• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
se těším na info jak to probíhalo :sweat_smile:
12. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
to já taky, snad to skousne :slight_smile: tak já jdu uspávat :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
Pavli, to je bajecna novina (oznamil mi ji Martin, vydedukoval to z nejakyho statusu na FB a ja mu to nechtela verit!). A ber to tak, ze se to proste stalo, protoze to tak ma byt a kdo vi, co bude za 5-10 let-to by se vam to treba podarit nemuselo... Raduj se, Pavlinko, je to krasna novina!
12. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu kuknout, co ta Pavlínka a pořád nikde nic. Já jsem tak netrpělivá s čím přijde. Pořád na ní musím myslet.
12. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
holky tak čekám a čekám a manža pořád nikde.....asi tuší, že to překvapení bude spíš na zabití než na zapití :grinning:
jo a jinak se teda začínám těšit.... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
no vidíš Pavli super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky nechtějte vědět co se tu před chvíli u nás doma stalo :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
suzi copak???
jinak jsem dala nový fotky...včetně dnešního těhu testu :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
suzi, co se stalo?

Pavli, jdu na fotky :slight_smile:

Trochu jsem nečekala že zakladatelkou diskuse - Dubnovky 2008 opět v tom :slight_smile: budeš právě Ty, sázela jsem na Tlapku :wink:
12. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
jani ha ha ha......já taky sázela na tlapku :grinning:
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Pavli, hlavně napiš pak co manža, teď se budu muset rozloučit, ale ráno hned nakouknu! :grinning:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
no hele:sweat_smile: jdu dělat bublaninu z jahod né a říkám si vyzkouším můj novej plech,nalila sem těsto a že to dám do vyhřátý trouby.A jak tam ten plech dávám,tak zjišťuju,že ten plech je nějakej velkej a nevejde se mi tam!!!!!!!!Normálně mega plech jo a tak sem ho tam začla rvát s nadějí,že ho tam nějak narvu a když už jsem ho dávala i nakřivo tzn jednu stranu plechu nahoře a druhou dole,tak Péťa zasáhl,že to musim dát na javascript:addEmoticon('','vBody')menší,jenže mě se to dát na menší nechtělo a mermomocí sem to tam chtěla narvat a tak sem jí tam rvala teda plech na křivo a to na dost...Péťa na mě zíral a odešel s malym vedle,najednou ode mě řev,že ať okamžitě příjde,že se ten plech tam šprajcnul a nejde ven.Holky mě se to tam seklo o takovou železnou cosi so drží to tepelený co se zahřívá na sobě a já to tam furt rvala,teďka buchta mě začla pomalu týct do trouby a já ten šprajclej plech bokem dolů a začla sem řvát ať něco dělá a on než přišel,tak sem v troubě to kovový cosi vyrvala z tý trouby :sweat_smile: ona to je teď prdel,ale předtím nebyla a sekla se mi o okraj toho plechu a nešlo to vyndat,teďka vařící trouba,půlku plechu těsta sem už měla v troubě vylitý a ten plech s tím zbytkem tam furt šprajclej,teď sem začla řvát né néééé nééééééééé a jak sem vyděla toho Péťu jak se ten plech s tou buchtou-těstem pokouší dát z toho jako by háku a nejde mu to,tak sem na něj zařvala dělej něco a už sem úplně cítila-to se mi ještě nikdy nestalo že se ve mě hromadí strašná kupa vzteku úplná bezmoc nad tím zaseknutým plechem,že nejde ven,nad tím těstem co stejká dolů z plechu do trouby,že to nestihnu jí upíct než Péťa odejde do práce a že nestihnu uklidit než odejde a už už už sem to cejtila a jak to furt nešlo a odstrčila sem toho Péťu a začla tam s tím v tý troubě házet,tak sem to kovový cosi úplně zvohla,ten hořejšek co ohřívá troubu vyrvala že to tam začlo viset a plech furt zaháklej tak sem najednou zařvala takovým strašným zoufalým křikem hlasitým..........néééééééé zkurvená trouba zkurvená buchta já se na to vyseru a začla sem brečet :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Péťa radši ani nic neříkal,jen něco ve smyslu...jo zkurvená trouba,ta za to může až pak nakonec se ten plech podařilo vyrvat asi po půlhodinovým boji,zoufalým pláči se rvoucím plechem konečně vyjel.V troubě všechno zvohlý,těsto vylitý po troubě a já myslela že umřu :sweat_smile:ten bordel a buchta žádná,já myslela,že sebou švihnu:sweat_smile: tak jsme to stihli uklidit ještě než Péťa odjel a pak mi říká.......vůbec nechápu proč a jak si chtěla píct buchtu nakřivo...to sem ještě neviděl a začal se smát :sweat_smile: no a já taky:grinning:
12. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
suzi téda to je příběh.....no hlavní je, že se tomu teď smějete.....asi si potřebovala vypustit páru a lepší na troubu než na rodinu....a mimochodem úplně tě vidím, jak tam ten plech rveš nakřivo a vztekáš se u toho :grinning:

já si jdu lehnout a čekat na MM....ráno písnu :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
12. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
suzzi, to muselo bejt něco, se tady chlámem se Standou :grinning:

