• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj holky,
Oli nenech se vytočit doktorkou. A co vyměnit plenky na noc? Mě by se tedy nechtělo spát s mokrým zadkem. Tedy mokrým ubrouskem v pleně. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No nevím to je na tobě. :wink:

Pavli díky za meila.

Jinak se přidávám k nespavcům v noci. My teda usínáme sami a bez vzteku ale pořád se budí kolem 2hod na mléko (umělé) a pak u ní musím být protože pořád pláče. ale pak spí zase sama ve své posteli až do rána.

Holky prosím ty bodíky. Čím víc tím líp, budu mít na zahrádce víc zákazníků. Díky.
http://s2.zeleneimperium.cz/schaugarten/index.php?mode=view&user=10226165
6. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Evi, to sem zkusila jako první, vyměnit plenky...a nic..jde vidět, že jí to dost podráždí i podle toho, jaké má kakí... :zipper_mouth:

NO uvidíme, snad to zmizí...

Jdu hlasovat :wink:

a odpol snad na sáňky :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím všude bílo, zima jako z pohádky :slight_smile:)
Už sme vyrazily na saňkách a malá ani nedutala :sweat_smile:
Oli, malá jak byla takhle opruzená tak nám zabralo ty krémy střídat - střídala sem Sudocrem s Bepanthenem, ale taky to bylo na dlouho :angry: a trošku sme omezily ovoce, ona ho ťápe po kilech :grinning: , jen ted je bohužel plné dusičnanů, blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jiřinko, tak to je prima zpráva, že se snažíte, ono se zadaří, tak jak se bude mět zadařit. Já zatím nad porodem moc nepřemýšlela, ale fíha jak se o tom bavíte, tož už začínám mět aj strach :grinning: teď se furt něco děje, takže zatím ani věci pro prcka nechystám, tak snad nebude na svět moc spěchat, ale tak my máme ještě čas.
Teď je na řadě Pavlínka :wink:
6. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
a holky těhulky, jak srovnávate druhý těhu s prvním? a jak vám vůbec je? a hoďte pls bříška + srovnání z prvího těhu :dizzy_face:
6. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Břůško ani pořádně nafocené ještě nemám a ani s Kájů sem se moc nefotila :grinning:
a nevím jestli to tu psát, ať tě neodradím, ale tohle těhu je pravý opak od Káji - to mi nic nebylo, cítila sem se skvěle - teď - už su jak vorvaň pěkně dlouho, žáha pálí od 4 měsíce, do 4 mně bylo špatně, bolelo břicho, no uplně jiné :grinning: , ale třeba je to tím, že to bude kluk a nebo holt se připomíná, protože je fakt, že už to člověk tak neprožívá, pořádně nevím v kterém jsem týdnu aco se děje, před tím všechno načteno, pomalu už i nachystáno :grinning: :grinning: , ale těšíme se. Kája dojde a hladí brášku - říká "mimi v bříšku" ale uvidíme co bude až bude venku, bo teď začíná být mamánek, ale fest :unamused: a rozdodně je tohle mimčo aktivnější, pořád sebou šije, o Káji sem skoro ani nevěděla, že v bříšku je. Ale i tak je to krása :wink:
6. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
cori to je hezký, jak hladí bříšánko. Mi to hodně připomíná, když byla těhotná ségra, tak ji Niny pořád hladila a teď je z Kuby připosraná, tak doufám, že to tak bude potom i u nás. Ale říká se, že ty děti to cítí a víc přilnou k mamince.
A připravujete Káju na brášky nějak?
6. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
JIři, ani Ti nevím jestli to jde, nějak ji na to připravit, ona ví, že maminka má mimi v bříšku, že to bude bráška, ale myslím, že rozum zatím z teho nemá. Snad jen chodíme víc na návštěvy ke kamarádkám, co mají malé miminka a snažím se je chovat, ze začátku byla víc naštvaná, teď už jí to tak nevadí, ale musí si jí taky někdo všímat, že :sweat_smile:
Vykládáme si o miminkách, ale realita bude asi jiná :grinning:
Jani, vidíš, co Toník říká na brášku? Máte doma veselo?
6. led 2010 v 19:45  • Odpověz
krásné ráno babulky :slight_smile:

tak koukám, že se zase řešily nočníky, no my to máme taky, že doma jsme bez plíny a chodíme, když si máma vzpomene :wink: někdy Matěj přijde, když už je kapka na kaťatech a hlásí eeee, jinak si sám řekne málokdy,ale je fakt, že se ušetří celkem dost plínek :slight_smile:

arei, držím palce, ať se miminko zadaří :slight_smile: :wink: já vědět, že to takhle nepůjde, tak jsme začali asi hned po porodu, no ale snad se v novém roce brzy zadaří :sweat_smile:

evi,hrajeme stejnou hru :wink: psala jsem Ti vzkaz,ale nevím, jak jim to funguje nebo nefunguje :slight_smile:

