• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
chojky,
olinko jj ten jakoby půdní prostor budou galerie zcela obyvatelné, ze dvou pokojů budou schůdky nahoru a vlastně to budou mít děti jakoby třeba na spaní, nebo na hraní, uvidíme co vymyslíme. Snad tam nebudou moc lumpačit, ale zatím budou spát v pokojji bez schodů, se zatím bojím a já si v jednom udělám tvořivou místnůstku, než mě s tama Kája vyšupne, že chce svůj pokojíček :grinning:
očkování taky máme jen povinné a přemýšlím, jestli malému toho pneumokoka dát - je ted zadara, ale i tak nevím :sweat_smile: :confused:
15. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
cori zadara je jen do 5měsíců věku
my jsme ho dali ještě když se platil, ale dneska bych váhala jestli nedát raději Rotarix
16. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
my ho měli i pro toníka zadara :sunglasses:
jóóóó, kdo umí ten umí :grinning:
16. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahojky
tak dneska menší scéna než se došlo do jesliček, ale v jesličkách prej jen půl hodiny a pak si začal hrát, jakoby se nic nedělo - ale řeknu vám, že jsem měla výčitky svědomí, že ho tam dávám a on nechce a řve "mami, mami" :frowning2: a to ještě při snídani mi říkal, jak si tam bude hrát s Adámkem a Jeníčkem....je to trubka moje malá....a pak se zabejčí a prostě nepujdu a nepujdu :angry:

očkování na pneumo budu zvažovat - domluvím se s doktorem, kdy by to bylo nejvhodnější.....ale zatím to vypadá, že spíš ne.....Mates to nemá a jediný co má navíc je ta druhá žloutenka (a tu jsme dali kvůli té dovolené v Řecku jenom) - no ještě to budeme zvažovat no - peníze tady v tom u nás nehrajou velkou roli...ať už je to zadara nebo není (ne že by peněz bylo dost, ale prostě myslím to tak, že v rámci toho očkování se podle peněz řídíme až na posledním míste....aby to některá z vás špatně nepochopila) :wink:
17. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
jo a Vojtík má 3,65kg a 53cm...jsme včera byli u sestřičky vážit a měřit jen tak pro zajímavost, páč Vojtík není takovej žravec jako byl Mates a není tak oplácanej (zatím teda :sweat_smile: )
17. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj babky v novém :wink: super, že se dá nastavit spoustav věcí jinak , album sem si skryla jen pro vás :dizzy_face:

Pavlinko, s tím očko to chápu, my to taky tak máme :wink:

A Lucince od Evičky ještě jednou krásné narozeninky :wink: :wink: :wink: :wink:

My jsme dnes pozváni do Karviné k Janičce na Ondráškovy narozky, tak pak i dohodím foto Ondráška ve dvou letech :dizzy_face:

Jinak já sem po tetanovce, ste měly vidět moje nadšení ze zjištění, že se to už nepíchá do zadku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale do paže, super, vůbec to nebolelo, za to dnes ta paže bolí jako sviňa :pensive: asi budu řídit jen pravou rukou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj, jejda koukám, že kobyla v novém hávu :slight_smile:)
No alespoň už tu člověk nebude jak ve výloze:slight_smile:) :grinning:
20. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Oli i tady ti děkuji.
20. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Holky,

tak sem přidala s dovolením Janičky a Evičky fotky Ondráška a Lucinky :dizzy_face: a smázla ty přáníčka k 1. ročku,když už nejsou aktuální ...akorát sem teda smázla i tu úvodní, kde bylo napsáno, že Týnuška od Haničky byla první dubnátko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: upss :rolling_eyes:
20. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Oli pěkně jsi to udělala jen ty míry prosím. 12,3 kg a 86cm díky :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
ahojda babulky :slight_smile:

teda já ny ty změny nejsem, mně se tenhle formát moc nelíbí,ale jde o zvyk no :slight_smile: já bych dala víc barviček :slight_smile:

Lucince všechno nej a hlavně hodně moc zdravíčka přejeme a Mates přidává pusinu :slight_smile:

holky, v pátek jsem byla na ochutnávce vín z Rakvic, byla to výbroná akce a super jsme si ji s holkama užily, jen teda včerejšek byl krušný, takovou kocovinu jsem měla naposledy no....... no než jsem otěhotněla :wink:
21. bře 2010 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
jé a ještě jsme zapomněli popřát Odráškovi, takže i jemu ¨hlavně zdravíčko, štěstíčko a pohodičku :wink:
21. bře 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Holky čau,

Co Cori, ještě nic? Janíííí ozvi seeeeee, komu budeš psát smsku, že rodíííš? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tlapi, ty jo, já mám opici i z jednoho piva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojte,
zrovna kukám co nového a dodatečně a předběžně přeji všem všechno nej k narozeninám.

