• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
tak jsem si musela pustit ten konec ještě jednou na netu a fakt mě štve, že neukázali šedou Danu, bych ráda viděla ten její výraz, prostě víc záběrů taky na ní :grinning:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Laa no já asi taky.holky a co se tam bavily o té sousedce,jak honza říkal,že ji nezná?
10. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
já bych teda nedokázala prodat něco s čím se od základu piplám, nehledě na to, že každý ví do čeho jde a nepudu do něčeho abych získala barák za 15 mega abych ho pak prodala, to mi přijde už jen vypočítavost.... že je není třeba hnedka po ruce školka apod., ale s tím každej počítá i plno jiných lidí co staví...záleží jak kdo potřebuje tohle mít po ruce. Známí zs radostí vypadli do typu satelit a jsou spokojený, vůbec jim nevadí dojíždění za prací ikdyž to prostě zabere čas.
10. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
laaala: máš pravdu, žádná škola, školka, obchod....řekne se v praze, ale bez auta jak bez ruky, že?
bydlíte některá z vás takhle mimo? asi se to dá zvládat, ale určo 2 auta v rodině. Manža jedním do práce a druhé autko spíš nákupní taška, že?
Lenkavano: věta robík věší parůžky mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
Tohle jsem našla na webu, je to reportáž ze včerejška.....zaujalo mě:

Také jsem se některých ptal na to, proč pustili do finále šedivé na úkor vínových. Nemluvili všichni stejně, u některých hrála roli osobní averze nebo špatná zkušenost. Třeba béžoví, kteří se prý skamarádili s vínovými už před natáčením a pak od nich dostali hlas. Zuzka to pak Ivě vysvětlila, že nedala hlas jí ale Lukášovi. Některé páry přišli s jiným vysvětlením. Prostě přáli vítězství modrým a tak jim takticky dali do finále raději šedé.

Myslíte, že je možný, že takhle taktizovali? Co si o tom myslíte?
10. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
tu sousedku nezná, bo ta slečna říkala, že ten pozemek věnuje mamince aby si tam postavila barák, takže sousedka bude maminka a tu fakt nezná :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
jaber já myslím že jen krutě záviděli :unamused: ani jeden pár z nich mi neseděl :angry:
limin jsem ráda že jsem tě pobavila :wink: :grinning:
majka takže ten pozemek je hned vedle nich?
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Zní to logicky, v podobným soutěžích se tak často rozhodují - že tím vlastně pomáhají tomu "lepšímu" páru k vítězství.
10. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
lenka - Musil se modrých a šedých - myslím - ptal, jak je jim sympatická nová sousedka a Honza řekl, že jí nezná, což je pravda, viděl tu holku asi dvě minuty a řekla bych, že byl úplně mimo a nic nevnímal. Ale možná to myslel i tak, jak píše majka :wink:
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
já si třeba myslím že ikdyž si béžová s fialovou rozuměla tak jim to prostšě ze závisti nepřála :wink:
10. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
leni, pochopila jsem to že tak, ta slečna co vyhrála tak předtím se jí ptal co by udělala s pozemkem když by ho získala řekla, že ho daruje mamince aby postavila dům, takže sousedkou modrých bude maminka té slečny co vyhrála :grinning: což vlastně na otázku zda je mu sousedka sympatická odpověděl pravdivě a vtipně :grinning:
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Jinak ještě k tý vybavenosti v místě - ono se tam postaví těch domků určitě víc a časem se zlepší i to ostatní :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
když vypadli tehdy béžový tak vlastně vínový je taky volili, tak béžová byla hodně zklamaná, říkala že tohle od Zuzky nečekala, že to byla podpásovka.
10. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
jabber no honza byl úplně mimo při tom vyhlašování před vilou,kdyby ho dana nepodpírala tak nevím nevím,byl na něj hrozný pohled :wink: zato danan to ustála ,no ženská no ,to je přeci jasné :wink: :grinning:
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
lenka - mně přišel mimo hned od začátku, musely to bejt hrozný nervy :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
jabber a robík mi přišel i s tou svojí holubičkou ,že si myslí že to mají v kapse,štve mě že fakt víc neukázali její reakci,no možná to byl záměr. :wink:
10. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
no neukázali, protože už pak nikoho nezajímali :sweat_smile: :grinning: Já si myslím, že už během toho včerejšího večera jim to začínalo bejt jasný, že to asi nevyhrajou...pokud teda nesledovali nějaký diskuze už předtím na netu :sweat_smile: Jak se jich všech Musil ptal, jestli jsou připravený, že otevře tu obálku, tak šedivka tak zvláštně poznamenala 'ať už to máme za sebou', že si myslím, že už to čekali
10. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
já si myslím že jim to došlo až po tom,co musilda řekl o nepoměru sms. :wink:
10. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
mně přišlo, že šedí tam přišli jako že to na stopro vyhrajou, ale na konci už ten ksicht šedý jak lidi řvali modří tak jakoby najednou ta suverenita opadla :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
majka jo to si taky myslím :wink:
10. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Jojo, přesně, jak tam lidi furt skandovali modří, pak k tomu ty procenta smsek pro výherce - a myslím, že už to tušili
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
teda musim rict ale ze je i obdivuju, ja mit ted pred vanoci veci v kamionu, bez vanocnoho uklidu, vareni, peceni se stehovat po takovym soku do 1+1 bez nadeje na zlepseni... to bych se sla asi povesit :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj
tak se nám Honzík zase zesypal :grinning: :grinning: :grinning:
já myslím,že jak řekl ten šílenej rozdíl hlasů tak to muselo být všem jasný,ale šedá si asi byla jistá že je to prop ně,akorát mě zarazilo jak Musil řekl,že chlap umí vařit,tak to sem se lekla,že sou to šedí,páč ukazovali,že je kuchař.
no ale mezi náma,já bych ten barák živit,uklízet a vytápět asi nechtěla :sweat_smile: i když je to novostavba komplet zařízená,tak ten provoz kolem bude docela finančně náročnej :unamused:
10. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
beruska - no taky jim to teda nezávidím.....dopadli vlastně úplně nejhůř ze všech, protože se dostali nejdál, nejdýl makali a prd z toho :sweat_smile: Sice dostali auto, ale to zklamání musí bejt obrovský :sweat_smile: No neměla bejt kráva, no......myslím, že bez ní by Robert šanci měl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ten barak je reni nizkoenergetickej, schvalne, myslim ze bude mit fin. nizsi naklady naz vetsina normalnich staveb, ma skvele zetepleni a ja topi? bud krbem nebo tam je vrt?, to jsem si nevsimla...
10. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
jabber no po valce je kazdej general, vis jak :wink: no a ted lidi po tobe koukaj, znami te utesujou, no to by me trefilo, pak deti se tesili... :confounded:
10. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
beruska - no mě by trefilo hlavně z toho, že každej teď na potkání ví, jaká jsem pizda a že mi to prohru všichni přáli, protože kdyby to hlasování bylo aspoň s menším rozdílem, tak ok, byla to prostě smůla, ale takhle..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No můžou si za to sami.
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
no to jo, ja to Dane a Honzovi desne preju, hlavne tem jejich detem, jsou super pohodova rodinka...
10. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Dana dostala nejkrásnější dárek s svátku který má zítra :sunglasses: já su tak ráda že oni dostali ten barák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
což o to, já bych to přála i všem těm dětem od šedých, nemůžou za to, že šedivka je jaká je.....no jo, no :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.