• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahojky holky,

taky nestíhám hlídat termíny našich dubňátek, za což se moc omlouvám, všem oslavenečkům gratuluji a posílám tisíc pusinek

pátek je tu..........................................
2. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
............. no, a jak jste si už asi všimly, tak je pro mě dnešek překrásný, sluníčkový, nádherný den :grinning: :wink: :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
no to je super, hlavně, ať vše dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
jsi teprvena začátku, obdivuju tvou odvahu, já to tajila až do 18tt, , vyšliynám blbě testy :pensive: , tak doufám, že tomuhle se vyhneš :dizzy_face: :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
miku :dizzy_face: , já měla dle PM termín 13.12. (a taky jsem tak rodila :grinning: ) a 2 čárky jsem objevila až 10.4. - teď jsem se musela jít podívat :dizzy_face: - týjo, loni touhle dobou, no já jsem ráda, že už je mám oba na světě, víš, že ti asi ani nezávidím :sweat_smile: , ale určitě přeju :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
mikul, tiše gratuluju a přeju, ať všechno probíhá jak má :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
tlapy, chjo, já když jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem si říkala, že vám říkat nebudu, že počkám, až se vám zadaří :frowning2: :pensive:
tak snad i ty brzy..
2. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Jani díky, já nedokážu nic utajit.... ale asi MM to řeknu po první kontrole a nějak originálně :slight_smile: taky se modlím, aby bylo vše vpořádku (asi jako kažádá těhulka) :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
nojo, mikul, aspoň se můžeš svěřit nám a pak je to jednodušší utajit to doma, žejo :wink:
2. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
jj, přesně tak Jani, jinak bych asi napětím praskla :o)))))
2. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůů mikuuuuuuuuuuuuul gratulujiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný profil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééé já mám radoooooost
2. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
jéééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mikulískuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juhuhuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc ti gratuluju k fazolce v bříškuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchuuu já mám takovou radost!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj všechno bude v pořádku!!!!A dobře,žes nám to řekla,co bys to taky tajila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já bych to taky řekla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci takýýýý miminkooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
3. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Mikul, gratulace obrovskááááááá!!!!!!!!!!!!! Ať se všechno vyvíjí tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Mikul velka gratulace hlavně ať je vše jak má být :wink:
3. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Mikul: taky gratz! At se vse vydari. Snad se taky brzo pridam. :slight_smile:
3. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Mikul velikánská gratulace tak at je vse okej :slight_smile:
3. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
jůůů anke ty taky? super :slight_smile: nás tu bude
3. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj babulky moje,
díky moc za gratulace

dneska jsme byly se Soničkou na pouti a hezky jsme si to užili, i když jsme pak byli všichni unavení, fotečku nějakou vložím až to stáhnu z foťáku

jinak jsem fakt dost zvědavá, co na to MM řekne, páč on je takovej, že prostě jak není dodělaný podkroví tak druhý dítě ne.e, ale já si myslím, že se tu s miminkem nějak srovnáme, že....... už když jsem meškala MS tak jsem mu to řekla, jeho odpověď: "hmmm.... mě zase dneska bolí hlava"...... takže jako že by něco tušil, se asi říct nedá, douho už to ale neutajím, protože mi začíná bejt občas blbě :confounded:

no, je to sranda teda vám řeknu :sweat_smile:

mějte se všechny krásně, zase se ozvu

anke, ať to brzy vyjde :wink:
3. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jéé to je hezká novinka, mikul gratulujem at vše dobře probíhá :wink:
Blbne mi počítač, tak nějak nemůžu vkládat fota, tak aspon z regionálního deníku vložím odkaz, toho našeho vlasatce

http://hodoninsky.denik.cz/miminka/mimca---nasi-novi-obcanci-dvanateho-tydne20100326.html
4. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Veselé Velikonoce
5. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky Mikul tobě gratuluju,to je super zprávička

Všem kdo si přejou miminečka ,ať se zadaří!!

