• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahojky
holky prosím můžete mi píchnout......ten můj mladší brácha co je nominovaný na nejlepšího fotbalistu ústecka - je první, ale ten z druhého místa ho nějak dotahuje, tak jestli můžete a chcete, tak mu tam šoupněte nějaký ten hlasík (hlasovat se dá každou hodinu) ať to neprojede, když už je TAK BLÍZKO vítězství (hlasuje se do konce roku 2009)
díky moc

http://ustecky.denik.cz/fotbal_region/20091210_anketa_fotbal_kraj.html

je to Neštěmice Radim Šťástka :o)

a dneska ráno jsem dobalila tašku do porodnice, tak nejsem "ostuda"
28. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
beru, atrei u nás se v noci teda nejí, ale občas se chce napít, tak mu dám z hrnečku vodu - ale budí se mi tak 2x až 3x za noc a volá mami mami mami, tak tam jdu, dám mu dudlíka a někdy je hned tuhej a někdy si k němu musím lehnout - do naší postele ho netaháme, ale já si lehám k němu - většinou ráno kolem půl pátý tam u něj už zůstávám a vstává kolem půl šestý až šestý a do půl sedmý jsem schopná ho v posteli udržet - zase mi ale nechce usínat s tatínkem :pensive: zrovna před chvílí jsem musela zakročit, páč po 20minutách marného uspávání to tatínek vzdal, že Mates spát asi nechce, tak jsem ho vystřídala a během 5minut byl tuhej :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojte,
Blaní a po mlíčku ti ještě usne? Malá vstává tak kolem 5:30-6:00 a to už je teda spíš tím, že nechce spát :unamused: tak si ji tatínek vezme, udělají mlíčko, přebalí se, převlečou se, joo zatím mám ráno klid, ale za chvilku už nebude :grinning:
My holt máme ranní ptáče, nejhorší je, že tak brzo ráno ještě nikam nemůžem na návštěvy :grinning: a zase kolem 11 už musíme být v postýlce a spinkat a večer chodí spát po 19 :sweat_smile:
Mně zas malá nechce pít mlíčko jinak než z flašky, z hrnku odmítá :unamused:

Pavlí, tak už zabalená taška do porodnice, fíha se TI to krátí :wink:
28. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
cori no kamarádka co měla rodit 6.ledna (druhé dítko), tak rodila 23.prosince tak počítám, že to může bejt i dřív, tak abych byla připravená - a tobě to tam taky skáče ty TT :grinning: :grinning: akorát jsem tedy zvědavá, jestli budeme mít opravdu kluka, protože se kolem mě množí případy, kdy celé těhu říkali všichni doktoři mamince že to bude KLUK a nakonec se jim narodila HOLKA :grinning: u nás by totiž byla totálně "MODRÁ" :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Čaáááááááááááu baby :wink:

Jiřinko, Blani, neporadím, naštěstí v noci nepijem, to měla jen zpočátku, při ukončení kojení, to se budila v pět, a pak ještě většinou dospala do sedmi...

A Jiří, my to uspávání máme jak kdy...někdy tam sem hodinu s ní, někdy pět minut a usne :wink: A někdy spí hodinu a řev, mamááá,a třeba včera až po třech hodinách byl řev mamáááá, tak to většinou vzdávám a spím tam s ní :angry: Ale spínká do osmi až půl 9, což je fajn, nehledě na to, kdy usne večer, většinou teď kolem 21, ale na štědrý večer šla spát v 11, to byl rekord :grinning: S tatínkem teda usne, ale uspával zatím jen 2x :sweat_smile:

Pavlínko, hodím bráchovi hlas, a pak večer, jak budu na netu, jestli slečna Hani dovolí :grinning: :grinning: :grinning: To by bylo aby nevyhrál ;)

Vánoce byly super, my si dárky nedávali, jen Hani měla, a byla nadšená ze stromečku, a pak večer z dárečků, a balící papír byl taky super, bodejť, když byl na něm všude skoro samý Pů a oslík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A dostala asi pět dárků, nebo šest, ale nejvíc jí baví ta kuchyňka teda, a to sem říkala zdenkovi, ať jí nekupujem, že je to brzy a ona nám už tak pěkně vaří, nosí nám to ochutnávat :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
pavlí, to by bylo překvapení :wink: , já zase pomalu šatičky dávám pryč, tak aby nám pak necyhběly :grinning: a babičky už taky zásobují modrou, přitom zelená je tak krásnáááá barva :grinning:

olinko u nás taky kuchynka vede a u Vás je v oblibě Pů a oslík? my ujíždíme na ktkovi, holt přektkováno :grinning: už jen z toho balícího papíru s krtkem měla ohromnou radost :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak Pavli, brácha má od nás hlas a zase večer, snad nezapomenu :wink:

