• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
no fakt jsem to nevěděla, dneska jsem na to koukala jako blázen :wink: a díky, že jsi mi hend vysvětlila to příjmení, odpo jsem nad tím přemýšlela :slight_smile: :wink:

jo jo , já mám rodičák na dva roky, takže v dubnu mi končí. Bylo mi řečeno, že můžu požádat o čerpání "mateřský" nebo jak se to jmenuje až do 2let Matěje,ale znamenalo by to být nez příjmu, ale naštěstí sociální a zdravotní by za mě platili
7. únor 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Bez příjmu? To sem teď vedle :grinning:
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
no do dvou let Ti chodí ten rodičák, že jo a když mi skončí a nechtěla bych nastoupit do práce a být s Matesem doma, tak mi vlastně nebude nikdo nic platit. Teda jestli jsem to pochopila dobře
7. únor 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
teda teď jsem koukala na to létání miminek, no s MAtesem dělám různý věci,ale na tohle bych teda neměla :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
Joooo táááák , já mám dneska vedení až do afriky dlouhééééé Tlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
No to létání nevím, mě to příjde šíléné, tohle pomůže od větříků apod ? :sweat_smile: To je šíléné, kor s 5měsíčním mimčem :fearful: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
pohoda, já se taky už neumím kolikrát vymáčkout pořádně :slight_smile:

no nevím, na větříky dám asi NAtějovi nějakej Sabík nebo mu pomasíruju bříško,ale lítání teda neee, nikomu to neberu,ale s MAtesem bych to nikdy nedělala
7. únor 2010 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
No právě Tlapi :frowning2: Mi to příjde divné, taky bych to nedělala, a docela plakaly u toho že?
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
jééé tady se kecá

oli no pak už budu muset do práce :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Šmárjááá já sem dneska natvrdláááá :sweat_smile: :sweat_smile: Já myslela, jako že ti druhé dítko nebudou chtít vzít :grinning: :grinning: :grinning:

No já koukala tady na weby školek, tak sem čučela co tam mají v jídelníčkůůů...třeba segedin a tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Verunku jsem četla na FB
7. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
ty jo oli mě ani nenapadlo, že mají website ty školky :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
HOlky, já kukala, a oni už tady smázli i naši minulou diskuzi z roku 2008 :pensive: to je škoda, já tam sem tam chodila vzpomínat :sweat_smile: Stejně sranda po sobě číst po čase :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Noooo některé mají, sem chtěla vědět, jaké mají denní provoz :confused: Mě už někdy chytne šok z toho, že za 14 měsíců se budu hlásit na pracák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
už koukám ty jo, taky mají, jsem ani nevěděla :sweat_smile:

oli to je mazec že? a jak se to zdálo dlouhý, letí to jak blázen
7. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
No právě letí to :pensive:

HOlky, nevím jak vy, ale já před MS mám dycky hormony v prdeli a těhulovala bych o život...I Vik mi včera říkala, že to taky tak má :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
oliiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: tak jdi do toho
7. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
...a pak mě to přejde po týdnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
to je dobrá antikoncepce :grinning:
7. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
no a když k tomu přičtu Hani to je dvojnásobná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak mě to láká i kvůli ostatním těhulkám, ted na naší reg.diskuzi je další mamča těhu, a prý at jí v tom nenechávám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
oli a vy už nechcete druhý?
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
äle ted je s Hani strašně super období, taková lalinka moje, fakt si to užívám....snad mě pochopíte proč to tak píšu, když dycky byla ubrečená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
jj chápu :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Chcem ale ne ted zatím nee :dizzy_face: Hlavně kvůli té práci, že jí nemám a ten rodičák na houby a tak no :pensive: :pensive: :pensive:
7. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
no to jo je na pytel, nevím čím ti nahoře myslela, ale hlavou určitě ne :angry:
7. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
No co už Jiři, třeba to příroda vyřeší za nás, se tady furt obhajuju, že ted nee, a buch ho a třeba nás překvapí to by bylo nejlepší :D
7. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
oli že jsem to taky říkala, že bych byla nejraději s překvápkem, to mají chlapi super zase
7. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky, občas sem jen juknu a letím dál (znáte to, času na PC moc nezbývá) a dnes jukám a první co vidím, zmínka o nějaké Hochové :o))), tak koukám zpátky, jestli je tu nějaká shoda jmen a ona Tlapinka někde vypátrala článeček :wink: .

Tlapi, Olinka už vysvětlila to jméno, tak jen doplním, že Martin převzal moje a nechal si svoje - obě má totiž krátký ;o).

Pavli, máš nádherný bříško a Vojtíšek tam musí mít apartmá, ne? :wink: A na porod to pořád nevypadá? Žádný poslíčci? A manža bude u porodu nebo bude hlídat? Jeee, už se těším, až sem hodíte fotečku miminka :wink:

Jinak my jdeme zítra s Valim na zubní - od prosince nemá horní jedničku (pád v nákupním centru), ale má špatnou sklovinu i u některých dalších horních, tak sice před ním hraju pohodu, ale bojím se dalšího trhání :o(. Holky, jdu na trhání osmičky hned to další pondělí, ale věříte mi, že bych radši podstoupila trhání půlky zubů místo jednoho jeho zoubku? Jako fakt to byl strašný pohled, když mu šťourali zbytek zoubečku v dásni, ale objevili jsme báječnou soukromou kliniku, kde se zaměřují jen na děti, mají i pohotovost, smlouvy s pojišťovnami a hlavně jsou neskutečně zlatí k dětem - prostě fakt 100%ní spokojenost. Vali sice strašně plakal, ale paní dr. byla rychlá, šikovná a zoubek mu vyrvala tak dobře, že už v autě o ničem nevěděl a ledovat si to nenechal, protože ho asi ani nic nebolelo - žádný otok, prostě naprosto pohodě. Tak pražandy, kdbyste chtěli dobrého zubáka i s pohotovostí, je to www.pekarek.eu

Tak já poletím do pelíšku za Kočičáky. Opatrujte se a já zase budu nahlížet a doufám, že brzy přihodím i gratulaci k Vojtíškovi, co Pavli? :wink:
8. únor 2010 v 01:21  • Odpověz
ahoj babulky :slight_smile:

teda vy jste toho napovídaly :wink:

oli, to jsme na tom před tou MS stejně, ale já si vždycky ještě uroním slzu, když přijde, i když poslední dobou to neřeším, prostě až to přijde tak to přijde, jen mě zaskočilo, že to prostě tak dlouho nejde :slight_smile: takže všechny, co chcete druhý mimčo, tak moc nečekejte, šupnout se může cokoli :slight_smile:

kočí, no projížděla jsem na netu aha a zarazila mě vaše fotečka, tak jsem si ten článek rozklikla a kuk , koukala na mě Verunka s Valeriánkem :wink: :slight_smile:

teda VAleriánek si užívá s tím zoubkrm, chudák malej, tak ať ho to už nebolí :slight_smile: a Tebe příští týden taky ne :slight_smile: my teda zatím chodíme jen na takový seznamovací chvilky s paní zubařkou,ale ještě ani jednou MAtes neotevřel papulu, jen si spolu hrají, prý aby si zvyknul, i když mně to teda připadá trochu na nic, když jsme po 10minutách hraní hotoví, no uvidíme :wink:
8. únor 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
UŽ???? :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.