• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hááá háááá
8. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
jsem neodolala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz
ale kdybych to měla brát podle různých diskuzí, tak SNAD to opravdu bude ta modrá Dana... :wink: protože ta stará šedá čurymůra by potřebovala spíš ťafku a ne barák... hvězda jedna :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz
já jsem ještě od nikoho neslyšela že by to přál šedým.Já jim to přála na začátku, pak fialovým a na šedý mám averzi díky posledním dílům, tam se fakt vybarvili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 00:01  • Odpověz
poprvé taky pošlu hlas a to samo modrým. Pro šedé bych měla leda tak kopanec do zadní části těla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je úděsná a on byl z počátku docela sympatoš, ale čím dál víc se choval jako de*il :pensive:
9. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky...taky to přeju modrým a to už asi od půlky pořadu...viděla jsem tedy asi 4-5 dílů,ale i tak jsem je tipovala na vítěze...

jen se zeptám, je nějak omezeno hlasování z jednoho čísla? Nevíte náhodou?
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky a je tady vůbec někdo, kdo fandí šedým???
Já ani ve svém okolí nikoho neznám, tak to pak fakt nevím, kdo pro ně může hlasovat!!!
9. pro 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
holky já už se klepu jak to večer dopadne.
9. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří, mo-dří,... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
musíme tomu věřit :wink:
9. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
taky fandíme modrým,tak snad vyhrajííííííííí
9. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
přidávám se k modrým, musí to vyhrát!!! :slight_smile: ze šedých mám osypky :sunglasses:
9. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
stejně nechápu na co by té staré bábě a dědkovi takový baračisko bylo... u těch modrých to má aspoň smysl když mají malý děti... stejně by to ta skoro duchna měla tak akorát na vychloubání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
včera jsem znova koukala na ten minuleý díl a ti zbylí by to dali těm šedejm,prý toho v životě víc dokázali oproti modrejm,kteří si za své problémy můžou sami....jdu blejt velebnosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
peroli :grinning: :grinning: :grinning:
ale máš recht :wink:
9. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
A oni modrý mají nějaké problémy? to mi nějak uniklo?! Doufam že to dnes vyhrajou modří :wink:
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
jittus mám pocit že v nějakém dílu jen letmo padlo,že snad mají dluhy co si zavinili sami,ale nevím .
9. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Aha, a kdo v dnešní době nemá dluhy když chce někdo bydlet ,mít auto atd..
9. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
no právě kdo v dnešní době nemá dluhy a to i svoji vinou.bohužel doba je taková,že to snad jinak nejde.a navíc věřím tomu že je mají všichni co tam seděli.
9. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj, nevíte číslo na které se má sms poslat? Když už jsem se dívala, tak nechci aby to šedý vyhráli, tak ráda přidám hlas (nikdy to nedělám, ale toto mě dostalo - tedy poslední díl). díky Romana
9. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
9060609 :wink:

DUM M pro modre :wink:
DUM S pro sede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky a dá se to posílat i z netu?
9. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
to na tyhle 9tkovy cisla neda :confounded: je to jinak placeny nez normal SMS :wink:
9. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
beruska díky :wink:
9. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
sms poslána a samo že modrým :wink:
9. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky jestli to modří vyhrajou,tak se ožeru.strašně se těším na reakci šedé krysy až řekne Musílek,že vyhráli modří.ta bude řvát ještě víc jak Zuzka :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
treba mnza to nemuze posilat ani ze svyho mobilu, nema to povolene :grinning: a ze sluzebnich to je vetsinou taky blokovane asi kvuli cenam a erotik linkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
ja dneska vecer ani nepecu a nevarim abych to v klidu videla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
beruska jo to má i můj manža,tyhle linky má taky blokované,taky má služebák a mě se nechce jet extra dobíjet kredit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Já myslím, že jestli se šedivá viděla v tom posledním dílu a mrkne se trošku po netu na diskuze, tak jí ani v nejdivočejších snech nemůže napadnout, že by to vyhrála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A doufám taky, že nevyhraje! :grinning:
9. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
ta se tak mrkne na diskuze :grinning: :grinning: :grinning: pochybuju ze se orientuje na PC vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.