• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahojda holky, kolem Hlinska by to bylo fajn, to je od nás kousek :slight_smile: záleží na tom, jaký máte požadavky na ubytování a stravování. Je fakt, že já vím spíš o skautských základnách, kde je teda ubytování za pír kaček,ale vybavení tomu odpovídá a vaříme si sami.

tak a stýskání zaháním prací, už mám vypráno, vytřenou společnou chodbu, nakoupeno, umytou polovinu oken,teď si dávám chvíli pauzu a jdu do další půlky, pak vyprat záclony, vyluxovat a šup do školy připravit si věci na zítra :slight_smile:

babička už podala hlášení, že Matýsek spinkal celou noc, nezlobí a jdou si hrát, tak jsem ráda, že je víc v pohodě než já, nějak se mi asi nesrovnaly od porodu ty těhotenský hormony :slight_smile: :wink:
22. bře 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Kačenko neboj, nebudete nejtěžší, myslím, že vás hravě trumfneme, zatím nevážím, až na narozky, ale tutově máme víc než 15kg

Holky z FB, dneska jsem dávala odkaz na pěkný vilky blízko Prahy na Křivoklátsku za rozumný penízky, tak kukněte.
23. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
23. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
koocky dobre rano, nakukuju pravidelne, ale nepisu :slight_smile:
Tak co ta Cori, uz je mrnous na svete? Chuderko, uz at to je a hlavne rychle a bez komplikaci :sunglasses:

Tak jsem si myslela, z toho prvniho roku mrnouska, ze Dada bude vzdycky nejvetsi a nejtucnouctejsi, ale koukam, ze uz ho nekteri trumfli. My zatim 13kg a vysku nevim, urcite pres 90cm. Tak citim trochu zadostiucineni, pze mi doktorka tvrdila, at ho tak casto nekojim, ze bude tlustej. :sunglasses:

Na sraz se tesim, snad mi to vyjde.

Tlapi: ja jsem na tom uplne stejne, taky kdyz mam nahodou Dadu s babi (jedna daleko, druha bez moji pritomnosti nehlida), tak porad checkuju, jestli jsou ok. Noc jsme bez sebe ale jeste nebyli, max. jsem jednou prisla kolem pulnoci. :sweat_smile:

Preji vsem krasny den.
24. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Dobrý den,teda krásné poledne,děkuji všem na FC za milá přánička,úplně mě to dojalo.Kolik lidí na nás myslí:slight_smile:,děkuji i za Kubíčka...

Ty jo Cori už má taky termín ...tak držíme palečky.

Já se srazíkem nevím,čeká nás stěhování na bráček,tábor,ale pokud by souhlasil mm tak bychom jeli...jen termín a kde ,zkusím jej přemluvit. :wink:
24. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
tak kdo si vezme na triko určení termínu a místa????

já se pokusím přizpůsobit, ale bylo by dobrý, kdybychom nejprv daly dokupy, kdo odkud jsme a tomu přizpůsobily i místo srazu, ať do nemáme většina přes půl republiky :wink:

tak já začnu :grinning:

janina: náchodsko
xsuzzi: taky tak :slight_smile: - tě můžu naložit k sobě do autííí a můžem jen jedním :grinning:

tak se milé baby připište a kopírujte, ať máme komplet seznam
doufám,ž e nejsem moc aktivní :grinning:
24. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
ale jak tak koukám do pasů :grinning: , tak jsme všechny téměř od hranic, ale každá na jiný straně republiky :grinning:
24. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
anina: náchodsko
xsuzzi: taky tak
majatob: ostrava

zapomnela jsem zkopirovat J, promin jani :grinning: :grinning:
prominuto :grinning:
24. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

Kubíčkovi všechno nej a hlavně hodně moc zdravíčka přejeme :slight_smile:

už jen dvakrát se vyspím a už pojedu za Matýskem, hurá , hurá :slight_smile: na rodiče si pacholíček prý vzpomene jen ráno, no to asi, že mu vaříme kakao, ale jinak je těžce v pohodě :slight_smile: včera jsme mu koupili velkou postel,ale asi mu jí Michal zabaví, prý se mu na ní spí moc dobře :slight_smile: :wink:

tlap.ka:chrudimsko
24. bře 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
tlap.ka:chrudimsko
andy80: písecko
24. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
holky, já tady hodím tu mapku, co máme na FB at to vidíte taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Tak to máte v mém albíčku :slight_smile: podle mě teda někde kolem toho Hlinska,nebo praha nebo uděláme moravský sraz a český sraz :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
ahojky, jdu na čumendu co ta Cori naše, ale nikdo nic neví co?
24. bře 2010 ve 23:45  • Odpověz
cori??? jak na tom je??? já netuším..