Pavlínko dobrou a zítra se ozvi :wink:
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
no teď mi to už příjde jako ftipný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když je uklizeno a já se uklidnila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale v tu chvíli....to byla taková beznaděj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

tak Pavlínko dobrouky,odpočiň si,myslíme na tebe :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jani poznala jsem v sobě nepoznané :grinning: :grinning: a jak to ve mě rostlo kaaždou sekundu co ten plech nešel ven a buchtička si stejkala do trouby a vohlý kovový cosi mi tam drželo budoucí buchtičku na háku...no já myslela fakt,že musim umřít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jdu udělat hají,tak se mějte pěkně a hezký večer :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak Pavlí, dobrou a krásný sny :slight_smile:

suzzi, teda Ty ty svoje příběhy sepisuj a jednou je vydej :wink:

no jinak je mi líto, že jsem zklamala ty, co na mě sázely s těhu.... no tenhle měsíc se snažíme tak nějak častějc,tak uvidíme, prostě až si mimčo k nám najde cestu,tak budeme rádi :wink:
12. čer 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
suzzi :grinning: che, tak ja jdu delat kure na paprice na zitrek, tak snad to dopadne lepe nez u tebe :slight_smile:

pavli: gratz k tehulkovstvi, at to vyjde tak, jak si prejete :slight_smile:

jinak Dadulka dneska bez teplot, tak jsme nesli ani na kontrolu, protoze cekarna byla narvana a nechci riskovat, ze by chytnul nejaky dalsi hnus, jinak jsem dnes zahledla kousicek vylezle stolicky, takze snad to bylo k tomu jen nejaka lehci infekce, pusinka olezla, ale snad pomuze bepanthen a morska voda ... chceme razit za tyden na Sumavu, tak snad bude slunicko nase uz OK :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
konečně ten kůň zase jede :slight_smile:

takže MM přišel ve čtvrt na deset, ruku zavázanou, protože se mu smekla akučka a udělal si do dlaně tak trochu větší dírku.....utahanej jak kotě.....a hned se ptal na to překvapení.....jsem měla těhu test schovaný v dlaních a pomalu jsem je otevřela....a on "to jsi jako těhotná?" a já na to "ne jako a ne já, ale my jsme těhotný"....a on na to "ty vole....a to jsem si myslel, že už mě dneska fakt nemůže nic překvapit" a sednul si v kuchyni na sedačku a spustil "tak to budu muset nějak vymyslet v pokojíčku a asi i obývák budeme muset trochu předělat, no to zas bude práce" a já se ho zeptala, jestli mimčo chce a on že ho ani nenapadlo že bychom ho neměli chtít že je jenom zaskočenej, ale že to zvládli jiný a proč ne my a že se tím jenom trochu změní naše plány, ale že je rád :slight_smile: no a pak jsme nemohli ani jeden usnout a v jedenáct se ozval Mates a opět budící se anabáze každých 5minut a nakonec jsem skončila u něj v pokoji.....a od tří od rána byl u mě v posteli, páč už jsem padala na hubu - ty zuby jsou fakt děs
13. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
kurňá od rána se sem snažím přihlásit co Pavlínka a už to čtu

PAVLÍ SUPEEEEEEEEEEER mám hroznou radost. Bude únorňátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojda berušky :slight_smile:

tak sem od rána nakukuju, co ta Pavlínka :wink: ježiš, úplně mi nějak vyhrkly zase slzy, to je tak hezký, jak to u vás proběhlo :slight_smile: manža je bezva, že to takhle vzal :slight_smile: tak teď už se můžete těšit a plánovat atd atd a pustit se do přestavby pokojíčku,... :slight_smile: mám velikou radost :wink:
13. čer 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
kuju :slight_smile: a víte co, hned se chlubil bráchovi a dneska ráno volal šéfce.....
13. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
anke, to je dobře, že už je Dádovi dobře, teď už bude zase všechno v pohodě :slight_smile:

jo odpo jdeme k nám do ústavu, je tady den otevřených dveří a bude tam zpívat Jirka Zonyga, toho jsem si poslechla a jela jsem rodit :slight_smile: tak jsem říkala ségře,co jde se mnou, že ne, že to tak uděláš taky, ještě máš do 24. čas :slight_smile: :wink:
13. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
pavlí a pak že jsou ženský slepičí prdelky :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
no pokud se jedná o jejich umění, tak se pochlubí hned za tepla :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
no jo, chlapi ješitní :wink:
13. čer 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
čekám čekám až se rozjede kůň, jsem napnutá jak to probíhalo

Pavli tak supeeeer, manža je borec :slight_smile: a co dělal símtě?
Takže mooooooooooooooc gratuluji k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:

taky si jdu zkontrolovat Pavlínku :sweat_smile: a ještě jednou moc gratuluju!!! Mám radost i za vás :sweat_smile:

já mám tedˇ zkouškový, takže nic nestíhám, Tánička je v Písku u mámy, hrozně se mi po ní stýská :frowning2: tedˇ jsem se zrovna vrátila ze školy, ale asi zkoušku nemám, tak v září no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jinak vás všechny moc zdravím!
13. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
to je od vás hezký, že máte takovou radost...fakt :slight_smile: hlavně aby všechno šlo jak má :pensive:
13. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
jani, třeba zkoušku máš a ani o tom nevíš :wink: je mi jasný, že se Ti stýská, to mně se stýská jen když jsem odpoledne bez Máti :slight_smile:

kdybyste někdo chtěl ještě kouknout,co všechno bylo na tom našem Pohádkáči,kromě naší zmalované rodinky, tak můžete juknout sem - v týhle dětský organizaci se v podstatě celá rodina angažujeme http://www.robici.org/index.php?tema=akce&id=214 :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.