Cori,gratuluji k Ondráškovi je nááádhernýýýý a narodil se přesně v den jako náš Kubík:slight_smile:

A všem přeji KRÁSNÉ VELIKONOCE:slight_smile:
5. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

tak MAtes vyrazil s tatínkem po ránu na koledu a teď se usadil u sousedů k televizi a čučí tam a to tam nikdy nechtěl :slight_smile:
na víkend jsme byli na Vysočině, stavěli jsme sněhuláky, celej den jsme byli na čerstvým vzduchu a děti spaly celou noc jak zabitý a pozor, náš MAtes vstával poslední v 8hod, to se nikdy nestalo :slight_smile: :wink:

Tomíkovi od ladybird všechno nej narozeninkám a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: sice je měl už v sobotu,ale nebyli jsem tady, tak to teĎ napravujeme :slight_smile:

a jinak krásné Velikonoce :slight_smile: :wink:
5. dub 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak hlásím, že pupek se řádně nafukuje a už mě tlačí kalhoty :sweat_smile: , v nejbližší době naběhnu do úložného trucpokojíku vyhrabat nějaký těhu gatě :grinning:

díky všem za gratulace a tlapce moc přeji ať se taky zadaří :slight_smile:

jinak ještě opožděně hezké Velikonoce............... my moc neslavíme, ale vymrskaná jsem :slight_smile: taky jsme byly na řízkách se salátem u tchýně a to byla teda bašta, normálně už jsem na ně od včerejška slintala a snědla jsem 2 kusy :grinning:
5. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
ahooooj holky
se omlouvám, ale nestíhám a kolikrát ani nemám náladu večer a jdu rovnou do pelechu......Maty má teď nějakou rýmu, tak pořád odsáváme nos a utíráme....prostě nechce smrkat a já nevím, jak na něj - tímto prosím za vaše zkušenosti :wink:

gralutace všem oslavenečkům a velkýho hubana :slight_smile:

Mikul no supééééér.....ale nějak mi uniklo, že jste se snažili :sweat_smile: tak ať to šlape bez problémů až do konce :slight_smile:

zítra jde Mates do jeslí, tak snad to bude bez breku, páč tam teď týden nebyl, tak jsem zvědavá
mějte se a já zase nakouknu.....slibuju :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
pavli - neuniklo :grinning: nesnažili :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem vysadila prášky a říkala si, ať se tělo srovná, že se začnem snažit po Sončiných narozkách no a bum ho :grinning: :grinning: :dizzy_face:
se smrkáním neporadím, zrovna teď taky soplíme a ne a ne frknout do toho kapesníku, občas trochu foukne, ale je to boj :angry:
tak ať to Matýsek zítra dobře zvládne :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky,

MIkulenkoooooo, obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně přeju, ať vše vyjde jak má, a až do konce si užíváš krásné a bezproblémové těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, Ondrášek je krásný :wink: :wink: snad se ti pak podaří přidat i fotečky tady na koňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co domeček v jaké je fázi?

Pavlínko, taky smrkat neumíme, tak neporadím... :frowning2:

Holky, všem, co mají teď dětičky teď narozky, dodatečně i s předstihem gratuluju, nestíhám sledovat :dizzy_face:
6. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
olíí, zdar, jsem ti poslala ty seznamy, ale z mého firemního, páč mi seznam nefunguje, to jen aby jsi věděla :wink:
6. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Jani, děkuju a jdu ti to přeposlat na firemní, já ti to sama poslala na seznam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak pro jistotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, co už dětičky slavily narozeninky, co dostaly a co se jim líbilo? :confused:
6. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
my máme kluka, ještě narozky neměl, ale dostane bagr na písek a lego, protože si už s legem 2 měsíce hraje (to klasický malý, duplo ho nezajímá) :slight_smile: - teda to lego dostane ke svátku, má ho měsíc po narozkách :wink:
6. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
mikul, gratuluju k tehotenstvi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dalsi vlna tehuli je tu :grinning:
oli, my taky jeste nemeli, ale jako "hlavni darek" dostane takovyto kolo bez slapek. No a pak spoustu blbin, omalovanky, puzzle, novou autosedacku,... :slight_smile:
jani, Tobik taky Lego zboznuje a velky kostky ho nezajimaji :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
jsou to naši malí koumalové :wink: :dizzy_face:
teď má malý lego po manželovi, bagr a 1 figurku a je až neskutečný, kolik času u toho ztráví, :dizzy_face: :slight_smile:

maja a jak jinak zvládáte??? u nás výborný do 3 měsíců, od tý doby jsou na zabití :unamused: , eda přestal spát :confounded: :confounded: a strašně moc baští, už má 6800g, já jsem úplně se silama v koncích, nějak to přestávám zvládat, je mi furt blbě a pytle pod vočima - ani nemluvě :unamused:
6. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.