• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
oli, ted mame v posteli Beu, jak jsem byla v porodnici, Tobik se odstehoval sam do svoji postylky a krasne tam v noci spinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale odpoledne kdyz vidi, ze mam v posteli Bibi, tak chce taky...a ona mi v postylce rve :sweat_smile:
26. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Ty jo, tak super, že tak sám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si říkala, že u druhého mimča, bude Hani pořád spinkat s náma a mimčo za každou cenu v postýlce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No tak to sem zvědavá, jak to dopadne...sice Hani spinká sama v posteli, ale stejně 6x do týdne se za náma uprostřed noci stěhuje a já jaksi nemám sílu a ani kolikkrát nevím, kdy příjde, jí dát zpět do její postele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
oli, presne tak to delal aj tobik :grinning: a pak stacilo par dni, kdy jsem v te posteli nebyla ja a najednou je klid :grinning: a taky jsem si rikala, ze tentokrat bude mimi v postylce a basta...no uz v porodnici spala se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no co děti jsou jen jednou malinké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nic loučím se, pojedem do Ikey kuknout
hezký den holky
26. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
tak peknej den preju, pa pa :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj koukam ze nic nevim, padz sem nechodim :slight_smile:
majatob gratulace obrovske k Beatce!!!! a dyk miminka patri k maminkam do postele, co je na tom :o)))) Erin furt spi s nama, odpoledne ji davam do pokojicku, aby si jakoze zvykala, ale vecer, kdyz ji nesu spat, automaticky ukazuje na nasi loznici a krici tam tam! a mame to....
26. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
vikvik, dekuju :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
tak co se to tady děje??? :grinning: :grinning: :grinning:

Dobré ránko gáby moje :grinning: :grinning: :grinning: víte né co je to gába doufám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
ehm...ja to nevim :sweat_smile: :confused: :grinning:
26. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
žába maji přece :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
a to tak rika Peta? ptala jsem se tobika at rekne žaba, tak prej habďa :grinning:
26. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
jj gáába :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: nám tu skáčou gáby :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
gratulujeme k miminu :wink:

oli, jsem psala, že máme mamuta, :wink: , to je ofiš název mého autííííí :grinning:
26. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
jo a jedna technická
mám spoustu slevových kuponů do dm, které nechci, je tu nškdo, kdo by něco z toho chtěl????
a mám 3 slevenky do kiki na 10% slevu na 1 výrobek dle vlastního výběru....

zájemci, hlaste se :grinning:
26. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
ZDARMA!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
26. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Moc gratuluju k Ondráškovi!!! Hlavně hodně zdravíčka jemu i mamince ;o)
26. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Brý večer gáby :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, čteš mi z duše, taky nabízím kuponky do Dmka...mám jich zatím hodně, co nevyužiju,někdy pisnu které a můžem changenout :sweat_smile:

Jani, mamuta jako od Meďourů jo? W140
26. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Bré poledne gáby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
oli S500
27. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
jo oli, tak já udělám seznam a pošlu ti ho a dej mi vědět, kderé chceš :slight_smile:
27. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
no, prostě máš pravdu :grinning: a na couračky máme W124
27. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
jo, a nechcete jít do soukromé skupiny, ať si nás tu nečte kdo chce a kdy chce????
my s prosincovkama 2009 máme a je to si myslím určo lepší, i spousta holek už tam nechodí inkognito :sweat_smile: :slight_smile:
27. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Jani jj super nápad, jsem pro :wink:
27. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
tak - pokud bude více lidí, budu i já docela ráda :slight_smile:
ale prosím někoho, kdo je víc na PC, aby se toho ujal, já jsem ráda, že přidám příspěvek :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
já jen hlásim,že Náš dnešní oslaveneček má na 2 ročkách přesně 11,6 kg a 88 cm :slight_smile:
myslim,že tuto informaci máme někomu vzdělovat,ale nevim komu :sweat_smile: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
jéééé, suzi, týjo už 2 roky....

toník má dneska 88cm a 13,5 kg :wink:
27. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
hodně stěěěěstííííííííííí zdraááávíííííííííííí, hodně stěěěěstííííííííííí milýýýýýý péééééťo hodně stěstíííííííí přééééééjem :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
děkujeme Janičkooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: muck muck muck :dizzy_face:
jinak fotečky jsou na Fb,kdo bude chtít kouknout :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvám se, že Vám jsem lezu, chtěla bych se zeptat nechtěl by někdo z Vás s námi vyrazit v létě v půlce července na týden na hory??? Rezervovala jsem 4 pokoje na horské chatě a ještě jeden ( 6 lůžkový ) mám volný :slight_smile:
Platí se myslím 170,-/den os. Jedeme 2 mamči s dubnovími prcky a jedna z květnovek :slight_smile:
Kdyby někdo měl zájem tak se mi ozvěte do IP :wink:
28. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.