• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
kecáš :grinning: sex v kostele proběhl jo? :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
tak to tam máš, no nkradu, marušku nekouřím, a ještě něco...jo s klukem mladším o 10 let sem nic neměla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojte do úterý,
tak už páté stoličky byste chtěli? My zatím taky nic a Jiřinko, super - už 13 zub :grinning: :wink:
já si ted relativně užívám klidu s nožkama nahoře, ale už mě z teho bolí zááááda, tak týden to vydržím a pak se uvidí, nakonec budu ještě přenášet :grinning:

Jak se jinak dneska všechny máte?
16. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
nazdárek :grinning:
cori, já nepřenášela i když jsem byla 3 dny před porodem na kontrole a tam mi řekli, že to rozhodně nebude a že prej se v pondělí domluvíme na termín vyvolání a já rodila v neděli (přesně na termín) :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Jani fakt? to já rodila taky přesně na termín, ale já si to přivolala, sem si říkala, je toho 17. zítra tak bysme mohly začít a fakt no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Cori, přenášet nebudeš, vidíš jak Pavlínka, nic nic a bááác ho :grinning:
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
a prý Eda má dva měsíce jo? to je mazec to nějak moc letí rychle ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co Tonda na něj?
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky,

cori, mě strašili od 36tt, že se otvírám a že klidový režim apod. a nakonec jsem rodila ve 42tt :D

Jinak zubů máme plno, ani nevím kolik, ale máme stoličky, ale dole nám pořád chybí dva špičáky. Zuby nám rostou na přeskáčku, ale už to vypadá, že lezou.
16. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
ahojky
dneska jen pár fotek v albíku........popis porodu dopíšu jindy.....dneska jsme se vrátili z porodnice, tak musíme nastavitě nějaký režim, abych z toho nezešedivěla :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Pavlinko, Vojta je kozelný, připadá mi víc na tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hlavně buďte zdraví a přeju hodně sil do začátku :dizzy_face:

My dneska noc fajn, samozřejmě, že nespala do rána jako včera, přicupitala ve tři ráno k nám...ale večer vopice nechce usnout po osmé jako dycky, tak chodí spát kolem půl 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno budíček v 7, přes oběd spí hodku a něco, tak mi připadá, že toho spánku má málo, no ale asi jí to stačí :grinning:
17. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Pavli, tak i tady ještě jednou moc gratuluju, si vzpomínám, jak jsme spolu kecaly a ty už máš porod za sebou, obě děti doma, je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno,

Pavlínko, vítej doma, kluci jsou kouzelní, když vidím Vojtíška, tak bych si dala hned říct si to do třetice zopáknout, ale teď to bohužel nejde, musíme pár let vydržet.

Holky, já mám takovou radost. Jsme definitivně bez pleny, předevčírem jen jedna malá nehoda při stahování kaťat u nočníku, včera bez nehody a dneska od rána chodí sama, kdy potřebuje a už pochopila, že nejen, že se do nočníku nejen čůrá, ale i kaká. Tak před týdnem to vypadalo, že budeme mít pleny do osmnácti a najednou to přišlo samo od sebe. Teď se vzpírá i když jí dávám večer plenu na spaní, že jí nechce, ale to ještě musí chvilku vydržet. V den jejích druhých narozenin chci zrušit postýlku, půjde do velké postele, dostane vedle postele nočník a uvidíme, jak to půjde. Zatím je to teda paráda s jednou plenou denně, protože po odpoledním spaní jí má suchou, tak dáváme i večer. Včera jsme teda měli jednu navíc venku, protože nevím, jak jí mám dávat venku čůrat. Asi koupím tréninkové kalhotky a budeme zkoušet čůrat i venku a když se bude dařit, tak je zrušíme úplně.
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Andy, tak velká gratulaceee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To musí být super :dizzy_face:

No a to my začínaly dlouho tomu a slečna jak kdy, ale na ni vidím, že si nechce sama svlíknout gatě, ačkoli u dědy je stáhne naprosto v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak u nás to bude na dlouho :grinning:
17. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
andy gratulejšn :slight_smile:

u Nás to je v osmý třídě ještě s plínou :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
no jo venku se oteplilo a baby nikde co :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavlinko, děkuju za mejlík a popis porodu teda krásný :dizzy_face: taky chci takový druhý porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt suprové

Suzinku, tak to my taky ještě na střední s plínou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Pavlínko super krásný popis a fotečky :dizzy_face: úúžasný porod,mám radost,že to šlo tak rychle a hladce :dizzy_face: Vojtíšek je k sežrání,je nádhernej jako maminka :dizzy_face: tak se hlavně opatrujte a odpočívej :dizzy_face: mmch taky chci takový druhý porod :sweat_smile:

Oloušku budeme si posílat fotky našich puberťáku s plínou joo :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Si piš že jo :D

Hani má rýmečku, ale jelikož je hezky, tak asi na chvilku ven půjdem, sice to oblékání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Suzinku a co Petulka umí nového? celou abecedu už dá ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a začínáte násobilku viď :grinning:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
hele Olinko jsme od začátku abecedy na Mku :sweat_smile: po něm na přeskáčku dává ještě P a T :grinning:
a s číslama jsme na tom od 0-10 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no co no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my zas budeme mít plínu do puberty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ať Haňulínkovi rýmička brzy zmizí :dizzy_face: pusinku vám prdelky :dizzy_face:

my jdem taky ven,krmit kačenky :sweat_smile: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no Hani mi říká, když nakreslím a,b,c, tak ona Dééééé :grinning: :grinning: ale dál asi nedojdem :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji Zuzanko, ona tu rýmu má, pak nemá :sweat_smile:

