• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Majatob, moc gratuluju ke krásné Beátce a těším se, že přihodíš popis porodu ;o). Tak hlavně hodně zdraví celé rodince!!!

A teď tamtadadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:

Milá Týnuško,

přeji Ti krásné 2. narozeniny!!! Buď hlavně zdravá, šťastná a stále tak usměvavá jako doposud a totéž přeju i Tvé mamince. Jste obě báječné krásné holky, které mají srdce na správném místě a to je hlavní. Věřím, že vás v životě čeká jen to dobré a že budete mít každý den naplněný štěstím a láskou. Krásně si dnešek užijte a pořádně to oslavte :wink:
5. bře 2010 v 01:39  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno, babulky :slight_smile: :wink:

Týnečko, čas strašně rychle letí, a tak Ti spolu s MAtýskem přejeme všechno nejlepší, hlavně moc, moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody, spokojené rodiče a ať sluníčko provází každý Tvůj den :wink: :slight_smile: A rodičům přeji, ať jim ta jejich krásná holčička dělá jen a jen radost :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz
Kristýnce přeji i tady vše nejlepší k narozeninám. A přidla jsem přáníčko i do alba.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3869287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
To jsem já :dizzy_face:
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Kristynko vsechno nejlepsi k narozeninam preje teta s Martinkem a Zuzankou. At mas hodne radosti malo starosti hodne smichu malo place aa maminku ktera bude vzdy usmevava a bez starosti
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jsem chtěla dát přáníčko Krystínce a někdo mě předběhl :D

Já věděla, že tu byla ještě jedna těhule s cori, Majatob, ale koukám, že už má krásnou holčičku, tak moc gratulujeme a ať jste zdraví.

Kristýnko, ještě jednou, všechno nejlepší k tvým druhým narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky, ať se máte holky Dripikovic už jen a jen dobře.
5. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,

taky jdem popřát Týnušce všechno nej nej ke krásným druhým narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka, ať se vám holky daří pořád dobře a ať jste moc moc šťastné :dizzy_face: .
5. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jo a majatob taky velká gratulace k narození krásné holčičky :wink:
5. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
5. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Majiiiiiiiiiiiiiiiii, obrovská gratulace od nás k Beátce, je nádherná ( má být po kom že jo ) a přejem jí spustu zdravíčka, lásky a radosti v životě, ať se bráška krásně stará ;)

A Kristýnce od Haničky ještě jednou gratulace k 2.narozeninkám, je to neskutečné, jako včera, když mi Verunka psala smsku, že Hanička rodííííííííí :wink:

Chtěla sem ještě napsat, že i na Cibulku často myslím :pensive:

A Suzinku, tvoje slohové cvičení mě samo dostalo, moc krásně napsané :grinning: ty umíš povzbudit a naladit aaaa vůbec... Peťulka je sluníčko a úplně ho u toho vidím :wink: :wink: :wink: Hani mě taky každým dnem dostává :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Oli, jj, taky bych ráda věděla, co Cibulka dělá, jak se má apod... také si často vzpomenu. Bohužel už si nepamatuju příjmení, takže ji už asi nevygooglím :unamused:
5. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
týýýjo je tohle možný ty fotečky a takovej rozdíl??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: jak na tom roce to byli ještě mrňátka mrňavouskatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teď už to jsou fakt človíčci dospělý :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: ale neneeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: že neeeee :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to ještě miminka :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám doma miminko ještě :sweat_smile: :sweat_smile: a vy taky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Lidušáčku Olinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: líbám Vás :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky, někdo měl na cibulku i mobil, mám dojem že dripik, hledaly jsme jí tehdá podle nějaký tý kapely, ve který hrál její manža nebo i ona, taky jsem si na ní vzpomněla, jak se asi má a co dělá
5. bře 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Jj, tehdy jsem to právě přes tu kapelu vygooglila, jen teď už nevím, jak se jmenovali... no dripík, myslím, cibulce psala, ale nějak se na to neozvalo, tak si říkám, jestli nemá třeba jiný telefon... Pořád doufám, že nám sem jednou hodí fotečku i s mimčem... :wink:
5. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky
i já si vzpomenu na cibulku. Taky doufám že se ozve s miminkem. :pensive: Ona i Ivuska se neozvala strašně dlouho co dělají .
Cjtěla jsem se jen domluvit nějak s těma přáníčkama do toho alba už se vejdou jen 3 fotky tak by to chtělo nějak zredukovat. Nevím jak na to a asi Verunka to dělala. co vy na to?
5. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
berušky já jsem Haničce psala asi před rokem,číslo už ale nemám,tenkrát mi odepsala,byla zrovna na dovolený,ale od té doby se neozvala.Tak ysem na ni myslela v souvislosti,že sem si říkala,že Krystýnka byla Naše první miminko...ale nebyla :pensive: často si na ni vzpomenu,měli jsme se rádi,byla moc fajn...život je někdy strašně krutej,ale věřim,že teď už je jim dobře,i,když hluboká rána zůstane už navždy...
5. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Suzzi, přesně ve stejné souvislosti jsem si na Cibulku a Sanďulku vzpomněla... Věřím, že už je čeká jen to dobré, moc si to zaslouží!

