• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
Je super, že to vyhráli modří, je vidět, že jim to většina lidí přála... a to je může hřát u srdce :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kay... hlavně, že je malá napapaná :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
kay určitě to bude v archívu novy :wink: Možná už to tam je teď
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky já myslela že se tam honza složí dřív než to musil vysloví byl na něho žalostný pohled.ale ustáli to já bych tam lítala jak větroplach a do vily bych chtěla jít rovnou s dětma,ten první krok přes práh.
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Slááááááááááva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Láska a pravda zvítězila nad lží a nenávistí! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
super hurá 3x sláva :slight_smile: jen škoda, že neukázali tu pizdu šedou...a taky nevím proč nedostali nic ti třetí ..proč jako cena útěchy pro šedivý... :wink:
draguš viď, já bych šedým taky nic nedala, oni si nic nezaslouží.
9. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
holky to je podvod, ne?
pochybuju, ze by mezi tim byl tak obrovsky rozdil hlasu.. :confused:
9. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Emo, podle reakcí na různých diskuzích bych se tomu ani nedivila...možná šedé ukazovali v TV v tom špatném světle a modré naopak, o tom by se dalo polemizovat - ale oni to pak vlastně vyvrátili a potvrdili, že takoví opravdu jsou - v tom závěrečném povídání a ukázkách.
9. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
hned jak řekli ty procenta tak to bylo už jasný... a když Musil koukl na ten papírek se jménem tak ten jeho výraz to už jen potvrdil... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jen škoda že ta šedá můra se nesložila do bazénu.... to by byla tečka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
no jo, jde vidět že Nova ty pořady prostě umí dělat... to co dávali na primě s těma barákama jsem nesledovla ale o tom šíleným trapasu na konci jsem slyšela.... :sweat_smile:
jediný co mě mrzí je to, že jenom vínový nikdy nedostali nějakej pěknej dárek k narozeninám :cry: ostatní dostali romantickou večeři, romantickou koupel, kosmetiku, moře, svatbu.... jenom oni "dostali" noc jako bezdomáči... to jediný se mi fakt nelíbilo :frowning2:
9. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
už vidím šedou myš jak vykládá zpátky knížky ajak ji jsou dobré staré vařečky a hrnce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
peroli: 100% souhlas se vším
9. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
pirlenko spis si myslim, ze si to modri nejak zaplatili..neni mozne, ze by nekdo poslal tolik hlasu, hlavne s takovym rozdilem..v reality show na kterou skoro nikdo nekoukal...to uz znam vic lidi, co cumi na Superstar... :sweat_smile: ze tamti meli pt tisic chapu, ale ze by jini meli skoro o trista tisic vic? to je kravina.. :unamused: sice jsem kojici, ale nikdo mne za nos tahat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
lenkavano... aspoň si konečně probere tu svojí vetešárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
No vidíš a byl u dost lidí názor, že si to zaplatí šedí, protože jim musí být jasné, že jim je lidé posílat nebudou...
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky ještě jsem tu nic nenapsala,ale tak strašně mě potěšili,přála sem to strašně modrým a asi jsem blbá ale normálně sem bečela s nimi.Kdyby vyhráli šedí tak bych nadávali jak dlaždič :confounded: ,a jak píše lenkava taky ju vidím jak zpátky vyskládává ty věci a hřeje mě to u srdce.....mě se teda vůbec nelíbilo jak pořád vykládala dokolečka že to je jich domeček atd. atd.
9. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky ale já se šíleně lekla jak musil řekl a má chlapa který umí vařit,já totiž nevěděla že to honza umí taky.to mě bylo úplně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a náš puboš na mě "mami klid honza umí taky vařit"
9. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
souhlasím s pirlenkou... letem světem jsem omrkla i diskuze na novinkách a v blesku.. a nebyl tam JEDINEJ!!! člověk co by to přál šedým... vlastně pardon... na novinkách myslím dva byli :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
A nebyli to šedí??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
že by? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
9. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
jo a ygreen... děkuji :wink:
9. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
já teda těm sms věřím,vždyt chování šedé muselo být protivné každému člověku. :sunglasses:
9. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
V diskuzi na NovaTv dal někdo dobrý postřeh, že tolik SMS nepřišlo dohromady ani na Slavíky :grinning: :grinning: Což mě nenapadlo a něco na tom je :wink: To číslo je fakt podivně vysoké :confused: Že by ten pořad fakt sledovalo tolik lidí :confused:
9. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
no jo jenže slavíci už dávno nemají takovou úroven jako dřív.a tady šlo o hodně,já bych tomu fakt věřila.
9. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ale pokud by to byla pravda, tak mají mobilní operátoři veselé vánoce /Dům snů, Superstar,.../A o tom tYhle reality show jsou :grinning: :grinning: :grinning: Pěkně jim to žerem :grinning:
9. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Přesně, slavíci jsou každý rok, ale tohle...ať je to, jak je to, moc jim to přeji a hlavně, ať jsou tam spokojení :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak.... a je konec.... to tady tu diskuzi asi brzo zamčou, co?... :unamused: :confused:
hlavní je že to dobře dopadlo... :dizzy_face: :wink:
zlí byli potrestáni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodní odměněni :dizzy_face: :dizzy_face: a Češi zase jednou dokázali že ještě tak blbý nejsou :sweat_smile: :wink: a že spravedlnost ještě pořád (aspoň trošku) existuje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak se holky mějte.. a ahoj :wink:
9. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
.... a život jde dál :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
A Beruška může koukat na TV :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.