a sraz by byl nejlepší hromadný, ať se poznáme, kdo se ještě neznáme :grinning:
a hlinsko klíďo beru :grinning:
25. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ali a kde najdu to albíčko :sweat_smile: :rolling_eyes: :fearful:
já jsem PC antitalent :sweat_smile: :confused:
25. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
holkýýýýýý sem si teď vzpoměla,že jsme ještě tady,že joo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

heleee já nejsem žádnej Náchoďák jakooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dvoračka jsem,jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: neznamneá,že,když mám náchod za kopcem,že su Náchoďák :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Jani :sweat_smile: nabídku beruuuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pojedeme jedním autíčkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

a jen tak mimochodem:grinning: jako protože jste převaha moraváků,tak má bejt sraz na Moravě joo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: si děláte prdel né? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vám dám Hlinsko :sweat_smile: to je někde tam u Vás u Egypta né :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele a co ta Cori???Už se vyvrhni prosím tě zlato :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
jo tááák ještě tu čtu,tak ono by se to rádo dělilo na Čech y a Moravu se srazem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si zas děláte prdel né??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak co to bude jako za sraz??? :sweat_smile: tak neuděláme nakonec srazy podle kraje??? :sweat_smile: já,že by jsme se sešli v hojném počtu s Helenkou a Janičkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zapomeňteeee jako na nějaký dělení Morava a Čechy...to jsou moooresy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
xsuzzi, já taky nejsem náchoďačka, píšu náchodsko :grinning: , i když u tebe spíš trutnovsko, že :grinning: , ale to je detail :grinning:
fajn a pošlu ti místenku :grinning:
25. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
neser mi Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já to nechci dělit a Hlinsko máš kousek tak neser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já to mám všude 300 kiláků jo :cry: :cry: :cry: :cry:

Píšu, že možná dorazím jen na moravský srazík, o něm sme s holkama už mluvily :angry: a pokud bude v mých silách a finančních možnostech, dorazím i na ten někde dalekýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kapišto senora? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky jestli budu mít auto k dispozici atd atd atd atdddddddddddd

A vůůůbec, sem myslela, pokud budou peníze, tak bych ty výlety spojila i na výlet do Dvora, ale jelikož si na mě karedááááá, tak nejdu nikam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: béééééééééééééééééé

Jani, klikni na moje fotoblogy a tam najdeš tu mapku :dizzy_face:
25. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
ali, načkám jak vzteklá fotoblogy, ale píše mi to, že jako prázdný......
25. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
ali néééééééééé, ale oli :grinning:
25. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Jani to je nějaké divné ne? :O mě se zobrazí, já si ho dala skrytý, s tím, že ho uvidí registrovaní uživatelé...což ty jsi snad nééé :grinning: tak kde je chyba? :O
25. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
jaká já sem na Tebe škaredááá prosím Tě??????? :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :cry: :pensive: bééééééééééééééééééééééééééééééé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: béééééééééééééééééééééééé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já sem na tebe hodnáá nejhodnějšííí,zamilovaná :sweat_smile: to víš,tak ti musim občas ztropit manželskou scénku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

jo táák vy máte ještě nějakej sraz Moraváku???No to nevim,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já nečetla vše :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: tak sem to hodila do jednoho :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak heloooooooouuuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak já taky nevim jestli dorazim,to nebudu vědět do poslední chvíle podle autíčka jestli ho budu mít :slight_smile:

Ps.Zuzanka na Olinku čeká kdykoliv tam v horách :sweat_smile: :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
teď už tvoje album vidím, ale vedle pasu - jak je Fotoblog - tak tam máš napsáno (prázdný)

a já jsem pro Poličku - miluju Poličku, jedzím tam 2x ročně a hrozně ráda - tak kdo je pro Poličku??
autor
Olinko žáááááááába tvoje nééé?!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
autor
Jani trutnovsko samozřejmě :grinning::grinning::grinning:
25. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
suzi, já tě fakt naberu k sobě do autíčka, to není problém, a neboj - autí mám obrovský - mám mamuta, tak i z hlediska bezpečnosti by neměl být problém :wink: a mimi nechám doma a vezmu jen toníka, tak se tam s peťulou vejdete :wink:
25. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.