Evinko, já bych byla pro umazat ta loňská přání, ač jsou krásná, ale neaktuální, a dávat tam místo nich nová a za fotky, kde je srovnání po porodu a v roce, dávat fotky, kde jsou děti po porodu, v roce a teď. Tak jsem to udělala i s tou Haničky fotkou - nejdřív jsem si z albíčka stáhla tu, kde je Týnka 2x a pak jsem tam přidala tu novou, okopčila popisek a starou smazala. Co ostatní holky, jak se na to díváte? Přeci jen přáníčka každý rok by to za chvilku zahltila, ale když budeme aktualizovat srovnávací fotky každý rok, každé mimčo tam bude mít pořád jen jednu fotku ;o).
5. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Veru s tvym navrhem souhlasim, ale ma to malej hacek ty fotky bude muset delat nekdo jinej za me ja sem na tohle velkej antitalent.

Maji zapomela jsem ti pogratulovat k Beatce je to vazne moc krasne miminecko tak at jste vsichni spokojeny
5. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
holky, taky vím, že Kristýnka nebylo první dubňátko, že to byla Sandruška od Cibulky, ale je to tak strašně smutný, ještě dneska když si na to vzpomenu, tak mi vlhnou oči a jak musí být Cibulce. Taky pořád doufám, že na nás chodí koukat a jednoho krásnýho dne napíše ahoj holky, narodilo se mi miminko, je zdravé, už jsme doma z porodnice, fotky jsou v albíčku.

Veru, taky s tvým návrhem souhlasím, i když ty přáníčka jsou hezoučký. Už jsem přemýšlela, že bychom si mohli založit společné album na rajčeti nebo někde a tam si ty starší fotky schovávat na památku.
5. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
tak nám, holky, nezbývá než počkat, jestli se objeví dripik, až doslaví narozeninky, jestli ještě nemá číslo na Haničku a zkusit jí napsat ještě jednou, třeba by se ozvala, Třeba sem už ani nechodí a neví, že na ní pořád myslíme.

Veru, moc hezky jsi udělala tu trojfotku, ale jsem na tom stejně jako el, nemám ponětí, jestli bych to takhle zvládla :slight_smile: když se toho někdo ujmete, bude to asi snadnější :wink:
5. bře 2010 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Holky já taky souhlasím starý přáníčka vymazat nebo uložit do našeho meilu. A fotky bych posílala Verče jako loni. Já bych to taky nezvládla. Tedy jestli Veru bude souhlasit. :wink:
5. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Verunce mile ráda pomůžu jako loni. Fotky posílejte do e-mailu dubnátek a jedna z nás to upraví.
5. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Andy, díky :wink: . Nestíhám teď comp tak jako dřív, takže budu ráda, že se toho ujme i další dobrá duše, kdybych na to náhodou zapomněla :wink:
6. bře 2010 v 01:26  • Odpověz
Ahoj holčičky moje kouzelný...

Předně chci moc poděkovat, že jste si na Kristýnku vzpomněly. Ikdyž sem už nepřispívám, najdete mě převážně na fb, ale poctivě vás občas dočtu, jen prostě nepíšu...

Na Cibulku taky moc moc vzpomínám...bohužel telefon na ni už nemám, bylo to pro mě hrozný, že se jí stalo co se stalo a tak jsem číslo vymazala, pač vím,že bych ve slabé chvilce měla choutky jí napsat a asi tak jí tak drásat srdíčko vzpomínkami...

Verunko, děkuji moc za upravenou fotečku v albíčku a klidně tam můžete dopsat, že Týnča ve dvou letech má 13,7kg a 90cm...děkuji moc moc...

Jinak my a nočníkování super, už dokonce chodí asi 14 dnů na záchod,bohužel mi na koníka nejdou nahrát fotky tak dávám odkaz na fotky na rajče

http://hannah81.rajce.idnes.cz/Kristynka/

Povídání nám taky jde, jen co se ráno probudí tak nezavře tu pusu dokud nejde spát večer :D
Nejoblíbenější jsou říkanky a těch umí spoustu a spoustu zpaměti...