Jani, jj, Pú a všichni jeho kamarádi, ale nejvíc Pú a Oslíček... Krtečka má v poslední době taky ráda, já za to bojovala od malička, ale zvítězil Pú...ale teď vidí Krtečka tak taky řve přes celý obchod Jééééjéééjéééééjéééé, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a přesně tak, nevím proč mají babičky pořád pocit, že se dětské oblečeníi sortují jen na modrou a růžovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zelené a žlutá je krásná a je hezká i na klucích i holčičkách :wink: a červená taky ne?

Holky a jak jinak, utíká to rychlejš asi než první těhu co? :sweat_smile: :confused:
28. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
holky co hlasujete, tak díky moc.......jsme si nejdřív mysleli, že brácha bude druhej, ale když se povedlo, že je první, tak to chceme udržet, ale včera byl rozdíl asi 70hlasů a teď sotva 40, tak ho fakt fest dotahuje :frowning2: :cry: :cry: a přitom ten druhej je takovej "hospodskej" týpek, kterej v jejich hospodě prohlásil, že když mu budou posílat hlasy a on vyhraje, že jim zaplatí rundu :angry: no můj brácha nepije, tak má v tomhle směru smůlu :angry: :frowning2: :frowning2:
jinak u nás vede pult s nářadím od Bosh a pak garáže a "tirák" co má na návěsu jiný auta :slight_smile:

oli tohle těhu nějak ani nestíhám registrovat to "hezký" - spíš jak mi to "překáží" a v čem mě to omezuje - přece jenom nemám čas jenom na to těhulkování, ale hlavně se věnuju Matesovi - však vidíš, jak flákám focení bříška :sweat_smile: ale zase tolik pohádek a písniček co slyší Vojtíšek do bříška tolik jich Mates fakt tenkrát fakt neslyšel :grinning:
28. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Pavli pro bráchu hlasuji pravidelně co jsi jsem hodila odkaz. Mám ho v oblíbených a když jsem na netu tak tam hlas dám . Neboj nenecháme ho na 2. místě. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HOlky nám malá taky extra nespí. A to má velkou postel spí s bráchou v pokojíku a ještě každý den kolem 2 ranní mléko. ale i tak k ní vstáváme i 5x za noc. Ale Luky začal spát celou noc až když se narodila Lucka v 5 letech tak nevím kde děláme chybu. Asi si budem muset pořídit 3. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A to luky nejedl v noci jen se občas napil.
28. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Brý den :wink:

Cori koukla sem včera na modrou střechu, jak vám roste domeček, moc hezké :wink: a ta kuchyň vypadá skvěle :slight_smile: akorát ty dvě budovy, to je garáž a baráček? chápu to správně? :sweat_smile:

Pavlinko, njn, to chápu, že už si to tak člověk "neužije" jak první těhu :wink: ale všechno je poprvé, pak podruhé, podesáté :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jak je ten časák Family star a tam radí ta matka 7 dětí, to je mazec holky, ale musí to být krásné tolik dětiček :dizzy_face:

Evi, no kdyby Hani spala v pokoji sama, tak buď příjde k nám do velké postele, nebo se tam strašně rozbrečí a jdu k ní, tak proto kolikkrát usnu u ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak teda v mém okolí je spousta maminek, kterým děti začaly spát celou noc kolem 3-4 let...Ale jinak Evi, Lucinka ti večer usíná sama že jo? a dáváš je spát oba ve stejnou dobu?
29. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Pavli, no ty jo brácha má o 13 hlasů míň než ten první :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak se budem snažit hlasovat co nejvíc, a si vem, že ti co mu hlasujou, budou na silvestra pít, a my moc neeee, tak budem na silvestra hlasovat :grinning: :grinning: tak to musíme přehlasovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda pokud budem doma, my ještě nejsme rozhodnutí jestli někam půjdem, či né
a co vy holky, jdete někam na silvestra?
29. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj
Oli jo jo usíná mi sama. Chodí v 19,45 a pak s Lukym hrajem do 20,00 hry -karty, člověče a tak a pak jde k ní. Ale většinou Lucka čeká na bráchu a až když jsou tam spolu tak usne. A v půl 8 jim čtem oběma pohádku.
29. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky teĎ jsem hlasovala a už je Radim druhý. musíme mu pomoc. :wink:
29. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Olinko jj, máme garáž zvlášť :sweat_smile: , zatím stejně nemáme auto a snad se tam pak naučím najíždět, hi. Ale kvůli tepelněizolačním vlastnostem baráku je to tak lepší a nám to azs tak nevadí, ale uvidíme až bude autí :grinning:
29. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
31. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky
Radim vede, tak to jen musíme udržet.....do půlnoci daleko, tak snad to dáme - moc vám děkuju za pomoc při hlasování....je to taková blbost, ani nevíme, jestli třeba něco vyhraje ten kdo zvítězí....ale v životopise se to bude vyjímat, že jo :grinning: :grinning:
http://ustecky.denik.cz/fotbal_region/20091210_anketa_fotbal_kraj.html