Mates je teĎ plnej rýmy, co chytil ode mě, tak snad se toho brzy zbavíme :slight_smile:
ségřinu Kačenku přímo miluje, snesl by jí modrý z nebe, tak si myslím, že už by se mu sourozenec hodil :wink: :slight_smile:
no teď přinesl deku do svýho stanu a prej mám jít dělat hají, tak se zatím mějte, pěkně nás tady rovná, pacholek jeden :wink: :slight_smile:
7. led 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Tlapy tak mi nic nepřišlo jako zpráva. To je divný. Název zahrady je Lu Lu. A vaše?
7. led 2010 v 17:59  • Odpověz
taky se přidávám k tomu, že 2. těhu je úplně jiný než 1.
je to rychlejší, protože člověk nemá čas se tím tak zabývat, když už má doma jednoho sviště, ale je to mnohem náročnější, připadlo mi nepříjemný někdy, pálení žáhy snad už od půlky těhu,.... prostě mě to "nebavilo" :sweat_smile: a porod, jak jsem už psala, byl rychlejší, ale mnohem bolestivější :unamused: :grinning:

jsem ráda, že to mám za sebou :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
evi, no moje zahrada je normálně tlap.ka a když jsem to posílala Tobě, tak mi to nechtělo odeslat na Lu Lu,ale musela jsem to napsat dohromady. Ale pak jsem koukala, že jsi na servru 2 myslím a já jsem na 1,tak to možný bude i tím, i když v hodnocení jsem si Tě našla :wink:
7. led 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
tlapi a jak dlouho se už snažíte? to mě mrzí, že vám to nejde ... my právě začali dřív, kdyby to náhodou nešlo, tak abych nemusela na nemocenskou ... přecejenom Niny se povedla až na šestý cyklus

jani ti to táááák věřím, že jsi ráda, že máš porod za sebou :sweat_smile: bych ho nejraději vynechala, ale zase se těším na ten konec :dizzy_face:
7. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Tlapi tak nic mě tě to nenašlo ale ani jsem nenašla ještě jednu zahradu. To je divny. :frowning2: Já se chtěla podívat. Kolik máš bodů?
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz
atrei, no dá se říct, že to zkoušíme od května, tak doufám, že se třeba už zadaří, nějak jsem nepočítala s tím, že by to nešlo,.....Mates byl na druhý nebo třetí pokus

evi, právě jsem sklidila, můžeš juknout :wink:
http://s1.zeleneimperium.cz/main.php?page=garden
7. led 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
tlapi jejda to je mi líto, že už to tak dlouho nejde :frowning2: a na kolik let máš rodičák?
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
atrei,pohoda,teď už to beru sportovně :slight_smile: rodičák mám na dva roky, když se nezadaří, v září nastupuju do první třídy :unamused:
8. led 2010 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
evi, hledej zahradku pohodička,ta je moje :slight_smile: :wink:
8. led 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj tlapi,
tak pohodičku jsem našla ale ty ještě nemáš vidět fotku. Dala jsi si v profilu výstavní zahrádku? jak na to je u pomoci v odkaze výstavní zahrádka. Musíš si to uložit vyfotit a znovu uložit a pak dát ten odkaz co se ti ukáže v profilu. Pak se u tvého jména ukáže takový očičko a přes to se na to můžu podívat a ohodnotit. Jako mám já u názvu Lu Lu . Jinak si tě najdu jen ve statistice kolik máš bodů a že jsi sklizňový pomocník. Tak to zkus jsem zvědavá. :wink:

Jinak my teď bojujem s prvňáčkem hlavně s chováním. p. uč nějak nezvládá celou třídu a pak slišíme pořád na aktivu že si je máme doma zklidnit. Mami je taky učitelka na 1.stupni a říká že si je musí srovnat v hodině sama. Ale Luky je divoch normálně tak nevím. No docela doma máme hlučno při úkolech a tak. Potřebuji nějakou radu jak na něj. Jsem fakt zoufalá. :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj evi, no tu zahrádku sjejm ještě nezařizovala, teda "nevyfotila" si jí :wink: až to udělám, hodím odkaz :slight_smile:

a s tím srovnáním má mami pravdu, učitelka musí zaujmout tak, aby děti neměly šanci zlobit :slight_smile: sice se to ne vždycky povede,ale to je pak boj učitelky a ne rodičů, ti doma krotí dítko jinak a při jiný příležitosti :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
holky to jsem ráda,že se vám odkaz o nočníkování hodil jako mě :grinning: :grinning: :grinning:
malý dostal to dětské wc,tak ted pomalu začínáme trénovat.budu ho doma nechávat bez plíny,jen ve slipkách a baby legs nebo punčochách.jen je blbé,že v obýváku a pokojíčku máme koberce,tak když se počurá,tak budu muset furt vytírat a čistit koberec :confounded: :confounded: ....ale já doufám,že bude mít párkrát "nehodu" a pak na to přijde a bude si chodit sedat sám nebo si aspoň řekne....tak nočníkování zdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Helíí jojo záchodek je super,dobře se mu tam sedí,na nočníku sedět nechtěl,že měl málo místa na pinďu :grinning: :grinning:
a máte ten s melodií nebo bez??

