• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
Kdyby to ti výherci obratem prodali, tak je bude propírat nejspíš bulvár...
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Romčo a ty o tom taky něco víš? :wink:
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ty blaho, kukam na sisstin a vidím její počet příspěvků, to je mazec, jsi borka :grinning:
holky, jak může sisstin vědět, kdo to vyhraje, když o tom budou rozhodovat diváci v přímém přenosu.....tak už ji dejte pokoj :grinning:
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
víš co tak prodají ten barák a doma u sebe ve městě si postaví menší a ještě jim zbydou prachy...teda jestli nepodepsali ve smouvě, že ho nemůžou prodat...
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ale fakt je škoda fialových. Ti ostatní soutěžící, co vypadli, tak asi neví, že šedí jsou naprosto .... , že? Včera ti fialoví odpovídali nejlíp na jejich otázky.
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Navíc já si teda svůj dům snů představuji úúúúplně jinak - malý útulný domeček...
Ale stejně na ten pořad čumím!!! Si říkám, že aspoň inspiraci načerpám...!!!
Jinak teda nevím, jak bych se já chovala po třech měsících v maringotce - taky by o mě asi psali, že jsem debil....!!! Musí to být hrozná ponorka, umíte si to představit???
26. lis 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
ten barák určo prodat hned nepůjde,myslím že to budou mít ve smlouvě, ale zase myslím že to nebudou chtít prodat , už k tomu maj vztah, nadřeli se tam.
já to přeju fialovým, ale koukám že asi ne, takže asi modrým, šedým určo ne.
a je to blízko prahy ten barák, někde vesnice za prahou ne? to je v pohodě, tam si práci najdou spíš než jinde.jinak myslím že to jsou lidi který maj třeba hrozný bydlení tak do toho šli.
třeba ten pár jak musel skončit, jak měla ta paní něco s nohou, ty bydleli strašně, někde v chomutově nebo nevím, ale před barákem inj. stříkačky a tak, doma hroznej byt...
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Teda ta má příspěvků, že u toho musí sedět od rána do večera :grinning:

lenkavano: nevím o tom nic....

Pravda je, že nevíme co mají ve smlouvě, zda ho můžou prodat. Bych se ho zbavila hned. Ty náklady budou šílené.....A za ty mega bych si postavila dům, podle mé představy :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
ia. jen jsem se Siss zeptala a ona mi odpověděla.už ji neotravuju nebo snad jo? :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
lenkavano: v pohodě :grinning:
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
taky si myslim, ze hned prodat nepujde...

romana.st : a jeste by ti zbylo na par jinych baracku co? :wink:
26. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
fire85 - ti co odešli kvůli úrazu, tak ty jsou z Mostu, fakt "pěkná" čtvrť, bydlí tam i naši příbuzní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Teda včera ma desne naštvali že to tak ukončili.Popravde som držala na začiatku šedim ale Dana sa mi uplne zhnusila staršne sa robi zaujimava,raduje sa ako školačka,uplne trapna a ako sa sprava k veducemu teda byt nim tak na nu pred tymi kamerami naziapem :rolling_eyes:

Držim modrym dufam že to vyhraju.

