• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
pavli, špízuju, ještě kindrvejce :grinning:
3. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
cori, důdu na spinkání taky potřebujeme a někdy i přes den si ho vezme, tak to nehrotím, když ho potřebuje .. :slight_smile:

jo a my odedneška dáváme ty punčochy bez zadečku a ťapiček - ty trubky, nevím, jak se to jmenuje přesně - na naučení na nočník a super, počůral si zatím pouze 1 slipečky :slight_smile: , tak jsem zvědavá, jak to půjde dál :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
pořád 2v1 :grinning:

ale už bych rodila jak divá....holky já mám nohy jak Shrek :pensive: zadržuju vodu jak prase...to jsem měla u Matesa až po porodu pár dní....chjoooo :frowning2:
3. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojte,
Jani, taky si říkám nehroď to :sweat_smile: , já prej měla dudlíka do 3 a myslím, že následky žádné :grinning:
Jů ty punčošky sou dobrý nápad a na ně mu dáváš ještě tepláčky, nebo chodí jen těch punčoškách a slipkách?

Pavlí ty naše kindervajíčko, šak se už brzo vyloupneš :wink: já už taky hůř dopínám zimní boty, tož nevím v čem budu za chvílu chodt :grinning:
3. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pavlí, to chápu, že bys už rodila, takhle na konci už je to celkem síla s tím pupíkem :slight_smile:

my jsme naštěstí od začátku bez dudlíka, asi jsme nenašli ten pravej, takže ani s odnaučováním není problém :slight_smile:

no a holky, doma jsme už úplně bez plínek, když chce MAtes čůrat, tak už si řekne eeee, takže stíháme, sem tam teda cvrkne do slipků,ale už je málo :slight_smile:

jo holky, Mates se zamiloval do černýho čaje s citronem, nevadí dětem černej čaj? i když teda Mates dlabe všechno, tuhe se pustil i do škvarků a pohoda :wink:

a včera porodila holčina, co nastupovala za mě do práce chlapečka Lukáška :wink:
4. únor 2010 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

Monco u nas caje stridame takze ted si mala oblibila matovej jinak cernej, ovocnej a sni uplne vsechno dokonce minule mela olomoucky syrecky a pak ochutnala rybi salat (pred Zuzkou totiz nikdo nesmi nic jist)

S plinkama stale bojujeme krasne uz chodi na nocnik ale tim jak porad pije tak ucurava

jinak nase aktualni vaha je 10kg a v utery jsme byli na ockovani
4. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
eli, na jakým jste byli očkování ? my máme kolem 13kg a asi 88cm :slight_smile: Mates dlabe taky všechno,ale nejedou mu těstoviny a chlupatý knedlíky :wink:
4. únor 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
posledni co je v povinym ockovani zardenky priusnice spalnicky

a taky nam drka koukla na ty popaleniny tak mozna pujdeme na mini plastiku rucky jestli to zustane takhle vystouply, ale zatim mame jeste rok na zhojeni
4. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
jo,tak to už máme :slight_smile:

no ale krásně se to zahoijlo, tak malá plastika bude už jen kosmetickej zákrok a už si ani nevzpomenete, že se něco stalo :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
jj vsechno se nam krasne zahojilo takze nikdo nic nepozna kdyz nas vidi v obliceji ťuk ´Tuk zadny viditelny jizvy ani nak rku ani na prsickach a na ty rucce to az tak moc nevadi a kosmetickej zakrok je v pohode porad mazeme jak divy i Zuzka si sama nosi krem a hulaka "uku uku" a musimej i namazat jinak neda pokoj
4. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
tak to je šikulka :slight_smile: koukám,že sis tady smazala úplně všechno o sobě?.....
4. únor 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Moni IP
4. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
jo jo, tak to chápu :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
no jdu neco delat teda hackovat tenisky kamaradce pro mesicni miminko, vcera jsem Zuzce dodelala ponco http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=197350 tady je par veco ci sem posledni dobou delala
4. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
teda eli, Ty jsi šikula, pončo je nádherný a ty vánoční ozdoby jsou krásný :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jj eli, ty seš teda šikulka, to pončo je suprové :wink:
Moni myslím, že černý čaj snad neva, šak ty na kašel sou taky převážně černé, nebo i na průjem nám dr. černý doporučil :sweat_smile:
U nás zase poledovica, ráno sem jela na stavbu a hezky to šmykalo :angry: , ale přes okno je venku hezky :sweat_smile:

Jak se jinak máte?
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tlapi, slabý černý čaj v omezeném množství dětem nevadí a musí to být kvalitní čaj, protože černý čaj obsahuje kofein a je pro organismus horší než káva. Dětem se dávat může, ale fakt slabý, jen lehce vylouhovat. Určitě je lepší zelený čaj.

Černý čaj je čaj, který prochází delší oxidací (někdy se nesprávně mluví o fermentaci) než zelený čaj, nebo bílý čaj. Ale všechny tyto typy jsou vyráběny z lístků Camellia sinensis. Černý čaj má silnější vůni a obsahuje více kofeinu, než ostatní méně oxidované čaje[

Jinak holky, s nočníkem si přestávám dělat iluze, že do druhých narozenin budeme bez plíny. Předevčírem se napřed počůrala do punčoch a asi dvacet minut na to se tam i pokajdila, tak šla rovnou do vany. Ale jakou z toho měla radost, že má bobky v kalhotách. Kdyby takovou radost měla z bobků na nočníku, tak by to bylo super.

