• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Holky, Adámek slaví až zítra ;o).

Pavli, slýchám to často, ale především v tom šestinedělí je jasný, že si všichni musí zvyknout a pro staršího sourozence teď bývá důležité, aby se necítil odstrčený... určitě to všichni zvládnete ;o)
8. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
ahojte, dekuju za gratulace :slight_smile:
oslavencum preju vsechno nej :dizzy_face:
u nas zatim pohoda, Bibka je hodna akorat furt hladova :grinning: a Tobik je uplne uzasnej braska, strasne se stara a je videt, ze ju fakt miluje :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
majatob a jak v noci?? máš taky tak úžasné miminko jako já :slight_smile: ??
my teď už standartně večer usínáme v 20:45 a další krmě v 6:30 :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a co šeestinědělí??? já tentokrát naprosto v poho :sunglasses: s toníkem to byla schíza, ale to bylo asi i tím, že byl strašně zlobivý mimi, který vůbec nespí :unamused:
8. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
jani, noci jsou v pohode, Bibi koupem o pul devate, v devet nakojim a jde spat, pak se myje Tobik a o pul desate jsou oba v postylkach, pak vstavame kolem druhe na kojeni, pak v pet a z postele vsichni vylizame kolem pul devate :grinning: no a sestinedeli...co to je? :grinning: s Tobikem jsem nebyla schopna delat nic jinyho nez spat a kojit..ted musim fungovat normalne, vcera jsem pouklizela skoro celej byt, varim, pecu, peru a je mi dobre... :slight_smile:
dneska su s detma prvni den celej uplne sama, tak su zvedava jak to zvladneme, ale zatim je to dobry :slight_smile: zitra vecer prijedou tchanovci, tak musim nachystat nejaky pohosteni a douklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Nazdar agentky :sweat_smile:
teda koukám jak to zvládáte, tiše obdivuju, já už ted a to jsme pořád 2v1 nejsem schopná toho moc podělat :sweat_smile: a až se prdolka vyklube, no su zvědavá.
Tlapi, no su zvědavá, kdy prcek vykoukne, byla bych ráda, dkyby to stihl ještě jako rybička (beránků už je nás dost) ale to holt záleží na něm :grinning: , ale klidně už by i mohl, sic nemám vše dochystané, ale co už :grinning:
Olinko, ted sjme na baráčku uklízeli - ab se mohla pokládat rekuperace a pak vylévat podlahy, kolem baráku je děsný čurbes, ale ted holt nemám na to abych to uklízela, tak se to třebas rozletí po okolí :grinning: :grinning: v létě bysme se rádi stěhovali, ale uvidíme, uvidíme. Asi jsem vyzrála nad těhuhormony, bo jsme konečně vybrali obklady do koupelen, už sem se obávala, že to nikdy nevyberu :grinning: Mm už se mi směje, jak su nerozhodná, ale obávám se, že to po porodu neskončí :unamused:

Jinak dneska je prý MDŽ tak vy co to slavíte, tak vše nej :grinning:
a jak se máte po víkendu?
8. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Jéééé ale v albíčku má Adámek llonské přání k 8.3. tak protooooooo přeju dnes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, dlooooouho jsem tu nebyla, byla jsem nějaký čas bez netu. Není šance dočíst, ale určitě gratuluji k novým miminkům, tak trochu závidím, už se těším až budu zase těhu a budu mít opět malé mimi a taky gratuluji všem oslavencům.

Cori jj, dneska je MDŽ tak taky přeji vše nej vy co slavíte

Jinak opět v takvém počasí víkend byl převážně prosezený doma, vůbec se mi do toho sněhu nechtělo a malá to taky nemá ráda, nechce chodit ve sněhu a pořád si stěžuje že ji studí líčka, tak s ní ani nikam na delší trasy nechodím.
8. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Lili Adámkovi vše nej k 2.narozeninám. Ať vám dělá jen a jen radost.
9. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Vše nej Adámkovi :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Adámku, všechno nejlepší k tvým druhým narozeninám, hodně zdraví, lásky, spokojenosti a hlavně štěstí pro tebe, tvou maminku i pro tvého staršího brášku, ať se vám všem splní všechna tajná přání a máte se už jen a jen dobře, to všechno a ještě mnohem víc přeje Anežka s maminkou Andreou :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Adámku, všechno nej, hlavně hodně moc zdravíčka, štěstíčka a lásky Ti s MAtýskem přejeme :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Adámku a Kačenko, krásně svůj velký den oslavte a ať jste především zdraví a obklopeni láskou :wink:
9. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
holky děkujeme ke gratulaci :grinning:
slavili jsme v sobotu,v albumu mám fotečky,tak mrkněte.....
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=111607&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

majatob gratulujeme k holčičce :slight_smile:
všem ostatním oslavencům taky gratulujeme a těhulkám hodně síly
9. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Katy, taky se přidáváme ke gratulacím a posíláme Adámkovi hubánka :wink: a přejeme hlavně to zdravíčko
9. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kačenko, super narozeninové fotečky a ten dort - juuu :o). Použila jsem jednu z fotek pro srovnávačku:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3886051&vReferer=

