráno, jenže u mě by se nic nedělo, u Tebe by to bylo horší.

jinak dárky mě deptají, nemám ještě nic pro svýho tátu, čekám na nějakej nápad,ale nic mě nenapadá, teda kromě ledovýho nebo slámovýho vína, jenže to sice je krásnej dárek,ale celkem malej - jako vzhledově, cenově zase tak malej není :wink:

tak všem přejeme hlavně zdravíčko, ať si před těma vánocema můžete užít sníh, když má na Vonoce roztát :wink: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Jůů Pavlí, krásnej domeček a Teletubiesky jsem viděla už na Facebooku, taky hezoučký. Jsi šikulka.
18. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.