• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Tak jsem udělala seznam slevových kuponů do DMka. Kdo máte zájem, tak vám ho pošlu mailem a můžete si třeba vybrat.
Kdo nabízíte nějaké kuponky, tak písnětě na můj mail - Pavlinka3@seznam.cz
Děkuju :wink:
17. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojky...nakoukla jsem jen na skok....
jdeme popřát všem oslavencům..... hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti dětičkám i rodičům :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky po dlouhe dobe jsem sem nakoukla!

Chci vsem dubnatkum poprat vsechno nej nej k druhym narozeninkam! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak se tu vsichni mate?Ja tu mam rodice tak si jich moc uzivame :slight_smile:
18. dub 2010 v 00:16  • Odpověz
:wink: Marečkovi od Helenky přejeme hlavně hodně moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a spokojené rodiče i sestřičku :wink:
19. dub 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
Děkujeme :wink:
19. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
zdar
,my jdeme nahlásit, že po 2. očkování přestal eda spinkat úplně, přes den, když se podaří, tak zakápne na ty 2 hoďky, ale v noci je to boj doslova o můj život :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
likvidují mě oba :grinning:

jinak připojuji se ke všem gratulacím :wink:

nějak se to tu zase rozmnožilo... :slight_smile:

a holky co uděláme s tou soukromou skupinou???? vezme si to někdo na triko???
19. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj velmi se omlouvám, že vám sem lezu jen se chci zeptat zkušenějších maminek zda nemáte u holčiček zkušenost se srůstajícím poševním vchodem?? Nám se tam vytváří taková mikro blanka??? Nevíte co s tím? Zítra jdu k dr. tak jsem zvědavá...
19. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
leni, sice mám kluka, ale co vím, tak se to tam musí důkladně čistit, aby ji to nesrostlo, pak se to musí jinak řezat :confounded: :confounded:
19. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Mareckovi vsechno nej a at ho maminka s tatkou poslouchaji :grinning:

leni, myslim, ze bylo primo o tom tema v kojencich (???) tak se zkus poptat tam :wink:
19. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
já čistím, ale takový 0,5cm už máme srostlo:(((
19. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Leni myslím že u nás v dubňátkách měla problém Kristýnka od dripika zkus ji napsat IP.
19. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky, taky přejeme všem dubňátkům všechno nej k narozeninkám, ať nám stále kypí zdravím:slight_smile:
Leni nám řekla dr, že mam čistit pipinu(Lindičce) šoulátkem namočenym v olejíčku jenom okolo dírky, aby nezarůstala.
Jinak holky net mi de, sice se seká, ale jakš takš..ale FB vůbec, to je na prd, tak to stávkuje furt, už se ani nenamáham:_(
19. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jen hlásím, že žijem, ale jsem z toho sluníčka nějaká utaháná a to sem se tak na teploučko těšila :grinning: Kajce raší pětky, takže máme protivné období :angry: Ted jsou u nás zápisy do školky, tak řeším, estli tam Kajku nahlásit. Asi ji tam nechci nechávat celé dny, ale zase sematamo by se to šiklo, kdyby mohla jít do školky, tož nevím.
Jak to řešíte, budete dítka zapisovat do školky?
19. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahoj sluníčka :slight_smile:

tak jsem se toho ujala jááá :grinning: toho založení soukromé skupiny,když jste chtěli,aby se založila :sweat_smile: tož stačí říct a já vám založim co budešte chtít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže založíno jak jste chtěli :dizzy_face: a teď už si budeme moc říct komplet vše :dizzy_face:

holky akorát potřebuju vědět,jestli vám to všem jde a můžete se tam dostat,já myslela,že to je na heslo,ale asi není teda,a vzhledem k tomu,že se nemůžu dostat na náš album nevim jestli jsem na někoho nezapoměla,kdyby ano,napište mi ip a já vás přidám,aby jste měli přístup do skupiny :slight_smile:

tak hurá sem
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dubnovky-2008-a-jejich-maly-slunicka/?page=last&post=last&lastref=il

teda jestli vám to funguje :sweat_smile:
20. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
sem tu :grinning:
20. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vedle miláčku,ale vedle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
no a tady to zavřem ne? :sweat_smile:
20. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
to asi jop:slight_smile:))
20. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
tak to zavřete :grinning:
21. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky,ženy :slight_smile: ! Můžu se k vám taky přidat? Máme doma dokonce dvě dubňátka :slight_smile: první kočička je 2008 a druhá je 2010 :slight_smile: .Obě jsou řádně beranovité jak se patří :grinning: ,takže z nich máme jenom samou radost a máme je moooc rádi...hlavně když spí :grinning: :grinning: :grinning: .Já se jmenuju Jana,je mi 30 a jsem z Děčína :slight_smile: .
4. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojte holčeny, dlouho jsem tu nebyla... :slight_smile: Koukám jak se máte.. :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
holky my jsme na uzavřeným!!! :grinning: bellatrix 13 jdu tě k nám přidat do seznamu,Maruš tam je :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahojte, po dnešní návštěvě u gynekologa jsem si mohla opravit údaje v profilu :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.