• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahoj holky po dlouhé době zase tady, přidávám se dodatečně ke gratulacím k narozeninkám, hodně zdravíčka, lásky:slight_smile:)blbne mi furt net, už do toho asi kopnu :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojda babulky :slight_smile:
tak už máme toho našeho raubíře zase doma :slight_smile: je to paráda, ten týden byl pro mě strašně dlouhej, ale Matějovi to nijak nevadilo. V7hodu to mělo v tom, že celej víkend za mnou chodil a tulil se, no už ho to zase trochu přechází,ale je to příjemný :slight_smile: :wink:
včera dostal už s předstihem novou postel, tak na ní hned spinkal :slight_smile:

a Peťulkovi a Soničce dodatečně přejeme k narozeninkám a Soničce i k svátku hlavně hodně moc zdravíčka a pohodové rodiče :slight_smile: :wink:
29. bře 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
jé a zapomněla jsem na dnešní narozeninky KArolínky od Mmar, takže taky všechno nej :wink:
29. bře 2010 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme normálně krásně zaspali do školky a je nám to šumák. Mám vždycky budíka na 6:30, připravím dětem věci a tak a v sedm jsem je tahala z postelí. Dneska jsem budíka ani neslyšela a sami jsme se všichni vzbudili v 7:30. Do školky jsme vyráželi chvilku po osmé hodině. Ta změna času je super :D

Tlapi, když jsem měla děti poprvé z dosahu, taky mi to přišlo hrozně dlouhé a nekonečné. Teď když je dám na víkend k babičce, tak se mi ani nestihne stýskat jak to uteče :D . Jednou za čas je třeba je potřeba je dát babičkám a udělat si čas sama na sebe. Je fakt, že Anežka ještě nebyla dýl ode mě jak na pět dní, ale Jiříka jsem měla před porodem u našich skoro měsíc, protože mě tenkrát pořád strašili porodem a mi bysme ho neměli kam dát, když jsme jeli do porodnice a to bylo hrozný. Jak pro něj tak pro mě. A to jsme tam občas zajeli. A nejhorší to bylo, když jsem už pak byla v porodnici, Jiřík mi volal a plakal do telefonu,že už chce domů.

A přidávám se ke gratulacím Karolínce k narozeninám. Sice sem mmar už nechodí, ale třeba občas nakukne. Tak Karolínko všechno nejlepší k 2. narozeninám :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky,
moc všem děkujeme za krásná přáníčka na FB i tady :slight_smile: narozeninky byly príma, Sonička dostala hlavně oblečky a pár drobností spíš užitečných... hračky už stejně nemáme kam dávat a stejně si s nima nehraje

a jinak mám 2 dny zpoždění, takže se možná připojím do diskuse prosinec 2010 :wink:

všem oslavenečkům také gratuluji k narozeninkám, krásně si je užijte a hodně štěstíčka, zdravíčka, radosti a žádné starosti, posíláme se Soničkou pusu :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile:

vše nej :dizzy_face: všem :dizzy_face:
29. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
miku, já jsem v prosinci 2009 :sweat_smile:
tak ať ti to vyjde :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Jani, já vím a gratuluju :slight_smile: Ty jsi měla na toníka 2 a nebo 3 letý rodičák? Já mám 3 roky, tak jsem je chtěla co nejvíc využít a nezkrátit si ho, ale jinak bych druhé mimčo bývala brala třeba i jako máš ty..... no, a vlastně taky musíme dodělat podkroví, což se snad stihne, no.....

Jo, udělala jsem si test a zatím nic, zkusím to zas zítra ráno.
29. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, nevíte o někom, kdo koupí botičky viz můj bazárek?
29. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
jůůů mikul co to čtu? :confused: :dizzy_face: jsem na tebe zvědavá :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
mikul, tak ať to zítra dopadne a přijdi nám říct, napsat teda :sweat_smile:
já byla na 2letým :wink: my to měli v plánu takhle rychle, chtěli jsme takhle i to 3., ale já už to zvládám teď taktak, tak jsme rozhodli, že zůstaneme u dvou kusů :grinning:
29. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Mikul, dodatečně k narozeninám Soničky Tobě i jí pevné zdraví a ať se vám vše daří. Třeba se zadaří i ten nejkrásnější dáreček. Moc bych vám to přála! :wink: .