VŠEM přeju veselého Silvestra a hodně zdraví a štěstíčka do roku 2010 :wink:
31. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
jdu popřát pěknýho silvestra všem :slight_smile:
tak někdy zase v příštím roce :grinning:

pavlíí, tobě se to taky blíží docela rychle, což??!!, ale nezávidím přes zimu ten břuch :astonished: :grinning:
31. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Přidávám se s přáním všeho dobrého a hezky si dnešního Silvestra užijte, ať oslavou nebo odpočinkem :wink:

Pavlínko, hlasujem hlasujem :wink:
31. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vám jdu popřát jen to nejlepší do toho Nového roku, ať jste všechny jen šťastný, máte se jen a jen dobře, máte zdravé děti, stále milující manželi, pohodu v rodině, ať vám vyjde vše co si přejete a zase krásný celý rok tady s námi všemy na koníkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Holky, do roku 2010 přejeme Vám i Vašim protějškům jen to nej., nej., nej., nej., nej., nej., nej...... :slight_smile:

maminkám čekatelkám pohodový porod a krásná zdravá miminka

dubňátkům hlavně zdravíčko, lásku a pohodu

Andy s rodinou
31. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
:slight_smile: ahojda holky :wink:

tak doufám, že jste si pořádně užili Silvestra :slight_smile: nás bylo 10dospělých a 4děti a bylo to super, pohoda, klídek, prostě zase úplně jiný Silvestr než dřív :wink: :slight_smile: jen MAtěj nekompromisně s kamarádem MAtěj v 6hod ráno budíček, no nic, dospali jsme to odpoledne, když u nás byla mlha a lilo :slight_smile:

jo a kamarádce se dneska narodila dvojčátka, sice o měsíc dřív,ale krásný váhy 1935g a 2440g, takže je zase co slavit :wink: :slight_smile:

no a Vám všem přeju hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a radosti z dětí :slight_smile: :wink:
1. led 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
brý večer ;)

Tak u nás včerejší den moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani šla hajat před půl 11, sem myslela, že půlnoc prospí tvrdým spánkem a houbelec... my si se zdenkem připili na balkoně, a do 10 min se Hani vzbudila vším tím rachotem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nešlo jí uspat, ikdyž přes den jí bouchání nevadilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: NO tak sme nakonec usnuly kolem druhé, ale spaly aspoň do půl 10 :sunglasses:

Jinak zdenka mám teď doma, do března nemá práci,měl smlouvu na dobu určitou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se uvidí, jestli ho vezmou zpět :confounded: Tak je to ale zase fajn, mít ho doma, Hani je nadšená :wink:

Teď ve středu sem si vyrazila s Janičkou.mic na nákupy a kávičku, bez dětiček, v tom minulém roce to bylo vlastně asi nejdýl bez Hani :confused: :sweat_smile: Bylo moc super s Janičkou, a přivítání doma večer ještě hezčí :dizzy_face:

A co ještě nového? NO máme 18 zubů, teď zas tak víc než týden "neslintá" a nerýžuje zuby čímkoliv, tak asi na chvilku zas pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to zlatíčko, ač teda furt nějak nemluví, jen tím svým jazykem, je s ní strašná sranda, hodně všímavá, a nejraději telefonuje s dědou a babi a tetou... Jejich rozhovor zní asi takto:

Děduuu, baba nééénííí.. hau hau, mňau, koko,....chacha....mňau hau baba .. tatuuu, mama... a dokola...