JO a mám teda chuť vytahovat jarní oblečení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sluníčko je tak supééér
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
ona tu rýmu má a pak nemá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: hezky napsané :sweat_smile:

šikulka je to :dizzy_face:

mě by jen zajímalo kde vidíte to sluníčko :confused: :cry: už si asi třetí člověk co zmiňuje již zmiňované sluníčko :sweat_smile: prej mám chuť vytahovat jarní oblečení :sweat_smile: ....ehm tady sluníčko nevykouklo snad čtvrt roku,prostě dobu,nekecám...je tu tma,šero,pusto,šedo den co den:sweat_smile: já bez něho pomalu dodělávám,fakt,už ho potřebuju,endorfínky žluté potřebuji už prostě bo chcípnu za chvili:sweat_smile: je to dlouhé a mám chuť si tak akorát nasadit pytel na hlavu a dělat,že nejsem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: oleee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
týjo, pavlí, krásný mimi, ale máte žloutenku, nééé??? a jak zvládáš?? frčák??

jo a my jsme už týden bez plínek :slight_smile: , plínku dáváme akorát na noc a pro jistotu ven, ale to se většinou vrátíme se suchou plínkou, jen toník ještě nepochopil, že do nočníku patří i to hovno, to udělá jen do kalhot nebo plínky :angry:
19. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavlí Vojtíšek je krásnoučkýýý :sweat_smile: jj taky se těším na podrobnosti, ale věřím, že ted toho máš plno a člověk je rád za chvilku klidu, co Jani, šak to znáš... no a nás to čeká za chvilku
Mně už to ležení teda nebaví, sem celá přeležená, všechno bolí, prcek už mě nenechá sedět ani u PC, pořád někde štourá, štouchá :sweat_smile: , tak uvidíme kdy se vyklubem my :grinning:

Pěkný pátenec, zuzii u nás sluníčko trošku zalaškovalo, že vykukne, ale ted tam spíš fučí větr a je zase hnusně, ale snííh taje a to mám radost :grinning:
19. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Suzinkuuu, u nás taky nesvítilo půl roku !!!!!!!! Až včera a dnes a už nenííííííííííííííí, příšel vítr, a slunko v čudu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: bééééééééééééééééééééé

No ona se jí ta rýma spustí třeba ráno, pak nic a pak zase víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak gratulka s nočníkováním, my zůstanem jako poslednííííí to říkám furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: LEda by chodila i ven nahatá, to by nám šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cori, neboooj, to sletí, tak třeba šij, sem dneska po dlouhé době šila a hodka utekla ani nevím jak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ze sněhu mám taky radost, že se ztrácí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad ještě v březnu nenafujá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
jak vyyy??? MY zůstaneme poslední :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si pak můžeme dát závody a předposlední a poslední místečko chceeeš? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
nazdárek

do nočníku to chce skočit po hlavě :grinning: nám pomohli ty babylegs - teda néé přímo tyhle, ale obyč. na netu za 60 Kč :grinning: a za 3 dny jsme byli jen v tepláčkách a slipech :grinning:
21. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jani, no já Hani už v roce a půli dřív dávala jen ponožky, a zatím úspěch žádný :angry: :grinning: Když má tepláčky tak se počůrá, takže u nás teda nee

Zuzi, no dobře, tak to už je mi jedno, jestli poslední, či předposlední :D
21. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
co to je baylegs a jak se to používá???Stručný návod co s tim a jak s tim na batole...díííííííik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj babulky :slight_smile:
u nás nočník vysoká ignorace, si počká až mu dám plínu :angry: :angry: :angry: :angry:
Jako už mi všichni říkají, mu dej látkový pleny, ať mu to vadí, jenže ono mu to nevadí, se počůrá, má mokrý tepláky a klidně mi tvrdí, že čůrat nechce :confounded: Ještě mi řekne "Určitě ne."

Suzzi, Janina má asi na mysli tyhle: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=141&volba=zobrazit_skupinu_zbozi
nemusíš batole svlíkat z punčocháčů a přesto má nohy v teple :sunglasses: a je to super pod kalhoty atd.
22. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Suzinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mamaja.cz/navleky-na-nozky/babylegs

tady je taky hezký popis :wink:

NO u nás dáváme vysoké ponožky, něco jako podkolenky, ale co z toho, když nahatá čůrat umí, a oblečená se počůrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já nezoufáááám, to příjde z ničeho nic si myslím :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
co to jee???To mě má jako pomoc od plín jo?? :sweat_smile: :sweat_smile: no to sem v řiti teda :sweat_smile: sem myslela,že to je nějakej zázrak přírody jak se zbavit plíny...ponožka jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
já přímo ty babylegs nemám, koupila jsem levnější (suzi máš to v IP), ale písnu to i vám sem, jsou levnější - mnohem levnější a jsou super, můžu doporučit
23. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.