• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ted sem se to dočetla na březnátkách, že už má pavlínka miminko :sweat_smile: , to je krásné a přidávám se také ke gratulacím a halvně hodně zdravíčkááááá

Jinak jen v rychlosti se letím na vás podívat :grinning:
Včera sem byla na kontrole a dr. mě chtěla poslat okamžitě do nemocnice - uáá, naštěstí sem to nějak ukecala a přislíbyla absolutní klid na lůžku s nohama nahoře, ale sem tam sem zaskočit musím, bych se nudou uležela :sweat_smile:
Ještě prcek musí chvilku vydržet, takže se mám hodit do naprostého klidu, tak uvidíme co na to Kája. Naštěstí babi a děda pomáhají.
Už prý prcek váží 2,7 - bych řekla docela cvalík a já přibrala 10 kg.
12. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
cori, proč do nemocnice? :confused:
12. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
ty vadoooooooooooooo, máme miminečkoooooooooooo :fearful:

Pavlínko, mega velká gratulace k Vojtíškovi, ať je hlavně zdravounký, a stejně jako Matýsek vám dělá jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cori, co to, malému se chce na svět? :confused:

Maji, a co ty jak se cítíš?

Janikub, a co vy doma jak se máte s dvěma rošťáky?

My byli od včera do dneška u Mirečky, páč Zdeněk maluje Hani pokoj, tak u toho škrábání sme být nemusely :sweat_smile:
Tak jako Kuba je total ukecaný, věty mele jak v první třídě, na nočník to chodí už půl roku, i v noci nemá plínku a nepočůrá se, no šikula :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Cori, jen 10 kilo jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já sem zvědavá, kolik přiberu u druhého těhu ? Snad ne víc jak minule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky, no nekecejte, Pavlínka nám porodila. No to je bombááááááá :slight_smile: Velká gratulace, hlavně zdravíčko a pohodu.
12. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
no huráááááááááááááááá :grinning:
12. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
jo a my - no, frčák, jak jinak, ale už jsem ráda, že to mám za sebou :sweat_smile: :grinning: - myslím těhu a porod a už nikdy více :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Skvělá zpráva, obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně přejeme Vojtíškovi do života hodně zdraví, štěstí, lásku a pohodu.
12. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
jj malému se chce asi na svět - jenže já furt nemám nachystanou tašku a nic :sweat_smile: , tak snad ještě vydržíme. Týden mám nakázáno uplně ležet - ale to nejde, šak to znáte, tak aspon při chvilkách sem kuknu, ale snažím se, ještě tam musí chvilku vydržet...

teda kubík je fakt šikulka a Oli už máte vymalováno? na jakou barvičku
12. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
cori, ještě aspoň 3 týdny :wink:
věř, že piplačka s ještě mrňavým mimi a tím raubířem doma - to je masakr, tak si dej nohy křížem a nahoru a drž :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
jani, no taky doufám, že tam aspon do března vydrží :grinning: no jo, ale je to chlap, tak uvidíme co si vymyslí :grinning: , joo a ten kolotoč potom pravda to si ještě neumím představit. Naštěstí Kajka se ted zklidnuje - asi to bylo tím, jak toho chtěla dycky strááášně moc povykládat a nešlo jí to, ted už se jí daří kecat pěkně, takže se asi tím sklidnila, že už jí konečně rozumíme :sweat_smile: A je fakt sranda jak se ptá - a co je to? nestačí říct třeba jelen, ale rovnou že žije v lese, má parohy.... a pak je spokojená, no šak to znáte... připadne mi to zlatý věk, tak si jí chci ještě nějaký týden užít :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
oli, ja se citim skvele a na porod to prej zatim nevypada :grinning: ale potrebuju porodit do konce unora, tak jeste tyden a zacnem prdouse pomalu vyhanet :grinning: :grinning: :grinning:
cori, heleee, zadny predbihani, nohy nahoru a lezet! :grinning:
12. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Maji, no doufám, že předbíhat nebudem :grinning: a pročpak do konce února?
12. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
cori, protoze jsou jarni prazdniny a manza ma volno v praci...jinak by musel shanet supl a hlidani pro Tobika a bylo by to mnohem komplikovanejsi :grinning:
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
hi tak my to máme podobně, ale u nás sou jarní první týden v březnu - takže se nám to hodí víc tak :grinning: a MM taky učí, co tvůj učí?
12. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
cori, klaviry na zusce :grinning: a tvuj?
12. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
fyziku na SOŠce :grinning:
12. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Pavlínko, ať jste oba zdraví a Vojtíšek ať vám dělá samou radost - mooooc gratuluju!!!!!!!!!!!! :wink:
12. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Hééééééj,