Dobrou :wink:
9. bře 2010 ve 23:38  • Odpověz
týjo, já nevěřím vlastním očím, to je už 2 roky, co rodili první???? mimi a mami :astonished: , si to nějak prostě nepamatuju, a asi tím, že já rodila až skoro nakonec nebo jsem byla úplně poslední????????, no nic, za to teď jsem první s druhým :grinning: :grinning:

takže gratulace všem miminům, ať už k druhým narozeninám nebo svátkům a ..... :grinning:
10. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
:grinning: tak jsem rodila jako 3. od konce :grinning: :grinning: :grinning:

koukala jsem na ty fotky miminek při narození a v jednom roce, tak se mi hrozně líbí mimi od atreides - to je rozdíl jako blízen, hlavně ty vlásky :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jani, Adámek není první, první byla Sandruška od Cibulky :frowning2: :cry: , potom Kristýnka od Haničky Dripika, pak Adámek od Kačenky lili01, teď tuším následuje Matoušek od Ivušky. A poslední jsem byla já s Anežkou, před námi předposlední Atreides Jiřinka s Ninuškou
10. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
andy, teď už vím, že jste byly poslední :wink: a o cibulce jsem už informovaná od tlapky :pensive:
10. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
holky já budu brečet,fakt :cry: :cry: :cry: :cry:
se koukám na ty fotečky,na album našich andílků při narození a na tom roce jak je to krásný jak jsou oni krásný,je to vůbec možný? :cry: :cry: :cry: :cry: jak jsou krásný a kdybych měla mluvit o mym Péťuláčkovi jak je úplně jinej a jak je vidět,že zrovna v tu dobu byl nemocnej :cry: úplně mě to skočilo před oči jak měl zrovna zlomenou klíční kost...
jsou nádherný ty naše děti prostě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
suzi, vím, že péťa byl nějak marod, ale nevím nicvíc.... jakto, že měl zlomenou klíční kost :astonished: :confounded:
10. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Zuzanko, máš pravdu, strašně se dětičky změnily. Zrovna včera mi říkala kamarádka, kterou jsem neviděla asi měsíc, jak je Anežka jiná, že už má takovej jinej výraz, že už není miminko, ale už je to velká holka. A má pravdu, ještě na vánoce to bylo takové miminko, dneska už je to osobnost, mám pocit, že se změnila tím, jak nemá ty pleny, začala se jinak chovat, je taková klidnější a rozvážnější už to není takový plašan co jde do všeho po hlavě. Je to tím, že už uvažuje, už se s ní dá komunikovat, rozumí všemu, co se po ní chce, už je to prostě osobnost v velkým O. Strašně rychle ty dva roky utekly, vždyť je to jako včera, když se tady rodilo. Pevně doufám, že se tady budeme scházet občas i za pár let a budeme tady řešit starosti našich pubertálních dětiček. Vím, že je to za dlouho, ale uteče to jako voda. Nejvíc to vidím na Jiříkovi, mám v živé paměti když jsem s ním byla v porodnici, jak se mu nechtělo na svět. Teď je tady a za rok půjde do školy. Jo dětičky nám stárnou, jen my zůstáváme pořád mladé a krásné :slight_smile:)))))))))
10. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Suzinku, ty jo, to je už rok :cry: bobinek mališký jak blbě spadnul :cry:

No jinak, jak sem psala na FB, s tím prstíkem, tak pokud to samo nezmizne, jako že ne, tak to budou muset rozříznout na plastice :cry: :cry: :cry: :cry: holky mě je strašně zle, když na to pomyslím :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Holky, co nejsou na FB, tak Hani se asi o něco píchla, a na prostředníčku se jí udělala boulička tvrdá, má tam černou tečku a je to opozdřené kůži už..zatím to mažem, ale vypadá to, že samo to nezmizne... :confounded:

a strach mám, páč s tím bebinem v podpaží taky dělali, jako že nic, a nakonec stafylokok :pensive: :pensive: a do toho doufám,že jí zase nic nevyskočí po priorixu, tak jak sme loni měli měsíc tu zasranou vyrážku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
Janičko Péťulka si 4 dny před svýma prvníma narozeninama šláhl do prázdna-chtěl se opřít o takovej ten bobek ke gauči jak je a jak si šláhl do prázdna,tak špatně dopadl na ručičku...už to bude rok,to je strašný :cry: a že se mu něco takového stalo na roce je ještě horší,ach jo:frowning2: ale je to za námi!!!

Andrejko souhlasim s každým tvym slovem!!!Do posledního a až do konce poslední věty!!!

