• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
Jani dík jsi hodňoučká :dizzy_face: ale já klidně když autíčko bude pojedu našim,přeci nendcháš miminko doma,musejí jet oba :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
nenenenene, mimi zůstane doma, bude to jednodšší a budu moct víc pokecat, takhle "honit" 2 děti, bych z toho nic neměla :wink:
takže, tak jako tak, mimi zůstává doma :grinning:
jo a ty opovrhuješ televizí ve vozidle, jio!!!??? :grinning: mám i vyhřejvaný sedačky, ale to asi v létě nevyužijeme, což.. :sweat_smile: :grinning: , tak už tě můžu maximálně nalákat na lůžkovou úpravu :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tož luxuus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nastěhujeme se tam? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky.......
nesu novinu......
KUK,dnes 11.45hod se nám vyklubal kluk.Ondřej 3.45 a 50cm.Jsme šťastní a v pořádku....Jana

Janička mě to psala včera,ale nebyla jsem v dosahu pc a myslela si,že určitě to psala ještě někomu jinému a budete to tu vědět......
25. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
jéééé Kačenko, děkujeme gratulace velikááááá je to kluk jako buk teda, úplnej model, přejeme hlavně zdravíčko a těším se na fotéčku
25. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Takže Ondrášek se narodil 24.3.2010 v 11.45hod..... 3.45 a 50cm

jsem to shrnula..... :grinning:
Tak Ondráškovi i Janičce a vlastně celé rodince hodně zdravíčka a spokojenosti!!!!!!!
25. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
jééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc gratuluju k Ondráškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně kupu zdravíčka přejeme pro Vás oba Jani!!!!Pusinek milion juchuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ooobrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
gratulace k Ondraskovi! :dizzy_face:
akorat mi reknete...janicka je cori nebo kdo? :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
maji, jj Janička je cori
25. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
jé, tak jen tak v rychlosti nakukuju a my tu máme další miminko :slight_smile: super :slight_smile:

tak Ondrášku, do života přejeme hlavně hodně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a vůbec všechno, co si jen můžeš přát, i když teď to je hlavně mlíčko a maminka :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
holky já jsem trubka,že jsem to nenapsala dřív :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tady si holky psaly,tak jsem si říkala,že určitě nejsem sama :pensive: :pensive:
no nic co už....hlavně,že už to teda víte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
A už nám tady nezbyla žádná těhulka že ne?
25. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
jeee, tak to jdu jeste napsat na breznatka, tam o ni taky nic nevime :grinning:
25. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Cori obrovská gratulace tobě i Ondráškovi. A ať roste jako z vody. :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Cori moooooooooooooc gratulujiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krááááááásaaaa, jsem rozněžněná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
Janičkooooooooooooo mega gratulace k Ondráškovi, ať je to vysmátý zdravý klučina, který vám bude dělat jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A máme už druhé "dubňátko" narozené 24.3. jůůůůůůů....tak kdo za rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak Janička měla číslo na mě, ale nepisla, ale to neva, hlavně, že to víme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo mimisko je na světěěěěě

Tak schválně, kdo bude další těhulka, Jiřinka, Anke, já? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Jo a Jani, jaký to máte autí, že je tam i lůžková úpravaa??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Oloušku a jak to máš s těma očkama a miminko?
No my tento měsíc raději nic, páč to bych rodila na Vánoce a to e-e :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
oli, nebo ja? :grinning:
26. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Jiřinko ne na Vánoce jo, nevymýšlej:grinning: :grinning:
No my chcem ledňátko jako my dva s MM, ale příštíroční asi ještě neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a oči uvidíme, jak příští rok na ko... :rolling_eyes: :pensive:

Maji, že by :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

JO Tlapkááááá, na tu sem zapoměla...holky, každopádně, kdo chcete mít mimísko, moc vám to přeju, ať to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Se Jiři bojíš, že by ti doma snědli cukroví a salát a tááááák viď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
oli, ja chci, ale mam smulu, mm se zatim jen tak ukecat na treti nenecha :grinning:
26. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Ty jo to je super, tři děti konečná, nebo čtyři? :dizzy_face:

Maji a teď mě napadlo, že kdyby byl srazík v Ově třeba v Zoo, dorazíš?
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Cori vsechno nej nej k Ondráškovi. Ať vám přináší jen samou radost, a úsměvy :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
oli, konecna je ctyri, pet...ale pochybuju, ze se k takovymu cislu dopracujem :grinning:
jasne, ze bych dorazila, stejnak mam doma prd co delat :grinning: :grinning: :grinning: a bude nejakej takovej? :grinning:
26. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Maji, určitě, asi v tom květnu, až všechny doslavíme narozky :wink: spíš asi přes týden

Prý doma prd co delat :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
super, pisu si.. :grinning:
no ja se doma fakt docela nudim, nemuzu si pomoct...vcera jsem se pustila do velkyho jarniho uklidu, tak to dnes musim dodelat, ale jinak...musim se prihlasit do knihovny a zacla jsem hackovat :grinning: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
NO ty jo, tak já se můžu akorát stydět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jedno dítko a připadám si, kolik nemám práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ALe je fakt, že mít baráček, tak uvažuju i o třech dětech :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
kdyz ti dva moji si vystaci sami, Tobik je celej den zasitej v rozku s knizkama a Bibi furt spinka :grinning: a ja roupama nevim co by :grinning:
26. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jéé tak to je super Maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatíčka :wink: a co Tobi, spinká pořád s váma?
26. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.