• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Pavlínko, aniž si to uvědomuješ, tak to má něco společného s Vojtíškem. Zažila jsem to s Jiříkem, když se narodila Anežka. Na ní byl milej a všechno, ale nám dělal naschvály, vynucoval si zlobením pozornost. Vím, že je to náročný, ale musíš vydržet a snaž se mu co nejvíc věnovat. Občas dej Vojtíška tatínkovi, ať jdou sami ven kočárkovat a ty s Matějíčkem, ať máte chvilku jen sami na sebe. Musíš mu dát najevo, že není na druhé koleji. Chce tě někdy jen pro sebe a upozorňuje na to vztekáním a zlobením.
13. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jani a super, že Toník už i kajdí :grinning: :grinning:

Maji, no my zatím zkoušíme jen čmáranice, co nakreslí maminka, Hanička zamaluje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jo vydržet vydržet, ale kdo to má Andy vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jako ne, Hani je zlatá, venku na prochajdy pěkně za ručičku, pohoda, hodně ujde sama... spíš máme asi obě depku i z toho počasí, se nedá jít ven, pak člověk doma sedí celé dny, no na palici :frowning2:
13. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Matouškovi přejem všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a spokojenou maminku.

Palí, ještě mě napadlo po vzhlédnutí toho videa. Zkoušela sis ho nevšímat, když začne tenhle koncert? Malá když takhle začne vyvádět a stojí třeba u dveří, že chce ven, tak jdu pryč. Ono se tam vyvzteká, když vidí, že si jí nikdo nevšímá, tak sama přijde s úsměvem na papulce.
no a když už si tak sama píšu, tak mě ten sníh se*e. Jako fakt :grinning: Kdyby to bylo aspon na sáně, ale takový sajrajt velebnosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Olí, já to mám doma 2x . Jiřík má ty svoje výlevy ještě dneska a k tomu se přidá vztekající batole a je to na vycucnutí litra rumu na ex :D
13. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
No tak to máme, nikdo si ji nevšímá, tak je vysmátá za chvilku...ale jak mám Andy vědět, jak jí dobře vychovat, co na ni platí? :confused: :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Andyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Pavli, to jsi natáčela našeho Danečka? :sweat_smile: :sweat_smile:
Ne, dělám si legraci, ale znám to taky, ne teda moc často, ale taky si něco vzpomene a nepomáhá nic, přesně jak píšeš, odvézt pozornost, upoutat na něco jinýho, uplácet, nevšímat si ho, prostě nic. Myslim, že u těch našich dětiček začíná pomalu období vzdoru a my to prostě musíme akorát nějak přežít :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Olí toť otázka, jak dobře vychovat dítě? Na to asi příručka neexistuje. Děti jsou zrcadlem rodičů, takže jak se chováme my, tak se chovají oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já se teda nevztekám a neflákám sebou do sněhu, ale asi jsem to jako dítě taky dělala :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
já mam pak 100 chutí řvát s ním :angry: :unamused:
13. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jani, u nás začalo období vzdoru už při porodu snad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
janulko, teď si na to kápla, období vzdoru je tu :confused: , to přežijem a přijde pubertá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, to já zas ne mě se chce smát, když sebou plácne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no to je mi jasné, že okoukává od nás chování, toš ale my se nehádáme, nekřičíme, furt se smějem...a stejně...

No patří to k tomu, holt přejde a bude líp ( nebo hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??? )
13. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
andrej, do puberty už ho asi zabiju :grinning: :grinning: :grinning:

Olii, vždyť je to takovej andíleček!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale já vím, na fotkách a chvilku co se vidíme, to jsou zlatíčka všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Hele, nevím, co si tady stěžujete, já mám doma vzdorující batole a předškoláka s dětskou pubertou (ta fakt existuje), takže občas je to fakt na tu flašku rumu :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Oli, tak Daneček sebou (zatím) neplácá o zem, ale třeba nás to taky čeká :confounded:
13. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
janulko, toho tvého andílka blonďatého? Ten určitě neví, co je to zlobení :wink:
13. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jani, je zlatíčko i doma, ale prostě někdy je i na zabití, tak jak každé dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
však já sem tež někdy na zabití :grinning: :grinning: třeba ted tři dny před MS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andrej, jak se projevuje dětská puberta? ta přijde hned po období vzdoru, což? Se picnu :grinning: :grinning:
Olí, máš naprostou pravdu, jsou to naši andílci, ale občas by je člověk radši neviděl :fearful:
13. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Andy nestěžuju, jen že v tom Pavlinka není sama, když už sem jí nepomohla radou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani mě to Hani včera udělala poprvé venku, že chtěla za tím Kubou, jinak to nedělá, doma ale dělá rybu na suchu furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oli :grinning: :grinning: :grinning: to já jsem týden před, pak při MS a pak čtrnáct dní po :grinning: :grinning: no a pak se ještě divim po kom to dítě je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nic idu, za chvíli bude držka vyspaná a budem zabíjet nudu doma, když je venku tak úúúúúúúžasně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A super téma, zaplnily sme aspon stránku po dlouhé době :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
andrej, ale jo, je to miláček, já bych ho za nic nevyměnila.. a je fakt, že je hodnej, tak co já tu vlastně řešim? :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
no díky :pensive: ale co mám dělat, když máme jít do krámu a on že "doma doma doma" a vztek.....jak si ho nevšímat a dostat se do toho krámu (nebo k doktorovi s Vojtou) to ho mám táhnout na provázku za sebou po zemi??? a jak u toho řídit kočár a obstarávat takovýho vzteklouna??? to je na palici :frowning2:

jinak teda nevšímání neplatí, bohužel :pensive: ale trochu pomáhá (a teď mě asi ukamenujete), když ho tatínek "zavřel" do pokojíčku a že až se uklidní, tak ať přijde....no za chvíli se utišil a otevřel si dveře a přišel, ale jen co došel ke mě, tak "maminko, maminko, nakoupit" a zase znova :frowning2:
13. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Janííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a nejlepší mít ovulku při MS :grinning: :grinning: :grinning: nadržená jak koště :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jak se projevuje dětská puberta? odmlouvání - Jiříku, pojď půjdeme spolu uklidit hračky, odpověď: nejdu, nemám čas, jo a co tak důležitýho děláš? Nic, koukám na tebe, jak ti to uklízení jde. Ukliď si po sobě ten talíř, odpověď: a to jako proč?, podívej Anežka si ho taky odnesla a je mladší, odpověď: když jí to baví :D A ty výjevy co tahá ze školky, no hrůůůůůůůza. Občas musím jít do vedlejší místnosti, abych se nezačala smát, protože to by nebylo moc výchovný.
Pavlinko, proč kamenovat, já to taky tak dělám, nevidím na tom nic špatného :wink: ale je fakt, že hani příjde a už "nezlobí"
13. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Andy to je drsnéééééééééééé ale chlamu se tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je mi jasné, že udržet se musí být velká Oscarovina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.