A ještě dodatečně Soničce vše nej... i k svátku :wink:
29. bře 2010 ve 23:54  • Odpověz
Ahoj holky, mooooc Vás všechny zdravíme.
Už jsme s Ondráškem doma, zdraví a unavení :grinning: Karolínka je zatím úžasná, ale je to náročné, ale zatím zvládáme.
Při chvilce napíšu víc a pokusím se dočíst.
Mějte hezký den.
30. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
cori ahóóój :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Jééé cori vítej doma a ještě jednou ooooobr gratulace a přejeme mooooc zdravíčka.
30. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
to jsem byla já :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
ahoj cori :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super, už se těším až písneš co porod

a co ta mikul??? :confused:
30. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahojky Jani :slight_smile:
vítejte doma!!! :dizzy_face: hlavně zdravíčko přejeme a hezky se sžijte :dizzy_face:
30. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahojky Jani tak at se vam jen a jen krasne dari a usmev vas provazi :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky, tak v rychlosti hlásím, že jsme OK, jen není čas na net
Matěj se hodně zlepšil, už pár dní žádná velká scéna, tak snad to bude dobrý - od zítra bude chodit denně do jesliček, tak se trochu víc srovná si myslím, protože nebude celej den jenom s Vojtíškem, ale se sobě rovnýma :slight_smile:
já si pondělí zašla ke kadeřnici, tak už zase vypadám jako člověk :slight_smile: po dvou měsících už to opravdu hodně volalo po zásahu nůžek

všem vám přeju krádný Velikonoce, páč nevím, jak se zase dostanu na net :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Včera sem malou přechválila, dneska si s Ondráškem řvali na střídačku, vypadalo to jakoby naschvál, jeden přestal druhý začal, no pro Káju strašná sranda :grinning: , ale pořád ho chodí kontrolovat a hlásí - Mamííí ondrášek chce mlíčko, mamíí ondrášek pšikl, takže mám zprávy z první ruky :grinning: :grinning: :grinning:
Za chvilku dem kupkat a uvidíme jaké bude usínání, to nám zatím moc nejde, ale noci se dají :sweat_smile:

Olinko, já ti psala, ale koukám, že ti nic nepřišlo, no snáď sem si zase špatně neuložila číslo, to su celá já :angry: :sweat_smile:
Pavli, tak to je fajn, že už se sladujete, u nás to bude asi ještě trvat, ale zatím ji děsně baví všechno sledovat a teda komentovat. Uvidíme jak dlouho :grinning:
31. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

mikul, tak co??? :fearful: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Bré ranko,
jsem se sem vůbec nedostala. Tak testy negativní (zatím jsem si dělala po - út - st) a krámy taky nikde. Asi počkám do pátku a pak si zavolám k Dr.

a jdeme se chystat na návštěvu
papa
1. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Sem teda ostuda, ale teď se sem vůbec nedostanu.

Jdu popřát všem dubňáčatkům všechno nejlepší k druhým narozeninám hlavně hodně zdraví a ať jsou hodní.

Cori Vám gratuluji k Ondráškovi hlavně ať jste zdraví a moooc šťastní
1. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
bré ráno
mikul, vyčkej :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
mikul jejda to je zajímavý, kolik dní už meškáš?
1. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
týjo, co se děje????? kde jste????
u nás nachumelilo....
2. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ranko,
u nás vykukuje sluníčko tak vyrazíme za babičkou a dědou na zahradu a taky za Martínkem ten už je tam od včerejška.

holky kam zmizel fotoblog dubnatek? ted vubec netusim kdo kdy ma narozeniny

Mikul netrpelive cekam na tvuj vysledek a jak dlouho uz mas zpopzdeni?
2. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
ahojda babule :wink:

u nás je taky sníh, jsem si ráno říkala, že apríla bylo včera :frowning2: já ten sníh už tak nemusím :frowning2: navíc jedeme na víkend s dětma a partou kamarádů na Vysočinu a kolem Hlinska napadlo 25cm sněhu :frowning2:

Mikul, držím palce, ať to dopadne a dvě čárky se ukáží, i když ségře se neukázalo prostě nic a přesto byla těhu :wink: u mě i 14 dní zpoždění bohužel nic neznamená, tak mě teď dr rovná MS hormonama

jé a teď koukám do tabulky dubňátek, že máme dva oslavenečky, takže Domčovi (LucikPetik) a Adámkovi (Veronikal) přejeme všechno nej a hlavně kupu zdravíčka a spokojené rodiče :slight_smile: :wink:
2. dub 2010 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
já se stydím, ale termíny nekontroluju, takže všem minulým - současným - i budoucím oslavenečků přeju vše nej :slight_smile: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.