• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
ahoj holky, kdo koukáte na tenhle pořad, nemohla jsem se včera dodívat do konce a tak nevím, kdo vypadl....a jakou roli tam měli ti ostatní soutěžící, co dorazili na tu společnou večeři...díky
26. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Ia - ahojky neboj o nic jsi nepřišla. V tom nejlepším to utli, když nastoupili vyřazení soutěžící k těm hrajícím, uzavřeli to a že se podíváme příští týden :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
fialový to nevyhrajou :wink:
26. lis 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Simi to jsou ale blbouni, já taky neviděla do konce :angry:
26. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj ia, nevypadnul nikdo, až příští týden někdo půjde. Ostatní tam byli, aby vybrali, který pár příště vypadne :wink:
Jinak všechny díly jsou na :

http://archiv.nova.cz/search/?type_id=372&parent_id=252910&group=true&order=date
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Doufám, že to nevyhrají ŠEDÍ !!!!!
26. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Ta šedá Dana je děsná, babizna jedna, taky jim to nepřeju. Fandím modrým :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
fialový určitě ne, protože jsou to dobří známí mé kamarádky, a vypadnou v příštím kole :wink:
26. lis 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Doufám, že do finále půjdou fialový a modří :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Téda, Sisstin, Ty určitě víš, kdo vyhraje, viď :grinning: Já jsem docela zvědavá :sweat_smile:
Stejně je to ale divná soutěž, někomu postavit barák... já bych pukla vzteky, kdybych se na něm nadřela od začátku až do konce a pak ho vyhrál někdo jiný :zipper_mouth:
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
ina: nevím :wink: to se fakt rozhodne až ted, to bude fakt přímý přenos..jenom tyhle díly jsou předtočené :wink: takže to budou bud modří nebo šedivý :wink:
26. lis 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
teda tak to jsou lumpi...a nefér mi přijde, aby hlasovali o vyřazení ti, co už tam nejsou.... :astonished:
já fandím modrým, ti jediní mi přijdou normální, ale myslela jsem, že vypadnou šedí, pže představujou pro modré větší konkurenci než fialoví, ale pokud rozhodovali ti ostatní, tak asi proto.
Šedá Dana je úplně blbá a ten jejich vkus, nebo spíše nevkus je hrozný, oni by si měli postavit nějaký klasický barák a ne takovou modernu..
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
takže chudáci na to vyhodnocení vlastně budou čekat xměsíců...kámoška o tom vypadnutí fialových věděla už předtím, než to začli dávat v televizi :wink:
26. lis 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Ajó vlastně, diť to budou rozhodovat diváci SMSkama :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
holky já doufám že to nevyhrajou ti šedí,to by mě snad trefilo.jsou strašně jedovatí.nemusela jsem ani fialový ted u mě ale stoupli v ceně,škoda že nevyhrajou jak píše Siss.to mě zklamalo.tak ted doufám v modré.Siss napiš nám kdo vyhraje prosím prosím. :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
No hlavně já bych ten barák nechtěla ani zadara!!!
Když vidím, jak tam ti amatéři přitloukají blbé hřabíka a je to nakřivo tak se mi dělá špatně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc mi to přijde slátanina vkusu a nevkusu, takže i ten vkus se promění v nevkus!!!
26. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Taky jsem si říkala, že je to předtočený dost do předu, oni tam mají ještě léto a my už Vánoce za dveřma...
26. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
ina.b: souhlasím, taky bych nemohla jít do takové soutěže, kde bych 3 měsíce makala jak debil, neviděla své dítě a pak mi někdo řekl nazdar jdi domů....ale myslím že normální lidi se tam stejně nehlásili, to jsou takové soutěže pro studenty, dejme tomu matky na mateřských a nezaměstnané. Normální člověk by jaksi z běžného života na 3M vymizet nemohl, že....
mě spíš přijde hrozné, jak se musí x lidí domluvit jakou budou mít koupelnu, kuchyni, podlahu, atd, už ted mi to přijde že jim to tam moc neštimuje, ale zase barák za 10 melounů, to bych zkousla:slight_smile:))))otázka je, jestli ti, co to vyhrajou, budou mít na provoz, pže to není žádná sranda, topení, elektřina, starost o bazén s mořskou vodou atd....taky bude asi za potřebí mít dvě auta, přecejen to není postaveno vedle Václaváku...ale je krásný
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Já jsem výhru přála fialovým, ale jak vidím, tak asi nic :frowning2: Šedí jsou strašní a je mi líto fialových, jak se po nich vozí, že jsou mladí. Fakt se k nim chovají strašně. A modří mi připadají celkem dobří, ale hlavně ta blondýnka jde až přes "mrtvoly".
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
mně se ten barák nelíbí vůbec, já bych ho nechtěla ani zadarmo..jak to může vypadat, když to je každá ves, jinej pes :sweat_smile: :sweat_smile: a dost lidí si tam vůbec neuvědomovalo, z čeho budou platit ten provoz..jak budou dojíždět do zaměstnání atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
já teda dřív fandila šedým, ale ta ženská je příšerná a i Robert se teda poslední dobou vybarvuje. Vůči fialovým je nefer, že si každý říká že jsou mladí a že by si měli nejdřív máknout aby si toho dokázali vážit. Přála bych to taky modrým jsou normální, makaj dávají do toho vše a přitom zůstávají nohama na zemi
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
sisstin: moje řeč....každá ves, jiný pes...., taky se mi zdá, že jim to tam už teď moc neladí!!! :astonished:
a jak jsem napsala už dřív - ani zadarmo!!!
26. lis 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Siss tak kdo vyhraje??????? :wink:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Já bych to brala, ale pak bych to prodala :grinning:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
leni: já to nevím, to budou hlasovat diváci ted :wink: jenom vím, že to bude mezi modrýma a šedýma :wink:
26. lis 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Hlavně si budou muset nejprve nějaký to zaměstnání v blízkém okolí najít, protože jestli jsou z jiného koutu republiky, tak to na dojíždění moc nebude. (Jestli tedy nějakou práci mají, protože 3 měs. volna, jak už tu někdo psal, jim asi nikdo nedá).
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
leni: fialový už jsou doma ? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
to je škoda,že to nevíš ale jestli budou hlasovat diváci a jsou trochu při smyslech tak nemůžou dát šedý,podle jejich chování.to se nedá s modrými srovnat. :wink:
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
romana.st - já bych to nezvládla prodat, kdybych se tam už nastěhovala, vždycky si ke všemu vytvořím vztah a pak už to nejde, mám to tak s bytem, s autem, se svetrem a ták....takže s domem si myslím, že by to bylo ještě horší.....ledaže bych se tam vůbec nenastěhovala a prodala to obratem...
26. lis 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
no, aby jsme se nedivili...on právě schválně někdo hlasuje pro ty "kontroverznější" lidi..nebo můžou mít hodně známých atd. :wink:
26. lis 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
tak snad vyhraji modří, me se libili ty jak museli odejit protoze si ta manzelka zlomila nohu...
jen si tak rikam, jak by takovy dum zivili ty pary co maji jen jeden plat a materskou...
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 20
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.