sis.je tu už dlho a ked mate temu kde často pišete neznamena to že sedi cely den pri kompe.
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
fialový poletí, jo? ti mi přišli docela v poho. ale jsou mladí a tak jim to nikdo nepřeje. fandím tedy modrým :wink: šedí se dle mého v posledních dílech chovají, jak hovádka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
holky, máte některá z vás dům??? za kolik se dá cca postavit takový normální domek - přízemí + patro???
vím, je to různé, jak s cenou pozemku, tak s materiála a tím, co si vybereš do koupelen a kuchyně...ale zlatá střední cesta??? Kolik???
26. lis 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
ia no já to tak myslela že v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: mě se ten pár se zlomenou nohou nelíbil vůbec.navíc jsem o nich četla dost prapodivný věci.a ta ženská mi přišla strašně falešná už jen pohledem,ale ten chlap mi zase až tak nevadil.ještě si je pamatuju z výměny manželek.
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
womenne, byl za tím ohledně sis. smajlík !!!!
26. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
přesně, šedým jsem fandila, jsem si říkala, že by si to zasloužili, dřeli tam, makali, byli fajn, sice mě štvali tím svým nevkusem, ale budiž, ale poslední díly se ona chová jak dvacetiletá hysterická puberťačka a on jak nechytřejší na světě...
a ta modrá Dana je taková dobrosrdečná, nikdy nikoho nepomlouvala, je na všechny příjemná, s nikým se nehádá...a navíc mají krásné dvě děti, těm to přeju, hned bude ten barák plný..akorát ten její chlop je číšník, ona na MD, jak to utáhnou, to je záhada.....
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Siss je fajn holka a příspěvkama ji za chvíli doženu,vid Siss? :wink:
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
limin podla toho ake maš naroky niektory to dokažu do 1 50000.-svojpomocne.ale realne cena bez pozemk rataj tak 2 mega.to si myslim že je najniššia cena vždy sa niečo predraži,niečo pokazi,a ak cez firmu tak si prirataj minimane ešte 500 000.-
26. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
VE STŘEDU UVIDÍME, zda měla sisstin PRAVDU !! :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
teda holky co si pamatuju šedou tak ta se takhle chová od samého začátku,a ten její se začal projevovat až ted .a to jsem si vždycky říkala ,jak si mohl vzít ten dobrej chlap takovou tupku ale ted už vím,že se k sobě hoděj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
já nevím ale ten barák je postavenej jako nízkonákladovej ne? nebo jak se tomu říká, akorát je fakt že čistit ten bazén musí,atd. a to jsou taky peníze.
z výměny manželek? no tak nechci pomlouvat ale tady je vidět jak lidi lezou do různých soutěží a ještě takovýchle...co si tím dokazujou? chtěj peníze nebo aby o nich bylo slyšet...??????????
26. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
me tak napadlo a dostali ty odpracovany hodiny zaplaceny?
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
chapu dobre ze vypadli sedivy??? nedokoukala jsem do konece :frowning2:
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
fire no právě .a v té výměně byla taky taková divná.prostě vychcánek.
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
limin: jak už někdo psal, hodně záleží na tom, jestli si ten barák budeš stavět svépomoci, nebo si ho necháváš. CHtěli jsme si nechat postavit barák do Altabixu, jsou to ty jednopodlažní domky, strašně reklamují, jak ti postaví dům za 2 mil, jenže: plus pozemek, plus základová deska, plus to a to...no a konečná cena byla někde okolo 4,5 mil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme si koupili novostavbu řadového domu s kouskem zahrady a jsme spokojení...ale pokud chcete stavět dům svépomocí, připrav se na to, že víkend co víkend budeš trávit v kuchyni u hrnců s gulášem, s basama piv budeš lítat do tesca a zpátky a tvůj chlap bude nasmlouvávat kamarády, rodinu, a sobotu co sobotu se bude makat...známí takhle postavili dům za 2 roky a říkali, že už nikdy více....
26. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
beru, nevypadl nikdo, utli to, vypadávat se bude příště a prý to budou fialoví a šedí s modrýma jdou do finále...
26. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
mý rodiče taky stavěli sami, taky mamka vyvářela, jezdilo se pro pivo, pomáhali kamarádi a občas i rodina a byla to za dva roky postavený, mají malej baráček do patra, ale stačí.já myslím že to není až tak hrozný, ale naši byli samozřejmě rádi že už je to za nimi.jinak to asi vyjde na strašný peníze, takhle ne na tolik.
26. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
teda sis, teď jsi mě dorazila, já to vínovým tak moc přála :frowning2: no tak teď tedy modří. Šedý nesnáším úplně mega hodně, ona je jedu baba, hysterická a hlavně drzá jak svině, jí by měla nova dát trest za urážení stavbyvedoucího a Robert je už jednoduše starej a protivnej dědek :angry: :angry: :angry:

A dům, ježíš, no tak mají divoký barvy a děsně barevnou marmoleovou podlahu, ale barvy lze lehce přemalovat a podlahu předělat. Kuchyň mají super, koupelnu docela taky. Bazén má sice děsnou fólii, nechápu proč ho nevydlaždičkovali. Ale i tak. Většina co se tam přihlásila měli mizernou práci, mizerné bydlení a k Praze by určitě všichni šli. S tím by sehnali lepší práci a měli lepší plat. A tenhle dům je nízkoenergetický, a budou tam mít solární konektory, takže ono to nebude tak hrozný. Provoz bazénu je s chemií z Inchemy skoro nulový.

limin - u Olomouce, pozemek cca 600m, domek klasika přízemí + patro, garáž. Tak nejlevnější je asi dřevostavba. Tam tě takovej domek může vyjít i na 1,500,000,- + cena za pozemek. Nevím jak v Olomouci, tak cca 1500 - 2000 za metr na okraji města? + vybavení tak cca 500.000,- když budeš hodně skromná (podlahy, dlaždice, výmalba, světla, elektrika, schodiště, sanita, kotel, topení) + nábytek. Plus lepší okna na takový barák cca 100.000,- v zimní akci + 50.000,- dveře. Fasáda cca 100 tisíc.
26. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.