Elí, ty si neskutečně šikovná, klobouk dolů.

Jinak jsem si malou u kamarádky přeměřila a má rovných 90 cm, tak jsem z ní docela v šoku. Jiřík měl v 18ti měsících 78 cm a přišel mi velikej a ona má ve 20ti měsících o 12 cm víc :astonished:
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojda babulky :wink:

díky za info ohledně čajíku, včera jsem zkusila dát Matějovi bílý čaj a taky mu chutnal, tak to budu prostě střídat, ještě koupím nějaký zelený a bude :slight_smile:

holky, za chvíli jedeme ke kamarádům, tam my mamky necháme děti tatínkům a jedeme na čtyři hodiny relaxovat :wink: tatínkové nám k vánocům dali pobyt v relaxačním centru - takže vířivka, sauna, masáž, klídek, pohodička,.... :slight_smile: :wink:

jo a narodil se nám další kamarád, kolem nás je to samej kluk, to jsem zvědavá, kde si Máťa bude hledat nevěstu :wink:
6. únor 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

tlapi užij si to. To je teda luxus. Jen ty čtyři hodinky bez dětí je relax a k tomu ještě masáž a vířivka hmmmmm. A co se týče nevěst, tak dubnových holčiček tady je dost a jedna hezčí než druhá ne? :D
6. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
hoja
stále 2v1
tlapko taky bych brala takovej relax, tak doufám, že sis to náležitě užila :slight_smile: a o nevěsty se neboj, však pro něj nějaká "zraje" ještě u maminky v bříšku.....ideální rozdíl je prý 2-3 roky mezi partnery, tak co :wink:
6. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Tlapi, užij si relax :slight_smile: Taky bych to brala.

Pavli, koukám, že se Vojtíškovi stále nechce na svět a hoví si v bříšku.

Jsme s Honzíkem na horách a děsně ho zajímají kamna, zprvu jako že pálí, pálí, pomalu se k nim nepřiblížil a teď by je už šteloval a lítá kolem nich jak divý. Mám strach, že na ně upadne a spálí se, ještě že už zítra jedem dom. Ale bylo tu nádherně a Honzík se tu řádně vyblbnul.
6. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahojda babulky :slight_smile:

relax byl super :slight_smile: ještě jsme při příjezdu dostaly lahev šampusu, takže do vířivky jsme lezly se skleničkou v ruce - paráda :slight_smile: kluci se zatím starali o děti, no měli jich na starosti dost - 4kluky a 1holčičku :wink: ale zvládli to výborně a když jsme jim řekly, že v květnu jedeme na víkend pryč, tak to dokonce uvítali a už začali plánovat, jak vezmou děti pod stan :wink:

no jo dubnových holčiček je hodně a krásný :slight_smile: , ale přece je mi můj malej milovanej chlapeček nebude stěhovat přes půl republiky :wink: :slight_smile:
7. únor 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
7. únor 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
AHoj babky :D

Pavli, bříško je luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo, tak sem moc zvědavá na Vojtíška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc držím palečky tfuuuuj tfuuuuj jedno velké plivnutí pro štěstí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tlapi, super, že sis to užila, to muselo být bájo :wink: Holky, já bych tak chodila plavat, ale nemám s kým :confounded: Samotná se bojím úchýláci a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska sme tu měli Janičku.mic s Ondráškem a velkým bráchou Kubou, tak se kluci vyřádili u nás :dizzy_face: A KRteček byl obletován ze všech stran :wink: Jinak Ondra chodí do jeslí, zatím na pár hodin, od konce března na celý den

Holky, jak je to u vás se školkama? Budete některá přihlašovat už letos? :confused: My teda až příští rok, ale sem zvědavá, co ten půlrok budu dělat já, jak to zvládnem :pensive: Finančně i s případným hlídáním Hani, kdybych nááááhodou sehnala práci :unamused:
7. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:

Pavli ty jo bříško je úúúúúúúúúúžasnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem čím dál víc napnutá, kdy to vypukne :dizzy_face:

Oli my letos určitě ne, jednak je tu natřískáno a druhak jestli vyjde to druhý, tak nechci aby se NIny cítila odstrčená. Horší to pak bude s tím druhým
7. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jiřinko kvůli čemu to bude horší? :confused:
7. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
pavlí, teda krásný bříško :slight_smile: já chvi takýýýýýý :slight_smile:

oli, školku zatím neřeším, i když jestli budu muset od září nastoupit do práce, tak budu muset hlídání řešit možná ze dne na den :frowning2:

atrei, moc hezká fotečka v profilu, čupr holky :slight_smile: :wink: a jméno má Niny taky moc hezký :wink:

hele, vy nikdo nereagujete na ten můj odkaz o Verunce, neříkejte mi, že jste to všechny věděly, jen já ne :astonished: :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, fakt si to nevěděla? :confused: :confused: To já si pamatuju, jak sem se ještě blbá ptala, jestli se jmenuje Hochová, páč Martin převzal její jméno a ono to bylo opačně :sweat_smile:

ALe ten článek je moc krásný fakt sem měla u něj husinu :dizzy_face: :dizzy_face:

Tlapi a ty máš na dva roky rodičák?
7. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jestli se teda jmenovala Hochová píšu už zase z hladu :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.