těhulkám pěkný zbytek těhulkování a snažilkám hodně štěstíčka :dizzy_face:
9. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, jak se tady mate? Ja kdybych vas nemela na FB tak uz o vas vubec nevim..

My jsme doma bez MM je na 14 dni na sluzebce :unamused: Tak jeste tyden a bude klid :confounded:

A co tady noveho?Krome novych ''snz'' :dizzy_face: Zachvilku budeme zase slavit druhe narozeniny :slight_smile: Leti to strasne moc!
Co Vanoce? Ani jsme vam tu nebyla poprat, takze dodatene : Hodne zdravicka a stesticka do Noveho roku a spoustu pohody :dizzy_face:

Tak ja zase jdu, jdeme jist akorat se mi vypla mikrovlnka :dizzy_face: :wink:

Papapa
10. led 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahoj,
Lili máme ten z melodiií, ale nefunguje to jako že načůrá a hraje to.
Tlačítko má na boku vzadu a Maji se vyhrává jak chcem když trůní. :slight_smile: Dělali jsme to přesně jak popisuješ, řekla jsem si tak to zkusíme a uvidíme a za pár dní to pochopil. Sedí se na něm fak dobře, je pěkně vysokej a místa na pinďu habaděj. :wink:
10. led 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
holky s.o.s....Péťulka má ošklivej kašel a na velkýho taky něco leze:( sem je infikovala...:(
co Péťulovi dávat a kdy jít k dr.?Zvládneme kašel sami nebo i snim k dr?Dík
11. led 2010 v 08:36  • Odpověz
ahoj Suzi, my s kašlíkem bojovali týden a sami a nakonec šli k dr. a i tam nám po týdnu musela dát ATB ... každopádně kup nějaký kapky na kašlík, my jich vystřídali hafo, ale nejelepší se nám zdál Robitusin a na večer mu dej nějaký na sklidnění kašle, přes den na odkašlávání
11. led 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj suzzi, taky máme tohle za sebou, já jsem k dr nešla, Matějovi jsem dávala Ditustat, ten jsem měla od minule a do nosu jsem kapala Nasivin. jeden večer jsme měli horečku,takže Brufík,ale jinak nic. Jinak spí na dvou polštářích, aby měl hlavičku výš a líp se mu dýchalo. No a jak to vypadá, tak to zabírá :slight_smile:

holky, musím se pochlubit, zlomili jsme prokletí nechuti k bobům a včera jsme jezdili z kopce a nechtěli jsme dolů :slight_smile: takže dneska si pro oběd jedeme s bobama a nemusím se plahočit s kočárem, stejně bych s ním neprojela :slight_smile: :wink: jo a holky, už si občas i sami řekneme na nočník a nebo na normální záchod, pán si totiž už vybírá, kam půjde :wink: :slight_smile:
11. led 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jiřínku děkuju,tak,když mu přes den budu dávat třeba sinecod na kašel a večer před spaním tady mám fenistil,ale teď si nejsem jistá jestli kdysi dávno,když nám ho předepisovala dr. tak jestli to bylo na zklidnění kašlen na noc,ale myslim,že jo viď?
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Moni díky....tak já pujdu koupit ten ditustat....Péťula teď měl 4 dny horečku a nic k tomu a teď se to rozjelo,tak už vim z čeho ji měl....chjo chci ho mít zdravého
a ven jste šli poprvé kdy,od doby co byli mrňousci zdraví?Já už jsem doma téměř v kuse 3 týdny,mě picne...už sem se teď pomalu chystala,že konečně začínám bejt ok že začnu chodit ven a křáp,všichni nemocný,mě odvezou za chvili :sunglasses:
11. led 2010 v 09:12  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3682849&vReferer=

tak pát fotek, ať vidíte, jak to u nás vypadá, tady v nížině tolik sněhu nepamatuju a že už mi nějakej ten rok je :wink:

jo a ještě jsem se nepochlubila, že Matýsek má od pátku bratránka Adámka - 3900g a 53cm :slight_smile: :wink:
11. led 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
suzzi, my chodíme ven pořád, pokud nemá Matěj horečku a když jí měl jen večer a ráno v pohodě, tak jsme šli taky, protože se mu venku dýchá daleko líp než doma :slight_smile:
11. led 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
i s kašlem?
11. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.