Telefon mi nechce pak vrátit :grinning: ale někdy jí ukecám :grinning: jako dneska...to pak i řekne dědovi papa a pošle mu pusu :dizzy_face: a prý nééééni dědu :sweat_smile:

Co se týče jídla, je hodně polívková :wink: Nejraději vývar teda, ten vede, pak rajčatková, zeleninkové...ale vesměs to jedem furt dokola to stejné, si připadám bez nápadu :unamused: Druhého moc nesní, spíš jak kdy a dle nálady asi... :sweat_smile:

Zato ví, kde jsou v lednici brumíky :grinning: A kinderka... no je to těžké vysvětlit jí to, že denně jedna sladkost je nad hlavu, když maminka furt něco futruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale snažím se jí spíš místo klasických sladkostí nabídnout tyčinky a chipsy špaldové, kupuju v DMku, ty mi moc chutnají, tak aspoň tak jí jdu snad příkladem :sweat_smile:

Do nového roku všem splnění přání a hlavně zdravíčko dětem :wink:
No tak sem se rozepsala a jdu hajat :sunglasses:
1. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Všem přejem do nového roku jen a jen to nejlepší :wink:
1. led 2010 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím v novém roce
půlnoc malá prospala, ale jak jsme šli spát (docela brzo kolem 1) tak byla vzhůru a chtěla si hrát - otevřela kukladla a říká - "kostky, kostky" tak jsme ju vytahli z postýlky, šla si vzít jednu kostku a pak s ní usnula
My jsme toho stihli na Silvestra povícero - nejprv sme se byli podívat na ohnostroj cca v 18 hod., ale nebyl to dobrý nápad, malá se bála, takže jsme od ohnostroje prchali , pak krátká návštěva u známých a pak jsme jeli do čajovny, jen sme tam dlouho nevydrželi - co 23, bo tam byli otřesné záchody a po druhé už by mě nikdo na ně nedostal, tak se holt jelo raděj domů , ale pokecat jsme si s našima klubákama stihli a to je hlavní

Kája pusu skoro už nezavře, mám pocit, že si sama i vymýšlí písničky a tancuje si do svého rytmu, to je sranda ji sledovat. Teď mi říká maminko a občas mamiom, je to fakt veselé období
Pěkný den, u nás chumelí, ale taje, takže z toho nic nebude.
2. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3656011&vReferer=
dneska jsme byli bobovat a Mates teda vůbec nechtěl......zato házet na tatínka koule ho bavilo velice :grinning:
2. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Pavlínko, tak to je fakt luxusní bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No my ještě Pavlínko počkáme, až přisněží a můžem jít na sáňky :wink: Zatím je prognoza dobrá, tak snad se soudruzi počasáři neseknou :wink:
2. led 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky,

neporadíte, co na opruzený zadeček...už to Hani trápí dlouhoo, nevím co zkusit? Má to jen na půlkách, zkusila sem sudocream, johnson´s, indulonu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: plenky má různé, huggies, pampers...doma běhá většinou nahatá... když jí to namažu, tak jí to jakoby vysuší, ale zmizet to nechce :frowning2:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jiřiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkooooooooooooooooo co to je za foto?????????????? se poseru, Ninuš řádila?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj maminky a dětičky :slight_smile:
dodatečně vám všem přeji krásný a pohodový rok 2010 :wink:
Dřív jsem se sem nedostala, protože MM má 1.1 narozeniny a ještě ke všemu měl letos 30, takže jsme byli až do včerejška ve víru oslav :wink:

Oli, já bych asi už s tím šla k doktorce, když nic nezabírá, aby se jí to nerozlezlo. Já bych zkusila sudocream, ale ten už jsi zkoušela, tak bych fakt šla k dr. Honzík měl na tvářích dva červené flíčky, jak cucá medvědovi uši, tak jsem mu to mazala vším možným, i olejčkem, páč se mi to zdálo, že to má vysušený, no bylo mi řečeno, že olejčkem jsem to jen zhoršila a že jsme měli přijít dřív. Tak radši zajděte, zato nic nedáte a dostanete nějaké mazání.
3. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Blani, díky moc za radu, no asi to tak udělám :wink:
a vidíš, se chci už delší dobu zeptat, co vy a ta fontanelka? jak papá Honzík ty vitamínky? U Hani mi to příjde trošku menší, ale na malíček to ještě je...

Ty jo tak ste poslavili, nás to čeká za rok :wink: Ale co mu koupím, to netuším :sweat_smile: asi novou telku :confused:
3. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.