• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
Matějíčkovi a Karolínce všechno nejlepší k jejich dvoum ročkům.Hlavně kupu zdravíčka,lásky a štěstíčka.Ať jejich život doprovází jen radost a pohoda :dizzy_face: pusinku :dizzy_face:

Olinko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj jdu popřát Matějovi od Tlapky hodně zdravíčka, štěstí a ať mu brzy přibede nějaký sourozenec. Lucinka samozřejmě posílá pusinku. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojda babulky :slight_smile:

moc děkujeme za přání :wink:

Karolínko, TObě přejeme všechno nej, hlavně hodně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohodové rodiče a spokojené dětství :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj po delší době,
moc se omlouvá a dodatečně přeji všem oslavenečkům všeeeechno nejlepší k druhým narozeninkám, hodně štěstí, zdraví a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
vsem dodatecne posilame prani vseho nej k narozeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nas to ceka uz pozitri, su z toho cela namekko, ze uz je tak velikej :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlásím po dlouhé době, nějak není čas na net. Dodatečně přejeme všem oslavenečkům (a rovnou i těm budoucím) vše nejlepší, hlavně hodně moooc zdravíčka, štěstíčka a kupu lásky :wink:
14. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahojte,
děkujeme všem za přáníčka, naše oslavenkyně už spinká a dnešek si náležitě užila, dárečky jsme jí raděj dávali už postupně,a le dneska dostala kočárek a tak tu řádila radostí :grinning: ani zase po obědě nespala.

Matějíčkovi přejeme taky všecičko dobré, hlavně to zdraví, štěstí, pohodové dětství :wink:

Olinko :sweat_smile: , Ondrášek spí tuky tuk v noci krásně, přes den toho občas moc nenaspí, pořád sleduje co se děje, občas ho nenechají spát prdíky, ale dá se to. je v podstatě klidnější než byla Kája když byla tak malinká. A tlačení bylo o hoooodně rychlejší - u Káji mi furt říkali, ještě netlačte a teď jak to začalo, tak sem 3x zatlačila a malý byl venku, takže šupec :grinning:
Kája zatím nežárlí, sleduje, komentuje, zatím naštěstí nemá moc potřebu se s Ondrou ňuňat, ale hlídat je i tak musíme :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahojky
oslavenečkům přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a samé štěstíčko v životě
nás čeká první oslava zítra - Maty dostane od nás odrážedlo kolo bez šlapek, mega bublifuk, rozebírací mašinku a další drobnosti - od babi s dědou povlečení s Bořkem, Béďu od Bořka (Julču už doma má), dort s Bořkem, a dohromady jsme se složili na zadradní domeček a ten otestujeme asi v neděli - v sobotu jdeme na závody koní (jezdí tam moje neteř) a pak do ZOO a v neděli plánujeme tu zahradu, tak snad vyjde počasí - jo a upeču mu sekanou a udělám brambůrky, páč on sekanou úplně miluje :grinning: vždycky když vidí, že něco dělám v troubě, tak se letí podívat a pak smutně řekne "TO NENÍ SEKANÁ? SEKANOU, MAMINKO, A BRAMBŮRKY UDĚLAT" :grinning: :grinning:
jinak co se týká jídla, tak máme to omezení na mléčnou bílkovinu, takže se nás sýr na chleba netýká, tvarohy, jogurty a taky nesmíme, v čokoládách je sušený mlíko....prostě si to vynahrazujeme jinde, takže Mates miluje polívky (nejlépe s játrovýma kouličkama) a teda hranolky :sweat_smile: jo a salám teda jakýkoliv měkký a párky nás taky neminuly :sweat_smile: Podravku dávám minimálně, dělám si vývary hovězí, vepřové, kuřecí i králičí vždycky do mrazáku do zásoby a to samé se zeleninou do polévky, ze sladkostí baští akorát punčák (to když jednou za čas jdeme do cukrárny pro dortíky - když čekáme vzácnou návštěvu) a Haribo medvídky a občas si dá Bebe dobré ráno s oříšky, jinak teda nic, kvůli tomu mlíku
Olinko Vojtík je zlatej oproti Matesovi v jeho věku - Vojtík pláče jen když má nějaký bolení a to díky Biopronu a Sab Simplexu není už tak často, v noci kojíme tak 2x (někdy se povede, že i jenom jednou) a většinou hned spinká, přes den je taky zlatej :slight_smile: Matěj ho má rád....sice trochu žárlí, ale už je to mnohem lepší, takže ty záchvaty už nemáme :slight_smile:
a od včera večera usíná sám.....teda už ho neuspávám....respektive nejsem u něj dokud usne - prostě mu přečtu co přečíst chce (spíš prohlížíme a komentujeme spolu obrázky v časopise o dinosaurech a o Bořkovi) a pak mu dám pusinku, řekneme si dobrou noc a já odcházím z pokoje a "straším" něco v kuchyni, aby slyšel, že tam jako sem....párkrát na mě houkne, ale za chvíli spinká - dneska jsem to samé udělala i s dopoledním spánkem a povedlo se, tak jsem ráda :slight_smile:

jo a mám taky dost slevových kuponů z DMka, které nevyužiju a některé naopak bych brala, tak holky, co máte zájem, tak se mi ozvěte do IP a já pošlu seznam, co mám k nabídnutí - nebo taky jestli někdo přímo po něčem prahnete, tak písněte taky a já kouknu, jestli to můžu poslat :wink:
15. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Dubňátka milovaná, omlouvám se všem, kterým jsme nestihli včas popřát - tak alespoň dodatečně všem dubňátkům, které v posledních dnech slavily, přejeme do dalšího roku hlavně zdraví, lásku, spoustu pokroků a spokojené rodiče.

