• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dům snů

(Zamčená)
21. února 2010 
ia: 4,5mil...??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to nééé!!! Zadlužit se na celý život!!!
Hrozně mě láká domek, ale fakt přííííííííšenrě, ale jak vidím miliony kachliček a podlah a všeho a teď to sladit....!!! a to neřeším technické věci jako kotel a ták... To bych si raději najala architekta :slight_smile: a vařit sobotu co sobotu guláš??? to nééééé!!! vždyť to ani neumím!!!
ale zpět k tématům - pro mě jsou favorité modří :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
ygreen: ufff....to jsou teda pálky!!! Mi stačilo, jak jsme před 2,5 rokem rekonstruovali celý byt, no asi si o domku nechám zase jen zdát.........
26. lis 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
ia to nemysliš važne my chceme od nich len projekt a nejak maju problemy s odpovedaim pisali sme im pred mesiacom a ešte raz a nič :rolling_eyes: ako ste spolu komunikovali?inak domky maju nadherne a super rozdelene.
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
hmmm taky jsem to přála těm fialovým :unamused: určitě je vyrazí proto, že jsou mladí :angry:
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
aha diky, no ja ted uz jsem docela spokojena :grinning: jen vice bych to prala asi modrym, ty jsou super, pak vinovym a pak sedivym ale hlavne ze vypadli - nevim barvu jak meli svadbu to byl kraaava :sweat_smile:
26. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
teď jsem na ty stránky altabix koukala - pokud jsem teda našla ty správné - no a domky mají fakt luxusní :slight_smile: máte fakt dobrý vkus... :slight_smile: ten moderní design maj naprosto fantastickýýý!!! Hrozně se mi líbí ty jejich hnědá okna, že to nejsou takové ty levné bílé plasťáky s příčkama uprostřed...:slight_smile: Možná teda plastové jsou, ale s imitací dřeva a vypadá to hrozně útulně :slight_smile:) womenne, který projekt domu od nich chcete??? Ať se pokochám a tiše záááávidím...
26. lis 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
berusko, nevypadl nikdo. ale prý to asi budou fialoví.
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
berusko to byli černí,my jim říkali máma se synem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
womenne to už je skoro 3 roky co jsme uvažovali, že si necháme postavit dům altabix...komunikace celkem dobrý, my jsme byli nejprve v tom ukázkovém domě, byli jsme z toho unešení, jenže pak jak to začneš načítat, a úpravy kolem domu atd, tak to fakt nešlo :frowning2: ale ty jejich domy jsou fakt nádherné, ve vesnici, kde bydlí rodiče manžela, tak stojí 6 jejich domů na jedné parcele, a pokaždé se kochám....
beruška: to byli černí, co se tam brali, ty jo, mě můj 23 syn přivézt domů takovou 45 letou krávu, tak se jdu asi oběsit...ta jeho maminka vypadala líp než ta jeho žena...
26. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
ty černí byli fakt hrozný :slight_smile: a nejvíc včera jak se byli ty vypadnutý podívat v baráku a tady ta baba chodila a říkala pěkné pěkně,furt dokola
lenkavano-máma se synem, to sedí, já nechápu tu svatbu v TV , mě to prostě přijde trapný :unamused:
26. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
fire náš puboš na to koukal a nevěřil mi že to jsou partneři,myslel si že je to sranda.měl fakt za to že je to matka a syn.
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
manželovy sa pači tento.Tak nieže by sme ho brali hned ale pači sa nam,je super rozdelena nočna čast od dennej.Určo ale nie stavat cez nich chceli by sme len projek ale ako pišem komunikacia stoji na bode mrazu neviem či zabudaju na internet :frowning2:

a kde ste boli pozriet vzorovy dom?
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
womenne: a odkaz by nebyl? :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. lis 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
no přesně, včera jak tam ta baba chodila a říkala pěkné pěkné a čuměla u toho hrozně. Vždyť k tomu jejímu teď už manželovi by se víc hodila ta její dcera. no děs.
Jinak mě taky štve že vypadnou fialoví. tak doufám že to vyhrajou modří i když ten chlap mi moc nesedí,ale spíš jako typ chlapa, jinak bude asi v pohodě. No a šedivá Dana je otřes, včera jak se tam pořád radovala jak teletabís, jak se tam kluzala po tý podlaze, no na facky. nebo jak povýšeně říkala že Zuzana neumí vařit. Bych jí nakopala :angry:
26. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
26. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
inak ja im len zavidim ten bazen a solnu jaskynu tu by som brala všetkymi desiatimi :dizzy_face: neviete nahodou kolko stoji taky špaz?
26. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
womenne vzorový dům je v Ostravě Nové Bělé :wink:
26. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojda holky, aktuální téma pro mě :slight_smile:...na jaře začínáme se stavbou domku, takže všechny tyto pořady miluji kvůli inspiraci :slight_smile:
ale tento dům se mi moc abych pravdu napsala nelíbí - ale hold každý má jinou představu.
ia a womenne: altabix znám, taky se mi jejich domky líbí a ten v Nové Bělé - teda pokud je tam jen jeden je fakt nádherný - ta kuchyň a ta dlažba a ta koupelna.... :slight_smile: a ty supr dveře na terasu - a hrozně se mi tam líbily ty rolety na těch dveřích na terasu.....
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
že vám sem lezu, já myslim že fialový zůstanou, jak to tam tA Zuzka říkala tak to bylo takový dost emotivní, upřímný..přeju jim to. Dřív jsem fandila šedým, robert tam fakt dřel jako kůň, ale co včera předváděl..s tim nákupem, a co dělá poslední dobou Dana-bez komentáře :angry:
26. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
ať vyhraje kdo chce, jen né šedí !!!!!!!!!! :sunglasses:
26. lis 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
limin tak tak :wink:
26. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
já fandím modrým. už od začátku.
26. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
přidávám se, že šedí si to pokazili. Dana se teda předvádí. je stará a blbá a kazí to Robertovi. Modíí jsou fajn,mají dvě děti.. ale přála bych to mladým. Ondra tam opravdu vyzrál v chlapa a hlavně bych jim přála lepší start do života než máme my - hypotéku na 30let.
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
luci já bych to právě taky přála červeným.moc se mi líbila včera Zuzky řeč u večeře.
26. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Leni a podle mě nehrála na city... ona je taková nevinná a mladá..nejsem stará, to nechci napsat, ale asi bych se hroutila stejěn jako ona.. akorát jestli se ted na sebe dívá, tak se musí hodně divit :o))
26. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Luci určitě to nehrála to se pozná :unamused: musí to tam být šílený nápor na nervy. :angry:
26. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
a nejhorší to mají ted ty dva poslední páry, co ještě neznáme.. koukaj na to a čekají na to finále co bude v prosinci.. tak dlouho čekat zda jsem to vyhrál nebo ne.. blééé
26. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
luci ja se fakt modlím aby to nevyhráli šedí.když to pravidelně sleduju tak bych to brala jak ztrátu času.
26. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
:d to je dobře napsané.. upřímně díky tomu že to po Přešlapech vždy přepnu tak vím, že to opravdu šedí nesmí vyhrát. uznejte sami, kdo by jim poslal hlasy? vždyt je taááák falešná. ale v počátku jsem jim fandila :sweat_smile: asi do 5dílu.. jsem byla ale slepá, co?
26. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
já jsem jim taky zezačátku fandila,ale spíš kvůli němu.ona mi prostě neseděla.
26. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.