• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
a ještě... všem krásné a kouzelné Vánoce a nádherný celý příští rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
peroli přesně tak :wink:
9. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
...a zase někdy naviděnou v jiné diskuzi :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
.... domeček závidím, ale stejně si říkám, že bych do takového pořadu nešla... vy jo? :confused:
9. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak já myslim, že tolik hlasů bylo jen proto, protože se našlo strašně moc lidí, co prostě nechtělo dopustit, aby ten barák dostala ta sůva. Jsme národ nepřejících šmejdíků a holky ruku na srdce, všechny jsme tu psali, že normálně hlasy neposíláme, ale tady je pošleme, protože to prostě nesmí vyhrát šedá Dana. :grinning: Takže bych se nebála, že to byl podvod :slight_smile: Nějakej Slavík? To je trapárna, každej rok stejná. Mladý to nebaví, tak hlasují pro Kadla jen staří :grinning: a tak to dopadá.
9. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
nikka úplně mluvíš za mě :wink: :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
nikka: přesně myslí, že lidi posílali, i když neviděli snad žádnej díl, jen proto aby to neměla ta šedá :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
ygreen to jsem ráda,že se tady shodnem :wink: :slight_smile: :sunglasses:
9. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Uff, tak to dobře dopadlo :slight_smile:
Jak řekl Musil poměr hlasů, tak to bylo, myslím, úplně jasný :grinning: Modří měli velkou odezvu i přímo tam na místě. Jak tady někdo už někdo psal - taky jsem čekala, že se šediváci po vyhlášení složí do bazénu, jak tam před ním tak hezky stáli... :grinning:
Jinak mně se ten dům moc nelíbí, ten spodek je fajn, ale ta žlutá kukaň tam nahoře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi přijde jak věž, ze který hlídají vězně, když obcházejí dvůr věznice :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Kočky to bolale riadny rozdiel však?to i bud naposielali sami + pribuznya ich znamy pretože normalny človek by im neposlal :zipper_mouth: mysme pre istotu poslali ešte pred koncom jednu sms ale ani nebolo treba :grinning:
Prajem im to zo srdca zaslužia si to a deti si užiju konečne samostatne izby :dizzy_face:
Mne sa ten domno trošku pači.Baby a aj tu sa plati dan z vyhry?Kolko je to?
10. pro 2009 v 05:30  • Odpověz
Souhlasím s Nikou, jen u mě v okolí, co jsme si povídali o tomto pořadu, tak jakože opravdu nikdy nikam hlasy neposíláme, tak tady jsme poslali, každej kdo měl mobil tak poslall hlas. Aj moji známí a jejich známí, neboť nikdo šedou Danu nemohl vystát a nikdo se nekoukal od začátku, ale třeba jen od půlky ale znám aj co koukali jen včera na finálový večer a hlas poslali taky modrým.

Slavík, Miss, Superstar prostě trapárna, kde stejně je to o ničem.....superstar co vím tak v ČR ani na SR neměla ještě nikdy finále holka versus kluk......což si myslím, že je podzřelé o hodně víc :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Přesně tak, já jsem viděla jen ten poslední díl a pro rozhodování to úplně stačilo :grinning:
10. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Škoda, že jsem včera nebyla mezi těmi třemi o ten pozemek - jsem tipovala 8 kg :slight_smile:

Jinak, co se prosím vás stalo tomu páru, jak se Musil včera ptal té holky v publiku - myslím že Romana - něco že zavinila jejich odchod a doteď si to neodpustila?
10. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
holkýý to byl nářez včera, že?
zrovna na ty modré myslím, jak se vybalují, ukazují dětem pokojíček a tak, Danča poprvé vaří v nové kuchyni :dizzy_face:
a doufám že vyhodila ty hnusné obrazy, které si tam ta šedá kráva prosadila :sweat_smile: :wink:
10. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
jabber, ja to moc nesledovala, ale myslim, ze si na nejakem damskem "vecirku" zlomila nohu, a tak museli odstoupit...
je to tak?
kazdopadne parada, ze vyhrali modri !!! moc jim to preju
10. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
lada jo s tou romanou je to tak,měli to v pravidlech.taky na ně myslím a doufám že z ložnice vyhodila tu jejich navrhnutou lampu nad kterou se ošklíbal i musil :wink:
10. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, jak to teď bude, z čeho budou financovat provoz domu, dostanou i nějaké finance?....to asi né, že?
10. pro 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
limin no já myslím že už asi né,budou se už muset prostě smekat hlavně tatka.jinak mě taky mrzí že nic nedostali fialový,vždyt i oni stáli na pomyslném stupni vítězů :wink: mohli dostat aspon třeba dovču :unamused:
10. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky, myslíte, že ten dům můžou prodat ?? nebo jsou nějak vázáni smlouvou, že tam musí dožít ... :sweat_smile:
10. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
díky :wink:

laala - já myslím, že třeba budou mít ve smlouvě, že tam musí X let bydlet a pak s s tím můžou dělat, co chtějí :sweat_smile: Ale pro ně je to asi srdcová záležitost, takže pochybuju, že by to prodali :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Každopádně tam určitě ještě nebydlí, tam ještě budou muset pořešit právní věci,smlouvy apod...takže pochybuju, že tam dneska vařila. Ti mají teď otravu alkoholem :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
nikka no já bych ani neměla včera sílu slavit,já bych si tak akorát možná kecla na pohovku a minimálně hodinu čuměla do blba.kdoví co dělají šedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Včera jsem chvílema fakt myslela, že to Musil už nedomoderuje a pod návalem emocí se tam složí :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
odkud oni vlastně jsou? budou se muset stěhovat z daleka a měnit práci? :confounded:
10. pro 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
limin myslím že jsou z Prahy :wink:
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
lenka - to ti můžu říct naprosto přesně - vybalují věci ze stěhováku a uklízejí knížky do poliček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
tak to maj fajn :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
jaber a šedá roní krokodýlí slzy a robík věší parůžky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
limin, ... taky o tom přemýšlím ... v okolí žádná škola, školka ... takže bez auta ani ránu ... klasickej satelit ... nevím, jestli jim to trochu nezkomplikuje život
čistě teoreticky ... kdyby byl můj ... a šlo by to prodat ... prodám, postavím si něco klidně míň luxusnějšího ... hlavně asi na lepším místě ...
10. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
limin - jo, jsou z Prahy, je to v jejich profilu
10. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.