Pavlínka porodila a je tu ticho po pěšině :frowning2: :sweat_smile:

Taky je u vás tolik sněhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My máme 19.zub venku, tak snad do 2.narozek bude ten poslední venku :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
ahojda babulky :slight_smile:

už se těším na fotečky Vojtíška :slight_smile:

tak my nemáme ještě snad ani jednu 5.stoličku, takže jsme na 16zubech, asi bude Mates po mně chudozubý :slight_smile:

holky, já to večer vydržela a dokonale jsem si pobrečela, když Martinka Sáblíková vyhrála olympijskou, to byla nádhera, já mám vždycky takovou radost, když se něco takhle povede :slight_smile: :wink: ani mi pak nevadilo, že Mates v noci zase blbnul a nespal :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
tlapi tak tě potěším, Niny teď vylezla slavnostně trojka neboli 13. zub :grinning:
15. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Holky, klííííd, to jen my sme divné :grinning: :grinning: :grinning: mám kámošku, jejíž holčička má 2,5 roku a teprve má 18.zubů :sweat_smile:
No co já za to nemůžu, to má z toho Nutroše asi nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
jééé včera poslední, dneska první :grinning: :grinning:

HOlky, dneska šok :sweat_smile: Včera večer Hani v 8 neusnula, po 45 min usínání sem to vzdala, přitom chci podotknout, že spát chtěla sama :wink: , tak sem jí dala spát před 10...ve tři ráno sem se vzbudila, že u nás v ložnici není, tak jí jdu čeknout a ona chrupkala, a ráno nás přišla vzbudit o půl 8 :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: vysmátá jak lečo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to musím zapsat do kalendáře, od jejího narození je to první noc, kdy spala samaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se z toho fakt v šoku holky, po 22 měsících :grinning: :grinning: :grinning: a to má k tomu rýmku :confused:

No a co jinak? :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
Olinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super :grinning: :grinning: :grinning: gratuluace :dizzy_face: a přeji ať to Hani vydrží :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Zuzíííííí :grinning: :grinning: :grinning: nevydrží, ale i tak mě to moc potěšilo :grinning: :grinning: :grinning:

a co vy, vstáváte pořád brzo?
16. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
třeba vydrží Olinko :slight_smile: určitě ano :slight_smile:

no teď to docela jde posledních 14 dní...vstává mezi 6-7 jak kdy,někdy v 6 někdy ve třičtvrtě na 7...tyhle časy si drží :slight_smile: jako nic moc,ale oproti nedávnému 5-6 to je pohoda :grinning: :sunglasses:
16. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
No to jo :sweat_smile: a Zuzi, co vy a druhé mímčo? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Kdy bude brácha ségra? :sweat_smile:
16. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Olinko no první úvaha byla buďto se začít v létě letos snažit nebo na rok,aby mi vznikl nárok na PPM...ještě nevim jakou variantu zvolíme :slight_smile: kdyby nebyli problémy s tím,že jsem od minulýho roku bez zaměstnavatele,že nemám nárok na volbu roků,tudíž brát těch 3 800...musíme si to pořádně promyslet :slight_smile: kdyby jsme,ale nemuseli řešit tohle,asi by jsme se letos o miminko pokusili :sunglasses:
jinak ještě řešíme bydlení,chtěl by jsme se nejdřív stěhovat do většího a pak mimi...tak je to pro nás letos priorita :slight_smile:
co vy jak jste o tom popřemýšleli?

hele udělala sis ten úžasnej test na pokuty na FB?:grinning: já teda ty testy nedělám,ale tohle mi nedalo :grinning: koukni ke mě na profil,tam je a udělej si ho :grinning: u tebe mě to docela zajímá :grinning: ty taková nevinná :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
na rok do práce sem tam zapoměla připsat :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Zuzi, já taky tak, kvůli té práce, chci nějakou jinou sehnat a uvidíme...holt bude rozdíl pět let a víc no co no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

test sem si dělala včera, a neukázal se mi na profilu nevím proč, no zkusím to znova, já tam nezaškrtla pouze krádež nebo co to tam bylo s tím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.