Gratuluji k narozeným druhým miminkům a myslím i na ostatní těhulky...

Tak se tady opatrujte a pa pa posíláme pusinky...
6. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojky
gratulace k Beátce
u nás teda teď děs běs s Matesem.....holky on má stavy, že se mi otevírá kudla v kapse - vzteká se, kňourá....prostě na zabití - z ničeho nic "maminka, maminka, maminka" nebo "babička, babička" nebo prostě cokoliv a "tulit, tulit, tulit" - uspávání je děsnej problém, páč ho přemluvit, aby si lehnul a aby zavřel pusu je někdy nadlidský výkon - chodí spát večer mezi 19:30-20:00 a na dnešek se vzbudil o půlnoci a do dvou jsem u něj musela být, pak mi vstává mezi 5:00-5:30 a to je na palici, páč když si k tomu přičtete, že v noci vstávám ještě k Vojtíškovi, tak jsem jak zombík, fakt a mám náladu na vraždění :pensive: :pensive: :pensive:
ale snad se to nějak upraví samo a Mates se dá dokupy....včera měl spát u babičky, odvezli jsme ho tam ráno a večer jsme si pro něj museli jet, páč prostě každou chvíli volal maminku :pensive:
7. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky,
trošku opožděně ale přec, Hani přejme také Kristýnce všechno nej k druhému ročku a Kája posílá pusénku :wink:
Koči to si šikula jak dobře fotéčku pravuješ, supr.
Pavlínko nestraššššš :sweat_smile: Matěj začíná asi hezky žárlit, co? To věřím, že je to napalici vstávat tolikrát za noc, na to se faáááákt netěším, ale to k tomu holt patří :sweat_smile: To se mi ted píše, ale za pár týdnů budu vypadat jako zombií já a ty už to budeš mít na háku :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
ahojda babulky :slight_smile:

dripi, tak hlavně, že nás aspoň čteš a jsi tu s námi, i když tajně :wink:

pavlí, no tak to věřím, že je to záhul, tak přejeme, ať se Matěj co nejdřív srovná :slight_smile: ono ho to přejde, až uvidí, že máte rádi oba stejně, žárlivka jedna malá :slight_smile:

cori a co Ty, ještě se nechystáš?nebo čekáš na první jarní den? :wink:

jo a my máme za sebou první profi stříhání :wink: mamce jezdí slečně kadeřnice domů, tak jsme se jen včera zeptali, jestli by ho nestřihla a ona, že jo, že děti stříhá ráda, ať přijedeme, no měla jsem z toho trochu strach po tom, co tady líčila suzzi, ale dopadlo to výborně. Slečna totiž žádný stříhání natvrdo vsedě na židli pod pláštěnkou,ale pěkně na klíně u maminky nebo v náruči u babičky a tím, že to bylo i doma, tak jsme to zvládli výborně, no však jukněte na fotečku :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3878259&vReferer=

babičky se nelekněte, ta má nabarvenou hlavu :wink:
8. bře 2010 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek

týjo, tady se rodilo, gratulujeme :grinning:

a co to čtu o cibulce :pensive: :cry: , já nic nevím...., já myslela, že rodila před termínem, ale že je vše ok :cry: :cry: , sice si moc holek, co sem už nechodí nepamatuju, ale cibulku si pamatuju....

pavlí, tak to ti nezávidím, toník takhle nevyvádí, bych řekla, že se přávě naopak hodně zklidnil tím miminkem a kontroluje, hlídá, teda nenechá ho přes den spinkat, páč tu furt piští, ale naštěstí ne nevyskytla žárlivost, uff, ještě, že tak

a vše nejnej k narozkám, toto letí sakryš :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Bréé ráno,

Adámkovi od Kačenky přeju k 2. narozeninkám spoustu zdravíčka, lásky a radosti v životě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlinko, neboj, to je jen období, si Mates uvědomil, že má bráchu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Držím palečky, ať se to zlepší :dizzy_face:

Tlapi, Mates je teda kocour a koukám, má teda husté ty vlásky :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Maji, četla sem tvůj porod, tak pěkný teda, takový chci takýýýý :grinning:

Cori, a co domeček, jak pokračujete?
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Adámku všechno nejlepší k 2. narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka a lásky

Pavlí u nás taky Martínek žárlil a nakonec se to přehouplo a sou ted jak jedno telo vsechny ptakoviny vymysli spolu a maji se moc moc radi
8. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.