Naše narozeninky byly moc krásné a také děkujeme všem, které si na nás vzpomněly - já jsem byla celý den skoro pořád dojatá a doufám, že i Valeriánek si to užil. Udělali jsme mu dětský kouteček ve stylu louky a fotečky jsou tady, pokud máte chuť (a pokud jste už nejukaly přes FB :o)):

http://picasaweb.google.com/FotkyKocicaku3/Valeriankovy2Narozeniny#

Jinak se bojím, že zase na někoho zapomenu, takže raději už teď přeju krásné narozeniny, pevné zdraví, lásku, štěstí a vše, co si lze jen pro takového drobečka přát, i ostatním budoucím oslavencům :o)
15. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
A ještě naše srovnávačka, kterou jsem dala i na dubnatka - koukám, že Andy taky nestíhá fotečky... až budu trochu stíhat, zkusím srovnávačky dubňátek doplnit ;o)
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
koci, krasny fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste hrozne hezka rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
Verunko IP, já si nevím tady v tom novém vzhledu s fotkama rady :(
15. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky,

především jdu popřát Matýskovi od Pavlínky a Tobíkovi od Maji hodněěěěě zdravíčka, štěstíčka a spoustu krásný zážitků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať vám rodičům a sourozencům dělají jen a jen radost :wink: :wink: :wink:

Andy, já bych ty fotky dodávala do albíčka, ale fakt nestíhám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Sem ani Kubíčka od Mirky nedala ještě :angry:
16. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Andy, přeci jak najedeš na fotoalbum, tak úplně dole jsou malé fotečky a klikneš na název albíčka a můžeš pak přidat další fotky :wink:
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
oli, dekujem, vyridim :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Tobíkovi a Matýskovi vše nej k narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka a lásky a hodný sourozence a rodiče :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
holky proc kdyz vlezu na fotoblog dubnatek se mi neukaze ani jedna fotka :sweat_smile:
16. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
děkujeme za přáníčka a přidáváme se k přání pro Tobíka :wink: Maji to je legrace, jak obě máme stejně staré děti a teď obě máme mimča taky podobně :grinning:
16. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
pavli a my posilame prani vseho nej zase Matyskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale s Vojtiskem jsi mohla pockat do 28.2., ne? :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky, když já na dubnátkách to fotoalbum nikde nevidím. Kdybych ho tam viděla, tak bych si určitě poradila.

Všechno nej, nej, nej, nej, nejlepší dnešním oslavenečkům Matějíčkovi od Pavlínky a Tobiáškovi od majatob. Užijte si krásný den a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka.
16. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
krásné odpoledne :slight_smile:

Matýskovi a Tobíkovi přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a spokojené rodiče :slight_smile: :wink:
16. dub 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
majo no kdyby ten poslední těhu měsíc nebyl tak náročnej, tak bych si břicho klíďo nechala pořád.....ale fakt už jsem mlela z posledního a dýl už bych to asi nevydržela....spíš ty sis měla pospíšit :grinning:
16. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tlap-ka/album/matysek-o-2/
tady jsem zase vložila pár fotek, ať vidíte, jak roste to naše dvouletý štěstí :wink:
16. dub 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
pavli, ja se fakt snazila, krom ricinovyho oleje jsem zkusila snad vsechno :grinning:
16. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky
všem dubňátkům přejeme vše nejlepší k narozeninám....
holky to to letí-to je hrůza.....všem kteří už mají druhý miminko moc gratulací a těm které čekají:o)mnoho sil...
taky přemýšlím o sourozenci pro Ondráška...ale ještě si dávám čas-Ondra je živější takže v podstatě když to jde jsme pořád venku....k Vám občas nakouknu jak krásně rostete a jste šikovný.....a zavzpomínám :slight_smile: :slight_smile: na krásné první těhu....
mějte se moc prima Lenka+Ondrášek
16. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Tobíkovi a Matýskovi všechno nejlepší k narozeninkám!!! :dizzy_face: hlavně to zdravíčko,štěstíčko,lásku a neustálou radost ze života :dizzy_face:
16. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
Přeji všechno nejlepší Haničce od Olinky. Hodně lásky, štěstíčka a hodné rodiče. :dizzy_face:
17. dub 2010 v 06:59  • Odpověz
I my přejeme s Matýskem všechno nej, hlavně hodně moc zdravíčka a Matýsek posílá pusinku :slight_smile: :wink:
17. dub 2010 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
Haničce vše nejlepší k narozeninám....vyšel vám krásný den, tak snad jste si to užili jako my :wink:
17. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.