Olinko zatím niiiic, už su fakt napnutá jak špagát a začínám mít snad aj větší strach než při prvním porodu. A jak sme si mysleli, že to bude rybička, tož houby, zase beránek :grinning: to bude rodinka, Asi malého dostanu jako dárek k narozeninám - teda doufám, že dýl mě přenášet nenechají :grinning: :grinning: :grinning:
Vidíš, číslo mám na holky, co sem moc nechodí, kdyžtak mi Oli písni do IP číslo a dám ti vědět až bude kulíšek na světě - už aby to bylooooo :grinning:
21. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
jinak já mám opici jen si k tomu pivu čuchnu :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Janííí a kdy máš narozky ? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

No beraní stádo doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, sice ti věřím, že si napnutá jak péro z gauče, ale bude to super, uvidíš, cítím to v kostech :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
no já už taky na svém těle cítím kde co, aj to o čem sem ani nevěděla, že to mám :grinning: :grinning:
jinak já su 27.3 :sweat_smile: , holt si tatínek s náma beránkama užije :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jééé ty jo Jani, jako Peťulka od Zuzanky :dizzy_face: to je hezké
21. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahoj kočky...teda já čučím,co je to tu za změny??? :grinning:
oslavencům všechno nejjjjj :dizzy_face:
21. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
jo přidávám míry Adámka 96cm a 15,5kg!!!!!!!!!!!!!!! to je otesánek,to je fakt hrozné...a to když se narodil,tak měl 2500g !!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Kačenko to není otesánek, je dlouhej a je to Kluk. :grinning:
21. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
jojo Evíííí,ale má furt hlad....když je u našich,tak taťka taky říkal,že celý den jenom chodí mňam,mňam a chce jíst :grinning: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
ahojda holky,tak jsme nechali na týden Matěje u druhý babičky a dědy, aby si ho užili a já celou cestu domů brečela, jak se mi už stýskalo a teď k tomu nemám taky daleko, asi jsem nějaká divná nebo to máte stejně? :unamused: no ale naordinovala jsem si jarní úklid, v úterý a středu jdu zase do školy, tak to snad hodně rychle uteče :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi :cry: :cry: :cry: tak ten pocit bohužel neznám, my nemáme kam dát Hani ani na celý den, ale třebas když jí necháme u tchánů hoďku a jedem nakupovat, tak je to "divný" pocit :frowning2: :frowning2: jak bez duše no :pensive:

Kačenko, no to teda, to je asi nejtěžší ze všech dubňátek :sweat_smile: :sweat_smile: ale je dobře, že mu chutná :wink:
21. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Mony takový pocit jsem mívala u Lukyho ale ted jsem ráda když jsi ho někdo vezme na víkend. Neboj zvykneš si. a ono to uteče. Myslím že Hanina by ti mohl avyprávět když má Kikču v Praze tak často. :frowning2:
21. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
no je to fakt divnej pocit, ještěže mě ta holčina, co se s ní střídám ve škole zavalila prací, takže teď píšu 29 dětem slovní hodnocení a nemám čas moc vzpomínat,ale teď jsem šla kolem zrcadla a až jsem se lekla, jaký mám pytle pod očima od brečení, ale tak co, nemůžu bejt pořád jak modelka, co? :sunglasses:

Kačko, no teda Adámek je fakt kus chlapa :wink:
21. bře 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, jinak na FB sem založila skupinu ohledně srazíků, a ty a Cori, Maja a Janina tam nejste... pokud byste měly tipy na to,kam zajet, dejte tip sem :wink:

Zatím je návrh sejít se v Praze, nebo někde ve středu republiky, někkde kolem Hlinska... na víkend :wink:
22. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
jééééééééééééé
tak teda holky, všechny srazy hlaste i nám :slight_smile: já bych do prahy nebo kamkoliv bez problémů dorazila :slight_smile: a já na FB určitě nedorazím, už je co říct, že se pohybuju tady :grinning:

na celý víkend nevím, protože vyjet s těma dvou kusama sama :sweat_smile: :rolling_eyes: to by byl mazec :grinning:
22. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
jo a ten nový vzhled mi moc teda nevyhovuje :unamused:
je to na mě takový nepřehledný
22. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Praha je pro me trochu z ruky, ale nekde kolem toho stredu by to slo, ale spis jen treba na den :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.