Olinko to je strašný :frowning2: úplně mi z toho je ouzko zaa Haničku i za Tebe :cry: si pamatuju jak jste byli s tou boličkou a teď by jste měli jít na řezání znova? :cry: je mi z toho strašně :cry: :pensive: hrozně moc držim Haničce palečky,aby se to vstřebalo a zmizelo samo nadobro bez potíží...umim si představit jak vám je a je to strašný.Moc se držte a já vám držim palečky jak nejvíc můžu,aby to bylo v pořádku a bylo co nejdřív po trápeníčku.Haňulince pusinku a pofoukáníčko na auvi :cry: :pensive:

tak dobroučkou noc všem,opatrujte se a mějte se hezky a hlavně ať jste zdraví všichni!!!
10. bře 2010 ve 23:32  • Odpověz
:frowning2:
tak už proboha žádné úrazy a nemoci
chjo, oli :frowning2: chjo, suzi

by člověk raději, kdyby to mohl vzít za mimi na sebe :unamused:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
to, že čůráme na nočník už víte, ale už 3 dny na nočník i kadíme :sunglasses: huráááááááááááááááá :grinning: je to pašák, ale má to podmínku, musím mu dát 2 gumový medvítky - sám si řekne, že chce dva médi a to už vím, že bude houňajs :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
ještě důda a noční plínky a hurááá - no ještě, kdyby začal spinkat, tak hurááááááááááá :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
ahojte :slight_smile: mam tu tchyni na hlidani, tak nemuzu vysedavat na konovi :grinning:
koukala jsem na album, strasne ty deti rostou...:dizzy_face:
me ted prijde Tobik strasne velkej a dospelej, jak jsem se vratila z porodnice, tak uz to najednou neni miminko, az je mi z toho smutno :sweat_smile:
ale delame velky pokroky, zacina konecne opakovat slovicka, tak se nam ted hrozne rozsirila slovni zasoba :dizzy_face: no a jinak takovy drobnosti, nove se snazi se malovat rovny cary a kolecka :grinning:
12. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojda berušky, jsme tu s Máťou jen na skok :slight_smile:

jdeme popřát Matouškovi všechno nejlepší k jeho narozeninkám a hlavně hrozně moc zdravíčka a pohodové rodiče :slight_smile: :wink:
13. bře 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Všem oslavenečkům, kteří už dosáhli 2let přejeme moc a moc štěstíčka a zdravíčka.
Holky já nějak nezvládám. Mates je fakt na pěst. Ale nevypadá to, že by žárlil, páč to s Vojtíkem nemá nic společného. Toho hladí, pusinkuje, pomáhá mi s ním, prostě pohoda. Ale teď je na denním pořádku tohle vztekání.
Dneska ráno, že pojedeme nakoupit do Globusu. Oblíkání pohoda. Jen jsme vyšli na chodbu, tak řev, že "doma, doma, doma" a to trvalo celou cestu autem do Globusu a celý nákup v DMku (to byl s tatínkem a Vojtou v autě na parkovišti) a celý nákup v Globusu. Jakmile jsme byli za pokladnou, tak řev, že "nakoupit, nakoupit, nakoupit" nebo "do Globusu" a to trvalo celou cestu domů a doma pak ještě skoro hodinu. No prostě s menšíma přestávkama 2hodiny takovýhohle řádění. Nic na něj neplatí. Prostě si pořád dokola mele to své. Snažila jsem se o všechno - upoutat ho na něco jiného, přemlouvat, uplácet, nevšímat si ho a přiznám se, že jsem mu i dala na zadek (ale přes plínku stejně nic moc necítil). Tak poraďte, co mám dělat dál, páč já už to nezvládám. Prostě chce naschvál pravý opak toho, co my. :frowning2: :frowning2:

http://picasaweb.google.com/Pavlinka3/Videa#5448098536554166674
13. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tak já taky přeji Matoušátku hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky, ať dělá mamince a tátovi jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velkého hubánka od Hani posíláme :-*

Pavlinko, no my to tak nějak máme taky doma a sama si nevím rady... :frowning2: Je to super období, hodně se toho teď učí, ale jinak na zabití :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: obrazně řečeno samozřejmě :grinning:

My teda jen zvýšíme hlas, tak brečí :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: hysterák, na zem a mazec...včera mi to udělala venku, jak sme se loučili s Miruš, a ona Kuba Kuba Kuba a za ním do garáže...a já ne Hani jdem domů za tátou, tak sem jí nesla kousek, kopala škrábala, pak jí položím, že půjdem za ruku, a jeb sebou do sněhu, z toho ale byla v šoku, páč studené že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak mama mama a šly sme za ruku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
u nás plácnutí po zadku jako nereaguje vůbec, asi tou plínkou to je, nebolí či co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže jako fakt nevím, jak na ni , si připadám jak totální debil :unamused:
13. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.